Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Αποτελέσματα: Αγκίστρι 13,5, 5 χιλ & κολυμβιτικός αγώνας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 13.5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 13.5km finish
1 Male 1615 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ 1981 RUNNINGNEWS.GR 0:49:20
2 Male 1617 ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ 1982 ΣΑΠΠΑΖ 0:49:28
3 Male 1506 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:52:54
4 Male 1989 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ - 0:53:38
5 Male 1419 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΜΠΕΛΗΣ 1973 ΟΑΚ - ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:53:39
6 Male 1440 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:53:39
7 Male 1423 ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1992 0:55:29
8 Male 1985 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ 1977 0:56:54
9 Male 1987 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ - 0:57:46
10 Male 1526 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 1971 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ HIMALAY TRAVEL 0:57:54
11 Male 1325 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ 1994 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:58:08
12 Female 1947 ΑΝΔΡΙΑΝΝΗ ΔΟΜΒΡΟΥ - 0:59:03
13 Male 1459 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΚΩΣΗΣ 1980 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:59:03
14 Male 1534 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 1962 MP TEAM 1:00:00
15 Male 1622 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΟΜΓ 1:00:00
16 Male 1328 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ 1974 ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 1:00:30
17 Male 1552 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1976 E.CO. LIFT 1:00:38
18 Female 1178 ΧΡΥΣΑ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ 1987 1:00:49
19 Male 1554 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΣΑΠΠΑΖ 1:00:56
20 Male 1629 ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ 1992 1:01:07
21 Male 1981 HAAKE STEVE - 1:02:21
22 Male 1379 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ 1988 ΣΣΝΣ 1:02:44
23 Male 1512 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΓΑΚΛΗΣ 1964 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 1:02:48
24 Male 1540 ΘΟΔΩΡΗΣ ΝΑΚΟΣ 1978 ALLTERAINRUNNERS - FIFTH ELEMENT 1:03:08
25 Male 1388 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ADIDAS RUNNINT TEAM / SNAILS 1:03:51
26 Male 1533 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΛΙΟΓΛΟΥ 1969 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:03:51
27 Male 1453 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ 1978 ΑΓΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 1:03:51
28 Male 1561 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1960 NUVENTI COACHING TEAM 1:04:17
29 Male 1646 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΟΥΛΙΑΣ 1975 ΣΔΡΟΚΟΝΙΚΕΡ 1:04:40
30 Male 1455 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ 1978 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 1:04:42
31 Male 1524 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:04:51
32 Male 1486 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ 1982 ATHLESIS-ΦΛΟΓΑ 1:04:54
33 Male 1607 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:04:54
34 Male 1549 ΣΤΑΥΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ 1969 COYOTE BEEPBEEP 1:05:33
35 Male 1537 ΦΕΙΔΙΑΣ ΜΠΟΥΡΛΑΣ 1970 ΕΨΙΛΟΝ 1:05:36
36 Male 1553 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:05:43
37 Male 1983 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΧΩΡΗΣ - 1:06:15
38 Male 1482 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:21
39 Male 1321 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΡΤΑΛΑΣ 1979 #1MOREKM 1:06:31
40 Male 1513 ΝΑΟΥΜ ΜΕΓΓΟΥΔΗΣ 1982 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 1:06:34
41 Male 1490 ΙΩΣΗΦ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1992 - 1:06:37
42 Male 1442 ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1957 ΣΔΥΑ 1:06:41
43 Male 1167 ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΠΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1:06:42
44 Male 1528 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1975 AKOL LEIVADIAS 1:06:55
45 Male 1565 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:06:56
46 Male 1993 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΣΙΝΑΣ - 1:07:13
47 Male 1465 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΟΤΣΙΑΡΗΣ 1985 1:07:23
48 Female 1322 ΤΖΩΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1987 1:07:26
49 Male 1175 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΑΝΤΑΛΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:27
