Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
12
13
14
15
16
Ημερομηνία : 2020-02-16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
29

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

3ος Βυζαντινός Αγώνας

Κατηγορία
Αποτελέσματα Υπεραποστάσεων
Ημερομηνία
2020-01-19 00:00

Γενική καταταξη Κατάταξη φύλου Κατάταξη ηλικιακής κατηγορίας Αριθμός συμμετοχής Ονοματεπώνυμο φύλο Σύλλογος Πέρασμα 25km Χρόνος τερματισμού καθαρός χρόνος
1. 1 1 166 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M HardSun Team - ΟΑΚ Αιγινας 1:45:57,20 3:41:06,63 3:41:04,04
2. 2 1 188 ΜΙΧΟΣ ΒΑΣΊΛΗΣ M ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ -ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 1:50:10,88 3:43:33,52 3:43:30,42
3. 3 1 332 ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Ν. Λάρισας 1:50:30,98 3:58:39,71 3:58:35,85
4. 4 2 8 LESZKO ADAM M 3P 1:53:50,66 3:59:06,03 3:59:01,39
5. 5 2 270 ΣΑΡΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Lesvosrunners 1:53:43,32 4:00:42,85 4:00:39,37
6. 6 3 77 ΔΡΟΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Πατρα 1:49:14,39 4:01:06,76 4:01:02,89
7. 7 2 110 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΒΛΑΣΑΡΟΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:53:16,58 4:04:25,74 4:04:23,43
8. 8 3 284 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M Ο. Μ. Γ 1:53:16,64 4:04:25,88 4:04:22,97
9. 9 4 340 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΣ M RAFINA RUNNERS 1:53:49,42 4:05:53,56 4:05:45,62
10. 10 1 6 Fijnaut STAN M Ανεξάρτητος 1:53:53,17 4:06:08,56 4:06:04,62
11. 11 5 109 ΚΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M NS COACHING 1:53:49,58 4:08:54,39 4:08:48,88
12. 12 6 90 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΑΚΗΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:03:12,61 4:13:32,82 4:13:27,45
13. 13 3 202 ΜΠΟΥΛΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:32,38 4:13:48,97 4:13:34,32
14. 14 4 81 ΖΑΡΙΦΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M E.L. Runners 1:53:35,84 4:15:14,36 4:15:09,84
15. 15 5 45 ΓΙΑΝΝΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΎΡΟΣ M Σ.Μ.Α.Χ. ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 1:52:13,84 4:16:07,00 4:16:02,67
16. 16 7 65 ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:00:16,41 4:20:10,89 4:20:00,51
17. 17 6 138 ΚΟΡΡΕΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:06:15,40 4:21:25,54 4:21:00,69
18. 18 8 144 ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:15,44 4:23:28,66 4:23:20,72
19. 19 2 139 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ 2:03:17,87 4:23:59,92 4:23:56,44
20. 20 9 27 ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΓΕΛΑΟΣ 2:13:04,71 4:24:00,81 4:23:34,14
21. 21 7 33 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ M ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:02:31,26 4:25:12,34 4:25:02,97
22. 22 10 127 ΚΕΡΚΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M Marathon Club 2:10:37,17 4:25:19,82 4:25:07,21
23. 23 3 177 ΜΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 3Π 2:04:16,65 4:25:44,81 4:25:39,54
24. 24 8 39 ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:59,75 4:25:47,76 4:25:42,41
25. 25 9 291 ΣΥΝΤΕΤΟΣ ΗΛΙΑΣ M ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:14,94 4:31:09,95 4:31:01,55
26. 26 11 227 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M UNIVERSITY CAMPUS RUNNERS 2:05:02,35 4:31:48,61 4:31:36,09
27. 27 10 255 ΠΕΤΡΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ M STOIXIMAN RUNNING TEAM 2:08:14,80 4:34:33,49 4:34:27,98
28. 28 1 14 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:04:44,31 4:36:01,31 4:35:52,90
29. 29 12 12 ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M ΜΕΓΑΡΑ 2:04:03,36 4:36:23,36 4:36:20,17
30. 30 13 323 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Παλληνιοι Δρομείς 2:08:04,34 4:36:50,25 4:36:45,21
31. 31 2 247 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:08:02,79 4:36:50,36 4:36:45,24
32. 32 11 186 ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/STOIXIMAN RUNNERS 2:08:15,06 4:37:05,46 4:36:59,32
33. 1 1 161 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ,COACH:one_step_beyond_endurance 2:06:53,59 4:37:10,21 4:37:05,17
