Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ: 4 ος Αγώνας Δρόμου Λίμνης Μαραθώνα 22-5-2016

4ος Αγώνας Δρόμου Λίμνης Μαραθώνα 22-5-2016
Α/Α ΒΙΒ Επώνυμο Όνομα Φύλο Α/Α Φύλο Σύλογος Χρόνος
1 240 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 1 0:31:07,0
2 613 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 2 Smart run 0:31:29,7
3 99 ΓΕΡΟΥ Γιαννης Α 3 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:31:42,5
4 707 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 4 0:34:08,8
5 692 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 5 0:34:12,0
6 518 ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 6 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:34:24,6
7 746 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 7 SAUCONY 0:34:30,6
8 724 ΟΣΚΑΝ ΧΟΥΣΕΙΝ Α 8 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:34:34,7
9 476 ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 9 ΕΥΚΛΗΣ 0:35:48,2
10 694 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 10 ΑΠΟΛΛΩΝ 0:36:07,3
11 439 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 11 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:36:07,4
12 402 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 12 OUTRUN 0:36:20,0
13 693 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 13 0:36:37,7
14 189 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Α 14 NALU RUNNING TEAM 0:36:44,4
15 699 ΤΕΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 15 0:36:55,3
16 318 ΜΑΚΡΉΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Α 16 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:08,3
17 445 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 17 0:37:10,7
18 508 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 18 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:37:18,4
19 731 ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α 19 0:37:19,6
20 169 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 20 ΣΑΦΑΝΣ 0:37:29,0
21 734 LAWRENCE MAC GROUAN Α 21 0:37:37,2
22 317 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 22 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:37:42,0
23 541 ΣΤΕΒΟΛΑΙΜΟΣ ΠΙΕΡΡΟΣ Α 23 Ymittos Runners 0:37:49,0
24 374 ΜΠΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 24 ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ 0:37:49,2
25 469 ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 25 0:38:00,7
26 529 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 26 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:01,7
27 56 ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 27 heartbeat training studio 0:38:08,9
28 349 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 28 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:11,1
29 180 ΚΑΖΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 29 0:38:13,6
30 624 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 30 FREE RUNNER 0:38:16,7
31 467 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:29,9
32 96 ΓΑΝΤΖΟΥΔΗ Ποπη Γ 1 Γας ιλισος 0:38:31,2
33 580 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 32 ΣΔΥΑ 0:38:38,7
34 747 ΝΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 33 0:38:38,8
35 716 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 34 0:38:42,4
36 599 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:00,4
37 146 ΔΡΑΚΟς Παναγιωτης Α 36 0:39:07,4
38 177 ΑΛΓΚΙΝΤΙ ΜΟΧΑΜΕΤ Α 37 0:39:25,9
39 251 ΚΟΣΤΑΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 38 0:39:34,8
40 212 ΚΑΡΓΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:37,1
41 241 ΚΟΚΚΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 40 0:39:39,6
42 290 ΛΑΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:39:43,7
43 709 ΠΡΙΜΙΚΗΡΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ 2 0:39:46,4
44 214 ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ ΡΩΜΑΙΟΣ Α 42 MUSTUKULURU R.TEAM 0:40:05,6
45 750 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 43 0:40:07,5
46 12 WARCHOLIK ADAM Α 44 0:40:10,5
47 2 BODZIONY MAREK Α 45 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:40:10,6
48 735 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 46 0:40:11,7
49 389 ΜΠΙΤΖΕΛΕΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ Γ 3 0:40:13,5
50 695 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 47 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:40:20,9
51 175 ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 48 MUSTUKULURU R.TEAM 0:40:28,7
52 672 WARNER Brooke Α 49 RUNNINGREECE 0:40:32,3
53 14 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΥΡΡΟΣ Α 50 ΑΣ ΠΡΟΟΔΟΣ Ν ΒΟΥΤΖΑ 0:40:42,1
54 306 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 4 0:40:47,8
55 461 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 51 ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ 0:40:48,0
56 6 MILWARD Henry Α 52 Campion School 0:40:48,2
57 748 ΧΑΣΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ Γ 5 0:40:55,0
58 602 ΦΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:40:56,5
59 409 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 54 heartbeat training studio 0:41:12,2
60 254 ΚΟΥΕΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:15,3
61 198 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 56 0:41:50,0
62 213 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 57 ΔΡΟΜ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 0:41:51,2
63 425 ΠΑΓΩΝΗς χρηστος Α 58 0:41:57,0
64 3 HOLSCHER ΕSMERALDA Γ 6 ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 0:41:58,0
65 408 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 59 think+ 0:42:18,2
66 726 ΖΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 60 0:45:54,2
67 259 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 61 SNAILS TEAM 0:46:44,2
68 723 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 62 0:46:52,7
69 542 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 63 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:46:59,0
70 369 ΜΠΆΒΑς Μιλτιάδης Α 64 Protypo Gym Rafina 0:47:07,1
71 399 ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 65 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:15,1
72 391 ΜΠΟΙΚΟ Μαξιμος Α 66 0:47:16,6
73 667 NANASAWA Yuichi Α 67 RUNNINGREECE 0:47:22,0
74 376 ΜΠΑΝΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ 7 0:47:36,9
75 474 ΠΑΦΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 68 Myathlete 0:47:38,5
76 654 ΛΙΟΣΑΤΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α 69 ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:47:47,6
77 591 ΤΣΟΥΜΑΡΗ ΜΑΡΘΑ Γ 8 0:47:48,2
78 104 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 70 ΑΠΟΛΛΩΝ 0:47:57,0
79 595 ΦΑΚΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΑΓΟΡΑΣ Α 71 2α MAΛ 0:47:59,5
80 340 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 72 ENERGYM 0:48:05,3
81 471 ΠΑΤΛΙΤΖΙΑΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 73 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:48:06,8
82 372 ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ Α 74 SOLEMATES 0:48:10,4
83 334 ΜΑΡΚΟΥΛΗς γιαννης Α 75 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΕΑΣ 0:48:13,3
84 123 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 76 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:48:16,1
85 520 ΣΙΩΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 77 0:48:21,1
86 618 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 78 NALU RUNNING TEAM 0:48:22,2
87 418 ΝΤΡΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 79 Α.Σ.ΑΓΩΝ 0:48:27,9
88 421 ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 80 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:48:27,9
89 424 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 81 ΣΑΦΑΝΣ 0:48:27,9
90 457 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 82 ARG 0:48:28,1