50 Male 1590 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΥ 1965 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:07:55
51 Male 1608 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1977 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 1:08:08
52 Male 1425 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1976 1:08:10
53 Male 1522 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ - ROUNNING MANIS 1:08:18
54 Male 1934 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΤΖΗΑΓΓΕΛΟΥ 1955 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:08:18
55 Male 1323 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΝΙΤΗΣ 1955 ΣΑΤ(ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ) 1:08:43
56 Male 1525 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΓΓΟΛΙΑΣ 1976 1:08:53
57 Male 1995 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ - 1:09:39
58 Male 1558 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1986 1:09:46
59 Male 1494 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΙΝΟΣ 1962 CHIOSRUNNING 1:10:13
60 Male 1935 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1973 NALU RUNNING TEAM 1:10:27
61 Male 1452 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΑΣ 1968 Σ.Δ.Υ.ΑΙΓΙΝΑΣ 1:10:40
62 Female 1639 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗ 1987 1:10:43
63 Male 1445 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1956 ΣΑΠΠΑΖ 1:10:44
64 Female 1160 ESMERALDA HOLSCHER 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ - ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 1:10:45
65 Male 1424 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΙΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:11:23
66 Male 1473 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΣ 1971 ADIDAS RUNNING TEAM 1:11:28
67 Female 1464 ΟΛΓΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ 1969 CHIOSRUNNING 1:11:45
68 Male 1449 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:56
69 Male 1502 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΑΝΚΟΥΣ 1992 1:11:56
70 Male 1635 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ 1969 SNAILS RUNNING TEAM 1:12:08
71 Male 1614 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ 1976 ΕΘΝΙΚΟΣ 1:12:11
72 Male 1583 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΣΠΑΤΗΣ 1955 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:23
73 Female 1400 ΒΙΚΗ ΔΕΛΙΑΚΗ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:12:27
74 Male 1430 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥ 1977 1:12:46
75 Female 1932 ΖΩΗ ΧΑΡΟΥΠΑ 1976 1:13:01
76 Male 1407 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1974 1:13:44
77 Male 1595 ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΝΤΙΚΟΣ 1987 1:13:57
78 Male 1414 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ 1975 1:14:24
79 Male 1620 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 1964 ΠΡΟΜΑΧΟΣ 1:14:28
80 Male 1550 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:14:47
81 Male 1392 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΚΟΥΦΑΣ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:14:52
82 Male 1632 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ 1963 1:15:31
83 Female 1623 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΑΘΗ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:15:33
84 Female 1568 ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1982 ΚΟΥΦΕΤΟ RUNNINGTEAM 1:15:41
85 Male 1986 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1:15:53
86 Male 1500 ΑΝΤΩΝΗΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ 1976 1:15:59
87 Male 1933 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ 1961 ΣΔΥΠ 1:16:04
88 Female 1499 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ 1979 1:16:05
89 Female 1609 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΟΥΓΚΟΥ 1986 ADIDAS RUNNING TEAM 1:16:10
90 Male 1649 ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:16:17
91 Male 1488 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1966 1:16:23
92 Male 1627 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972 - 1:16:40
93 Female 1612 ΜΑΡΙΑ ΣΑΝΟΥΔΟΥ-ΒΕΝΙΤΗ 1963 ΣΑΤ(ΤΡΟΚΑΝΤΕΡΟ) 1:16:42
94 Female 1557 ΕΥΑ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1988 1:16:52
95 Female 1535 ΕΛΕΝΗ ΜΠΟΥΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1980 1:17:06
96 Male 1389 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΚΟΛΑΣ 1977 1:17:19
97 Female 1942 ΛΕΝΤΖΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ - 1:17:20
98 Male 1545 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1993 1:17:25
99 Male 1418 ΝΑΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1980 CROSFIT CHALANDRI 1:17:29
100 Male 1938 VASILEIOS ΨΑΡΡΑΣ 1949 1:17:35
101 Male 1330 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΛΤΣΙΟΣ 1984 1:17:59
102 Male 1936 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 1992 1:18:04
