Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
24
25
26
27
28
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

 

3ος Βυζαντινός Αγώνας

Κατηγορία
Αποτελέσματα Υπεραποστάσεων
Ημερομηνία
2020-01-19 00:00

Γενική καταταξη Κατάταξη φύλου Κατάταξη ηλικιακής κατηγορίας Αριθμός συμμετοχής Ονοματεπώνυμο φύλο Σύλλογος Πέρασμα 25km Χρόνος τερματισμού καθαρός χρόνος
1. 1 1 166 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M HardSun Team - ΟΑΚ Αιγινας 1:45:57,20 3:41:06,63 3:41:04,04
2. 2 1 188 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ M ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ -ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 1:50:10,88 3:43:33,52 3:43:30,42
3. 3 1 332 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας 1:50:30,98 3:58:39,71 3:58:35,85
4. 4 2 8 LESZKO ADAM M 3P 1:53:50,66 3:59:06,03 3:59:01,39
5. 5 2 270 ΣΑΡΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Lesvosrunners 1:53:43,32 4:00:42,85 4:00:39,37
6. 6 3 77 ΔΡΟΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Πατρα 1:49:14,39 4:01:06,76 4:01:02,89
7. 7 2 110 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΑΡΟΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:53:16,58 4:04:25,74 4:04:23,43
8. 8 3 284 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M Ο. Μ. Γ 1:53:16,64 4:04:25,88 4:04:22,97
9. 9 4 340 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ M RAFINA RUNNERS 1:53:49,42 4:05:53,56 4:05:45,62
10. 10 1 6 Fijnaut STAN M Ανεξάρτητος 1:53:53,17 4:06:08,56 4:06:04,62
11. 11 5 109 ΚΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M NS COACHING 1:53:49,58 4:08:54,39 4:08:48,88
12. 12 6 90 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΑΚΗΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:03:12,61 4:13:32,82 4:13:27,45
13. 13 3 202 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:32,38 4:13:48,97 4:13:34,32
14. 14 4 81 ΖΑΡΙΦΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M E.L. Runners 1:53:35,84 4:15:14,36 4:15:09,84
15. 15 5 45 ΓΙΑΝΝΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΎΡΟΣ M Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 1:52:13,84 4:16:07,00 4:16:02,67
16. 16 7 65 ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:00:16,41 4:20:10,89 4:20:00,51
17. 17 6 138 ΚΟΡΡΕΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:15,40 4:21:25,54 4:21:00,69
18. 18 8 144 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:15,44 4:23:28,66 4:23:20,72
19. 19 2 139 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ 2:03:17,87 4:23:59,92 4:23:56,44
20. 20 9 27 ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΓΕΛΑΟΣ 2:13:04,71 4:24:00,81 4:23:34,14
21. 21 7 33 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:31,26 4:25:12,34 4:25:02,97
22. 22 10 127 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M Marathon Club 2:10:37,17 4:25:19,82 4:25:07,21
23. 23 3 177 ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 3Π 2:04:16,65 4:25:44,81 4:25:39,54
24. 24 8 39 ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:59,75 4:25:47,76 4:25:42,41
25. 25 9 291 ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ M ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:14,94 4:31:09,95 4:31:01,55
26. 26 11 227 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 2:05:02,35 4:31:48,61 4:31:36,09
27. 27 10 255 ΠΕΤΡΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ M STOIXIMAN RUNNING TEAM 2:08:14,80 4:34:33,49 4:34:27,98
28. 28 1 14 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:04:44,31 4:36:01,31 4:35:52,90
29. 29 12 12 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M ΜΕΓΑΡΑ 2:04:03,36 4:36:23,36 4:36:20,17
30. 30 13 323 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Παλληνιοι Δρομείς 2:08:04,34 4:36:50,25 4:36:45,21
31. 31 2 247 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:02,79 4:36:50,36 4:36:45,24
32. 32 11 186 ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/STOIXIMAN RUNNERS 2:08:15,06 4:37:05,46 4:36:59,32
33. 1 1 161 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ,COACH:one_step_beyond_endurance 2:06:53,59 4:37:10,21 4:37:05,17