91 615 ΧΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 83 0:48:31,6
92 513 ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 84 0:48:45,6
93 371 ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ Α 85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:48:47,7
94 207 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ Ζωζιαννα Γ 9 0:48:49,4
95 668 ITASAKA Takeshi Α 86 RUNNINGREECE 0:48:49,5
96 717 ΝΤΑΝΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α 87 0:48:49,6
97 139 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟ? Παναγιωτη? Α 88 Ανεξαρτητο? 0:48:54,4
98 352 ΜΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 89 ΡΡΑ 0:49:04,6
99 600 ΦΥΡΙΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 90 0:49:19,0
100 440 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ 10 RUN BABY RUN 0:49:27,9
101 688 LAWRENCE NORMAN Α 91 0:49:29,4
102 451 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 92 0:49:31,4
103 552 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 93 SOTIRCHOS ENGINEERING 0:49:41,8
104 570 ΤΡΟΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 94 0:49:46,2
105 670 HIRAIZUMI Sho Α 95 RUNNINGREECE 0:49:47,2
106 417 ΝΤΟΥΦΕΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 96 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:49,5
107 366 ΜΟΥΖΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 11 NORTH OUTDOOR TRAINING 0:49:56,4
108 700 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 97 0:49:57,5
109 121 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 98 0:50:02,1
110 430 ΠΑΛΟΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 99 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:50:08,4
111 537 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΙΤΗ Γ 12 0:50:26,9
112 544 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 13 UTR 0:50:32,6
113 61 ΑΦΡΑΤΗς Αναστασιος Α 100 δυτικης αττικης 0:50:40,0
114 572 ΤΣΑΒΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 101 0:50:41,5
115 739 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 102 0:50:41,9
116 205 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 103 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:50:44,0
117 71 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ Α 104 ΑΝΑΤΟΛΗ 0:50:46,7
118 238 ΚΛΩΝΑΡΗς ανδρεας Α 105 0:50:47,2
119 550 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΙΝΝΗΣ Α 106 0:50:48,0
120 711 ΛΕΚΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 107 0:50:51,5
121 635 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 108 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:50:52,6
122 504 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 109 ΣΔΥΑ 0:50:56,3
123 133 ΔΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 110 0:50:56,7
124 322 ΜΑΛΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 111 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:04,1
125 698 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 112 0:51:06,4
126 201 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 113 0:51:10,2
127 48 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 114 0:51:10,3
128 247 ΚΟΝΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 115 FREE RUNNERS 0:51:11,3
129 450 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α 116 MATHACADEMY.GR 0:51:15,4
130 749 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 117 0:51:20,6
131 584 ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ Α 118 0:51:21,3
132 493 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 119 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:51:23,0
133 220 ΚΑΤΣΑΤΣΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α 120 1 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:51:23,8
134 32 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 121 ΣΑΦΑΝΣ 0:51:23,9
135 93 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 122 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 0:51:24,4
136 511 ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 123 0:51:26,8
137 37 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Γ 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:51:27,4
138 521 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 124 0:51:29,5
139 57 ΑΡΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Α 125 0:51:35,6
140 138 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 126 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:38,4
141 684 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 127 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ-AMSTEL FREE 0:51:40,1
142 742 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 128 0:51:41,6
143 494 ΡΗΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 129 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:51:43,2
144 641 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α 130 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:51:45,4
145 643 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 131 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:51:45,6
146 729 ΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 132 0:51:49,5
147 604 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 133 0:52:01,0
148 506 ΣΑΡΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 134 0:52:01,8
149 323 ΜΑΛΛΙΑΡΗς Δημητρης Α 135 Ανεξαρτητος 0:52:02,2
150 107 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Α 136 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:03,2
151 97 ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:52:03,3
152 416 ΝΤΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 137 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:52:04,6
153 480 ΠΙΤΤΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Α 138 PPA 0:52:05,1
154 524 ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ ΦΩΤΗΣ Α 139 Schinias 0:52:08,0
155 132 ΔΕΔΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 140 0:52:16,0
156 603 ΦΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α 141 0:52:16,2
157 519 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α 142 ΑΣΣΤΥ 0:52:21,2
158 633 ΨΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 143 Α. Γ. ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0:52:21,3
159 243 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣ Α 144 ΣΑΦΑΝΣ 0:52:24,1
160 649 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 145 ΕΥΚΛΗΣ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ 0:52:29,2
161 466 ΠΑΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 146 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:32,3
162 81 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 147 0:52:35,1
163 696 ΓΚΙΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 148 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:52:41,3
164 211 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 149 0:52:43,4
165 1 BECK Ralf Α 150 0:52:45,1
166 53 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α 151 Roussos Running Team 0:52:45,5
167 567 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 152 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:52:54,8
168 45 ΑΝΤΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α 153 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:57,6
169 620 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ Α 154 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:58,2
170 256 ΚΟΥΛΟΥΜΆΣΗς Γρηγόρης Α 155 0:52:59,9
171 190 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 156 0:53:07,8
172 120 ΓΟΡΓΟΤΣΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 157 0:53:08,4
173 394 ΜΠΟΥΡΝΟΥΣΟΥΖΗΣ ΑΝΤΟΝΙΟΣ Α 158 PPA 0:53:14,7
174 62 ΒΆΓΓΕΡ Ιωσήφ Α 159 0:53:17,0
175 186 ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 16 MARATHON TEAM GREECE by MARIA POLYZOU 0:53:17,2
176 142 ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 160 ΣΔΥΑ 0:53:17,2