103 Male 1427 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΟΤΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:06
104 Male 1928 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ 1972 YIOULIS RUNNING TEAM 1:18:29
105 Male 1421 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:18:34
106 Male 1497 ΗΛΙΑΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 - 1:18:37
107 Female 1161 TATIANA RADU 1972 ΣΙΔΕΝΟΡ RUNNING TEAM 1:18:39
108 Female 1592 ΗΛΙΑΝΑ ΠΛΑΤΗ 1972 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:18:54
109 Male 1383 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1974 NALU RUNNING TEAM 1:18:55
110 Male 1384 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:19:04
111 Female 1173 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ 1984 1:19:18
112 Male 1946 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1:19:18
113 Female 1480 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:19:26
114 Male 1402 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1981 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1:19:26
115 Male 1177 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1970 NEMEA RUNNERS 1:19:53
116 Male 1984 ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΧΡΥΣΑ - 1:19:57
117 Female 1602 ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΓΚΟΥΣΗ 1992 LEPANTO 1:20:14
118 Male 1645 ΧΑΡΗΣ ΤΣΙΩΤΑΣ 1966 1:20:16
119 Male 1994 ΚΛΕΩΠΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ - 1:20:29
120 Male 1548 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΟΥΓΑΝΙΩΤΗΣ 1974 1:20:39
121 Female 1434 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΚΛΕΙΔΑΚΗ 1979 INTERSPORT 1:20:41
122 Male 1625 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1970 INTERSPORT RUNNING TEAM 1:20:41
123 Male 1182 ΖΕΠΟΣ ΑΡΚΑΣ 1978 SNAILS RUNNING TEAM 1:20:42
124 Female 1496 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΥΚΟΥΡΑ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:20:51
125 Male 1988 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - 1:20:53
126 Male 1601 GEORGE ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ 1958 SDIA 1:21:04
127 Male 1992 ΚΟΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ - 1:22:01
128 Female 1436 ΑΝΝΑ ΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1960 1:22:40
129 Male 1638 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΕΒΑΣ 1989 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:22:53
130 Male 1618 ΤΑΣΟΣ ΣΟΡΤΣΗΣ 1975 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 1:22:53
131 Male 1647 ΚΩΣΤΗΣ ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1965 1:23:27
132 Male 1447 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1989 1:23:29
133 Male 1441 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ 1989 1:23:29
134 Male 1578 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 Α.Π.Σ. "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:29
135 Male 1410 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:23:29
136 Male 1591 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ 1966 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:23:30
137 Male 1180 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 1968 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:23:30
138 Male 1172 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ 1949 ΕΥΚΛΗΣ 1:24:07
139 Female 1495 ΤΑΤΙΑΝΑ ΛΟΥΔΑΡΟΥ 1982 COYOTE BEEPBEEP 1:24:07
140 Female 1164 EUGENIA ΑΓΓΕΛΑΚΗ 1976 1:24:13
141 Female 1556 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1984 1:24:42
142 Male 1409 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 FLYING GEESE RUNNING TEAM 1:24:43
143 Male 1588 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ 1979 1:25:19
144 Male 1514 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ 1968 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:25:28
145 Male 1466 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ 1984 1:25:30
146 Male 1585 ΚΟΣΜΑΣ ΠΕΠΠΑΣ 1983 1:25:31
147 Female 1930 ΓΩΓΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ 1979 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:25:38
148 Male 1541 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΑΣ 1969 1:25:51
149 Male 1624 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1954 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:25:56
150 Female 1415 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 1977 1:26:06
151 Male 1397 ΣΠΥΡΟΣ ΔΑΚΟΓΛΟΥ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:26:32
152 Male 1579 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1980 1:26:33
153 Male 1406 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΑΓΚΟΣ 1984 1:26:43
154 Female 1543 ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΣΔΥΑ 1:26:44
155 Male 1597 NΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΑΡΗΣ 1970 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:27:27
