Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
4
5
6
7
8
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

14ος Πανελλήνιος Αγώνας 100 Km & 8ος Πανελλήνιος Αγώνας 50 Km

Κατηγορία
Αποτελέσματα Υπεραποστάσεων
Ημερομηνία
2019-02-16 00:00

14ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 100ΧΛΜ (2019) - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Α/Α Gender BIB Name Club 10km 20km 30km 40km 50km 60km 70km 80km 90km 100km
1 Male 886 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΑΝΙΑΡΗΣ FLYING GEESE RUNNING TEAM 0:47:30 1:36:18 2:25:27 3:15:28 4:07:42 4:58:36 5:51:32 6:43:43 7:34:04 8:23:16
2 Male 972 ΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ AllTerrainRunners 0:46:41 1:33:08 2:20:32 3:07:05 3:55:01 4:44:33 5:41:34 6:43:39 7:45:15 8:37:15
3 Male 880 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:46:22 1:33:07 2:19:31 3:05:54 3:55:01 4:45:59 5:43:18 6:38:56 7:37:16 8:37:16
4 Male 956 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:53:15 1:46:11 2:39:56 3:35:17 4:30:36 5:26:25 6:23:45 7:21:47 8:20:38 9:15:41
5 Male 918 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΗΣ Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΣΑΣ 0:54:24 1:49:09 2:42:37 3:37:08 4:33:59 5:31:32 6:29:18 7:25:59 8:28:51 9:29:20
6 Male 948 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ ΞΑΝΘΗ 0:54:37 1:48:57 2:43:56 3:39:21 4:35:10 5:32:12 6:34:12 7:31:47 8:31:02 9:29:43
7 Male 940 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ ΣΔΥΧ 0:46:58 1:35:54 2:27:44 3:23:25 4:16:25 5:09:29 6:08:01 7:11:14 8:27:31 9:36:02
8 Male 889 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΤΡΑΟΥΛΛΟΙ 0:50:54 1:39:49 2:29:45 3:20:47 4:16:06 5:15:33 6:23:34 7:31:20 8:39:35 9:43:07
9 Male 895 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΑΣ ΚΩΣ 0:56:57 1:49:43 2:43:44 3:38:33 4:37:44 5:40:37 6:40:42 7:42:49 8:45:31 9:46:40
10 Male 890 ΓΑΥΡΙΛΗΣ ΓΡΙΒΑΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:50:24 1:41:07 2:29:52 3:22:11 4:13:08 5:04:42 6:02:04 7:11:19 8:29:41 9:46:42
11 Male 962 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΗΣ 0:49:19 1:39:07 2:31:34 3:27:48 4:26:17 5:23:35 6:26:34 7:13:25 8:33:35 9:46:56
12 Male 881 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0:53:18 1:48:44 2:44:42 3:41:39 4:38:40 5:42:02 6:42:18 7:44:22 8:46:02 9:47:17
13 Male 879 RICHARD SUTTON ΚΗΦΙΣΙΑ 0:56:35 1:48:55 2:47:34 3:41:42 4:38:34 5:36:48 6:37:20 7:39:57 8:45:11 9:48:54
14 Male 937 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΜΑΚΑΛΙΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:55:54 1:49:54 2:44:07 3:39:52 4:40:31 5:41:58 6:44:05 7:47:47 8:52:14 9:52:11
15 Male 934 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:59:05 1:57:12 2:56:22 3:55:45 4:55:44 5:54:28 6:54:49 7:52:58 8:52:45 9:52:48
16 Male 976 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΟΥΜΑΡΙΔΗΣ IRON TEAM 0:56:31 1:51:20 2:46:27 3:43:13 4:43:28 5:47:23 6:52:37 7:59:00 9:02:54 10:06:56
17 Female 933 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΛΙΩΤΗ ΟΝΕ STEP BEYOND_ENDURANCE TEAM 0:58:00 1:55:13 2:56:16 3:54:09 4:56:46 5:56:53 7:05:18 8:11:57 9:20:37 10:24:24
18 Male 979 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΟΝΗΣ 0:57:23 1:55:12 2:56:10 3:53:18 4:54:55 5:56:57 7:11:34 8:20:54 9:34:09 10:43:13
19 Male 938 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΜΙΔΑΣ SIFNOS RUNNERS 0:54:04 1:48:11 2:43:00 3:40:23 4:43:09 5:51:34 7:01:57 8:19:14 9:35:29 10:53:50
20 Male 955 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 0:54:26 1:48:10 2:42:19 3:36:32 4:34:59 5:41:22 6:57:20 8:11:23 9:34:05 10:53:50
21 Male 921 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ 0:54:33 1:48:34 2:43:24 3:41:08 4:42:13 6:03:38 7:11:49 8:24:17 9:46:14 10:54:50
22 Male 888 ΝΙΚΟΣ ΓΕΡΟΣ 1:00:31 2:01:25 3:01:53 4:05:50 5:11:04 6:17:55 7:26:44 8:36:34 9:48:16 11:00:22
