Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
20
21
22
23
25
26
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

12 ος Ημιμαραθώνιος «Μιχάλης Κούσης»

21Κμ

Place Gender rank Age rank Bib Name Club AGE GROUP pace/km CP 10,5km CP 18,3km ChipTime GunTime
1 1 -1 224 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Α18-29 3:47 38:21 1:08:59 1:19:51 1:19:53
2 2 -1 372 ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ sportifs.gr Α18-29 3:58 40:52 1:12:36 1:23:51 1:23:51
3 3 -1 158 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α18-29 3:58 41:35 1:12:29 1:23:58 1:24:02
4 4 1 322 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΎΡΟΣ ΣΔΙ ΙΩΑΝΝΊΝΩΝ Α40-49 4:04 42:59 1:14:25 1:25:59 1:26:07
5 5 2 278 ΜΑΤΣΟΎΚΑΣ ΚΏΣΤΑΣ ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:08 42:34 1:15:27 1:27:23 1:27:24
6 6 1 248 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α18-29 4:13 44:08 1:17:23 1:29:09 1:29:10
7 7 1 285 ΑΡΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α30-39 4:15 44:56 1:18:03 1:29:42 1:29:49
8 1 -1 335 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ Γ30-39 4:20 44:59 1:19:03 1:31:22 1:31:28
9 8 2 194 ΔΑΛΆΡΗΣ ΝΊΚΟΣ peaceful warrior Α30-39 4:23 43:28 1:20:06 1:32:35 1:32:41
10 2 -1 276 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ Γ40-49 4:24 45:05 1:20:35 1:33:00 1:33:07
11 9 3 240 ΚΟΝΟΜΙ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 4:24 45:15 1:20:30 1:33:09 1:33:11
12 10 4 388 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ Α40-49 4:27 46:13 1:21:09 1:34:02 1:34:08
13 11 5 368 ΤΣΕΝΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - Α40-49 4:28 46:10 1:21:19 1:34:28 1:34:34
14 12 6 331 ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α40-49 4:30 46:57 1:22:19 1:35:01 1:35:12
15 13 7 281 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α40-49 4:30 46:57 1:22:25 1:35:01 1:35:12
16 14 2 391 ΨΕΙΜΆΔΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ Α18-29 4:31 47:27 1:22:55 1:35:19 1:35:30
17 15 1 349 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ ΩΛΕΝΟΣ Α50-59 4:33 47:22 1:22:49 1:35:49 1:36:08
18 16 1 251 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ MARATHON CLUB Α60-69 4:33 47:27 1:23:13 1:36:11 1:36:17
19 17 8 226 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΔΥΑ ΑΝΥΨΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗ ΚΟΥΣΗ Α40-49 4:36 47:29 1:23:57 1:37:01 1:37:09
20 18 9 323 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:37 47:51 1:24:18 1:37:30 1:37:41
21 19 10 171 ΒΕΛΛΙΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 4:37 48:38 1:24:42 1:37:39 1:37:45
22 20 3 239 ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 4:38 47:10 1:23:59 1:37:35 1:37:48
23 21 4 222 ΚΑΡΑΔΉΜΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Bootcamp Aitoliko Α30-39 4:38 49:27 1:25:19 1:37:46 1:38:02
24 22 5 369 ΤΣΙΑΒΙΚΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 4:38 48:44 1:25:04 1:37:59 1:38:06
25 23 2 227 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 4:39 47:14 1:24:16 1:38:14 1:38:14
26 24 3 321 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ Unbroken Α18-29 4:41 48:39 1:25:28 1:38:41 1:38:51
27 3 -1 371 ΤΣΙΆΜΗ ΝΙΚΟΛΈΤΑ Unbroken crossfit Γ18-19 4:41 48:39 1:25:29 1:38:43 1:38:52
28 25 3 232 ΚΑΨΆΛΗΣ ΘΩΜΆΣ Σύλλογος δρομέων υγείας Αγρινίου Α50-59 4:41 47:20 1:25:31 1:39:01 1:39:06
29 26 11 341 ΣΙΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:42 49:24 1:25:59 1:39:08 1:39:16
30 4 1 298 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ30-39 4:43 48:44 1:26:07 1:39:27 1:39:34
31 27 6 164 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α30-39 4:46 50:56 1:28:11 1:40:26 1:40:39