177 370 ΜΠΑΓΙΝΕΤΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 161 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:18,2
178 217 ΚΑΤΣΑΝΤΏΝΗς Σπυρίδων Α 162 0:53:18,8
179 287 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 163 0:53:20,0
180 105 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 164 0:53:20,8
181 623 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 165 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:21,2
182 503 ΣΑΜΠΑΖΙΩΤΗς Ιωαννης Α 166 Ανεξαρτητος 0:53:25,2
183 365 ΜΟΥΔΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 167 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 0:53:25,5
184 149 ΕΥΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟς Μαριος Α 168 Ανεξαρτητος 0:53:27,0
185 478 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α 169 ΣΔΥΑ 0:53:30,4
186 224 ΚΑΤΣΟΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 170 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:30,4
187 722 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 171 0:53:34,7
188 183 ΚΑΛΛΙΑΝΙΩΤΗς κωνσταντινος Α 172 ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΕΑΣ 0:53:41,9
189 354 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 173 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:53:45,6
190 714 ΖΥΓΟΜΗΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 174 0:53:47,0
191 708 ΠΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 175 0:53:50,3
192 475 ΠΕΛΕΚΆΝΟς Μηνάς Α 176 Pelecanus crispus 0:53:50,8
193 628 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ευτυχια Γ 17 0:53:51,0
194 419 ΞΕΣΦΙΓΓΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 177 0:53:56,5
195 390 ΜΠΟΙΚΟ Αλεξανδρος Α 178 0:53:57,0
196 594 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ Α 179 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:01,3
197 740 ΚΟΥΤΣΟΘΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 180 0:54:01,5
198 657 ΠΑΠΠΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Γ 18 ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:02,9
199 650 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 181 ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:03,3
200 653 ΚΩΤΤΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 182 ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ 0:54:03,5
201 609 ΧΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 19 ΑΣΚΑ ΣΩΚΡ. ΓΚΙΟΛΙΑΣ 0:54:06,0
202 284 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 183 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:06,8
203 225 ΚΑΤΣΟΥΛΗς Γιαννης Α 184 0:54:07,2
204 621 ΧΗΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α 185 ΣΑΠΠΑΖ 0:54:07,8
205 631 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 186 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:54:09,9
206 65 ΒΑΚΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 187 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:13,0
207 458 ΠΑΠΑΡΩΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 188 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:21,8
208 117 ΓΚΕΡΔΙΔΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 189 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:22,7
209 337 ΜΑΥΡΊΚΟς Μιχάλης Α 190 Τελμησσος 0:54:24,4
210 690 ΜΙΧΑΛΙΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 191 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:25,3
211 432 ΡΩΣΣΗ ΣΤΕΛΛΑ Γ 20 0:54:25,7
212 743 ΚΑΛΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 192 0:54:26,0
213 10 SKRYPNYAK Anton Α 193 Urban Trail Runners 0:54:28,4
214 200 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 194 PPA 0:54:28,7
215 333 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 195 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:54:28,8
216 228 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 196 0:54:34,3
217 428 ΠΑΛΜΑ ΦΕΡΝΑΝΤΟ Α 197 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:35,6
218 327 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 198 0:54:42,9
219 50 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Α 199 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:43,6
220 596 ΦΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 200 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:54:46,9
221 141 ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ Γ 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:54:47,7
222 725 ΚΡΟΜΥΔΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α 201 0:54:50,8
223 388 ΜΠΕΤΕΊΝΗ Ειρήνη Γ 22 Ανεξάρτητη 0:54:52,4
224 270 ΚΥΚΡΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 202 WAKE UP STREET 0:54:54,0
225 460 ΠΑΠΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 203 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:54:57,4
226 236 ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 204 0:54:58,3
227 242 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 205 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:58,7
228 571 ΤΡΥΜΠΟΥΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 206 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:54:59,4
229 484 ΠΛΑΣΤΉΡΑς Γιώργος Α 207 ΣΔΥ Αγρινίου 0:55:00,6
230 606 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 208 0:55:00,8
231 165 ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 209 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:55:02,3
232 627 ΧΡΉΣΤΟΥ Ράνια Γ 23 Απόλλων Δυτικής Αττικής 0:55:02,4
233 299 ΛΙΑΝΌς Χαράλαμπος Α 210 Απόλλων Δυτικής Αττικής 0:55:02,4
234 219 ΚΑΤΣΑΤΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 211 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:03,6
235 585 ΤΣΙΩΤΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 212 0:55:04,6
236 362 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΛΕΝΑ Γ 24 0:55:06,5
237 702 ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ Α 213 0:55:06,5
238 140 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 214 ΕΝΩΣΗ ΠΟΝΤΙΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:55:07,5
239 543 ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 215 0:55:08,4
240 558 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 216 0:55:08,4
241 11 SUCHOCKA DOROTA Γ 25 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 0:55:09,5
242 629 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α 217 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:09,7
243 691 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ Α 218 0:55:10,6
244 666 IKARI Yohei Α 219 RUNNINGREECE 0:55:12,5
245 730 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 26 0:55:14,0
246 741 ΚΑΚΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 220 0:55:15,9
247 253 ΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 221 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:17,8
248 277 ΚΥΡΙΑΚΌς Δημήτρης Α 222 Urban Trail Runners 0:55:19,2
249 283 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 223 ENERGYM 0:55:25,4
250 509 ΣΑΦΡΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Γ 27 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:55:28,0
251 510 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α 224 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:55:28,1
252 619 ΧΑΧΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 225 0:55:32,3
253 310 ΛΥΜΠΕΡΑΤΟΥ ΕΥΗ Γ 28 0:55:32,3
254 697 ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 226 0:55:36,9
255 462 ΠΑΡΑΒΑΝΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 227 0:55:37,8
256 410 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΡΗΣ Α 228 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΟΥΠΟΛΗ 0:55:37,9
257 455 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 229 0:55:38,0
258 443 ΠΑΝΤΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 230 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ 0:55:43,1
259 313 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ Γ 29 0:55:44,4