34. 33 4 130 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M GOLDAIR HANDLING 2:09:51,96 4:37:43,82 4:37:33,94
35. 34 14 246 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ/ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:13:10,76 4:38:25,26 4:38:10,41
36. 35 12 89 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M NS COACHING 2:09:50,22 4:39:00,35 4:38:55,62
37. 2 1 342 ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F SKY WOMEN RT-ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 2:10:59,95 4:41:52,76 4:41:44,90
38. 36 5 41 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ M ΣΔΥΠ 2:18:47,19 4:42:39,85 4:42:17,82
39. 37 6 258 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΜΑΚΗΣ M Kourkourikis Training Group 2:14:46,45 4:43:20,93 4:43:18,41
40. 38 13 83 ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:24,78 4:44:10,71 4:43:44,32
41. 39 15 184 ΜΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M All Terrain Runners 2:06:35,06 4:47:06,19 4:46:58,43
42. 40 7 173 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:00,47 4:47:13,08 4:47:05,32
43. 41 16 297 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ -ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 2:13:05,02 4:47:44,65 4:47:34,70
44. 42 17 277 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:04,33 4:48:10,22 4:47:41,59
45. 43 8 278 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:02,92 4:48:18,05 4:48:07,70
46. 44 9 68 ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ M ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:16:40,68 4:49:20,44 4:49:14,54
47. 45 18 194 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:18,66 4:49:47,60 4:49:21,21
48. 3 2 70 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ-ΝΙΚΗ F ΤΕΛΜΗΣΟΣ 2:07:01,83 4:50:09,47 4:50:04,13
49. 46 10 16 ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M ΛΕΠΑΝΤΟ 2:18:26,85 4:51:00,26 4:50:47,94
50. 47 19 40 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M OLYMPIA RUNNERS/ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:08:50,85 4:51:30,49 4:51:15,72
51. 48 14 42 ΓΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Kourkourikis training group 2:13:52,00 4:51:40,27 4:51:34,04
52. 49 11 199 ΜΠΟΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M ΣΑΦΑΝΣ 2:16:51,13 4:52:07,71 4:51:54,30
53. 50 20 339 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:17:26,78 4:52:10,35 4:52:01,13
54. 51 21 316 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M RUN FOREVER 2:10:17,74 4:53:46,83 4:53:31,85
55. 52 3 2 BIEHLER PETER M TTT 2:18:49,53 4:54:48,87 4:54:31,28
56. 4 1 11 Tabata Kayoko F Run Forever 2:13:07,90 4:55:26,96 4:55:11,21
57. 53 15 195 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:07:18,18 4:55:33,92 4:55:18,10
58. 54 16 67 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:17,59 4:56:33,82 4:56:21,93
59. 55 22 214 ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:19:59,68 4:56:35,63 4:56:17,76
60. 56 23 22 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M RAFINA RUNNERS 2:17:26,61 4:56:39,78 4:56:26,84
61. 5 2 190 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:17:50,01 4:57:42,33 4:57:32,84
62. 6 3 203 ΜΠΟΥΤΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F VG Distance Runners 2:18:43,58 4:58:54,15 4:58:35,42
63. 57 12 34 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ M ΣΔ ιοαννινων 2:18:43,97 4:58:54,19 4:58:35,42
64. 58 24 275 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:27,44 5:01:22,86 5:01:04,37
65. 7 2 4 EMILIANOU TRUDI F SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:25:53,74 5:02:44,65 5:02:28,56
66. 8 4 272 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ F My athlete-pfrt 2:18:03,75 5:02:56,89 5:02:46,41
67. 59 4 13 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:15:52,21 5:03:08,51 5:02:46,16
68. 60 25 149 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:12,00 5:04:24,19 5:04:07,20
69. 61 17 145 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:19,72 5:04:40,74 5:04:19,10
70. 62 18 29 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:11:14,38 5:06:05,00 5:05:36,37