32 28 7 163 ΑΥΓΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ METCON_TC Α30-39 4:47 49:55 1:27:26 1:40:35 1:40:58
33 29 8 238 ΚΟΛΤΟΥΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 4:47 50:58 1:27:59 1:40:57 1:41:09
34 30 12 176 ΓΑΤΣΟΎΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:47 50:58 1:28:00 1:40:58 1:41:09
35 5 1 165 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Α.Ο ΠΕΛΟΨ ΠΑΤΡΩΝ Γ18-19 4:49 51:01 1:28:28 1:41:51 1:41:54
36 31 9 206 ΖΑΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 4:51 51:01 1:28:20 1:42:21 1:42:28
37 32 10 262 ΛΙΑΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 4:51 52:16 1:29:17 1:42:12 1:42:31
38 33 13 199 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Lepanto Α40-49 4:52 52:16 1:29:35 1:42:21 1:42:42
39 34 14 357 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ LEPANTO Α40-49 4:52 52:16 1:29:34 1:42:24 1:42:42
40 35 2 334 ΣΑΡΑΝΤΑΡΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΔΕΞΙΟΙ ΨΑΡΑΔΕΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΎ Α60-69 4:52 50:12 1:29:37 1:42:52 1:42:54
41 36 4 317 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α50-59 4:53 50:52 1:29:20 1:42:59 1:43:12
42 37 15 245 ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α40-49 4:55 50:53 1:29:15 1:43:35 1:43:48
43 6 2 332 ΠΡΙΣΑΚΑΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ30-39 4:56 50:51 1:30:30 1:44:08 1:44:13
44 38 5 312 ΠΑΝΑΓΙΩΤΌΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Σαφάνς Α50-59 4:56 51:25 1:30:13 1:44:06 1:44:15
45 39 16 304 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΊΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 4:57 49:23 1:27:23 1:44:20 1:44:28
46 40 11 279 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 4:58 49:56 1:29:40 1:44:34 1:44:50
47 41 17 284 ΜΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α40-49 4:58 50:52 1:30:30 1:44:46 1:44:52
48 42 6 253 ΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΝ Α50-59 4:58 52:44 1:30:56 1:44:41 1:44:56
49 43 7 223 ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ Α50-59 4:59 49:04 1:30:14 1:45:03 1:45:11
50 44 8 283 ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Α50-59 4:59 50:36 1:30:52 1:45:11 1:45:18
51 45 18 273 ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ Α40-49 4:59 51:59 1:31:13 1:45:10 1:45:19
52 46 9 269 ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α50-59 5:01 52:39 1:31:45 1:45:42 1:45:57
53 47 12 282 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Bootcamp etoliko Α30-39 5:01 52:24 1:31:31 1:45:51 1:46:07
54 48 13 360 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ VASILIOU STATHIS RUNNING TEAM Α30-39 5:02 50:26 1:31:14 1:46:18 1:46:27
55 49 14 195 ΔΑΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α30-39 5:03 51:42 1:31:41 1:46:43 1:46:51
56 50 4 343 ΣΚΈΝΤΟΣ ΘΩΜΆΣ ΕΛΕΥΘΈΡΙΟΣ Ανεξάρτητος Α18-29 5:06 48:16 1:31:25 1:47:52 1:47:58
57 7 1 344 ΣΟΥΝΔΙΑ ΥΠΑΠΑΝΤΗ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ40-49 5:07 54:14 1:34:03 1:47:56 1:48:05
58 51 10 308 ΝΊΚΟΥ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α50-59 5:07 52:29 1:33:29 1:48:10 1:48:17
59 52 19 186 ΓΚΌΛΦΗΣ ΝΊΚΟΣ ΣΔΥ Αγρινίου Α40-49 5:08 56:00 1:35:15 1:48:13 1:48:34
60 53 20 314 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α40-49 5:09 50:04 1:32:52 1:48:40 1:48:45
61 54 21 250 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ LepantoRunners’s Α40-49 5:10 54:57 1:35:27 1:48:46 1:49:06
62 55 22 208 ΓΕΩΡΓΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΠΑΝΤΟ Α40-49 5:12 56:41 1:36:21 1:49:41 1:49:59