34. 33 4 130 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M GOLDAIR HANDLING 2:09:51,96 4:37:43,82 4:37:33,94
35. 34 14 246 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ/ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:13:10,76 4:38:25,26 4:38:10,41
36. 35 12 89 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M NS COACHING 2:09:50,22 4:39:00,35 4:38:55,62
37. 2 1 342 ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F SKY WOMEN RT-ΣΤΑΔΙΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 2:10:59,95 4:41:52,76 4:41:44,90
38. 36 5 41 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ M ΣΔΥΠ 2:18:47,19 4:42:39,85 4:42:17,82
39. 37 6 258 ΠΙΛΟΥΡΗΣ ΜΑΚΗΣ M Kourkourikis Training Group 2:14:46,45 4:43:20,93 4:43:18,41
40. 38 13 83 ΖΑΡΚΙΝΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:24,78 4:44:10,71 4:43:44,32
41. 39 15 184 ΜΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M All Terrain Runners 2:06:35,06 4:47:06,19 4:46:58,43
42. 40 7 173 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:16:00,47 4:47:13,08 4:47:05,32
43. 41 16 297 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΗΣ ΝΙΚΟΣ M ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ -ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΛΠΙΔΑΣ 2:13:05,02 4:47:44,65 4:47:34,70
44. 42 17 277 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:04,33 4:48:10,22 4:47:41,59
45. 43 8 278 ΣΚΟΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:02,92 4:48:18,05 4:48:07,70
46. 44 9 68 ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ M ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:16:40,68 4:49:20,44 4:49:14,54
47. 45 18 194 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:18,66 4:49:47,60 4:49:21,21
48. 3 2 70 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ-ΝΙΚΗ F ΤΕΛΜΗΣΟΣ 2:07:01,83 4:50:09,47 4:50:04,13
49. 46 10 16 ΑΘΑΝΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M ΛΕΠΑΝΤΟ 2:18:26,85 4:51:00,26 4:50:47,94
50. 47 19 40 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M OLYMPIA RUNNERS/ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:08:50,85 4:51:30,49 4:51:15,72
51. 48 14 42 ΓΑΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Kourkourikis training group 2:13:52,00 4:51:40,27 4:51:34,04
52. 49 11 199 ΜΠΟΚΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M ΣΑΦΑΝΣ 2:16:51,13 4:52:07,71 4:51:54,30
53. 50 20 339 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:17:26,78 4:52:10,35 4:52:01,13
54. 51 21 316 ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ M RUN FOREVER 2:10:17,74 4:53:46,83 4:53:31,85
55. 52 3 2 BIEHLER PETER M TTT 2:18:49,53 4:54:48,87 4:54:31,28
56. 4 1 11 Tabata Kayoko F Run Forever 2:13:07,90 4:55:26,96 4:55:11,21
57. 53 15 195 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:07:18,18 4:55:33,92 4:55:18,10
58. 54 16 67 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:17,59 4:56:33,82 4:56:21,93
59. 55 22 214 ΝΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:19:59,68 4:56:35,63 4:56:17,76
60. 56 23 22 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M RAFINA RUNNERS 2:17:26,61 4:56:39,78 4:56:26,84
61. 5 2 190 ΜΠΑΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:17:50,01 4:57:42,33 4:57:32,84
62. 6 3 203 ΜΠΟΥΤΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F VG Distance Runners 2:18:43,58 4:58:54,15 4:58:35,42
63. 57 12 34 ΒΟΛΛΑΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ M ΣΔ ιοαννινων 2:18:43,97 4:58:54,19 4:58:35,42
64. 58 24 275 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:27,44 5:01:22,86 5:01:04,37
65. 7 2 4 EMILIANOU TRUDI F SKY WOMEN RUNNING TEAM 2:25:53,74 5:02:44,65 5:02:28,56
66. 8 4 272 ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ F My athlete-pfrt 2:18:03,75 5:02:56,89 5:02:46,41
67. 59 4 13 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:15:52,21 5:03:08,51 5:02:46,16
68. 60 25 149 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:16:12,00 5:04:24,19 5:04:07,20
69. 61 17 145 ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:19,72 5:04:40,74 5:04:19,10
70. 62 18 29 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:11:14,38 5:06:05,00 5:05:36,37
71. 63 26 204 ΜΠΟΥΦΗΣ ΤΆΣΟΣ M Crommidas coaching 2:22:22,63 5:07:23,37 5:06:48,15
72. 64 1 349 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 2:14:36,52 5:08:08,70 5:07:42,31