260 15 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Α 231 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:55:44,9
261 27 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ Α 232 0:55:46,6
262 517 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 233 0:55:47,7
263 348 ΜΕΣΑΝΥΧΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 234 0:55:48,0
264 197 ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 235 0:55:52,3
265 545 ΣΤΕΡΙΏΤΗ Ελευθερία Γ 30 Run baby Run 0:55:52,8
266 704 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 236 ΕΥΚΛΗΣ 0:55:58,7
267 464 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ 31 MarathonBuddies 0:55:59,4
268 405 ΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 237 1 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 0:56:03,1
269 556 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α 238 0:56:08,4
270 17 ΑΔΑΜ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 239 0:56:08,6
271 232 ΕΥΣΤΑΘ ΝΙΚΟΛ Γ 32 - 0:56:09,4
272 383 ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 240 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:56:14,0
273 176 ΝΙΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α 241 0:56:16,4
274 74 ΒΕΡΔΙΚΟΠΛΗς Γρηγορης Α 242 0:56:17,1
275 119 ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 243 ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ "Ο ΟΡΣΙΠΠΟΣ" 0:56:26,0
276 268 ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ Α 244 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:27,0
277 551 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 245 Think+ 0:56:29,6
278 413 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 246 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:56:30,0
279 454 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Μανωλης Α 247 Τελμησσος 0:56:33,9
280 507 ΣΑΡΚΙΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 248 0:56:35,8
281 265 ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Α 249 FREE RUNNERS 0:56:36,6
282 227 ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 250 0:56:37,4
283 30 ΑΛΕΝΤ ΑΧΜΑΝΤ Α 251 0:56:38,2
284 151 ΖΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 252 MORAITIS RUNNING TEAM 0:56:40,1
285 221 ΚΑΤΣΈΛΗ Λόις Γ 33 Moraitis School Running Team 0:56:40,3
286 230 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 253 0:56:40,8
287 470 ΠΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 254 0:56:41,1
288 577 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 255 0:56:48,3
289 671 ΧΡΙΣΤΟΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ Α 256 RUNNINGREECE 0:56:49,0
290 231 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 257 Run Free 0:56:50,6
291 625 ΧΟΡΕΒΑ ΑΝΝΑ Γ 34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:56:52,6
292 576 ΤΣΑΝΙΚΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 258 0:56:59,0
293 274 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΑΝΟΣ Α 259 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:02,9
294 614 ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 260 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:04,6
295 174 ΚΑΒΟΥΡΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ Γ 35 DIMITRIS TEAM 0:57:05,0
296 245 ΚΟΛΟΚΑΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 261 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:05,5
297 350 ΜΗΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 262 0:57:08,1
298 276 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 263 0:57:09,7
299 244 ΦΙΛΛΙΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 264 0:57:13,1
300 665 HOSOKAWA Nobuki Α 265 RUNNINGREECE 0:57:17,7
301 5 MATTHIAS Saul Α 266 Running Team - Deutsche Schule Athen 0:57:24,9
302 46 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 267 0:57:28,1
303 482 ΠΛΑΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 268 Σ.Κ.Α ΜΕΤΕΏΡΩΝ 0:57:28,8
304 481 ΠΛΑΚΙΑ Θεοδώρα Γ 36 0:57:28,8
305 361 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 269 0:57:29,5
306 13 ΣΑΧΑΚΙΑΣ ΟΒΑΝΕΣ Α 270 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:57:30,1
307 573 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 271 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:57:30,3
308 347 ΜΕΝΕΓΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 272 ΣΑΦΑΝΣ 0:57:33,7
309 554 ΤΑΡΑΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:57:37,6
310 281 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 273 0:57:38,2
311 101 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 274 0:57:42,3
312 102 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 275 0:57:43,4
313 73 ΒΑΣΤΑΡΔΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ Α 276 0:57:43,4
314 172 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α 277 - 0:57:43,8
315 645 ΡΑΠΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 278 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:51,5
316 647 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 279 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:57:51,7
317 385 ΜΠΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 280 0:57:55,4
318 514 ΣΕΡΒΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 281 0:57:58,3
319 398 ΜΥΛΟΝΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Α 282 0:57:59,9
320 75 ΒΗΧΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 283 0:58:00,2
321 325 ΜΑΝΑΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Α 284 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:58:01,8
322 64 ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ Γ 38 Planet fitness Peristeri 0:58:03,7
323 297 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 285 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:08,0
324 733 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 286 0:58:08,2
325 597 ΦΑΜΕΛΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α 287 0:58:09,0
326 356 ΜΙΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 288 0:58:09,3
327 727 ΚΑΤΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 289 0:58:11,5
328 732 ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α 290 0:58:12,5
329 423 ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 291 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:21,2
330 608 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 292 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:21,7
331 38 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α 293 HAPPY FEET 0:58:23,3
332 592 ΤΣΟΥΠΑΡΌΠΟΥΛΟς Κωστής Α 294 0:58:27,5
333 109 ΓΙΑΝΝΑΡΗ ΣΟΦΙΑ Γ 39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:58:28,6
334 531 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α 295 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:31,8
335 616 ΧΑΤΖΗΤΑΣΚΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Α 296 0:58:32,3
336 336 ΜΑΤΑΚΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 297 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:37,6
337 110 ΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 40 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:58:39,0
338 24 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 41 0:58:41,8
339 161 ΖΟΥΚΑ Βασιλικη Γ 42 PPA 0:58:43,9
340 296 ΛΕΡΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 43 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:58:49,0
341 438 ΠΑΝΣΕΛΗΝΑ ΕΡΗ Γ 44 Athens Lindy Hop 0:58:53,9
342 456 ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α 298 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:56,9
343 129 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Α 299 0:59:00,0
344 330 ΜΑΝΩΛΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ Α 300 PROTYPO FITNES CLUB RAFINA 0:59:01,8
345 533 ΣΠΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α 301 0:59:04,2
346 40 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Α 302 ΕΥΚΛΗΣ 0:59:09,4