23 Male 902 ΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ SMART RUN 0:57:22 1:54:46 2:53:02 3:53:05 4:55:51 5:56:07 7:05:17 8:22:08 9:51:05 11:24:31
24 Male 913 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ Σ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:56:56 1:52:06 2:48:42 3:51:10 4:57:59 6:11:03 7:30:59 8:50:07 10:16:01 11:24:53
25 Male 958 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΣΜΚ/ΑΣΒ 0:54:38 1:52:51 2:48:22 3:51:20 4:54:53 6:06:52 7:28:17 8:49:24 10:16:01 11:32:05
26 Male 966 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΖΕΛΟΣ ΣΔΥΑ 1:01:08 1:58:10 3:00:32 4:02:53 5:10:27 6:15:48 7:28:36 8:52:47 10:17:32 11:32:34
27 Male 904 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ 0:59:18 1:57:11 2:54:19 3:51:44 4:50:23 5:54:19 7:05:03 8:20:09 9:51:43 11:32:51
28 Male 968 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΡΑΠΤΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:03:22 2:05:31 3:13:10 4:19:39 5:29:32 6:40:57 7:54:16 9:10:37 10:22:45 11:32:51
29 Male 883 ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:11 1:59:07 2:57:40 4:00:16 5:13:59 6:33:18 7:47:18 9:04:00 10:22:45 11:39:53
30 Male 971 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΡΝΑΖΙΔΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ ΜΕΓΑΡΑ 0:59:55 1:58:11 2:55:35 3:54:51 4:58:59 6:10:43 7:25:23 8:48:58 10:17:32 11:48:16
31 Male 901 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ 0:55:26 1:51:32 2:51:32 3:53:06 4:59:52 6:14:53 7:36:41 8:57:07 10:25:16 11:52:40
32 Male 978 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ NOVASPOR RUNNING TEAM 0:56:21 1:53:00 2:56:33 3:58:33 5:21:29 6:36:41 8:06:09 9:15:42 10:35:12 11:53:54
33 Male 959 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ 1:00:50 2:00:26 3:01:25 4:02:52 5:07:45 6:22:26 7:46:56 9:16:48 10:45:02 12:14:23
34 Female 875 JIANPING GONG DSA/SKYWOMEN 1:04:50 2:05:29 3:08:13 4:12:36 5:25:18 6:38:10 7:56:31 9:34:43 10:53:01 12:17:09
35 Male 949 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ 0:53:55 1:48:49 2:48:28 3:54:50 5:20:46 6:41:55 8:04:21 9:30:58 10:55:25 12:19:02
36 Male 942 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΙΚΡΟΒΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:18 2:07:11 3:26:16 4:36:25 5:59:29 7:13:19 8:31:00 9:46:49 11:06:20 12:21:26
37 Male 941 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:59:52 2:00:22 3:01:11 4:05:55 5:28:06 6:49:28 8:21:57 9:44:40 11:06:20 12:26:09
38 Male 974 ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ DNF 80ΚΜ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 0:56:43 1:50:21 2:48:13 3:47:20 4:55:07 6:05:01 7:17:41 8:32:31 - -
39 Male 906 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ DNF 80ΚΜ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 1:07:38 2:14:35 3:22:42 4:33:40 5:47:29 7:07:47 8:29:41 9:56:35 - -
40 Male 980 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ DNF 90ΚΜ 1:03:07 2:06:43 3:15:58 4:28:27 5:49:09 7:15:19 8:43:03 10:07:32 - -
41 Female 977 ΕΛΕΝΗ ΤΣΟΥΡΟΥΝΑΚΗ DNF 70ΚΜ 1:05:59 2:12:30 3:20:13 4:30:12 5:46:08 7:11:08 8:46:24 - - -
42 Male 899 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ DNF 60ΚΜ ΑΣΤΑΚΟΣ 0:50:26 1:40:10 2:29:45 3:21:14 4:14:16 5:37:21 - - - -
43 Male 935 ΖΗΣΗΣ ΛΙΟΥΠΑΣ DNF 60ΚΜ 0:51:07 1:42:29 2:36:01 3:29:28 4:34:56 5:46:40 - - - -
44 Male 905 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΥΒΑΣ DNF 60ΚΜ 0:55:56 1:50:39 2:46:21 3:44:21 4:56:45 6:05:22 - - - -
45 Male 892 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ DNF 60ΚΜ 0:57:21 1:54:46 2:53:03 3:56:40 5:04:38 6:31:41 - - - -
46 Male 945 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΙΧΑΣ DNF 60ΚΜ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 1:04:18 2:12:03 3:34:23 5:21:21 7:19:18 9:27:56 - - - -