63 56 11 305 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΡΑΔΥΠΟΡΙΑΚΟΣ Α50-59 5:14 52:57 1:34:46 1:50:13 1:50:33
64 57 12 266 ΛΙΑΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ε.Ο.Σ. ΑΓΡΙΝΊΟΥ Α50-59 5:16 54:56 1:35:39 1:51:02 1:51:14
65 58 13 338 ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α50-59 5:16 49:14 1:33:24 1:51:18 1:51:18
66 8 3 295 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ30-39 5:17 54:44 1:36:16 1:51:29 1:51:39
67 59 23 346 ΣΠΑΓΑΔΩΡΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α40-49 5:17 53:20 1:35:33 1:51:28 1:51:42
68 9 2 212 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ANAΣΤΑΣΙΑ MARATHON CLUB Γ40-49 5:17 57:21 1:37:48 1:51:33 1:51:49
69 60 24 197 ΤΡΙΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΥΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α40-49 5:19 53:38 1:36:19 1:52:06 1:52:14
70 61 5 294 ΜΠΕΚΟΎΛΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΓΕΑ Α18-29 5:19 52:48 1:36:14 1:52:23 1:52:31
71 62 25 829 ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α40-49 5:22 1:53:14 1:53:21
72 63 26 384 ΧΑΜΠΑΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 5:22 56:02 1:38:10 1:53:20 1:53:25
73 64 6 216 ΙΩΆΝΝΟΥ ΛΆΜΠΡΟΣ Α18-29 5:23 52:46 1:36:11 1:53:31 1:53:43
74 65 27 188 ΓΚΟΥΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ LEPANTO Α40-49 5:23 55:17 1:38:08 1:53:34 1:53:44
75 10 3 203 ΖΙΩΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔ ΑΡΤΑΣ Γ40-49 5:25 55:49:00 1:38:25 1:53:36 1:54:34
76 11 2 174 ΓΑΚΗ ΖΩΉ Unbroken agrinio Γ18-19 5:25 54:32 1:37:45 1:54:16 1:54:26
77 66 16 229 ΚΑΡΤΣΑΚΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ Α30-39 5:25 55:14 1:39:43 1:54:24 1:54:34
78 67 17 329 ΠΟΛΥΖΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 5:26 54:56 1:37:54 1:54:33 1:54:45
79 68 14 230 ΚΑΤΕΦΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 5:26 56:01 1:38:15 1:54:30 1:54:45
80 69 28 185 ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 5:26 56:06 1:38:26 1:54:25 1:54:48
81 70 29 183 ΓΚΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ LEPANTO Α40-49 5:26 55:34 1:40:00 1:54:41 1:54:59
82 71 3 192 ΓΡΙΝΤΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ Α60-69 5:27 57:09 1:40:03 1:55:07 1:55:12
83 72 30 290 ΜΠΑΡΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 5:28 56:04 1:39:37 1:55:05 1:55:33
84 73 31 175 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Α40-49 5:28 55:26 1:39:26 1:55:21 1:55:38
85 74 15 242 ΚΟΝΤΑΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 5:30 50:15 1:36:38 1:56:00 1:56:05
86 75 7 241 ΚΟΝΤΑΚΤΣΙΟΥ ΕΡΤΙΛ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ Α18-29 5:30 54:45 1:38:36 1:55:54 1:56:05
87 76 18 389 ΧΡΙΣΤΟΔΟΎΛΟΥ ΜΙΧΑΉΛ METCON_TC Α30-39 5:32 54:59 1:39:24 1:56:56 1:57:02
88 77 19 225 ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α30-39 5:33 55:51 1:40:30 1:56:59 1:57:10
89 78 32 352 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Εσπερος Α40-49 5:34 57:04 1:42:55 1:57:29 1:57:35
90 79 16 375 ΤΣΙΡΏΝΗΣ ΓΙΆΝΝΗΣ Σδυ Αγρινίου Α50-59 5:36 57:21 1:41:49 1:58:06 1:58:19
91 80 33 289 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Αγρινίου Α40-49 5:37 57:31 1:43:11 1:58:37 1:58:45
92 81 34 347 ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ REF RUNNERS KZN/ΣΔΥΚ Α40-49 5:39 56:00 1:40:23 1:59:01 1:59:24
93 12 4 233 ΚΙΤΈΑ ΟΛΓΑ Bootcamp Αιτωλικό Γ30-39 5:40 56:54 1:42:56 1:59:27 1:59:42
94 82 20 319 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ HYUNDAI ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Α30-39 5:41 56:02 1:40:50 2:00:08 2:00:13