156 Male 1401 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:27:44
157 Female 1991 ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ - 1:28:05
158 Female 1982 HAAKE RINDA - 1:28:05
159 Male 1498 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:28:18
160 Female 1559 ΑΝΘΟΥΛΑ ΠΑΝΤΕΛΗ 1985 1:28:38
161 Male 1532 ΘΟΔΩΡΗΣ ΜΠΟΡΑΣ 1987 1:28:38
162 Female 1544 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 1:28:58
163 Male 1444 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΑΚΑΝΗΣ 1968 OUTRUN 1:29:18
164 Female 1633 ΕΛΕΝΑ ΤΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 1986 1:29:32
165 Male 1940 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΑΧΟΥΛΙΑΣ 1984 1:29:56
166 Male 1577 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1975 1:30:02
167 Female 1479 ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΛΗ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:30:05
168 Male 1937 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΑΘΥΜΟΣ 1948 1:30:07
169 Female 1626 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 Α.Π.Σ. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:30:16
170 Female 1929 ΘΩΜΑΪΣ ΦΩΤΣΑΛΗ 1967 SNAILS RUNNING TEAM 1:30:24
171 Male 1941 ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:30:36
172 Male 1168 ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ 1961 1:30:53
173 Female 1454 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΑΤΣΙΜΠΑ 1979 SNAILS RUNNING TEAM 1:31:07
174 Male 1990 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΕΥΧΙΔΑΣ 1:31:21
175 Male 1329 ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:32:17
176 Female 1542 ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΙΝΟΓΛΟΥ 1959 ΣΔΥΑ 1:33:29
177 Female 1581 ΟΛΓΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΠΑ 1987 1:33:33
178 Male 1477 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 1978 1:33:33
179 Female 1619 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΠΕΤΣΙΩΤΗ 1985 1:33:44
180 Male 1945 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ - 1:33:44
181 Male 1943 ΤΣΩΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1:35:22
182 Male 1405 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ 1997 Α.Π.Σ. "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:35:24
183 Male 1611 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ 1961 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:35:25
184 Male 1481 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ 1977 ETERNAL RUNNERS 1:35:41
185 Female 1393 MAGDA ΓΡΑΜΟΖΗ 1972 ANEXARTITI 1:35:47
186 Male 1443 MARIOS ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ 1967 ANEXARTITOS 1:35:48
187 Male 1520 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ 1963 ΙΔΙΩΤΗΣ 1:36:54
188 Male 1648 ΗΛΙΑΣ ΤΣΩΝΗΣ 1953 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 1:37:24
189 Female 1470 ΜΥΡΤΩ ΚΟΥΡΗ 1975 ALLTERRAINRUNNERS 1:37:43
190 Male 1642 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:04
191 Male 1566 ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΣΔΥΑ 1:38:33
192 Male 1515 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ 1969 KLAMPANI RUNNING TEAM 1:39:20
193 Male 1460 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:41:28
194 Female 1179 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ 1979 1:41:33
195 Female 1181 ΝΑΝΤΙΑ ΑΡΓΥΡΗ 1978 ΣΑΦΑΝΣ 1:41:34
196 Female 1378 ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ 1979 - 1:41:34
197 Female 1398 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΒΕΤΖΗ 1991 1:41:37
198 Male 1399 ΠΑΝΟΣ ΔΕΒΕΤΖΗΣ 1991 1:41:47
199 Male 1593 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ 1997 Α.Π.Σ. "ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:42:12
200 Female 1926 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ 1981 1:42:34
201 Female 1396 ΜΑΡΙΑ ΓΡΟΥΖΤΙΔΟΥ 1984 1:42:34
202 Female 1377 ΡΕΝΑΤΑ ΓΕΩΡΓΑΤΟΥ 1975 1:43:05
203 Female 1505 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 1962 1:43:41
204 Male 1320 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ 1973 1:44:34
205 Male 1576 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1997 Α.Π.Σ."ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:44:42
206 Female 1317 ΣΟΦΙΑ ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ 1956 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:46:11
207 Male 1634 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΒΛΟΣ 1960 2:07:24


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΧΛΜ
Α/Α Gender BIB Name YOB Club 5km finish
1 Male 466 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1989 OAK AIGINAS 0:17:17
2 Male 731 ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΤΑΚΗΣ 1974 ΟΑΚ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:19:09
3 Male 388 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:19:14