73. 65 13 131 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Εμεις οι δρομεις αιμοδοτες 2:28:22,56 5:08:32,16 5:08:15,74
74. 66 14 152 ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 2:10:40,87 5:08:38,19 5:08:26,93
75. 67 27 208 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ M 3Π 2:19:53,71 5:08:38,21 5:08:28,01
76. 68 28 125 ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 2:19:54,84 5:08:38,26 5:08:28,09
77. 69 15 135 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 3 Π 2:18:26,65 5:08:38,34 5:08:30,12
78. 9 3 114 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ F Σ.Δ.Υ.Π. 2:21:59,99 5:08:39,92 5:08:21,15
79. 70 16 253 ΠΕΛΤΙΑΝ ΡΟΜΠΕΡΤ M Εμεις οι δρομεις αιμοδοτες 2:28:08,63 5:10:14,02 5:09:58,50
80. 71 29 142 ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:55,02 5:10:49,37 5:10:25,03
81. 72 19 174 ΜΑΛΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M NEVER GIVE UP 2:36:55,19 5:10:51,34 5:10:10,20
82. 73 20 220 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΑΘΗΣ M ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:09:54,62 5:11:26,09 5:11:10,27
83. 10 5 301 ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΦΑΝΗ F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:19:33,13 5:11:37,13 5:11:27,69
84. 74 30 264 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 2:09:46,71 5:11:48,74 5:11:43,24
85. 75 5 55 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:32:49,10 5:12:06,19 5:11:31,62
86. 76 17 180 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:50,66 5:12:06,29 5:11:51,92
87. 11 6 320 ΦΙΦΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ - SPARTAN CROSS 2:19:18,49 5:12:23,75 5:12:07,83
88. 77 18 101 ΚΑΛΑΒΡΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ M 20-12-1970 2:18:04,39 5:12:31,70 5:12:21,13
89. 78 31 337 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:45,81 5:12:35,73 5:12:24,02
90. 79 19 210 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 3Π---ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 2:25:50,63 5:13:45,06 5:13:35,84
91. 80 32 129 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M ΣΔΥΑ 2:26:19,94 5:14:42,64 5:14:08,01
92. 81 20 100 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 2:25:44,00 5:15:04,72 5:14:57,36
93. 82 33 249 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΓΟΗΣ) M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:10:33,59 5:15:30,78 5:15:27,63
94. 83 21 251 ΠΑΡΛΑΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Λαρισα 2:26:36,44 5:16:27,95 5:16:02,25
95. 84 34 141 ΚΟΤΡΩΤΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Choosen team 2:19:54,62 5:17:07,51 5:16:48,38
96. 12 3 274 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ F sciencetraining.gr 2:34:57,50 5:18:15,85 5:18:01,82
97. 85 22 305 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:26:24,65 5:18:20,10 5:17:44,82
98. 86 35 321 ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:36:30,25 5:18:20,50 5:17:53,24
99. 87 21 200 ΜΠΟΛΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:16,91 5:18:25,49 5:18:13,48
100. 13 4 5 EVENSON FREYA F ΤΤΤ Χαλανδρίου 2:32:43,74 5:18:41,89 5:18:23,74
101. 88 23 226 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑ-ΑΣΑΘ 2:22:00,14 5:21:49,60 5:21:30,83
102. 89 24 325 ΦΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:20:42,99 5:22:00,22 5:21:51,60
103. 14 4 296 ΤΕΡΖΗ ΜΑΡΙΝΑ F NOVASPORTS RUNNING TEAM 2:26:04,75 5:22:16,77 5:22:00,06
104. 90 36 239 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:34:58,56 5:22:51,27 5:22:44,21
105. 91 6 335 ΧΑΤΖΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:37:19,63 5:23:22,75 5:22:57,31
106. 92 37 283 ΣΠΙΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:49,49 5:23:35,64 5:23:22,95
107. 93 4 37 ΒΡΕΤΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M FLYING GEESE RUNNING TEAM 2:17:40,01 5:24:20,43 5:23:50,06
108. 94 38 164 ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M FGRT 2:17:40,91 5:24:20,61 5:23:50,70
109. 95 39 159 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ -ΑΣΑΘ 2:19:06,58 5:25:45,18 5:25:24,91
110. 96 22 329 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:09,86 5:26:40,96 5:26:20,09