71. 63 26 204 ΜΠΟΥΦΗΣ ΤΆΣΟΣ M Crommidas coaching 2:22:22,63 5:07:23,37 5:06:48,15
72. 64 1 349 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 2:14:36,52 5:08:08,70 5:07:42,31
73. 65 13 131 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Εμεις οι δρομεις αιμοδοτες 2:28:22,56 5:08:32,16 5:08:15,74
74. 66 14 152 ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 2:10:40,87 5:08:38,19 5:08:26,93
75. 67 27 208 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ M 3Π 2:19:53,71 5:08:38,21 5:08:28,01
76. 68 28 125 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 2:19:54,84 5:08:38,26 5:08:28,09
77. 69 15 135 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 3 Π 2:18:26,65 5:08:38,34 5:08:30,12
78. 9 3 114 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ F Σ.Δ.Υ.Π. 2:21:59,99 5:08:39,92 5:08:21,15
79. 70 16 253 ΠΕΛΤΙΑΝ ΡΟΜΠΕΡΤ M Εμεις οι δρομεις αιμοδοτες 2:28:08,63 5:10:14,02 5:09:58,50
80. 71 29 142 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:55,02 5:10:49,37 5:10:25,03
81. 72 19 174 ΜΑΛΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M NEVER GIVE UP 2:36:55,19 5:10:51,34 5:10:10,20
82. 73 20 220 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΘΗΣ M ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:09:54,62 5:11:26,09 5:11:10,27
83. 10 5 301 ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΦΑΝΗ F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:19:33,13 5:11:37,13 5:11:27,69
84. 74 30 264 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2:09:46,71 5:11:48,74 5:11:43,24
85. 75 5 55 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:32:49,10 5:12:06,19 5:11:31,62
86. 76 17 180 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:50,66 5:12:06,29 5:11:51,92
87. 11 6 320 ΦΙΦΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ - SPARTAN CROSS 2:19:18,49 5:12:23,75 5:12:07,83
88. 77 18 101 ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ M 20-12-1970 2:18:04,39 5:12:31,70 5:12:21,13
89. 78 31 337 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:45,81 5:12:35,73 5:12:24,02
90. 79 19 210 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 3Π---ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 2:25:50,63 5:13:45,06 5:13:35,84
91. 80 32 129 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M ΣΔΥΑ 2:26:19,94 5:14:42,64 5:14:08,01
92. 81 20 100 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 2:25:44,00 5:15:04,72 5:14:57,36
93. 82 33 249 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΟΗΣ) M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:10:33,59 5:15:30,78 5:15:27,63
94. 83 21 251 ΠΑΡΛΑΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Λαρισα 2:26:36,44 5:16:27,95 5:16:02,25
95. 84 34 141 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Choosen team 2:19:54,62 5:17:07,51 5:16:48,38
96. 12 3 274 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ F sciencetraining.gr 2:34:57,50 5:18:15,85 5:18:01,82
97. 85 22 305 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:26:24,65 5:18:20,10 5:17:44,82
98. 86 35 321 ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:36:30,25 5:18:20,50 5:17:53,24
99. 87 21 200 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:16,91 5:18:25,49 5:18:13,48
100. 13 4 5 EVENSON FREYA F ΤΤΤ Χαλανδρίου 2:32:43,74 5:18:41,89 5:18:23,74
101. 88 23 226 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΣΑΘ 2:22:00,14 5:21:49,60 5:21:30,83
102. 89 24 325 ΦΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:20:42,99 5:22:00,22 5:21:51,60
103. 14 4 296 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 2:26:04,75 5:22:16,77 5:22:00,06
104. 90 36 239 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:34:58,56 5:22:51,27 5:22:44,21
105. 91 6 335 ΧΑΤΖΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:37:19,63 5:23:22,75 5:22:57,31
106. 92 37 283 ΣΠΙΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:49,49 5:23:35,64 5:23:22,95
107. 93 4 37 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:17:40,01 5:24:20,43 5:23:50,06
108. 94 38 164 ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M FGRT 2:17:40,91 5:24:20,61 5:23:50,70