4 Male 753 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ - 0:19:41
5 Male 687 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΛΑΣΙΚΗΣ 1977 Σ.Δ.ΒΕΡΟΙΑΣ 0:19:50
6 Male 738 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 1986 0:22:18
7 Male 397 AΝΔΡΕΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1999 Ο.Α.Κ. ΑΙΓΙΝΑΣ 0:22:18
8 Female 724 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΖΙΜΑ 1977 ΟΑΚ - ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:23:14
9 Male 681 ΜΑΝΟΛΗΣ ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ 1977 0:23:20
10 Female 467 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΛΟΒΑΝΟΥ 1975 0:23:27
11 Male 468 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΡΟΖΑΣ 1973 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:23:45
12 Male 391 ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1977 ΚΟΛΥΜΒΙΤΗΡΙΟ ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΠΑΛΛΗΝΗ 0:24:15
13 Male 480 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1985 0:24:25
14 Male 488 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 1979 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:24:38
15 Male 747 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΤΙΚΙΩΤΗΣ - 0:24:39
16 Female 475 ΣΕΛΙΝ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1995 ΣΣΕ 0:24:46
17 Male 500 ΤΑΚΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1982 0:24:52
18 Female 756 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - 0:25:26
19 Male 746 ΧΑΡΗΣ ΡΑΛΛΙΟΣ - 0:25:29
20 Female 669 ΑΚΡΙΒΗ ΚΡΟΥΣΚΑ 1984 0:25:47
21 Male 751 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΥ - 0:26:11
22 Male 697 ΗΛΙΑΣ ΠΑΛΛΑΤΖΑΣ 1992 0:26:54
23 Female 684 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΤΟΓΛΗ 1991 0:26:54
24 Female 387 ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1991 0:27:01
25 Male 396 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΑΚΗΣ 1984 0:27:10
26 Female 728 ΕΛΕΝΗ ΤΡΙΜΗ 1990 ANNASTEAMA 0:27:24
27 Male 485 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ 1979 SUMMIT RUNNERS ERMIONIDAS 0:27:33
28 Male 487 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:35
29 Male 392 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ 1983 0:27:56
30 Male 496 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ 1941 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:28:33
31 Female 743 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ ΤΣΙΖΑΚΙΕΒΙΡΙ 1962 0:28:37
32 Female 754 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ - 0:28:54
33 Female 498 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΛΗΜΗ 1991 0:29:08
34 Male 492 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΤΟΠΩΔΗΣ 1981 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:29:31
35 Male 702 ΛΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΛΑΜΠΡΟΥ 1973 0:29:36
36 Male 685 ΜΠΑΜΠΗΣ ΜΠΑΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 0:29:57
37 Female 752 ΙΛΙΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - 0:30:07
38 Male 666 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΕΟΥΖΗΣ 1954 0:30:10
39 Female 713 ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΠΡΟΔΡΟΜΙΤΗ 1971 ANNASTEAMA 0:30:13
40 Male 464 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΙΑΛΛΕΛΗΣ 1987 0:30:56
41 Male 749 ΗΑΑΚΕ JIM - 0:31:05
42 Female 748 ΓΚΑΛΙΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ - 0:31:43
43 Male 719 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΟΥΡΜΠΗΣ 1985 ΣΣΝΣ 0:31:44
44 Female 741 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ - 0:32:27
45 Female 463 ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΓΙΑΛΛΕΛΗ 1985 0:32:36
46 Female 707 ΕΥΔΟΚΙΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 1975 0:32:55
47 Male 701 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 1967 0:33:05
48 Female 712 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΥΛΟΥ 1978 0:33:51
49 Male 689 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ 1987 ANNASTEAMA 0:33:53
50 Male 676 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΟΥΚΗΣ 1992 0:34:52
51 Male 390 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1983 0:34:52
52 Male 737 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 1990 0:35:00
53 Female 461 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΑΝΩΤΗ 1976 0:35:07
54 Female 740 KONH ΔΗΜΗΤΡΑ - 0:35:07
55 Female 668 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΡΟΥΣΑΝΙΩΤΑΚΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:35:08
56 Male 722 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 2002 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:36:11
57 Male 721 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:36:12
58 Male 469 ΠΑΥΛΟΣ ΓΟΡΑΝΙΤΗΣ 1976 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:36:12