111. 97 40 148 ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ M ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:18:13,88 5:27:12,08 5:26:48,48
112. 98 25 87 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΜΟΝΑΕΚ M Σ.Δ.Ο.Ε 2:26:11,62 5:27:42,97 5:27:39,88
113. 99 5 309 ΤΣΙΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M Ανεξάρτητος 2:27:16,32 5:27:43,02 5:27:34,10
114. 100 26 76 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΤΡΕΧΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ 2:38:04,54 5:27:53,17 5:27:39,58
115. 101 41 107 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:43,00 5:28:05,40 5:27:51,87
116. 102 27 75 ΔΡΑΓΟΥΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ M ΟΤΕ 2:29:50,84 5:28:25,61 5:28:15,51
117. 103 42 224 ΠΑΓΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΣΔΥΠΕΙΡΑΙΑΣ ΑΣΑΘ 2:19:08,18 5:28:32,80 5:28:20,37
118. 104 43 167 ΜΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Εμεις οι δρομεις αιμοδοτες 2:28:06,83 5:29:16,63 5:29:01,11
119. 105 44 112 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M ΜΗΧΑΝΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟΥ ΞΗΡΑΣ 2:27:24,35 5:29:28,70 5:28:46,87
120. 106 45 46 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M ΑΣΑΘ/ Olympia Runner’s 2:24:17,16 5:29:39,58 5:29:19,10
121. 107 46 293 ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M ΣΥΠ Πειραιά 2:21:36,38 5:30:34,21 5:29:59,64
122. 108 7 17 ΑΚΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:38:35,77 5:30:37,94 5:30:26,80
123. 109 23 99 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:39,00 5:31:37,02 5:31:02,91
124. 110 28 172 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M ΣΔΥΑ 2:27:00,49 5:32:14,92 5:31:55,69
125. 111 47 304 ΤΣΑΜΠΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M Sciencetrainnig team 2:32:54,55 5:32:38,99 5:32:26,38
126. 112 48 319 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:25:58,17 5:33:41,46 5:33:24,30
127. 113 24 38 ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:34,16 5:33:45,63 5:33:31,75
128. 15 5 119 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 2:27:20,68 5:34:37,99 5:34:31,11
129. 16 7 19 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:37:05,23 5:34:52,17 5:34:21,41
130. 114 49 64 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:26:32,45 5:37:24,49 5:37:12,97
131. 115 29 216 ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M ΚΟΥΤΣΑ ΚΟΥΤΣΑ 2:33:19,11 5:37:32,76 5:37:14,89
132. 116 50 185 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 2:37:05,87 5:38:19,85 5:37:48,96
133. 117 8 276 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:32:47,64 5:38:31,87 5:38:10,55
134. 118 1 299 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:27:35,40 5:38:32,32 5:38:25,89
135. 119 25 290 ΣΤΡΑΓΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Προαστιακός καρλοβασιου 2:26:39,56 5:38:44,04 5:38:14,45
136. 120 51 266 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M ΣΑΦΑΝΣ / Top Cycles /Τήνιοι Δρομείς 2:34:30,15 5:39:38,83 5:39:25,42
137. 121 52 328 ΧΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M Ανεξάρτητος 2:28:04,66 5:40:56,79 5:40:29,62
138. 122 53 281 ΣΟΥΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 2:41:43,59 5:43:19,29 5:42:45,24
139. 123 30 242 ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M Α.Π.Σ. "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 2:41:42,76 5:43:19,64 5:42:58,15
140. 124 31 268 ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ M Aneksarthth 2:41:56,60 5:44:00,02 5:43:33,13
141. 125 32 334 ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:37:39,63 5:44:26,83 5:44:16,35
142. 17 5 257 ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F Vaskos team - Never give up 2:45:47,74 5:44:28,64 5:44:12,07
143. 126 54 287 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ M Εφυραιοι Ωκύποδες 2:18:05,65 5:44:38,72 5:44:17,84
144. 18 6 315 ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F ΤΤΤ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:41:35,01 5:44:53,27 5:44:26,88
145. 19 7 117 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ F ΤΤΤ 2:41:35,58 5:44:53,37 5:44:26,19
146. 127 26 97 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:41:14,65 5:45:02,79 5:44:42,78