109. 95 39 159 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΣΑΘ 2:19:06,58 5:25:45,18 5:25:24,91
110. 96 22 329 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:09,86 5:26:40,96 5:26:20,09
111. 97 40 148 ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ M ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:18:13,88 5:27:12,08 5:26:48,48
112. 98 25 87 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΜΟΝΑΕΚ M Σ.Δ.Ο.Ε 2:26:11,62 5:27:42,97 5:27:39,88
113. 99 5 309 ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M Ανεξάρτητος 2:27:16,32 5:27:43,02 5:27:34,10
114. 100 26 76 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 2:38:04,54 5:27:53,17 5:27:39,58
115. 101 41 107 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:43,00 5:28:05,40 5:27:51,87
116. 102 27 75 ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ M ΟΤΕ 2:29:50,84 5:28:25,61 5:28:15,51
117. 103 42 224 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑΣ ΑΣΑΘ 2:19:08,18 5:28:32,80 5:28:20,37
118. 104 43 167 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Εμεις οι δρομεις αιμοδοτες 2:28:06,83 5:29:16,63 5:29:01,11
119. 105 44 112 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΞΗΡΑΣ 2:27:24,35 5:29:28,70 5:28:46,87
120. 106 45 46 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M ΑΣΑΘ/ Olympia Runner’s 2:24:17,16 5:29:39,58 5:29:19,10
121. 107 46 293 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M ΣΥΠ Πειραιά 2:21:36,38 5:30:34,21 5:29:59,64
122. 108 7 17 ΑΚΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:38:35,77 5:30:37,94 5:30:26,80
123. 109 23 99 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:39,00 5:31:37,02 5:31:02,91
124. 110 28 172 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M ΣΔΥΑ 2:27:00,49 5:32:14,92 5:31:55,69
125. 111 47 304 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M Sciencetrainnig team 2:32:54,55 5:32:38,99 5:32:26,38
126. 112 48 319 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:58,17 5:33:41,46 5:33:24,30
127. 113 24 38 ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:34,16 5:33:45,63 5:33:31,75
128. 15 5 119 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 2:27:20,68 5:34:37,99 5:34:31,11
129. 16 7 19 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:37:05,23 5:34:52,17 5:34:21,41
130. 114 49 64 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:32,45 5:37:24,49 5:37:12,97
131. 115 29 216 ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ 2:33:19,11 5:37:32,76 5:37:14,89
132. 116 50 185 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:37:05,87 5:38:19,85 5:37:48,96
133. 117 8 276 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:47,64 5:38:31,87 5:38:10,55
134. 118 1 299 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:35,40 5:38:32,32 5:38:25,89
135. 119 25 290 ΣΤΡΑΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Προαστιακός καρλοβασιου 2:26:39,56 5:38:44,04 5:38:14,45
136. 120 51 266 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M ΣΑΦΑΝΣ / Top Cycles /Τήνιοι Δρομείς 2:34:30,15 5:39:38,83 5:39:25,42
137. 121 52 328 ΧΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M Ανεξάρτητος 2:28:04,66 5:40:56,79 5:40:29,62
138. 122 53 281 ΣΟΥΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 2:41:43,59 5:43:19,29 5:42:45,24
139. 123 30 242 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M Α.Π.Σ. "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:41:42,76 5:43:19,64 5:42:58,15
140. 124 31 268 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ M Aneksarthth 2:41:56,60 5:44:00,02 5:43:33,13
141. 125 32 334 ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:37:39,63 5:44:26,83 5:44:16,35
142. 17 5 257 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F Vaskos team - Never give up 2:45:47,74 5:44:28,64 5:44:12,07
143. 126 54 287 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ M Εφυραιοι Ωκύποδες 2:18:05,65 5:44:38,72 5:44:17,84
144. 18 6 315 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:41:35,01 5:44:53,27 5:44:26,88
145. 19 7 117 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ F ΤΤΤ 2:41:35,58 5:44:53,37 5:44:26,19