47 Male 930 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ DNF 40ΚΜ KOURKOURIKIS TRAINING 0:46:42 1:33:22 2:20:40 3:08:07 - - - - - -
48 Female 914 ΜΥΡΣΙΝΗ ΚΟΛΥΦΑ DNF 40ΚΜ 0:54:40 1:49:59 2:47:47 3:49:17 - - - - - -
49 Male 947 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΟΣ DNF 30ΚΜ ΣΔΥΜ 0:46:27 1:34:36 2:22:01 3:51:06 - - - - - -
50 Male 960 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ DNF 40ΚΜ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:58:20 1:55:06 2:53:03 3:56:19 - - - - - -
51 Male 893 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ DNF 40ΚΜ 1:04:00 2:07:23 3:14:59 4:27:10 - - - - - -
52 Male 931 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ DNF 40ΚΜ 0:58:28 1:55:31 2:58:42 4:34:10 - - - - - -
53 Male 943 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ DNF 40ΚΜ 0:58:18 2:05:42 3:25:43 4:51:33 - - - - - -
54 Female 950 ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ DNF 30ΚΜ 1:04:26 2:12:21 3:26:33 - - - - - - -
55 Male 897 ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΡΟΥΝΤΑΚΗΣ DNF 20ΚΜ ΣΔΥΧ 0:49:44 1:41:06 - - - - - - - -

9ος ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΓΩΝΑΣ 50ΧΛΜ (2019) - ΕΠΙΣΗΜΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
A/A Gender ΒΙΒ Name Club 10km 20km 30km 40km 50km
1 Male 794 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΡΑΚΟΣ 0:41:55 1:24:08 2:06:32 2:50:38 3:39:55
2 Male 821 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ 0:46:23 1:33:07 2:19:31 3:05:55 3:53:02
3 Male 874 STAN FIJNAUT 0:43:15 1:27:43 2:13:44 3:02:48 3:53:22
4 Male 865 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΡΥΔΑΣ 0:46:39 1:34:14 2:22:17 3:10:59 3:59:10
5 Male 806 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ Ν.Α.Ο ΚΥΘΗΡΩΝ 0:47:26 1:34:45 2:22:06 3:09:59 4:00:35
6 Male 828 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΧΑΛΗΣ 0:46:14 1:33:01 2:20:01 3:10:42 4:03:36
7 Male 790 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 0:53:34 1:47:07 2:41:03 3:35:35 4:26:50
8 Male 800 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 0:53:44 1:46:10 2:39:39 3:34:24 4:28:03
9 Male 780 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 0:56:36 1:49:46 2:41:49 3:33:18 4:30:19
10 Female 846 ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΖΩΗ 0:54:05 1:48:08 2:42:23 3:36:07 4:32:51
11 Male 817 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:18 1:49:36 2:44:11 3:40:04 4:36:05
12 Male 863 ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΑΤΟΥΡΟΣ VIVI RUNNERS REAM 0:53:27 1:47:14 2:41:57 3:37:33 4:36:37
13 Male 866 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΛΒΑΔΑΚΗΣ 0:53:16 1:45:14 2:40:31 3:36:26 4:38:31
14 Male 770 MAREK DODZIONY ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:15 1:47:41 2:41:07 3:37:23 4:38:50
15 Male 775 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 0:52:56 1:46:08 2:39:12 3:35:29 4:40:11
16 Female 814 ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:25 1:49:39 2:44:19 3:41:09 4:41:47
17 Male 842 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:25 1:49:39 2:44:19 3:41:11 4:41:47
18 Male 783 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ 0:58:28 1:54:49 2:52:16 3:48:27 4:45:08
19 Male 822 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:55:24 1:49:30 2:44:06 3:45:32 4:48:50
20 Male 858 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1:03:14 2:01:15 3:00:17 3:59:23 4:56:23
21 Male 810 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ - 1:58:37 2:57:49 3:58:12 4:59:28
22 Male 855 ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΡΛΗΣ 1:00:39 1:59:23 2:59:33 3:59:53 5:02:59
23 Male 836 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΥ SANTA RUNNING TEAM 0:56:50 1:54:17 2:53:29 3:57:42 5:05:13