347 555 ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α 303 0:59:12,6
348 233 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ Α 304 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:14,1
349 377 ΜΠΑΣΔΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 305 0:59:17,1
350 170 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ Α 306 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:19,7
351 578 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ Γ 45 ΤΤΤ 0:59:20,7
352 512 ΣΕΛΑΜΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ Γ 46 0:59:21,7
353 8 MUELLER Nils Einar Α 307 DSA Running Team 0:59:22,8
354 271 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α 308 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:25,7
355 568 ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 309 0:59:29,1
356 98 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ 47 0:59:34,2
357 342 ΜΕΚΌΛΛΙ Θοδωρής Α 310 0:59:35,0
358 679 ΜΑΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 311 AMSTEL-FREE 0:59:43,7
359 515 ΣΕΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 312 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:49,6
360 575 ΤΣΑΚΟΓΙΑ NIKH Γ 48 0:59:58,4
361 52 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 313 1:00:02,3
362 279 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ 49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:00:02,7
363 386 ΜΠΕΡΑΤΗ Ευαγγελια Γ 50 1:00:04,3
364 199 ΚΑΡΑΒΑΤΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ Γ 51 1:00:07,6
365 194 ΚΑΝΤΖΟΥ-ΔΑΝΑΣΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 52 SKY WOMEN RUNNING TEAM 1:00:16,4
366 273 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 314 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:00:19,0
367 387 ΜΠΕΡΕΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 315 1:00:35,1
368 162 ΖΟΥΡΙΔΗς Ιωάννης Α 316 My athlete 1:00:36,4
369 583 ΤΣΙΡΚΑΣ ΦΩΤΗΣ Α 317 1 4 1968 1:00:40,5
370 565 ΤΡΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 318 1:00:43,9
371 561 ΤΖΙΜΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α 319 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:00:45,6
372 535 ΣΤΑΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 320 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:00:48,7
373 669 WARNER John Α 321 RUNNINGREECE 1:00:51,8
374 335 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α 322 ENERGYM 1:00:55,5
375 344 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 323 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 1:00:59,0
376 42 ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 324 1:01:01,7
377 728 ΤΟΜΑΡΑ ΗΛΙΑΝΑ Γ 53 1:01:06,2
378 548 ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α 325 1:01:09,1
379 23 ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 326 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:01:13,6
380 295 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 54 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:15,6
381 686 ΠΡΟΥΣΙΑΝΟΥ ΕΛΛΗ Γ 55 1:01:16,7
382 601 ΦΥΤΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α 327 north outdoor training running team 1:01:17,6
383 66 ΒΑΛΛΗΝΔΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 328 ΑΕΠΕ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ 1:01:19,7
384 55 ΑΡΓΥΡΟΣ ΣΩΦΡΟΝΙΟΣ Α 329 1:01:21,4
385 738 ΜΠΑΚΛΑΒΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 56 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:01:21,9
386 357 ΜΙΚΑΕΛΙΑΝ ΑΒΕΝΤΙΣ Α 330 1:01:22,4
387 640 ΚΑΛΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 57 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:01:28,1
388 637 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 331 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:01:28,1
389 630 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ 58 1:01:43,9
390 486 ΠΟΛΥΧΡΟΝΌΠΟΥΛΟς Γιώργος Α 332 1:01:46,1
391 328 ΜΑΝΟΥΣΆΚΗ Χριστίνα Γ 59 1:01:46,4
392 47 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 333 1:01:46,7
393 275 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 334 1:01:51,5
394 112 ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ Α 335 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:01:55,5
395 130 ΔΑΝΕΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 336 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:01:55,7
396 332 ΜΑΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:01:56,2
397 436 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 337 1:02:01,6
398 560 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ 61 ADIDAS RUNNING TEAM 1:02:02,9
399 58 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 338 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02:08,8
400 76 ΒΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Α 339 ΑΠΟΛΛΒΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:02:09,1
401 483 ΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 340 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:14,2
402 415 ΝΤΑΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 341 1:02:16,8
403 206 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α 342 1:02:20,8
404 392 ΜΠΌΤΣΑς Ιωάννης Α 343 1:02:26,5
405 431 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 344 1:02:30,2
406 579 ΜΑΝΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α 345 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:50,6
407 84 ΒΟΡΕΙΝΆΚΗς Φάνης Α 346 Τελμησσός 1:02:58,6
408 632 ΨΑΛΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 347 ΦΑΠΕΡΛΕ 1:03:01,1
409 246 ΚΟΜΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 348 1:03:02,8
410 681 ΝΤΑΣΣΗΣ ΧΑΡΗΣ Α 349 AMSTEL-FREE 1:03:03,9
411 642 ΠΑΣΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 350 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:04,2
412 312 ΛΩΛΟΥ XAΡΑ Γ 62 ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 1:03:04,7
413 683 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 351 AMSTEL-FREE 1:03:05,5
414 634 ΨΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 352 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:10,9
415 150 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Α 353 ΣΔΥΑ 1:03:12,0
416 636 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α 354 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:14,5
417 675 ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 355 AMSTEL-FREE 1:03:24,3
418 280 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 356 1:03:24,4
419 496 ΡΟΥΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ 63 ΣΔΥΠ 1:03:30,9
420 182 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 357 ΣΔΥΠ 1:03:31,0
421 381 ΜΠΕΗ ΑΙΜΙΛΙΑ Γ 64 1:03:54,9
422 744 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 358 1:03:55,8
423 745 ΠΗΧΑ ΙΩΑΝΝΑ Γ 65 1:03:56,1
424 282 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 359 1:04:00,0
425 648 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ Α 360 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:04:01,9
426 523 ΣΚΛΙΑΜΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ 66 1:04:06,8
427 353 ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 361 1:04:06,9
428 20 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ 67 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1:04:08,7
429 260 ΚΟΥΝΑΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ Γ 68 Outdoor trail running 1:04:12,5
430 530 ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 362 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:04:14,7
431 528 ΣΠΑΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 363 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:18,0
432 111 ΓΙΑΝΝΊΚΟΥ Μαρια Γ 69 ανεξαρτητος 1:04:31,1
433 563 ΤΟΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 364 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:32,2