95 83 35 379 ΤΣΩΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ LEPANTO Α40-49 5:42 1:01:30 1:46:03 2:00:05 2:00:26
96 84 21 339 ΣΙΑΛΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 5:42 55:17 1:41:04 2:00:27 2:00:37
97 85 4 362 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α60-69 5:44 59:06 1:44:40 2:00:45 2:01:09
98 86 22 220 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΤΗΣ Ανεξερτητος Α30-39 5:44 1:00:47 1:45:11 2:01:07 2:01:19
99 87 23 167 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α30-39 5:44 1:00:47 1:45:10 2:01:06 2:01:19
100 88 24 874 ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α30-39 5:44 1:00:47 1:45:10 2:01:06 2:01:19
101 89 17 313 ΠΆΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 5:45 59:11 1:44:45 2:01:31 2:01:33
102 90 36 156 ΑΘΑΝΊΤΗΣ ΑΝΔΡΈΑΣ ΣΔΥ Αγρινίου Α40-49 5:46 59:46 1:45:08 2:01:42 2:01:59
103 91 37 830 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α40-49 5:48 57:36 1:44:56 2:02:30 2:02:32
104 92 25 218 ΚΑΠΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α30-39 5:49 54:57 1:38:51 2:02:55 2:03:04
105 13 1 840 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ Γ50-59 5:50 58:06 1:45:37 2:03:04 2:03:10
106 93 18 219 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ Α50-59 5:52 59:44 1:46:29 2:03:41 2:04:00
107 94 26 265 ΛΙΑΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ A.Ε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ Α30-39 5:52 59:22 1:46:37 2:03:53 2:04:03
108 95 19 237 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 5:53 57:33 1:47:02 2:04:08 2:04:15
109 96 38 210 ΖΩΝΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΟΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 5:56 1:00:25 1:46:42 2:05:07 2:05:16
110 97 20 275 ΧΡΙΣΤΟΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α50-59 5:56 59:15 1:46:18 2:05:00 2:05:17
111 98 39 274 ΜΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α40-49 5:57 57:36 1:45:35 2:05:52 2:05:54
112 99 40 366 ΤΣΑΡΑΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α40-49 5:58 59:52 1:48:05 2:05:48 2:06:05
113 14 5 361 ΤΡΑΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ Γ30-39 5:59 59:04 1:48:04 2:06:05 2:06:21
114 15 3 267 ΛΙΟΛΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Γ40-49 5:59 1:02:42 1:49:18 2:06:13 2:06:26
115 100 41 246 ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α40-49 5:59 1:04:07 1:50:14 2:06:08 2:06:34
116 101 21 198 ΔΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α50-59 5:59 1:01:48 1:49:49 2:06:10 2:06:35
117 16 4 292 ΜΠΑΦΑ ΙΩΑΝΝΑ bootcamp etoliko Γ40-49 6:00 1:01:59 1:49:39 2:06:34 2:06:49
118 102 22 189 ΓΟΝΑΛΑΚΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α50-59 6:03 1:03:08 1:49:35 2:07:36 2:07:51
119 103 42 259 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α40-49 6:03 1:03:13 1:49:34 2:07:36 2:07:51
120 104 27 235 ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 6:04 56:28 1:47:12 2:08:06 2:08:20
121 105 5 311 ΞΆΝΘΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΣΔΥ Αγρινίου Α60-69 6:06 1:01:25 1:50:35 2:08:41 2:08:50
122 106 43 231 ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 6:11 1:00:29 1:50:41 2:10:19 2:10:30
123 107 44 301 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 6:12 59:08 1:51:34 2:10:55 2:11:02
124 108 45 381 ΦΑΒΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α40-49 6:12 59:09 1:51:34 2:10:55 2:11:02
125 109 6 758 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΑ Α60-69 6:13 1:03:48 1:52:48 2:11:02 2:11:15
126 17 3 828 ΓΚΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ Γ18-19 6:13 1:05:05 1:53:42 2:11:18 2:11:28