59 Female 723 ΜΑΡΙΑ ΤΖΑΝΟΥ 1957 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:36:51
60 Female 700 ΣΟΦΙΑ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1961 0:37:05
61 Female 742 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑ ΕΛΕΝΗ - 0:37:42
62 Female 733 ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ 1977 0:37:42
63 Female 717 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΕΡΑΣΚΕΡΗ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:37:53
64 Female 755 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ - 0:38:24
65 Female 664 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ 1982 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:41
66 Male 698 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1986 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:42
67 Female 465 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ 1980 0:39:04
68 Female 483 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΛΑΘΑΚΗ 1983 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:39:25
69 Male 695 ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:39:31
70 Female 739 ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΨΩΜΑ 1970 Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:40:20
71 Female 703 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΠΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ 1985 0:40:22
72 Female 683 ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΛΟΥ 1984 0:40:26
73 Female 389 ΣΟΥΖΑΝΑ ΑΠΑΡΤΙΑΝ 1968 0:40:56
74 Male 663 ΝΙΚΟΣ ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ 1981 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:41:24
75 Female 473 ΜΑΡΙΑ ΔΟΥΔΕΣΗ 1987 0:42:38
76 Male 385 ΣΠΥΡΟΣ ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ 1955 0:47:25
77 Female 699 ΚΑΤΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1960 0:47:26
78 Female 710 ΜΑΙΡΗ ΠΛΟΥΜΠΗ 1983 0:47:49
79 Male 750 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - 0:58:23

ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΟΛΥΜΠΑΜΕ ΣΤΟ ΑΓΚΙΣΤΡΙ


Rank Gender Bib Name Club Finish

1 Male 40 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 0:22:02
2 Male 155 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 0:22:15
3 Male 93 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:23:45
4 Male 45 ΑΝΕΣΤΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 0:23:58
5 Male 138 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ RUNNINGNEWS.GR 0:24:21
6 Male 117 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ 0:25:10
7 Male 6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΚΛΗΣ ΑΝΕΞ 0:25:31
8 Male 140 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:26:14
9 Male 144 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:26:23
10 Male 86 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΑΛΙΟΥΚΗΣ AΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΠΑΚΟΥΛΑ 0:26:52
11 Male 20 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ ΔΡΟΜΜΕΙΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΟΡΣΙΠΠΟΣ 0:27:29
12 Male 124 ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΑΚΟΣ 0:27:56
13 Male 18 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΟΓΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:00
14 Male 55 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ ΙΔΙΩΤΗΣ 0:28:08
15 Male 71 ΤΑΚΗΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 0:28:16
16 Male 62 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΗ ΛΥΚΩΝ 0:28:17
17 Male 5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΟΥΡΙΝΑΚΗΣ SAPPAZ 0:28:29
18 Male 165 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 0:28:30
19 Female 68 ΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΖΟΥ 0:28:33
20 Male 14 ΣΤΕΛΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 0:28:36
21 Female 16 ΘΕΚΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ 0:28:38
22 Male 64 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Σ.Δ.Υ.ΠΕΙΡΑΙΑ 0:28:46
23 Female 27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΛΟΒΑΝΟΥ 0:28:54
24 Male 24 ΔΗΜΟΣ ΓΙΑΧΟΥΝΤΗΣ 0:28:55
25 Male 147 ΑΛΕΞΙΟΣ ΤΑΥΛΑΡΙΔΗΣ 0:28:57
26 Male 139 ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:29:55
27 Female 126 ΗΛΙΑΝΑ ΠΛΑΤΗ INTERSPORT RUNNING TEAM 0:29:57
28 Male 98 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ MP TEAM 0:30:06
29 Male 89 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΕΓΑΚΛΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ 0:30:08
30 Male 134 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:30:12
31 Male 77 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ 0:30:19
32 Male 141 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΣΟΥΡΜΠΗΣ ΣΣΝΣ 0:30:23
33 Male 85 ΙΩΣΗΦ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ - 0:30:56
34 Female 136 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΡΟΥΓΚΟΥ ADIDAS RUNNING TEAM 0:30:57