146. 127 26 97 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:41:14,65 5:45:02,79 5:44:42,78
147. 128 55 327 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M Α. Ο. Π 2:36:28,75 5:45:21,72 5:44:56,49
148. 129 9 311 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOY 2:32:14,48 5:45:44,69 5:45:27,00
149. 130 56 71 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M Α.Σ. ΑΓΩΝ 2:32:15,42 5:46:24,05 5:46:10,33
150. 131 33 61 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M ΣΔΥΑΘΗΝΑΣ 2:35:28,47 5:47:32,69 5:47:09,58
151. 132 34 78 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:45,68 5:48:55,76 5:48:35,73
152. 133 27 79 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Ανεξαρτητος 2:16:20,84 5:49:51,33 5:49:35,86
153. 134 28 136 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:45,26 5:50:22,32 5:50:15,26
154. 135 35 215 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:35:46,09 5:50:22,41 5:50:18,65
155. 136 36 3 CURATOLO LEONARDO M EYKLHS 2:21:47,10 5:51:03,02 5:50:47,87
156. 137 29 225 ΠΑΝΑΓΙΆΣ ΣΤΑΜΆΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:41:56,35 5:51:26,13 5:51:01,02
157. 138 30 250 ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:42:01,33 5:51:26,53 5:51:01,02
158. 139 57 232 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ΠΑΧΤΟΥΡΙ 2:13:31,58 5:52:32,53 5:52:24,99
159. 20 8 198 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:41:19,83 5:52:55,64 5:52:41,67
160. 21 9 245 ΠΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:45:56,70 5:53:14,06 5:52:51,27
161. 140 31 279 ΣΜΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Triathlon Club Corinth Canal 2:44:27,53 5:53:14,56 5:53:01,15
162. 141 58 115 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:41:20,07 5:53:44,11 5:53:29,54
163. 142 59 322 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:27,45 5:54:22,43 5:54:08,40
164. 143 32 228 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ & ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:35:11,90 5:54:47,07 5:54:34,06
165. 144 37 143 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:44:30,28 5:56:10,78 5:55:40,67
166. 145 33 88 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:30,93 5:56:10,90 5:55:40,67
167. 146 60 72 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Α.Σ ΑΓΩΝ 2:44:10,41 5:57:25,62 5:57:01,60
168. 147 61 178 ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ M Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:49:41,46 5:57:25,79 5:57:04,39
169. 148 2 348 ΒΑΡΑΒΑΣ ΗΛΙΑΣ M 2:52:13,54 5:58:07,27 5:57:49,00
170. 22 8 182 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F Kotes Parnithas 2:46:08,24 6:00:47,28 6:00:19,99
171. 149 10 44 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M ΟΡΕΙΒ ΣΥΛ ΣΠΑΤΩΝ 2:41:24,84 6:03:17,98 6:02:57,07
172. 150 34 32 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:39:23,37 6:03:33,52 6:03:22,76
173. 151 11 341 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:49:04,75 6:04:03,36 6:03:35,19
174. 152 38 267 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:41:28,43 6:04:33,64 6:04:21,83
175. 23 6 133 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ F Σπαρτιάτες δρομείς 2:41:22,96 6:04:33,73 6:04:20,84
176. 24 9 105 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F IFI'S TEAM 2:54:13,75 6:04:51,43 6:04:18,78
177. 153 62 9 METEL CHRISTIAN THIERRY M 2:26:12,03 6:06:15,99 6:06:05,39
178. 25 10 248 ΠΑΡΙΣΗ ΑΝΝΑ F Sky woman running team 2:49:40,34 6:09:59,19 6:09:46,50
179. 154 63 175 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M IFI'S TEAM 2:54:12,47 6:10:58,93 6:10:26,42
180. 155 35 183 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:15,67 6:11:54,57 6:11:33,51
181. 156 3 345 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 2:45:25,66 6:12:14,59 6:11:43,47
182. 157 64 96 ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:45:26,31 6:12:14,64 6:11:43,23
183. 158 65 236 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΏΝ 2:43:14,29 6:12:21,41 6:11:58,47
184. 159 39 244 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ M ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 2:49:40,34 6:12:26,12 6:12:13,51