147. 128 55 327 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M Α. Ο. Π 2:36:28,75 5:45:21,72 5:44:56,49
148. 129 9 311 ΤΣΙΤΟΥΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOY 2:32:14,48 5:45:44,69 5:45:27,00
149. 130 56 71 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M Α.Σ. ΑΓΩΝ 2:32:15,42 5:46:24,05 5:46:10,33
150. 131 33 61 ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ M ΣΔΥΑΘΗΝΑΣ 2:35:28,47 5:47:32,69 5:47:09,58
151. 132 34 78 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:45,68 5:48:55,76 5:48:35,73
152. 133 27 79 ΕΞΑΡΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Ανεξαρτητος 2:16:20,84 5:49:51,33 5:49:35,86
153. 134 28 136 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:45,26 5:50:22,32 5:50:15,26
154. 135 35 215 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:35:46,09 5:50:22,41 5:50:18,65
155. 136 36 3 CURATOLO LEONARDO M EYKLHS 2:21:47,10 5:51:03,02 5:50:47,87
156. 137 29 225 ΠΑΝΑΓΙΆΣ ΣΤΑΜΆΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:41:56,35 5:51:26,13 5:51:01,02
157. 138 30 250 ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:42:01,33 5:51:26,53 5:51:01,02
158. 139 57 232 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M ΠΑΧΤΟΥΡΙ 2:13:31,58 5:52:32,53 5:52:24,99
159. 20 8 198 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:41:19,83 5:52:55,64 5:52:41,67
160. 21 9 245 ΠΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:45:56,70 5:53:14,06 5:52:51,27
161. 140 31 279 ΣΜΕΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Triathlon Club Corinth Canal 2:44:27,53 5:53:14,56 5:53:01,15
162. 141 58 115 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:41:20,07 5:53:44,11 5:53:29,54
163. 142 59 322 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:27,45 5:54:22,43 5:54:08,40
164. 143 32 228 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ & ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:35:11,90 5:54:47,07 5:54:34,06
165. 144 37 143 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2:44:30,28 5:56:10,78 5:55:40,67
166. 145 33 88 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:30,93 5:56:10,90 5:55:40,67
167. 146 60 72 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Α.Σ ΑΓΩΝ 2:44:10,41 5:57:25,62 5:57:01,60
168. 147 61 178 ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ M Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:49:41,46 5:57:25,79 5:57:04,39
169. 148 2 348 ΒΑΡΑΒΑΣ ΗΛΙΑΣ M 2:52:13,54 5:58:07,27 5:57:49,00
170. 22 8 182 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F Kotes Parnithas 2:46:08,24 6:00:47,28 6:00:19,99
171. 149 10 44 ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M ΟΡΕΙΒ ΣΥΛ ΣΠΑΤΩΝ 2:41:24,84 6:03:17,98 6:02:57,07
172. 150 34 32 ΒΛΑΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:39:23,37 6:03:33,52 6:03:22,76
173. 151 11 341 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:49:04,75 6:04:03,36 6:03:35,19
174. 152 38 267 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΚΑΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:41:28,43 6:04:33,64 6:04:21,83
175. 23 6 133 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ F Σπαρτιάτες δρομείς 2:41:22,96 6:04:33,73 6:04:20,84
176. 24 9 105 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F IFI'S TEAM 2:54:13,75 6:04:51,43 6:04:18,78
177. 153 62 9 METEL CHRISTIAN THIERRY M 2:26:12,03 6:06:15,99 6:06:05,39
178. 25 10 248 ΠΑΡΙΣΗ ΑΝΝΑ F Sky woman running team 2:49:40,34 6:09:59,19 6:09:46,50
179. 154 63 175 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M IFI'S TEAM 2:54:12,47 6:10:58,93 6:10:26,42
180. 155 35 183 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:37:15,67 6:11:54,57 6:11:33,51
181. 156 3 345 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 2:45:25,66 6:12:14,59 6:11:43,47
182. 157 64 96 ΘΩΜΑΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:45:26,31 6:12:14,64 6:11:43,23
183. 158 65 236 ΠΑΠΑΔΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΏΝ 2:43:14,29 6:12:21,41 6:11:58,47
184. 159 39 244 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΘΑΝΑΣΗΣ M ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΑΔΙΟ 2:49:40,34 6:12:26,12 6:12:13,51
185. 160 36 23 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 2:56:59,41 6:13:48,36 6:13:25,33
