Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
14
Ημερομηνία : 2018-10-14
15
16
17
18
19
21
Ημερομηνία : 2018-10-21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΕΡΜΙΟΝΗΣ 2016

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 23ΚΜ
Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club cp 23km finish
1 , 1 ,1 40-49 Male 87 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ - ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:56:49 1:40:35
2 , 2 , 2 40-49 Male 3 ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ/CHRYSANTHOS ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ/AKRITIDIS 1971 ΜΠΑΓΡΗΣ ΤΕΑΜ 0:56:51 1:40:37
3 , 3 , 1 30-39 Male 88 ΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ - 0:57:27 1:41:14
4 , 4 , 3 40-49 Male 40 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ 1971 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP/PEARL IZUMI 0:58:57 1:45:55
5 , 5 , 4 40-49 Male 15 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:02:20 1:49:43
6 , 6 , 5 40-49 Male 92 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΑΧΟΣ - 1:02:21 1:51:26
7 , 7 , 1 17-29 Male 11 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ 1990 ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΟΝΙΑΣ 1:03:15 1:55:25
8 , 8 , 2 30-39 Male 49 ΜΑΝΟΣ ΞΥΛΑΡΔΙΣΤΟΣ 1981 EFURAIOI WKYPODES 1:04:54 1:57:08
9 , 9 , 3 30-39 Male 31 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:06:16 1:57:10
10 , 10 , 4 30-39 Male 13 ΤΑΣΟΣ ΓΚΙΡΤΑΚΗΣ 1977 SUMMIT RUNNERS ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ 1:08:37 1:58:03
11 , 11 , 5 30-39 Male 67 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:02 1:58:25
12 , 12 , 6 40-49 Male 52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΩΝ 1:08:52 2:01:25
13 , 13 , 1 >60 Male 37 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 1954 1:09:53 2:02:18
14 , 14 , 2 17-29 Male 1 ANASTASIOS FUENTES - NUNEZ 1993 1:06:49 2:03:45
15 , 15 , 6 30-39 Male 89 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ - 1:12:34 2:03:50
16 , 16 , 7 40-49 Male 80 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΛΗΣ 1974 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:14:16 2:09:46
17 , 17 , 8 40-49 Male 61 ΜΑΚΗΣ ΠΙΛΟΥΡΗΣ 1970 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDOS 1:15:57 2:10:48
18 , 18 , 7 30-39 Male 50 ΠΕΤΡΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ 1977 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:17:14 2:11:30
19 , 19 , 8 30-39 Male 26 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΚΟΥΝΟΣ 1978 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:16:32 2:11:31
20 , 20 , 2 >60 Male 53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1948 ΣΔΥΑ 1:14:16 2:13:16
21 , 21 , 9 30-39 Male 69 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΚΟΥΠΡΑΣ 1982 - 1:12:46 2:13:25
22 , 22 , 9 40-49 Male 58 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ 1968 FISKARDO KEFALONIAS 1:20:50 2:16:47
23 , 23 , 10 40-49 Male 55 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1970 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1:17:07 2:17:32
24 , 1 ,11 40-49 Female 33 AΓΓΕΛΙΚΗ ΚΕΡΑΜΙΔΑ 1976 ATHENS TRIATHLON TEAM 1:19:15 2:18:54
25 , 24 , 12 40-49 Male 81 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΓΚΑΝΟΣ 1971 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA 1:14:20 2:21:17
26 , 25 , 10 30-39 Male 35 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΙΚΙΝΑΣ 1979 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:22:50 2:24:45
27 , 26 , 1 50-59 Male 45 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΕΝΑΓΙΑΣ 1963 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:21:45 2:27:06
28 , 27 , 13 40-49 Male 4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 1:24:54 2:27:21
29 , 28 , 11 30-39 Male 8 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:28 2:27:21
30 , 2 , 14 40-49 Female 12 ΕΙΡΗΝΗ ΓΙΑΝΝΕ 1974 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:25:02 2:28:18
31 , 29 , 12 30-39 Male 77 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΤΖΙΑΛΛΗΛΑΣ 1984 1:24:13 2:28:41
32 , 30 , 13 30-39 Male 47 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ 1984 SUMMIT RUNNERS 1:26:38 2:30:49
33 , 31 , 15 40-49 Male 66 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ 1974 MΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:22:49 2:32:20
34 , 3 , 14 30-39 Female 54 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1982 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 1:27:15 2:32:20
35 , 32 , 16 40-49 Male 68 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΟΥΛΑΣ 1974 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:49 2:35:54
36 , 4 , 15 30-39 Female 60 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΥΛΑΤΟΥ 1983 1:24:57 2:37:39
37 , 33 , 16 30-39 Male 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΚΑΝΗΣ 1979 1:37:14 2:37:52
38 , 34 , 17 30-39 Male 22 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1980 ANEXARTHTOS 1:26:54 2:37:58
39 , 35 , 17 40-49 Male 90 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ - 1:29:39 2:39:53
40 , 36 , 18 30-39 Male 21 ΜΙΧΑΛΗΣ ΖΩΗΣ 1982 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:28:18 2:41:32
41 , 37 , 19 30-39 Male 20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ 1982 1:32:03 2:42:38
42 , 38 , 3 17-29 Male 19 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 1987 1:42:26 2:42:48
43 , 39 , 18 40-49 Male 32 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 1:32:52 2:42:58