185. 160 36 23 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 2:56:59,41 6:13:48,36 6:13:25,33
186. 161 37 63 ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M free Runners 2:56:59,41 6:13:48,48 6:13:26,27
187. 26 7 151 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:54:15,03 6:14:08,73 6:13:40,32
188. 162 2 217 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Σ.Δ.Υ.Αγρινίου 2:54:14,97 6:14:08,97 6:13:40,40
189. 27 11 196 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:46:06,50 6:15:06,67 6:14:44,60
190. 163 40 265 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ M ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:46:06,38 6:15:06,90 6:14:44,77
191. 164 66 273 ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:37:40,35 6:15:39,57 6:15:32,31
192. 165 41 104 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M ΣΜΚ 2:50:27,41 6:15:41,15 6:15:15,86
193. 166 67 28 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:17,05 6:15:42,39 6:15:05,62
194. 28 12 330 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:58:58,94 6:15:46,84 6:15:22,11
195. 29 1 344 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΑ F 2:58:58,82 6:15:47,14 6:15:23,34
196. 30 13 289 ΣΤΕΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F Run baby Run 2:47:20,46 6:16:24,60 6:15:57,70
197. 167 42 243 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 2:37:27,68 6:16:56,66 6:16:43,33
198. 31 14 7 Jafari seddigheh F santa running team 2:43:37,05 6:17:42,13 6:17:34,59
199. 168 12 59 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 2:38:30,03 6:18:10,72 6:18:01,00
200. 169 43 154 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:46:05,60 6:19:03,72 6:18:40,69
201. 170 68 21 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ! 2:48:01,83 6:20:02,05 6:19:42,62
202. 171 69 205 ΜΠΡΑΚΟΥΜΑΤΣΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:00:26,08 6:20:44,76 6:20:19,64
203. 172 70 271 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ 3:00:25,80 6:21:02,83 6:20:37,21
204. 173 6 102 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:48:29,63 6:21:12,90 6:20:56,33
205. 174 4 347 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ. M 2:48:29,73 6:21:13,10 6:20:54,95
206. 175 44 91 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:48:29,45 6:21:13,21 6:20:56,42
207. 176 38 24 ΑΝΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:41:16,57 6:21:40,98 6:21:20,51
208. 177 71 103 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:39:24,16 6:24:12,93 6:24:07,96
209. 32 8 153 ΚΥΠΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Σύλλογος δρομέων δυτικής Αττικής 2:39:36,35 6:26:05,46 6:25:56,84
210. 33 15 306 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:49:47,10 6:27:48,07 6:27:44,59
211. 34 16 128 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F Εφυραιοι Ωκυποδες-Λυκοι Κεχαγιογλου 2:54:13,45 6:28:06,77 6:27:34,20
212. 35 17 256 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΖΕΤΤΑ F ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:46:06,50 6:28:10,85 6:27:46,66
213. 36 1 295 ΤΕΛΕΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 2:53:09,94 6:28:10,94 6:27:37,07
214. 178 5 350 ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ M 2:54:06,43 6:28:47,43 6:28:12,28
215. 179 13 241 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ 3:25:55,73 6:29:10,57 6:29:05,73
216. 180 39 160 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:54:17,83 6:29:21,65 6:28:58,46
217. 181 72 343 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΑΛΚΗΣ M NON OMNIS MORIAR 2:55:20,78 6:29:47,01 6:29:39,75
218. 182 73 69 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:54:15,87 6:29:49,80 6:29:17,91
219. 183 74 222 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:54:16,13 6:29:50,06 6:29:17,60
220. 184 40 121 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ M Dimoulas running team 2:50:15,99 6:30:22,54 6:29:54,49
221. 185 45 230 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ M Μαραθωνοδρομοι δρομεις αργολιδας 3:00:40,60 6:35:21,51 6:34:52,88