434 44 ΑΝΔΡΟΝΙΚΊΔΗς Κώστας Α 365 1:04:32,3
435 582 ΤΣΙΡΔΗΜΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α 366 ENERGYM 1:04:34,8
436 718 ΑΤΣΑΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 70 1:04:36,7
437 710 ΤΖΑΛΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 367 1:04:37,8
438 311 ΛΥΡΑς Στέλιος Α 368 Σδυπ 1:04:40,1
439 114 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 369 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:49,5
440 532 ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 370 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:59,5
441 368 ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 71 1:05:02,0
442 547 ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΙΟΥΛΙΟΣ Α 371 1:05:04,1
443 108 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ Α 372 1:05:04,2
444 715 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 373 1:05:04,4
445 587 ΤΣΟΛΗ ΕΛΕΝΗ Γ 72 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:05:06,0
446 167 ΘΑΝΟΣ ΤΟΥΜΠΑΝΟΣ Α 374 1:05:06,3
447 485 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α 375 ADIDAS RUNNING TEAM 1:05:07,8
448 185 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 376 1:05:09,3
449 472 ΠΑΤΣΟΥΛΕ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 73 ΑΝΑΤΟΛΗ 1:05:14,3
450 331 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 377 1:05:18,1
451 721 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 378 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:05:27,3
452 163 ΖΟΥΡΝΑΤΖΊΔΟΥ Σοφία Γ 74 1:05:35,1
453 703 ΛΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 379 1:05:42,5
454 701 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 380 1:05:42,6
455 581 ΤΣΙΚΡΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 381 ENERGYM 1:05:44,3
456 411 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 382 1:05:47,6
457 396 ΜΠΟΧΤΗ ΑΡΕΤΗ Γ 75 ENERGYM 1:05:51,1
458 4 ΚΟΚΟΛΑΤΖΕ ΝΑΝΑ Γ 76 ENERGYM 1:05:51,1
459 516 ΣΗΜΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 383 ENERGYM 1:05:51,2
460 307 ΛΟΥΚΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 384 ΦΑΠΕΡΛΕ 1:05:53,4
461 677 ΚΩΣΤΑΡΆς Αθανάσιος Α 385 AMSTEL-FREE 1:06:03,7
462 706 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 386 1:06:05,5
463 705 ΣΥΡΙΓΟΥ ΑΝΘΗ Γ 77 1:06:05,5
464 36 ΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ Γ 78 1:06:09,4
465 593 ΤΣΟΥΠΡΑ Ζαφείρια Γ 79 1:06:13,5
466 7 ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 387 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:06:14,1
467 235 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ 80 Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΑΣ 1:06:17,3
468 31 ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΗΣ Α 388 1:06:17,8
469 574 ΤΣΑΚΙΡΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Α 389 ENERGYM 1:06:21,9
470 131 ΔΑΝΚΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ Γ 81 1:06:23,6
471 216 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Α 390 ENERGYM 1:06:23,6
472 500 ΣΑΛΑΜΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 391 1:06:24,0
473 651 ΖΑΧΑΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 392 ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ 1:06:27,3
474 210 ΚΑΡΑΤΣΙΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ Α 393 1:06:29,6
475 414 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟς Γιωργος Α 394 Ανεξαρτητος 1:06:39,0
476 303 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 82 ΣΑΦΑΝΣ 1:06:45,3
477 298 ΛΙΑΝΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ 83 1:06:55,4
478 179 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 395 1:06:57,8
479 178 ΚΑΖΑΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ 84 1:06:58,5
480 437 ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 396 1:07:00,8
481 18 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΛΑΜΠΗΣ Α 397 ENERGYM 1:07:01,8
482 644 ΚΟΥΙΔΑΡΗΣ ΑΡΗΣ Α 398 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:07:12,1
483 446 ΠΑΠΑΔΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ 85 1:07:20,3
484 154 ΖΕΡΒΑ ΝΙΚΗ Γ 86 MARATHON TEAM GREECE BY MARIA POLYZOU 1:07:20,9
485 94 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΙΤΑ Γ 87 ENERGYM 1:07:21,1
486 184 ΚΑΛΟΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ 88 1:07:26,2
487 656 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 399 ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ 1:07:33,4
488 158 ΖΙΑΝΙΚΑ ΦΑΝΗ Γ 89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:07:51,8
489 355 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 400 ΣΔΥΑ 1:07:52,4
490 9 ΤΟΥΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ 90 ENERGYM 1:08:18,8
491 269 ΚΡΙΕΜΑΔΗ ΛΕΝΙΑ Γ 91 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:08:19,2
492 499 ΣΑΒΒΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ 92 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:20,0
493 248 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 401 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:08:26,6
494 249 ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΑΚΡΙΒΗ Γ 93 Runner club 1:08:26,8
495 22 ΠΡΩΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 402 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:08:32,4
496 54 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 403 1:08:33,7
497 737 ΜΑΝΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 404 1:09:02,0
498 124 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 94 1:09:09,9
499 526 ΣΟΛΩΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ Α 405 1:09:10,3
500 689 ΛΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α 406 1:09:25,1
501 373 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 407 1:09:27,4
502 566 ΤΡΕΣΣΟΥ ΑΝΝΟΥΣΑ Γ 95 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:09:44,1
503 586 ΤΣΟΓΚΑ ANNA Γ 96 1:09:47,3
504 343 ΜΕΛΑ ΜΑΡΙΕΛΙΝΑ Γ 97 1:09:49,1
505 429 ΠΑΛΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ 98 1:09:50,8
506 639 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 408 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:09:56,0
507 559 ΤΖΕΦΡΩΝΗ ΜΑΡΙΝΑ Γ 99 HAPPY FEET 1:09:57,2
508 222 ΚΑΤΣΙΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ 100 1:10:08,2
509 687 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗ ΕΛΕΝΗ Γ 101 1:10:12,5
510 658 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 409 ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ 1:10:12,9
511 367 ΜΟΥΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ 102 1:10:26,8
512 90 ΒΡΑΤΣΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 410 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:10:56,5
513 540 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ 103 VEGAN 1:10:56,7
514 345 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 411 CHIOSRUNNING 1:10:57,1
515 285 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 104 AΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:07,3
516 646 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 412 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:11:07,5
517 26 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 413 HAPPY FEET 1:11:18,7
518 433 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ 105 1:11:36,8
519 488 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ Α 414 ΑΠΟΛΛΒΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:31,7
520 171 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 415 1:12:35,2
521 229 ΚΑΧΡΙΜΑΝΙΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 106 1:12:41,4
522 324 ΜΑΜΙΤΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α 416 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:43,6
523 655 ΜΗΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 417 ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ 1:12:56,2