44 , 40 , 2 50-59 Male 41 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1959 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:27:38 2:43:23
45 , 41 , 20 30-39 Male 91 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ - 1:32:07 2:45:20
46 , 5 , 4 17-29 Female 63 ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΓΚΟΥΣΗ 1992 LEPANTO RUNNERS 1:35:44 2:48:39
47 , 42 , 19 40-49 Male 18 ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1973 MOTOR OIL RUNNING TEAM 1:35:46 2:48:45
48 , 43 , 20 40-49 Male 16 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΟΥΛΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:28:56 2:49:37
49 , 6 , 21 30-39 Female 85 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ - 1:45:11 2:55:03
50 , 44 , 3 50-59 Male 93 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΤΕΖΟΣ - 1:32:50 2:55:43
51 , 7 , 22 30-39 Female 17 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 1:44:53 2:59:07
52 , 45 , 23 30-39 Male 86 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΩΡΓΟΣ - 1:45:08 3:00:20
53 , 46 , 4 50-59 Male 10 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:44:24 3:10:51
54 , 47 , 21 40-49 Male 6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΛΒΗΣ 1969 1:49:47 3:20:17

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km finish
1 Male 230 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ 1971 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 0:36:02
2 Male 215 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΦΑΣ 1982 SUMMIT RUNNERS 0:38:04
3 Male 241 GERRY ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ 1981 WILD N FREE 0:38:35
4 Male 233 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 1978 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 0:41:24
5 Male 239 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΑΡΙΔΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:41:45
6 Male 265 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:41:45
7 Male 275 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:41:46
8 Male 273 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΧΟΙΝΑΣ - 0:43:26
9 Male 232 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:44:35
10 Male 245 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΪΜΑΣ 1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:45:10
11 Male 240 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1996 0:45:10
12 Female 204 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1974 GOLDEN RUN 0:45:16
13 Male 252 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1974 SUMMIT RUNNERS 0:46:07
14 Male 235 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΚΟΝΔΕΙΛΑΣ 1974 0:48:38
15 Male 218 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ 1979 0:49:39
16 Male 251 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:46
17 Male 206 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΑΚΟΣ 1979 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:49:47
18 Male 277 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:50:09
19 Male 278 ΓΙΑΡΓΟΣ ΠΑΝΑΒΡΑΚΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:50:09
20 Male 283 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:18
21 Male 282 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 0:50:18
22 Male 209 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:50:33
23 Male 211 ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΙΑΣΕΜΙΔΗΣ 1956 ΣΔΥΑ 0:50:36
24 Male 266 ΜΑΝΟΣ ΤΑΧΙΑΤΗΣ 1970 0:50:41
25 Female 256 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 1975 CREDO S VICTORIA 0:51:09
26 Male 279 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ - 0:51:37
27 Male 249 NIKOS ΜΠΟΥΝΟΣ 1966 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:52:36
28 Male 274 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΒΑΛΑΡΗΣ - 0:52:45
29 Male 210 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1972 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA 0:52:57
30 Male 205 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ 1968 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:53:02
31 Male 202 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1972 0:53:10
32 Male 280 ΘΑΝΑΣΗΣ ΡΟΚΟΖΙΑ - 0:54:07
33 Male 260 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΜΑΓΚΑΣ 1982 0:54:08
34 Female 284 ΕΛΕΝΑ ΝΙΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ - 0:55:52
35 Male 257 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΡΟΥΣΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:16
36 Male 285 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - 0:56:20
37 Male 269 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΑΤΗΣ 1964 0:57:37
38 Male 212 ΣΙΜΟΣ ΓΚΑΤΣΗΣ 1989 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:57:55
39 Male 288 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΑΣ - 0:57:57
40 Male 216 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΟΥΤΟΣ 1971 0:58:28
41 Male 290 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ - 0:58:55
42 Male 201 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ 1968 FENERBAHCE 1:00:19
43 Male 258 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΑΚΑΛΙΔΗΣ 1990 1:00:31
44 Female 225 ΙΩΑΝΝΑ ΖΙΩΓΑ 1976 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1:00:36
45 Male 246 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΛΗΣ 1973 1:00:53
46 Male 261 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 1974 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 1:01:11