186. 161 37 63 ΔΕΪΜΕΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ M free Runners 2:56:59,41 6:13:48,48 6:13:26,27
187. 26 7 151 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:54:15,03 6:14:08,73 6:13:40,32
188. 162 2 217 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Σ.Δ.Υ.Αγρινίου 2:54:14,97 6:14:08,97 6:13:40,40
189. 27 11 196 ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:46:06,50 6:15:06,67 6:14:44,60
190. 163 40 265 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ M ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:46:06,38 6:15:06,90 6:14:44,77
191. 164 66 273 ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:37:40,35 6:15:39,57 6:15:32,31
192. 165 41 104 ΚΑΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M ΣΜΚ 2:50:27,41 6:15:41,15 6:15:15,86
193. 166 67 28 ΑΡΧΙΜΑΝΔΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:17,05 6:15:42,39 6:15:05,62
194. 28 12 330 ΧΑΣΙΩΤΗ ΦΑΝΗ F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 2:58:58,94 6:15:46,84 6:15:22,11
195. 29 1 344 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΛΑ F 2:58:58,82 6:15:47,14 6:15:23,34
196. 30 13 289 ΣΤΕΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F Run baby Run 2:47:20,46 6:16:24,60 6:15:57,70
197. 167 42 243 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ M ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 2:37:27,68 6:16:56,66 6:16:43,33
198. 31 14 7 Jafari seddigheh F santa running team 2:43:37,05 6:17:42,13 6:17:34,59
199. 168 12 59 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 2:38:30,03 6:18:10,72 6:18:01,00
200. 169 43 154 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:46:05,60 6:19:03,72 6:18:40,69
201. 170 68 21 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΤΡΙΤΕΚΝΟΙ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ! 2:48:01,83 6:20:02,05 6:19:42,62
202. 171 69 205 ΜΠΡΑΚΟΥΜΑΤΣΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:00:26,08 6:20:44,76 6:20:19,64
203. 172 70 271 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ 3:00:25,80 6:21:02,83 6:20:37,21
204. 173 6 102 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:48:29,63 6:21:12,90 6:20:56,33
205. 174 4 347 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ. M 2:48:29,73 6:21:13,10 6:20:54,95
206. 175 44 91 ΖΩΝΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:48:29,45 6:21:13,21 6:20:56,42
207. 176 38 24 ΑΝΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:41:16,57 6:21:40,98 6:21:20,51
208. 177 71 103 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 2:39:24,16 6:24:12,93 6:24:07,96
209. 32 8 153 ΚΥΠΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Σύλλογος δρομέων δυτικής Αττικής 2:39:36,35 6:26:05,46 6:25:56,84
210. 33 15 306 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:49:47,10 6:27:48,07 6:27:44,59
211. 34 16 128 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F Εφυραιοι Ωκυποδες-Λυκοι Κεχαγιογλου 2:54:13,45 6:28:06,77 6:27:34,20
212. 35 17 256 ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΖΕΤΤΑ F ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 2:46:06,50 6:28:10,85 6:27:46,66
213. 36 1 295 ΤΕΛΕΙΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΝΙΑ F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 2:53:09,94 6:28:10,94 6:27:37,07
214. 178 5 350 ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ M 2:54:06,43 6:28:47,43 6:28:12,28
215. 179 13 241 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ 3:25:55,73 6:29:10,57 6:29:05,73
216. 180 39 160 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΡΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:54:17,83 6:29:21,65 6:28:58,46
217. 181 72 343 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ ΑΛΚΗΣ M NON OMNIS MORIAR 2:55:20,78 6:29:47,01 6:29:39,75
218. 182 73 69 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:54:15,87 6:29:49,80 6:29:17,91
219. 183 74 222 ΠΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:54:16,13 6:29:50,06 6:29:17,60
220. 184 40 121 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ M Dimoulas running team 2:50:15,99 6:30:22,54 6:29:54,49
221. 185 45 230 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ M Μαραθωνοδρομοι δρομεις αργολιδας 3:00:40,60 6:35:21,51 6:34:52,88
222. 37 18 310 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ F ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ 2:44:12,78 6:38:14,58 6:38:10,99