127 110 23 234 ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σύλλογος δρομέων υγείας Αγρινιου Α50-59 6:13 1:05:05 1:53:41 2:11:17 2:11:28
128 18 5 354 ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ40-49 6:13 1:05:05 1:53:44 2:11:18 2:11:28
129 111 46 300 ΜΠΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ Α40-49 6:14 1:01:25 1:51:24 2:11:23 2:11:48
130 112 24 182 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α50-59 6:18 1:05:16 1:54:43 2:12:58 2:13:13
131 113 47 359 ΤΡΑΠΕΖΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ VASILIOU STATHIS RUNNING TEAM Α40-49 6:18 1:02:15 1:54:44 2:13:04 2:13:13
132 19 2 286 ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ BOOTCAMP ETOLIKO Γ50-59 6:27 1:01:14 1:56:05 2:16:07 2:16:23
133 114 48 288 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ LEPANTO Α40-49 6:28 1:03:57 1:56:13 2:16:09 2:16:30
134 115 6 162 ΑΥΓΕΡΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Σ. Δ. ΑΡΤΑΣ Α60-69 6:30 1:05:03 1:56:34 2:17:06 2:17:18
135 116 28 180 ΓΙΑΝΝΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ LEPANTO Α30-39 6:33 1:07:50 1:59:49 2:18:12 2:18:32
136 117 49 168 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α40-49 6:38 1:00:47 1:58:13 2:20:06 2:20:14
137 20 6 172 ΒΈΡΡΑ ΜΑΡΙΛΊΝΑ Γ30-39 6:43 1:11:35 2:03:27 2:21:34 2:21:55
138 21 6 377 ΤΣΟΥΤΣΙΚΟΥ ΟΛΓΑ ADIDAS RUNNERS ATHENS Γ40-49 6:46 1:06:55 2:03:35 2:22:46 2:22:52
139 118 29 263 ΛΙΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ A.Ε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ Α30-39 6:47 59:22 1:57:14 2:23:12 2:23:22
140 119 7 200 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α60-69 6:48 1:09:50 2:04:13 2:23:26 2:23:38
141 22 7 307 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Bootcamp Etoliko Γ30-39 6:50 1:09:05 2:04:15 2:24:01 2:24:17
142 120 8 169 ΒΑΤΣΙΟΣ ΠΈΤΡΟΣ Ανεξάρτητος Α60-69 6:52 1:04:07 2:03:23 2:24:41 2:25:04
143 121 25 328 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α50-59 6:54 1:09:21 2:05:08 2:25:30 2:25:44
144 122 50 350 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ Α40-49 6:55 1:10:51 2:06:17 2:25:50 2:26:05
145 123 51 181 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α40-49 6:55 1:12:29 2:05:47 2:25:49 2:26:14
146 124 52 342 ΣΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α40-49 7:03 1:03:56 2:03:22 2:28:28 2:28:49
147 125 9 302 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ Α60-69 7:06 1:08:08 2:05:53 2:29:43 2:29:55
148 126 53 378 ΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α40-49 7:06 1:06:57 2:04:03 2:29:59 2:30:04
149 23 8 382 ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΉ Ανεξάρτητη Γ30-39 7:09 1:11:00 2:09:10 2:30:45 2:31:00
150 127 30 255 ΛΑΪΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α30-39 7:35 1:10:30 2:18:50 2:40:06 2:40:17
151 24 9 306 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Bootcamp Etoliko Γ30-39 7:35 1:15:11 2:17:42 2:40:05 2:40:21
152 128 1 356 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Α70+ 7:42 1:18:16 2:20:24 2:42:30 2:42:45
153 129 8 376 ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α18-29 7:47 1:18:55 2:21:02 2:44:04 2:44:30
154 25 10 177 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ30-39 7:54 1:19:59 2:23:49 2:46:44 2:46:56
155 130 26 205 ΖΑΝΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α50-59 7:57 1:15:46 2:21:59 2:47:40 2:48:03
156 26 1 215 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ60-69 8:09 1:18:40 2:26:58 2:52:03 2:52:04
157 131 10 318 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α60-69 8:10 1:13:08 2:25:01 2:52:11 2:52:32
