Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
14
Ημερομηνία : 2018-10-14
15
16
17
18
19
21
Ημερομηνία : 2018-10-21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Αποτελέσματα δρόμου 6.4km - 16α Βελερεφόντεια

Τελικά αποτελέσματα δρόμου 6.4km (16α Βελερεφόντεια, Νέα Μάκρη 10-7-2016)
Κατάταξη ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ Bib ΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΦΥΛΟ Κατ/φύλο Ηλικ/κατ Κατ/ηλικ Ρυθμός/km ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1. ΜΕΝΉΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 0:19:51,05 161 1988 m 1 Male 25-29 1 3:06 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2. ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:20:33,26 224 1993 m 2 Male 20-24 1 3:12 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
3. ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:21:27,75 341 1982 m 3 Male 30-34 1 3:21
4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 0:21:53,72 333 1990 m 4 Male 25-29 2 3:25 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ
5. ΤΑΖΑΡΤΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:22:01,23 248 1967 m 5 Male 45-49 1 3:26
6. ΧΡΥΣΟΒΕΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:22:27,05 270 2000 m 6 Male 15-19 1 3:30 ΑΝΕΞΡΤΗΤΗ
7. ΓΚΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:22:45,03 353 m 7 1 3:33 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
8. ΗΛΙΑΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ 0:22:58,84 77 m 8 2 3:35
9. ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:23:01,55 354 1975 m 9 Male 40-44 1 3:35 ΠΡΟΟΔΟΣ
10. ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:23:56,34 328 2001 m 10 Male 15-19 2 3:44 ΝΕΜΕΑ
11. ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:24:13,02 192 1972 m 11 Male 40-44 2 3:47 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
12. ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 0:24:19,77 287 1973 m 12 Male 40-44 3 3:48 TELMISSOS
13. ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:24:23,19 312 1989 m 13 Male 25-29 3 3:48 TELMISSOS
14. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:24:25,32 299 1981 m 14 Male 35-39 1 3:48 ADIDAS RUNNING TEAM
15. ΑΔΑΚΤΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:24:31,68 348 1985 m 15 Male 30-34 2 3:49 ΓΑΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
16. BODZIONY MAREK 0:24:56,25 3 1967 m 16 Male 45-49 2 3:53 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
17. ΓΚΙΌΚΑΣ ΛΟΥΚΆΣ 0:24:57,56 50 1989 m 17 Male 25-29 4 3:53 ΤΕΛΜΗΣΣΌΣ
18. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:24:58,54 288 1971 m 18 Male 45-49 3 3:54 MP RUNNING TEAM
19. ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:24:59,91 237 1962 m 19 Male 50-54 1 3:54 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
20. ΑΓΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:25:02,13 8 1957 m 20 Male 55-59 1 3:54 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
21. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:25:04,52 170 1962 m 21 Male 50-54 2 3:55 ΑΝΕΞ.
22. ΜΑΚΡΉΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 0:25:31,00 144 1980 m 22 Male 35-39 2 3:59 ADIDAS RUNNING TEAM
23. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:25:39,46 90 1970 m 23 Male 45-49 4 4:00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
24. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:25:40,47 91 1970 m 24 Male 45-49 5 4:00 TIMBERTRAIL.GR
25. BOZHEKO ALTIN 0:25:44,22 365 1976 m 25 Male 40-44 4 4:01
26. ΛΑΖΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 0:25:54,99 130 1967 m 26 Male 45-49 6 4:02 ΑΝΕΞ
27. ΚΥΛΙΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:25:57,14 355 1967 m 27 Male 45-49 7 4:03 ΠΡΟΟΔΟΣ
28. ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:26:06,06 227 1981 m 28 Male 35-39 3 4:04
29. ΚΟΥΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:26:07,28 120 1993 m 29 Male 20-24 2 4:04 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 0:26:07,96 174 1974 m 30 Male 40-44 5 4:04 ΠΡΟΜΑΧΟΣ
31. ΚΛΩΝΑΤΟΥ ΜΑΡΙΤΑΝΙΑ 0:26:12,43 360 1984 f 1 Female 30-34 1 4:05
32. ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 0:26:14,41 216 1966 m 31 Male 50-54 3 4:06 ΣΔΥΑ
33. ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ 0:26:16,29 262 1996 m 32 Male 20-24 3 4:06 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
34. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ 0:26:23,36 175 1974 m 33 Male 40-44 6 4:07
35. ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ 0:26:31,08 290 1981 f 2 Female 35-39 1 4:08 TELMISSOS
36. ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:26:32,87 181 1973 m 34 Male 40-44 7 4:08 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
37. ΛΙΑΝΌΣ ΧΑΡΆΛΑΜΠΟΣ 0:26:35,20 136 1979 m 35 Male 35-39 4 4:09 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
38. ΚΟΥΝΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:26:43,34 122 1957 m 36 Male 55-59 2 4:10 DSA RUNNING TEAM
39. ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 0:26:51,38 166 1967 m 37 Male 45-49 8 4:11
40. DZIANDZIAKOWSKI GABRIEC 0:27:01,63 321 1993 m 38 Male 20-24 4 4:13
41. ΚΑΡΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:27:05,53 99 1981 m 39 Male 35-39 5 4:13
42. WARCHOLIK ADAM 0:27:06,89 6 1977 m 40 Male 35-39 6 4:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43. ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:27:09,26 25 1972 m 41 Male 40-44 8 4:14
44. ΓΚΙΌΚΑΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ 0:27:29,83 51 1993 m 42 Male 20-24 5 4:17 ΤΕΛΜΗΣΣΌΣ
45. ΔΑΓΡΕ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 0:27:31,32 300 1981 f 3 Female 35-39 2 4:18 MYKONOY
46. ΜΆΛΑΜΑΣ ΦΙΛΉΜΩΝ 0:27:35,67 145 1969 m 43 Male 45-49 9 4:18 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
47. ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 0:27:43,14 223 1977 m 44 Male 35-39 7 4:19 ΣΑΦΑΝΣ
48. ΓΙΑΝΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:27:45,25 327 1982 m 45 Male 30-34 3 4:20 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
49. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΥΡΡΟΣ 0:27:52,39 338 2003 m 46 Male 10-14 1 4:21
50. ΓΡΑΤΣΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:28:07,78 54 1971 m 47 Male 45-49 10 4:23 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
51. ΦΟΥΣΚΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 0:28:11,54 303 1983 m 48 Male 30-34 4 4:24 NIKE RUN CLUB
52. ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:28:26,78 180 1966 m 49 Male 50-54 4 4:26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
53. ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:28:28,01 107 1972 m 50 Male 40-44 9 4:26
54. ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 0:28:34,29 35 1994 f 4 Female 20-24 1 4:27
55. ΒΛΑΣΗ ΜΑΡΙΚΑ 0:28:38,88 33 f 5 1 4:28 HOLMES PLACE
56. ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 0:28:44,61 148 1981 m 51 Male 35-39 8 4:29 BALIOTIS.NATURE TRAIL
57. ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:28:44,92 78 1970 m 52 Male 45-49 11 4:29 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
58. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:28:46,91 98 1970 m 53 Male 45-49 12 4:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
59. ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΗΣ 0:28:58,18 285 1963 m 54 Male 50-54 5 4:31
60. ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 0:29:10,07 260 1980 m 55 Male 35-39 9 4:33
61. ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:29:10,35 211 1962 m 56 Male 50-54 6 4:33 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
62. ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 0:29:21,24 289 1966 f 6 Female 50-54 1 4:35 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΑΤΑ Runners
63. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 0:29:48,24 266 1972 m 57 Male 40-44 10 4:39
64. ΝΤΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:29:57,31 178 1980 m 58 Male 35-39 10 4:40
65. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:30:00,03 219 1964 m 59 Male 50-54 7 4:41 ΑΡΙΑΔΝΗ
66. ΣΤΑΘΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:30:02,31 276 1977 m 60 Male 35-39 11 4:41
67. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 0:30:06,21 24 1968 m 61 Male 45-49 13 4:42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
68. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:30:06,39 212 1955 m 62 Male 60-64 1 4:42 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
69. ΠΑΣΙΠΟΥΛΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:30:07,49 297 1972 m 63 Male 40-44 11 4:42
70. AGATI RICHARD 0:30:12,59 2 m 64 3 4:43 PILIPINAS RUNNING TEAM
71. ΤΡΙΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:30:13,99 254 1973 m 65 Male 40-44 12 4:43
72. ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 0:30:21,36 263 m 66 4 4:44 YIOULIS RUNNING TEAM
73. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:30:25,63 127 1976 m 67 Male 40-44 13 4:45
74. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:30:26,71 298 1979 m 68 Male 35-39 12 4:45
75. ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:30:26,98 183 1967 m 69 Male 45-49 14 4:45 ΣΑΦΑΝΣ
76. ΡΙΠΠΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:30:27,43 221 1956 m 70 Male 60-64 2 4:45
77. ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΆΝΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 0:30:30,33 164 1970 m 71 Male 45-49 15 4:45 ΤΕΛΜΗΣΣΌΣ
78. ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:30:31,57 11 1972 m 72 Male 40-44 14 4:46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. ΓΟΥΛΑΝΔΡΗΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ 0:30:37,75 310 1964 m 73 Male 50-54 8 4:47
80. ΤΣΑΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:30:41,66 142 1971 f 7 Female 45-49 1 4:47
81. ΑΝΑΣΤΑΣΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 0:30:49,23 18 1963 m 74 Male 50-54 9 4:48 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
82. ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:31:00,78 55 1971 m 75 Male 45-49 16 4:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:31:02,19 72 m 76 5 4:50
84. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ 0:31:02,31 48 m 77 6 4:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
85. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:31:09,97 252 1983 m 78 Male 30-34 5 4:52
86. ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:31:13,73 307 1968 m 79 Male 45-49 17 4:52 TELMISSOS
87. ΜΑΦΟΥΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:31:13,95 344 1949 m 80 Male 65-69 1 4:52 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
88. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΑΝΟΣ 0:31:14,92 241 1986 m 81 Male 30-34 6 4:52
89. ΠΕΤΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:31:17,31 356 1969 f 8 Female 45-49 2 4:53 YOLO TEAM
90. ΣΚΑΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:31:22,37 234 1973 m 82 Male 40-44 15 4:54 PROTYPO GYM
91. ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 0:31:24,17 167 1979 m 83 Male 35-39 13 4:54 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
92. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:31:27,00 214 1966 m 84 Male 50-54 10 4:54 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
93. ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:31:27,34 79 1973 m 85 Male 40-44 16 4:54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. ΚΑΤΣΑΡΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:31:31,11 103 1977 m 86 Male 35-39 14 4:55 OLYMPIA RUNNERS
95. ΜΑΓΓΗΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:31:35,29 364 1973 m 87 Male 40-44 17 4:56
96. PALACPAC HAIDE 0:31:42,73 305 1977 f 9 Female 35-39 3 4:57 PHILIPINAS RUNNING TEAM IN GREECE
97. ΒΡΕΝΟΖΙ ΟΡΑΤΙΟ 0:31:44,39 345 2001 m 88 Male 15-19 3 4:57
98. ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:31:46,11 184 1990 m 89 Male 25-29 5 4:57
99. ΚΟΛΟΚΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:31:46,80 117 1953 m 90 Male 60-64 3 4:57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
100. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:31:48,77 134 1971 m 91 Male 45-49 18 4:58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
101. ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 0:31:49,30 22 1968 m 92 Male 45-49 19 4:58 FENERBAHCE
102. ΜΟΝΤΑΛ ΣΩΤΗΡΙΑ 0:31:49,63 350 1993 f 10 Female 20-24 2 4:58
103. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 0:31:52,68 279 1975 f 11 Female 40-44 1 4:58 TELMISSOS
104. ΠΑΠΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:31:52,81 278 1975 m 93 Male 40-44 18 4:58 TELMISSOS
105. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:31:54,19 109 m 94 7 4:59
106. ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:32:01,72 132 1976 f 12 Female 40-44 2 5:00 MAD CATS
107. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:32:08,19 207 1976 m 95 Male 40-44 19 5:01
108. ΜΑΜΜΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:32:17,82 316 1978 m 96 Male 35-39 15 5:02
109. ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:32:25,54 69 1977 f 13 Female 35-39 4 5:03 SNAILSTEAM
110. SUCHOCKA DOROTA 0:32:31,29 5 1973 f 14 Female 40-44 3 5:04 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
111. WIESTTAL MICMAK 0:32:31,35 322 1990 m 97 Male 25-29 6 5:04
112. MOLT KORNELIA 0:32:32,73 4 1973 f 15 Female 40-44 4 5:05 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΙΠΠΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
113. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:32:47,58 195 1999 m 98 Male 15-19 4 5:07
114. ΤΣΟΥΠΑΡΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΉΣ 0:32:52,08 259 1957 m 99 Male 55-59 3 5:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115. ΜΙΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 0:32:52,60 325 1967 m 100 Male 45-49 20 5:08
116. ΒΑΖΆΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 0:32:54,03 27 1954 m 101 Male 60-64 4 5:08 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
117. ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:32:55,26 42 1981 f 16 Female 35-39 5 5:08 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΑΠΣ
118. ΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ 0:32:55,46 340 1965 f 17 Female 50-54 2 5:08 ΠΡΟΟΔΟΣ
119. ΚΙΟΣΈ ΟΛΓΑ 0:32:58,61 113 1977 f 18 Female 35-39 6 5:09 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
120. ΡΩΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ 0:33:05,32 352 1973 f 19 Female 40-44 5 5:10 ΠΡΟΟΔΟΣ
121. ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:33:05,78 47 1956 m 102 Male 60-64 5 5:10 ΣΔΥΑ
122. ΓΙΑΣΕΜΙΔΗ XAΡΙΚΛΕΙΑ 0:33:05,80 46 1986 f 20 Female 30-34 2 5:10
123. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ 0:33:07,87 330 1996 m 103 Male 20-24 6 5:10
124. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:33:11,95 205 1965 m 104 Male 50-54 11 5:11 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
125. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ 0:33:15,70 199 1972 m 105 Male 40-44 20 5:11 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
126. ΧΑΤΖΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:33:17,97 268 1988 m 106 Male 25-29 7 5:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
127. ΔΡΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:33:22,50 64 1958 m 107 Male 55-59 4 5:12 Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
128. ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:33:29,33 86 1978 f 21 Female 35-39 7 5:13 ΠΡΟΜΑΧΟΣ
129. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:33:31,36 124 1982 m 108 Male 30-34 7 5:14
130. ΡΙΣΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:33:32,53 277 1983 m 109 Male 30-34 8 5:14
131. ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:33:32,56 87 1981 m 110 Male 35-39 16 5:14
132. ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 0:33:34,30 126 1972 f 22 Female 40-44 6 5:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
133. ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:33:36,27 339 1964 m 111 Male 50-54 12 5:15
134. ΜΑΝΤΑΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:33:39,60 149 1964 m 112 Male 50-54 13 5:15 Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
135. ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:33:48,62 291 1982 m 113 Male 30-34 9 5:16 -
136. ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:33:55,68 73 1959 m 114 Male 55-59 5 5:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137. ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 0:33:57,11 171 1986 m 115 Male 30-34 10 5:18 ΠΑΓΩΜΕΝΕΣ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ
138. ΖΕ'Ι'ΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:33:59,70 74 1978 m 116 Male 35-39 17 5:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
139. ΒΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 0:33:59,81 281 1943 f 23 Female 70+ 1 5:18 SEVAS ATHINON
140. ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:34:04,95 245 1954 m 117 Male 60-64 6 5:19 ΠΓΣ
141. ΚΟΛΛΙΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:34:05,35 329 1996 m 118 Male 20-24 7 5:19 -
142. ΤΣΙΩΡΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 0:34:05,54 193 1978 m 119 Male 35-39 18 5:19 ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
143. ΓΚΙΟΚΑ ΕΛΕΝΑ 0:34:06,46 49 f 24 2 5:19
144. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 0:34:07,46 40 1984 f 25 Female 30-34 3 5:19 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΌ
145. ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:34:09,10 208 1975 m 120 Male 40-44 21 5:20
146. ΓΟΥΛΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 0:34:12,80 53 m 121 8 5:20
147. ΜΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 0:34:19,53 9 1950 m 122 Male 65-69 2 5:21 MARATHON TEAM GREECE
148. ΧΑΣΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:34:20,45 10 1963 m 123 Male 50-54 14 5:21 ΜΟΡΉ ΚΌΤΑ
149. ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:34:23,34 191 1981 m 124 Male 35-39 19 5:22
150. ΒΟΥΤΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 0:34:28,62 37 m 125 9 5:23
151. ΜΠΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:34:30,40 169 m 126 10 5:23
152. ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:34:36,98 284 1954 m 127 Male 60-64 7 5:24 TELMISSOS
153. ΜΑΥΡΟΓΕΝΝΗΣ ΛΕΟΝΙΚΟΣ 0:34:40,71 135 1975 1 Male 40-44 1 5:25 Α.Ο.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
154. ΣΙΜΠΙΛΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 0:34:54,34 317 1981 f 26 Female 35-39 8 5:27 -
155. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:34:54,42 14 1970 m 128 Male 45-49 21 5:27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
156. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΈΛΗΣ 0:34:54,90 15 1971 m 129 Male 45-49 22 5:27 ΑΙΓΆΛΕΩ
157. ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΦΑΝΗ 0:35:05,06 336 1947 f 27 Female 65-69 1 5:28 -
158. Αριθμός 335 0:35:10,37 335 f 28 3 5:29
159. ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 0:35:14,11 16 1972 m 130 Male 40-44 22 5:30
160. ΓΟΝΤΣΑΡΟΒΑ ΟΛΓΑ 0:35:15,38 346 1979 f 29 Female 35-39 9 5:30 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
161. GARCES ANA MARIE 0:35:16,90 314 1981 f 30 Female 35-39 10 5:30 PHILIPINAS RUNNING TEAM IN GREECE
162. TRINIDAD JULINS 0:35:17,88 308 1984 f 31 Female 30-34 4 5:30 PHILIPINAS RUNNING TEAM IN GREECE
163. ΤΖΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 0:35:23,21 249 f 32 4 5:31 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
164. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 0:35:29,10 29 1975 m 131 Male 40-44 23 5:32 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ Ν.Μ.
165. ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:35:30,06 190 m 132 11 5:32
166. ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:35:33,26 326 1964 m 133 Male 50-54 15 5:33 ΝΕΜΕΑ
167. ΣΑΧΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:35:35,92 334 1960 m 134 Male 55-59 6 5:33 -
168. ΔΗΜΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0:35:38,44 58 f 33 5 5:34
169. ΜΑΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:35:46,14 306 1978 m 135 Male 35-39 20 5:35 -
170. ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:35:47,32 159 1969 m 136 Male 45-49 23 5:35 CHIOSRUNNING
171. ΤΣΕΣΜΕΖΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:35:52,34 257 1975 m 137 Male 40-44 24 5:36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
172. ΤΖΙΝΙΩΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ 0:35:54,49 275 1946 2 Male 70+ 1 5:36 APS ATHINAIOI DROMEIS
173. ΠΑΠΑΔΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:35:54,68 201 1979 m 138 Male 35-39 21 5:36 NIKE+RUN CLUB
174. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:35:55,22 196 1972 m 139 Male 40-44 25 5:36 MPOC
175. ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:36:00,09 165 1970 m 140 Male 45-49 24 5:37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
176. ΜΕΛΟΎΔΗΣ ΑΠΌΣΤΟΛΟΣ 0:36:04,80 160 1973 m 141 Male 40-44 26 5:38
177. ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ 0:36:06,58 304 1952 f 34 Female 60-64 1 5:38 SDYA
178. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:36:12,57 225 1976 m 142 Male 40-44 27 5:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
179. ΣΠΑΗΣ ΘΑΝΆΣΗΣ 0:36:17,28 236 1987 m 143 Male 25-29 8 5:40
180. ΤΣΟΛΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 0:36:25,57 331 2001 m 144 Male 15-19 5 5:41 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝΗΣ
181. ΜΕΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:36:27,61 155 2000 m 145 Male 15-19 6 5:41
182. ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΥ ΟΛΓΑ 0:36:29,88 45 2001 f 35 Female 15-19 1 5:42 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
183. ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:36:34,98 114 1977 f 36 Female 35-39 11 5:42 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΑΣ
184. ΓΙΑΝΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:36:38,47 44 1969 m 146 Male 45-49 25 5:43 ΣΑΠΠΑΖ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
185. ΒΑΣΑΛΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ 0:36:43,44 286 1979 m 147 Male 35-39 22 5:44 TELMISSOS
186. ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:36:51,90 358 1980 m 148 Male 35-39 23 5:45 ΜΗΛΤΙΑΔΗΣ
187. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:36:52,06 359 1967 m 149 Male 45-49 26 5:45 freerun.gr
188. ΠΟΥΛΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 0:37:06,34 217 1951 m 150 Male 65-69 3 5:47 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
189. ΔΙΑΜΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΆΓΓΕΛΟΣ 0:37:11,42 61 1975 m 151 Male 40-44 28 5:48
190. ΣΙΒΊΛΟΓΛΟΥ ΟΛΥΜΠΊΑ 0:37:11,43 232 1980 f 37 Female 35-39 12 5:48
191. ΠΑΝΤΑΖΙΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:37:15,88 242 1981 f 38 Female 35-39 13 5:49
192. ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 0:37:17,06 265 1980 f 39 Female 35-39 14 5:49
193. ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:37:19,20 318 1966 m 152 Male 50-54 16 5:49 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
194. ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ 0:37:19,43 280 1963 f 40 Female 50-54 3 5:49 TELMISSOS
195. ΔΡΙΜΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:37:23,97 65 1975 m 153 Male 40-44 29 5:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
196. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:37:49,87 204 1957 m 154 Male 55-59 7 5:54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
197. ΣΤΟΎΠΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 0:38:05,68 243 1993 m 155 Male 20-24 8 5:57
198. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:38:06,18 246 1988 m 156 Male 25-29 9 5:57 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
199. ΧΑΣΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 0:38:25,50 343 1989 f 41 Female 25-29 1 6:00 -
200. ΣΩΤΗΡΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 0:38:25,82 247 1968 m 157 Male 45-49 27 6:00 GORUN
201. ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 0:38:28,85 197 2001 f 42 Female 15-19 2 6:00
202. ΜΕΛΑΣ ΕΦΡΑΙΜ 0:38:33,17 157 2000 m 158 Male 15-19 7 6:01
203. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:38:42,07 162 1963 m 159 Male 50-54 17 6:02 ΣΔΥΑ
204. ΟΡΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:38:55,56 311 1976 m 160 Male 40-44 30 6:04 -
205. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:38:56,77 59 1956 m 161 Male 60-64 8 6:05 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
206. ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 0:38:56,77 295 1978 f 43 Female 35-39 15 6:05 APS ATHINAIOI DROMEIS
207. ΝΤΑΒΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:38:58,61 349 1986 f 44 Female 30-34 5 6:05 -
208. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 0:39:08,27 342 1980 m 162 Male 35-39 24 6:06 -
209. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ 0:39:09,90 253 1979 f 45 Female 35-39 16 6:07 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
210. ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 0:39:12,37 294 1931 m 163 Male 70+ 1 6:07 TELMISSOS
211. ΣΑΚΕΛΛΑΡΊΟΥ ΚΑΤΕΡΊΝΑ 0:39:17,02 229 1977 f 46 Female 35-39 17 6:08
212. ΨΑΡΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:39:32,11 274 1985 m 164 Male 30-34 11 6:10
213. ΠΑΛΩΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:39:51,44 186 1994 f 47 Female 20-24 3 6:13 ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΗ
214. ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:39:51,56 43 1982 m 165 Male 30-34 12 6:13 ΚΑΝΕΝΑΣ
215. ΜΑΡΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:39:53,13 151 1967 m 166 Male 45-49 28 6:13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
216. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ 0:40:34,56 82 1978 m 167 Male 35-39 25 6:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
217. ΠΡΩΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 0:40:37,17 357 1970 m 168 Male 45-49 29 6:20 -
218. ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:40:55,63 118 1958 m 169 Male 55-59 8 6:23 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
219. ΒΑΡΙΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:41:20,60 292 1973 m 170 Male 40-44 31 6:27 -
220. ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 0:41:25,34 362 m 171 12 6:28 -
221. GARCES DARWIN 0:41:29,78 315 1978 m 172 Male 35-39 26 6:29 PHILIPINAS RUNNING TEAM IN GREECE
222. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΎΛΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 0:41:32,07 83 1981 f 48 Female 35-39 18 6:29
223. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:41:40,30 319 1944 m 173 Male 70+ 2 6:30 ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
224. ΧΑΡΑΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:41:40,56 320 1988 f 49 Female 25-29 2 6:30 -
225. ΖΙΑΓΚΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:42:10,40 75 1979 m 174 Male 35-39 27 6:35 SOC RUNNERS
226. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 0:42:11,25 202 1986 f 50 Female 30-34 6 6:35 SOC RUNNERS
227. ΑΚΑΚΤΣΕ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 0:42:24,84 351 1955 m 175 Male 60-64 9 6:37 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
228. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:42:40,17 283 1938 m 176 Male 70+ 3 6:40 -
229. ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΗ ΕΛΕΝΑ 0:42:43,16 302 1975 f 51 Female 40-44 7 6:40 TELMISSOS
230. ΤΖΑΦΟΥ ΜΑΙΡΗ 0:42:44,09 251 f 52 6 6:40 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
231. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:42:44,24 104 m 177 13 6:40
232. ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 0:43:36,37 309 1962 m 178 Male 50-54 18 6:48 APS APOLLON DITIKIS ATTIKIS
233. ΚΑΛΙΑΚΟΥΡΑ ΝΤΟΡΑ 0:43:39,27 282 1965 f 53 Female 50-54 4 6:49 -
234. ΒΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:43:45,57 31 2001 f 54 Female 15-19 3 6:50
235. ΠΑΝΑΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 0:43:45,90 187 1977 m 179 Male 35-39 28 6:50
236. ΝΤΕΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:43:47,27 179 1984 f 55 Female 30-34 7 6:50
237. ΤΣΙΡΜΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:44:00,63 258 1965 m 180 Male 50-54 19 6:52
238. ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 0:44:15,39 105 1974 f 56 Female 40-44 8 6:54
239. ΚΑΤΕΒΑΤΗ ΦΑΝΗ 0:44:17,98 313 1966 f 57 Female 50-54 5 6:55 ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
240. ΣΕΡΜΑΊΔΗ ΜΕΛΊΝΑ 0:44:21,81 231 1971 f 58 Female 45-49 3 6:55 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
241. ΤΖΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:44:43,23 296 1970 f 59 Female 45-49 4 6:59 -
242. ΒΙΔΑΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 0:44:50,96 301 1939 m 181 Male 70+ 4 7:00 TELMISSOS
243. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ 0:45:22,69 30 m 182 14 7:05 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
244. ΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 0:45:43,76 17 1992 f 60 Female 20-24 4 7:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
245. ΒΟΥΔΡΗΣ ΧΡΙΣΤΙΦΟΡΟΣ 0:45:43,76 12 1990 m 183 Male 25-29 10 7:08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
246. ΖΙΝΔΡΟΣ ΟΡΦΕΑΣ 0:45:57,82 347 2002 m 184 Male 10-14 2 7:10 -
247. ΨΑΛΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:46:13,00 272 m 185 15 7:13 ERASMUS UNIVERSITY ROTTERDAM
248. ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:46:16,86 271 1966 f 61 Female 50-54 6 7:13 ΑΝΕΞΡΤΗΤΟΣ
249. ΜΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ 0:46:19,14 156 1969 m 186 Male 45-49 30 7:14
250. Αριθμός 332 0:46:22,46 332 3 1 7:14
251. ΒΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 0:46:23,45 38 1954 m 187 Male 60-64 10 7:14
252. ΜΟΝΟΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:47:07,62 323 1939 f 62 Female 70+ 2 7:21 ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
253. ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 0:47:09,12 177 1964 f 63 Female 50-54 7 7:22
254. ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ ΦΑΝΗΣ 0:47:17,84 337 1945 m 188 Male 70+ 5 7:23 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
255. ΒΑΖΑΝΑ ΑΡΓΥΡΩ 0:47:20,63 293 1956 f 64 Female 60-64 2 7:23 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
256. ΒΟΤΣΑΡΗ ΑΓΝΗ 0:47:33,19 36 1966 f 65 Female 50-54 8 7:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
257. ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ 0:47:41,80 7 1949 m 189 Male 65-69 4 7:27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
258. ΧΑΤΖΗΜΠΑΛΗΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ 0:47:58,83 267 1972 m 190 Male 40-44 32 7:29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
259. ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 0:48:20,03 133 1959 f 66 Female 55-59 1 7:33
260. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 0:48:20,49 182 1947 m 191 Male 65-69 5 7:33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
261. ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 0:49:07,91 238 1940 m 192 Male 70+ 6 7:40 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ.Α.
262. ΑΝΤΩΝΌΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΉΡΗΣ 0:49:53,92 21 1954 m 193 Male 60-64 11 7:47 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
263. ΑΛΕΒΙΖΆΚΗ ΓΙΟΎΛΗ 0:49:55,84 13 1965 f 67 Female 50-54 9 7:48 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
264. ΦΕΊΔΗ ΧΡΥΣΆΝΘΗ-ΕΛΈΝΗ 0:49:55,84 264 1965 f 68 Female 50-54 10 7:48
265. ΣΚΛΆΒΟΥ ΙΑΚΩΒΊΝΑ 0:49:56,34 235 1953 f 69 Female 60-64 3 7:48
266. ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΒΗ 0:51:54,21 34 1978 f 70 Female 35-39 19 8:06
267. ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 0:53:07,96 125 1946 f 71 Female 70+ 3 8:18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
268. ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:55:08,62 158 1968 m 194 Male 45-49 31 8:36
269. ΜΕΛΑ ΜΑΡΙΑ 0:55:08,74 154 2001 f 72 Female 15-19 4 8:36
270. ΒΡΑΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 0:55:39,40 324 1945 m 195 Male 70+ 7 8:41 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001