222. 37 18 310 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ 2:44:12,78 6:38:14,58 6:38:10,99
223. 186 46 35 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Σύλλογος δρομέων υγείας Μεγαλόνησος 3:15:34,62 6:38:57,70 6:38:24,23
224. 187 47 181 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 3:15:32,80 6:38:57,70 6:38:24,17
225. 188 48 219 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M Σ.Δ.Υ.Μ. 3:00:41,95 6:39:00,26 6:38:49,59
226. 189 75 53 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M Outdoor games running team 2:52:42,18 6:39:36,89 6:39:09,38
227. 38 19 163 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ F Outdoor Games Running Team 6:40:43,57 6:40:43,57
228. 39 9 237 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F Sciencetraining 3:06:29,24 6:41:03,61 6:40:37,14
229. 190 49 331 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:06:07,06 6:41:05,04 6:40:38,97
230. 191 6 346 ΤΣΑΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 3:00:22,36 6:42:26,88 6:42:22,56
231. 192 3 308 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M Ανεξάρτητα 3:00:22,93 6:42:26,93 6:42:22,41
232. 193 76 263 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M NEVER_GIVE_UP 3:00:14,86 6:42:27,54 6:42:22,57
233. 194 41 218 ΞΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Never give up 3:00:22,99 6:42:27,77 6:42:22,79
234. 195 14 155 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 3:00:35,49 6:45:31,71 6:45:06,94
235. 196 15 211 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M s runnes 3:02:27,23 6:51:06,21 6:50:28,74
236. 197 77 137 ΚΟΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M KFT 3:06:32,22 6:54:18,61 6:54:15,64
237. 198 78 280 ΣΜΠΟΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:07:06,81 6:54:18,82 6:54:15,62
238. 199 79 318 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:20,29 6:54:19,60 6:54:04,94
239. 200 80 240 ΠΑΠΑΖΩΓΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:55:55,07 6:55:18,05 6:55:11,38
240. 40 10 36 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ F ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:14:11,41 6:55:18,10 6:55:06,93
241. 201 50 197 ΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M ΣΔΥ Αθήνας 2:56:21,24 6:56:01,03 6:55:42,76
242. 202 81 302 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M KORMPIS TEAM 3:07:06,68 6:58:40,48 6:58:36,24
243. 203 16 73 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ & ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:49:18,90 6:58:44,35 6:58:39,23
244. 41 20 92 ΘΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:01:51,26 6:59:56,72 6:59:30,25
245. 204 17 171 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:49:23,35 7:05:41,28 7:05:20,18
246. 205 51 261 ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ 3:03:53,98 7:09:23,02 7:08:54,35
247. 206 82 292 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-MAXIMOS M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 3:15:05,07 7:10:07,84 7:09:38,39
248. 207 4 192 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 3:27:55,25 7:13:44,54 7:13:37,37
249. 208 52 50 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 2:29:50,92 7:18:02,99 7:17:56,67
250. 209 83 1 UGOLINI LEONARDO M MARCIATORI MUGELLO 3:20:12,40 7:29:29,03 7:29:01,16
251. 210 84 254 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ & Σ.Δ.Υ. ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 3:15:13,93 7:32:24,27 7:31:58,74
252. 211 42 187 ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M AEGEAN RUNNING TEAM 3:22:25,30 7:32:56,38 7:32:26,19
253. 212 85 113 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:22:28,17 7:40:32,13 7:40:22,68
254. 42 11 66 ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ F Santa Running Team, ΣΑΦΑΝΣ 3:20:16,58 7:42:19,97 7:42:10,86
DNF -1 -1 286 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M Κουρκουρικης team
DNF -1 -1 156 ΚΩΛΕΤΤΗ ΣΤΕΛΛΑ F THE RUNNERS PROJECT 2:39:36,35
DNF -1 -1 47 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:29:38,92

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2020-01-19 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001