35 Male 12 ΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΛΥΜΒΙΤΗΡΙΟ ΜΠΑΚΟΥΛΑ ΠΑΛΛΗΝΗ 0:32:17
36 Male 8 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ 0:32:42
37 Male 42 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΗΣ 0:32:48
38 Male 114 ΘΩΜΑΣ ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ NUVENTI COACHING TEAM 0:32:56
39 Male 23 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΣΝΣ 0:33:03
40 Male 135 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ. 0:33:27
41 Female 69 ΔΑΦΝΗ ΚΟΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ 0:33:31
42 Female 156 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗ 0:33:50
43 Male 15 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΤΟΓΛΗ 0:33:54
44 Male 13 ΗΛΙΑΣ ΠΑΛΛΑΝΤΖΑΣ 0:33:59
45 Male 2 ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΛΑΣΗΣ 0:34:03
46 Male 52 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ INTERSPORT 0:34:09
47 Male 17 ΜΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ 0:34:17
48 Female 130 ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΓΚΟΥΣΗ LEPANTO 0:34:22
49 Female 109 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΓΩΝΗ 0:34:22
50 Male 123 ΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΕΛΙΤΙ 0:34:54
51 Female 102 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0:34:59
52 Male 76 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΑΚΟΣ ADIDAS RUNNING TEAM 0:35:15
53 Male 38 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΝΙΑΣ 0:35:21
54 Female 88 ΕΡΗ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗ 0:35:30
55 Male 82 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:36:55
56 Male 150 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΖΩΡΤΖΑΚΗΣ 0:37:02
57 Male 36 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 0:37:02
58 Female 113 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 0:37:27
59 Male 29 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΚΡΟΖΑΣ ΣΔΥ ΑΙΓΙΝΑΣ 0:37:34
60 Male 1 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:37:40
61 Male 137 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ 0:37:41
62 Male 151 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΡΑΒΛΟΣ 0:38:20
63 Male 54 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:27
64 Male 170 NONAME_2014 ΩΩ__ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ_2 0:38:50
65 Male 80 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ NUVENTI 0:39:51
66 Male 87 ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΑΝΚΟΥΣ 0:40:19
67 Female 125 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΕΤΡΙΔΟΥ 0:41:03
68 Male 169 NONAME_2014 ΩΩ__ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ_1 0:41:08
69 Female 161 ΓΙΟΥΛΗ ΦΥΤΙΛΗ YIOULIS RUNNING TEAM 0:41:15
70 Male 153 ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΣΑΒΑΛΟΣ SNAILS RUNNING TEAM 0:41:15
71 Male 95 ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ HIMALAY TRAVEL 0:41:35
72 Male 7 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΑΘΥΜΟΣ 0:41:51
73 Male 46 ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΙΑΔΙΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:43:50
74 Male 59 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 0:44:10
75 Female 11 ΣΟΥΖΑΝΑ ΑΠΑΡΤΙΑΝ 0:45:40
76 Male 152 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΠ ΠΕΙΡΑΙΑ 0:45:49
77 Male 91 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ KLAMPANI RUNNING TEAM 0:46:29
78 Male 92 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΙΔΙΩΤΗΣ 0:46:33
79 Male 103 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 0:46:43
80 Male 60 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:47:00
81 Male 157 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ SKORDO TEAM 0:47:24
82 Male 110 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:49:06
83 Male 90 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΕΛΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΠΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:49:33
84 Male 37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:57
85 Male 4 ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ 0:51:35
86 Female 79 ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:54:16
87 Male 34 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 0:54:16
88 Male 167 ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 0:55:02
89 Male 19 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 0:56:42
90 Male 3 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΛΙΑΔΗΜΑΣ 0:59:57
91 Female 143 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ Α.Π.Σ.ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:01:02
92 Male 133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 1:01:02
93 Male 9 ΝΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1:05:01


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001