24 Male 776 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΔΑΚΗΣ SANTA RUNNING TEAM 0:56:50 1:54:17 2:53:30 3:57:42 5:05:14
25 Female 854 ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ SCIENCETRAINING 1:03:32 2:03:46 3:03:58 4:04:59 5:06:11
26 Male 832 ΙΑΚΩΒΟΣ ΝΑΤΣΗΣ SMART RUN 0:58:05 1:56:59 2:58:06 3:59:04 5:07:04
27 Male 838 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ELEFSINA RUNNERS 0:59:39 1:59:14 3:01:07 4:03:22 5:08:22
28 Male 847 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 0:58:18 1:56:40 2:57:55 4:01:13 5:10:46
29 Male 869 ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΧΑΤΖΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:35 1:59:24 3:00:51 4:04:39 5:12:30
30 Male 779 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ 0:58:29 1:56:08 2:57:48 4:08:37 5:14:23
31 Male 859 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΝΗΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:59:41 1:59:16 3:01:08 4:03:24 5:15:29
32 Male 839 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 0:57:25 1:53:55 2:56:32 4:04:50 5:16:43
33 Male 805 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1:00:33 2:00:36 3:03:14 4:09:01 5:17:00
34 Female 786 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΥ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:00:00 1:59:32 3:02:07 4:09:13 5:23:28
35 Male 789 ΜΙΧΑΗΛ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑ 1:01:12 1:59:06 3:03:37 4:11:48 5:24:51
36 Male 772 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΚΡΙΔΑΣ 1:00:43 2:01:46 3:02:39 4:11:09 5:28:33
37 Male 808 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΙΤΣΙΝΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙ 1:03:08 2:05:47 3:11:12 4:18:18 5:29:04
38 Male 856 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΜΕΡΟΣ TRIATHLON CLUB CORINTHOS 1:03:08 2:05:53 3:11:21 4:17:30 5:29:06
39 Male 812 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ 1:00:34 2:00:35 3:03:28 4:19:24 5:37:29
40 Male 825 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ 0:59:39 1:59:16 3:01:56 4:17:28 5:38:53
41 Female 867 ΓΩΓΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:06:34 2:08:00 3:11:41 4:21:57 5:40:11
42 Female 771 DOROTA SUCHOCKA ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02:00 2:06:39 3:14:55 4:26:03 5:42:13
43 Male 785 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ OLYMPIA RUNNERS 1:03:34 2:07:08 3:13:59 4:24:08 5:42:45
44 Male 807 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΙΝΤΕΡΗΣ 1:02:15 2:02:13 3:03:22 4:15:03 5:43:39
45 Male 871 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΡΓΥΡΗΣ 1:05:31 2:12:29 3:20:12 4:30:12 5:43:40
46 Male 784 ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1:01:26 1:58:45 2:59:16 4:10:32 5:50:11
47 Male 820 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΩΝ 1:03:46 2:07:09 3:15:44 4:38:13 5:58:18
48 Male 799 ΒΙΚΤΩΡ ΖΕΡΚΕΛΙΔΗΣ 1:05:51 2:12:34 3:21:01 4:39:52 6:03:52
49 Male 777 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 0:58:07 1:56:59 2:58:06 3:59:04 5:07:05
50 Male 781 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:06:00 2:16:17 3:33:00 4:55:40 6:15:20
51 Male 824 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ DNF 40ΚΜ 1:05:08 2:13:31 3:30:48 5:08:11 -
52 Male 840 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΚΤΟΣ ΧΡΟΝΟΥ 1:15:43 2:38:36 4:19:34 6:06:45 -
53 Male 795 ΝΙΚΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ DNF 30KM ΑΣ ΑΓΩΝ 1:01:12 2:00:39 3:08:11 9:24:16 -
54 Male 791 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ DNF 30ΚΜ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:03:47 2:07:11 3:15:41 - -
55 Male 797 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ DNF 20ΚΜ EL RUNNERS 0:54:11 1:53:36 - - -

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2019-02-16 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001