47 Male 238 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΥΠΡΑΙΟΣ 1983 SUMMIT RUNNERS 1:01:12
48 Male 263 ΛΑΖΑΡΟΣ ΣΟΦΙΚΙΤΗΣ 1994 1:01:31
49 Male 281 ΑΛΕΞ ΜΟΥΡΙΚΗΣ - 1:01:35
50 Male 291 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ - 1:01:57
51 Male 272 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΡΑΣΙΝΙΚΑΣ - 1:05:23
52 Male 242 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΥΡΑΣ 1972 ΣΔΥΠ 1:05:54
53 Female 287 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΛΑΣΚΑΡΙΔΟΥ - 1:06:57
54 Male 286 ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ - 1:06:57
55 Male 289 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΚΙΝΑΣ - 1:08:02
56 Male 276 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ - ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:08:28
57 Male 268 ΖΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 1957 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:09:17
58 Male 208 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΥΡΛΑΣ 1952 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:09:18
59 Male 219 ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ 1952 1:11:53
60 Male 254 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ 1962 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:15:02
61 Male 220 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 1955 ΜΑΡΑΘΟΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:15:39
63 Male 213 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1970 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM 1:19:54

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km finish
1 Male 557 ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΖΙΕΡΗΣ - 0:20:45
2 Male 562 ΣΠΥΡΟΣ ΡΟΚΟΣ - 0:20:54
3 Male 534 MANOS ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ DIMSON 2000 P.R.T 0:21:32
4 Male 559 ΛΟΥΗΣ ΚΕΡΤΣΟΥΚΟΥ - 0:22:46
5 Male 574 ΕΝΤΙΣΟΝ - 0:22:51
6 Male 535 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 1972 ΑΘΙΚΙΑ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0:23:51
7 Male 558 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΕΙΜΙ - 0:23:55
8 Male 566 ΟΡΕΣΤΗΣ ΤΣΕΚΡΕΖΗ - 0:24:58
9 Male 565 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ - 0:24:58
10 Male 511 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:20
11 Female 575 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ - 0:27:42
12 Male 502 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1962 0:28:09
13 Male 518 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ 2002 0:28:16
14 Male 519 ΝΙΚΟΣ ΛΑΣΚΑΡΙΔΗΣ 1970 0:28:18
15 Male 572 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΡΔΩΝΗΣ - 0:28:35
16 Female 517 ΕΛΕΝΗ ΛΑΜΠΙΡΗ 1962 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:28:38
17 Male 512 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1955 0:28:43
18 Male 525 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΟΠΑΠΑΣ 1979 PRT 0:29:23
19 Male 556 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΡΑΚΑΣ - 0:29:31
20 Male 515 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ 1987 SUMMIT RUNNERS 0:30:04
21 Male 520 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΥΚΑΣ 1972 0:30:38
22 Male 507 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ 2007 0:30:40
23 Female 521 ΒΕΝΕΤΙΑ ΜΑΜΟΥΛΗ 1980 0:30:48
24 Male 537 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΙΚΟΥΛΑΣ 1963 0:30:59
25 Female 506 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΗΜΑΡΑΚΗ 1981 0:31:03
26 Male 563 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΙΝΗΣ - 0:31:12
27 Male 554 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΥΡΣΑΛΑΣ 1983 SUMMIT RUNNERS 0:31:47
28 Female 542 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ 1971 CREDO S VICTORIA 0:31:51
29 Female 555 ΛΟΥΚΙΑ ΒΕΛΚΟΥ - 0:31:55
30 Female 508 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 1979 SUMMIT RANERS 0:32:02
31 Female 501 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΕΣΤΗ 1973 0:34:06
32 Male 568 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤΡΑΒΟΛΑΙΜΟΣ - 0:34:06
33 Female 569 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΑΚΑ - 0:34:12
34 Male 538 ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΗΣ 1951 0:34:59
35 Male 571 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΙΡΚΕΝΙΔΗΣ - 0:35:12
36 Female 505 ΒΙΚΥ ΔΗΜΑΡΑΚΗ 1975 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDOS 0:35:53
37 Male 503 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1977 ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ 0:36:12
38 Female 570 ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΠΟΥΖΗ - 0:37:02
39 Female 531 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΤΑΓΛΑΡΑΚΗ 1971 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDA TEAM 0:37:38
40 Male 546 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ 1940 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:37:41
41 Female 552 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ 1969 YIOULIS RUNNING TEAM 0:39:38
42 Male 292 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ - 0:39:38
43 Female 573 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - 0:39:55
44 Female 529 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΠΕΚΑ 1981 SUMMIT RUNERS 0:39:56
45 Male 560 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - 0:40:42
46 Female 564 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΥΡΙΚΑ - 0:43:17
47 Female 567 ΙΩΑΝΝΑ ΛΑΔΑ - 0:43:48


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001