524 363 ΜΟΝΙ ΑΝΝΑ Γ 107 1:13:19,9
525 83 ΒΟΛΤΥΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ Γ 108 1:13:21,9
526 278 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ Γ 109 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:14:30,0
527 63 ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 418 1:14:31,7
528 209 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ Χριστιαννα Γ 110 ΑΣΣΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1:14:52,7
529 359 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Α 419 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:15:02,6
530 617 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ 111 ΑΠΟΛΛΩΝ - ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 1:15:56,2
531 208 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ Πηνελοπη Γ 112 ΑΣΣΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1:16:03,2
532 250 ΚΟΡΟΔΗΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 113 1:16:12,5
533 736 ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 420 1:16:15,1
534 426 ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 421 1:16:15,9
535 685 ΣΟΦΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 114 AMSTEL-FREE 1:16:16,1
536 536 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ Γ 115 ΣΔΥΜ 1:16:33,6
537 106 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ Γ 116 - 1:16:36,8
538 103 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Αικατερίνη Γ 117 Δρομείς πολεμικού ναυτικου 1:16:36,8
539 67 ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 422 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:16:58,4
540 69 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΟΥΚΑΣ Α 423 1:17:05,5
541 339 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Α 424 ENERGYM 1:17:22,5
542 338 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 425 ENERGYM 1:17:22,8
543 427 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ Γ 118 1:17:50,4
544 237 ΚΟΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 426 1:18:11,1
545 255 ΚΟΥΚΟΥΛΟΜΆΤΗς Ηλίας Α 427 Run baby Run 1:19:30,5
546 234 ΒΙΔΑΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ Α 428 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:19:30,5
547 292 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 429 HPE RUNNING 1:19:38,4
548 21 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 430 ENERGYM 1:20:06,5
549 173 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Α 431 ανεξάρτιτος 1:20:27,4
550 156 ΤΖΙΑΓΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 432 SOC RUNNERS 1:20:29,1
551 449 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ Γ 119 SOC RUNNERS 1:20:29,1
552 713 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΙΟΣ Α 433 1:21:27,3
553 490 ΠΡΟΚΟΠΊΟΥ Φανή Γ 120 Τελμησσός 1:22:01,0
554 326 ΜΑΝΓΛΙΩΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 121 ΣΔΥΑ 1:22:15,0
555 329 ΜΑΝΤΖΑΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Γ 122 ΣΔΥΑ 1:22:16,5
556 87 ΒΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 434 1:22:20,2
557 553 ΣΩΦΡΟΝΗ ΕΛΕΝΗ Γ 123 ENERGYM 1:22:23,7
558 82 ΒΛΑΧΟΥ ΓΙΩΤΑ Γ 124 RUN BABY RUN 1:22:24,3
559 442 ΠΑΝΤΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 125 RUN BABY RUN 1:22:24,6
560 364 ΜΟΣΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 435 Moraitis Run 1:22:41,7
561 19 ΑΔΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ 126 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:22:45,1
562 152 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α 436 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:22:52,1
563 534 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 437 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:22:53,4
564 125 ΓΡΥΠΑΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ 127 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:12,0
565 126 ΓΡΥΠΑΡΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ 128 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:12,2
566 72 ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ 129 1:24:07,7
567 638 ΚΑΒΑΚΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 438 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:24:22,7
568 435 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ Γ 130 1:25:34,8
569 148 ΕΞΑΡΧΑΚΟΥ ΝΙΚΟΥΛΑ Γ 131 1:25:35,7
570 719 CHARLES MICHAEL Α 439 1:27:08,2
571 720 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 440 1:27:08,7
572 68 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ Γ 132 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:27:49,9
573 422 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 441 1:29:00,5
574 85 ΒΟΤΣΑΡΗ ΑΓΝΗ Γ 133 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:30:11,7
575 143 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ 134 1:31:38,2
576 712 ΤΣΑΝΟ ΑΘΗΝΑ Γ 135 1:32:22,5
577 266 ΑΤΣΙΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 442 1:32:32,8
578 77 ΒΙΤΣΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Α 443 1:56:02,0
579 294 ΛΑΜΠΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ 136 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:02:02,0
673 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ AMSTEL-FREE DNF
35 ΑΜΠΑΤΖΗ ΞΕΝΙΑ Γ DNF
41 ΑΝΔΡΕΑΚΟΥ ΒΑΣΩ Γ DNF
49 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ DNF
59 ΑΣΚΕΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ DNF
78 ΒΛΑΣΣΗ ΣΜΑΡΑΓΔΑ Γ DNF
92 ΓΑΛΑΝΗ Δημητρα Γ ΑΣΣΟΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ DNF
100 ΓΕΡΩΝΥΜΟΥ ΞΑΝΘΗ Γ DNF
118 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ ΧΡΥΣΑ Γ DNF
122 ΓΡΑΜΟΖΗ Μαγδα Γ Ανεξάρτητη DNF
144 ΔΟΓΚΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ DNF
145 ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ DNF
187 ΚΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ DNF
188 ΚΑΜΠΟΛΗ ΣΤΕΦΗ Γ DNF
155 ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ DNF
662 ΚΟΚΟΛΑΤΖΕ ΝΑΝΑ Γ ENERGYM DNF
257 ΚΟΥΛΟΥΜΒΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ GR.Runners DNF
258 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ DNF
272 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ DNF
676 ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ AMSTEL-FREE DNF
301 ΛΊΓΓΡΗ Δημητρα Γ DNF
305 ΛΟΓΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ DNF
309 ΛΥΓΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Γ DNF
314 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ Γ DNF
315 ΜΑΚΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ DNF
341 ΜΑΧΑΙΡΑ ΣΟΦΙΑ Γ DNF
346 ΜΕΛΙΝΑ ΒΑΡΟΥΤΣΙΚΟΥ Γ DNF
351 ΜΗΤΡΟΥΣΗ χριστινα Γ DNF
680 ΜΠΑΛΑΣΗ ΜΑΓΔΑ Γ AMSTEL-FREE DNF
379 ΜΠΕΖΕΡΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΗ DNF
380 ΜΠΕΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ DNF
441 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΩ Γ RUN BABY RUN DNF
444 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
453 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ Γ DNF
477 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ DNF
479 ΠΕΤΥΚΑ ΑΝΝΑ Γ DNF
492 ΡΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ DNF
497 ΡΟΥΣΤΑ ΕΛΕΝΗ Γ DNF
527 ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΟΥΝΗ Γ - DNF
546 ΣΤΡΑΤΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ DNF
562 ΤΖΩΡΤΖΗ ΧΡΥΣΑ Γ DNF
660 ΤΟΥΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ Γ ENERGYM DNF
611 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ DNF
612 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ DNF
610 ΧΑΡΤΟΥΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ DNF
16 ΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α DNF
25 ΑΚΗΣ (ΣΤΑΜΑΤΗΣ) ΔΟΥΝΑΒΗΣ (ΦΟΥΣΚΑΣ) Α Nike+ Run Club Athens DNF
28 ΑΛΓΚΙΝΤΥ ΜΩΧΑΜΕΝΤ Α ELBISCO DNF
29 ΑΛΓΚΙΝΤΥ ΧΟΣΑΜ Α ELBISCO DNF
33 ΑΛΚΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α DNF