223. 186 46 35 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Σύλλογος δρομέων υγείας Μεγαλόνησος 3:15:34,62 6:38:57,70 6:38:24,23
224. 187 47 181 ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 3:15:32,80 6:38:57,70 6:38:24,17
225. 188 48 219 ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M Σ.Δ.Υ.Μ. 3:00:41,95 6:39:00,26 6:38:49,59
226. 189 75 53 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M Outdoor games running team 2:52:42,18 6:39:36,89 6:39:09,38
227. 38 19 163 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ F Outdoor Games Running Team 6:40:43,57 6:40:43,57
228. 39 9 237 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F Sciencetraining 3:06:29,24 6:41:03,61 6:40:37,14
229. 190 49 331 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:06:07,06 6:41:05,04 6:40:38,97
230. 191 6 346 ΤΣΑΚΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 3:00:22,36 6:42:26,88 6:42:22,56
231. 192 3 308 ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M Ανεξάρτητα 3:00:22,93 6:42:26,93 6:42:22,41
232. 193 76 263 ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M NEVER_GIVE_UP 3:00:14,86 6:42:27,54 6:42:22,57
233. 194 41 218 ΞΥΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Never give up 3:00:22,99 6:42:27,77 6:42:22,79
234. 195 14 155 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M ΣΕΒΑΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 3:00:35,49 6:45:31,71 6:45:06,94
235. 196 15 211 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M s runnes 3:02:27,23 6:51:06,21 6:50:28,74
236. 197 77 137 ΚΟΡΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M KFT 3:06:32,22 6:54:18,61 6:54:15,64
237. 198 78 280 ΣΜΠΟΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:07:06,81 6:54:18,82 6:54:15,62
238. 199 79 318 ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:44:20,29 6:54:19,60 6:54:04,94
239. 200 80 240 ΠΑΠΑΖΩΓΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:55:55,07 6:55:18,05 6:55:11,38
240. 40 10 36 ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ F ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:14:11,41 6:55:18,10 6:55:06,93
241. 201 50 197 ΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M ΣΔΥ Αθήνας 2:56:21,24 6:56:01,03 6:55:42,76
242. 202 81 302 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M KORMPIS TEAM 3:07:06,68 6:58:40,48 6:58:36,24
243. 203 16 73 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ & ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 2:49:18,90 6:58:44,35 6:58:39,23
244. 41 20 92 ΘΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:01:51,26 6:59:56,72 6:59:30,25
245. 204 17 171 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:49:23,35 7:05:41,28 7:05:20,18
246. 205 51 261 ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ 3:03:53,98 7:09:23,02 7:08:54,35
247. 206 82 292 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-MAXIMOS M ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 3:15:05,07 7:10:07,84 7:09:38,39
248. 207 4 192 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 3:27:55,25 7:13:44,54 7:13:37,37
249. 208 52 50 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M ΑΠΣ ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 2:29:50,92 7:18:02,99 7:17:56,67
250. 209 83 1 UGOLINI LEONARDO M MARCIATORI MUGELLO 3:20:12,40 7:29:29,03 7:29:01,16
251. 210 84 254 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ & Σ.Δ.Υ. ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 3:15:13,93 7:32:24,27 7:31:58,74
252. 211 42 187 ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M AEGEAN RUNNING TEAM 3:22:25,30 7:32:56,38 7:32:26,19
253. 212 85 113 ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:22:28,17 7:40:32,13 7:40:22,68
254. 42 11 66 ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ F Santa Running Team, ΣΑΦΑΝΣ 3:20:16,58 7:42:19,97 7:42:10,86
DNF -1 -1 286 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M Κουρκουρικης team
DNF -1 -1 156 ΚΩΛΕΤΤΗ ΣΤΕΛΛΑ F THE RUNNERS PROJECT 2:39:36,35
DNF -1 -1 47 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:29:38,92

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2020-01-19 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001