34 ΑΛΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α DNF
39 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΡΙΚΟΣ Α Α.Σ.ΑΓΩΝ DNF
43 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
661 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α ENERGYM DNF
51 ΑΡΑΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Α DNF
60 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΙΟΣ Α DNF
70 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α RUNNING MAGAZINE DNF
674 ΒΕΛΈΝΤΖΑς Μάριος Α AMSTEL-FREE DNF
79 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΣΜΑΣ Α DNF
80 ΒΛΑΣΤΟΣ ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α DNF
86 ΒΟΥΤΣΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Α DNF
89 ΒΡΆΜΠΑς Αθανάσιος Α ΣδυΠειραιά DNF
88 ΒΡΑΔΉς Αντώνης Α DNF
91 ΓΆΚΗς Αντώνης Α Ανεξάρτητος DNF
95 ΓΑΛΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α DNF
113 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α DNF
115 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α DNF
116 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΒΙΑΣ Α DNF
127 ΓΩΓΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
128 ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α DNF
134 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΤΟΝΗΣ Α DNF
135 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
136 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
137 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗς Κλεανθης Α Ανεξαρτητος DNF
147 ΔΡΑΚΟς Γιωργος Α DNF
153 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α DNF
157 ΖΙΑΚΑς Δημητριος Α DNF
159 ΖΙΝΔΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α DNF
160 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α ΕΡΜΗΣ DNF
164 ΖΤΟΥΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α DNF
166 ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ Α MAYROLOFOS RC DNF
168 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
181 ΚΑΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Α DNF
191 ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α DNF
193 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ DNF
192 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟς Ιωαννης Α ανεξαρτητος DNF
195 ΚΑΠΙΖΙΩΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ DNF
196 ΚΑΠΟΓΛΗΣ ΗΛΙΑΣ Α Ymittos Runners DNF
202 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗς Μάριος Α Ανεξάρτητος DNF
203 ΚΑΡΑΜΆΝΗς Γιώργος Α DNF
204 ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ DNF
652 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ DNF
215 ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΣ ΑΓΩΝ DNF
218 ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
223 ΚΑΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α DNF
226 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
262 ΚΟΎΡΤΗς Γεράσιμος Α DNF
261 ΚΟΎΡΤΗς Θεόφιλος Α DNF
239 ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΑΝΤΟΝΙΟΣ Α DNF
252 ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 1 ΕΠΑΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ DNF
263 ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ DNF
264 ΚΟΥΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
267 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ DNF
286 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
288 ΛΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΣΑΦΑΝΣ DNF
289 ΛΑΓΟΥΔΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α DNF
664 ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ENERGYM DNF
291 ΛΑΛΛΟς Σπυρος Α DNF
293 ΛΑΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
678 ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ Α AMSTEL-FREE DNF
300 ΛΙΑΠΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
302 ΛΙΓΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α DNF
304 ΛΟΓΓΙΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
308 ΛΟΥΡΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α DNF
319 ΜΑΚΡΉς Στέφανος Α DNF
316 ΜΑΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α DNF
320 ΜΑΛΙΝΔΡΕΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α DNF
321 ΜΑΛΙΟΎΚΗς Φίλιππος Α Α.Κ. Μπακούλα DNF
358 ΜΙΚΡΟΓΙΑΝΝΆΚΗς Παναγιώτης Α Stoiximan Running Team DNF
360 ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α DNF
375 ΜΠΑΛΑΦΟΥΤΗΣ ΜΙΛΤΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ DNF
378 ΜΠΑΤΙΣΤΑΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α DNF
382 ΜΠΕΗΣ ΦΩΚΙΩΝ Α MarathonBuddies DNF
384 ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Α MANESIS TEAM DNF
393 ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ DNF
395 ΜΠΟΥΡΝΟΥΣΟΥΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α PPA DNF
397 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΚΟΥΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α RUN BABY RUN DNF
400 ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
401 ΝΑΘΑΝΑΗΛΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ Α Lioncode.gr DNF
403 ΝΙΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α ELBISCO DNF
404 ΝΙΚΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
406 ΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
407 ΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Α DNF
412 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ DNF
420 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΣΤΗΣ Α ADIDAS RUNNING TEAM DNF
682 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟς Δημήτριος Α AMSTEL-FREE DNF
434 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟς Δημητρης Α DNF
447 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ Νικόλαος Α Demokritos Running Team DNF
448 ΠΑΠΑΔΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α Nike+ Run Club Athens DNF
452 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟς Βασιλης Α DNF
663 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α ENERGYM DNF
459 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α DNF
463 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α FAMILY TEAM DNF
465 ΠΑΡΙΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
468 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
473 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α My athlete DNF
487 ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α DNF
489 ΠΟΥΛΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α DNF
491 ΠΥΛΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ DNF
495 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Α ΣΑΦΑΝΣ DNF
498 ΡΟΥΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α DNF
501 ΣΑΛΕΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ DNF
502 ΣΑΜΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α thinK PoSitiVE DNF
505 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α GOSPORT DNF
522 ΣΚΛΑΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α DNF
525 ΣΚΟΥΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α DNF
538 ΣΤΑΜΆΤΗς Σταμάτης Α DNF
539 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α ΣΔΥΑ DNF
549 ΣΥΡΜΟΣ ΘΩΜΑΣ Α DNF
557 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ DNF
564 ΤΟΣΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΕΧΑΙΟΥ DNF
569 ΤΡΙΧΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α DNF
659 ΤΣΙΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΚΑΤΑΔΡΟΜΕΙΣ DNF
588 ΤΣΟΥΒΕΛΑΚΙΔΗς Νικος Α DNF
589 ΤΣΟΥΚΑΛΟΣ ΑΡΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ DNF
590 ΤΣΟΥΛΙΑΣ KΩΣΤΑΣ Α DNF
598 ΦΟΥΣΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Nike+ Run Club Athens DNF
605 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α DNF
607 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΛΙΝΟ Α DNF
622 ΧΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α MY ATHLETE DNF
626 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α DNF


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001