158 132 27 243 ΚΟΣΣΥΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ Ορειβατικός Σύλλογος Αρτας Α50-59 8:13 1:18:15 2:26:27 2:53:11 2:53:23
159 27 7 236 ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΥΓΜΑΙΟΣ ΠΑΝΤΑΝΑΣΣΑΣ Γ40-49 8:19 1:22:07 2:30:24 2:55:30 2:55:35
160 28 4 277 ΜΑΡΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ AΝΕΞΑΡΤΗΤΗ Γ18-19 8:28 1:19:12 2:31:29 2:58:46 2:58:50
161 133 9 217 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Ανεξάρτητος Α18-29 8:28 1:19:12 2:31:28 2:58:50 2:58:50
162 29 3 256 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ Γ50-59 8:36 1:24:39 2:35:25 3:01:25 3:01:43
163 134 11 355 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Α60-69 8:36 1:24:40 2:35:24 3:01:26 3:01:44
164 30 2 161 ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Γ60-69 9:06 1:32:06 2:46:17 3:12:06 3:12:20
165 135 2 374 ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α70+ 9:07 3:12:18 3:12:24

10 Κμ

Place Gender rank Age rank Bib Name Club CP 5km Time/km ChipTime GunTime
1. 1 -1 124 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:28 3:07 31:15 31:16
2. 2 -1 81 ΜΟΥΡΤΖΙΆΠΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Marathon club 17:02 3:23 33:51 33:52
3. 3 -1 23 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Epirus triathlon club Agrinio Division 18:46 3:42 37:02 37:03
4. 4 1 26 ΓΚΙΟΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20:20 4:05 40:57 40:59
5. 1 -1 800 ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 20:21 4:05 40:58 40:59
6. 5 1 49 ΚΑΡΑΔΗΜΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 19:43 4:13 42:16 42:19
7. 6 2 71 ΚΥΡΙΑΖΉΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 21:23 4:16 42:47 42:50
8. 7 2 36 ΖΑΠΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΗ-ΠΑΤΡΩΝ 21:24 4:18 43:04 43:05
9. 2 -1 46 ΚΑΠΑΤΣΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 21:14 4:19 43:19 43:20
10. 8 1 44 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 21:27 4:21 43:35 43:39
11. 9 1 125 ΣΤΑΥΡΟΘΑΝΆΣΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Γ.Σ ΗΡΑΚΛΗΣ 22:06 4:24 44:04 44:08
12. 10 2 98 ΝΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 21:14 4:29 44:54 44:58
13. 11 1 47 ΚΑΠΈΛΗΣ ΒΑΣΊΛΗΣ METCON TC 22:07 4:30 45:05 45:06
14. 3 -1 15 ΑΥΓΕΡΗ ΕΥΗ 21:25 4:31 45:19 45:20
15. 4 1 29 ΔΕΛΗΜΗΤΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΊΑ 22:05 4:34 45:25 45:44
16. 12 2 811 ΚΟΘΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 23:22 4:35 45:52 45:55
17. 13 3 54 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΕΥΘΎΜΙΟΣ 22:36 4:37 46:09 46:13
18. 14 1 94 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 22:59 4:39 46:34 46:36
19. 15 3 117 ΣΙΑΠΛΑΟΎΡΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 23:22 4:40 46:45 46:47
20. 16 3 66 ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 23:11 4:40 46:40 46:48
21. 17 4 31 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 22:09 4:43 47:07 47:11
22. 5 2 41 ΘΩΔΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Σ.Δ.Υ Αγρινίου 23:23 4:45 47:22 47:40
23. 18 4 101 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 23:18 4:46 47:41 47:45
24. 19 5 108 ΠΡΙΤΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ανεξάρτητος 23:53 4:46 47:41 47:46
25. 6 1 84 ΜΠΑΜΠΑΡΟΥΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΡΜΙΔΑ 23:23 4:47 47:53 47:56
26. 20 2 58 ΚΙΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 23:21 4:50 48:19 48:22
27. 21 4 144 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ανεξαρτητος 23:10 4:50 48:16 48:24
28. 22 5 37 ΖΥΓΟΤΕΓΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ METCON TC 23:40 4:50 48:23 48:25
29. 23 6 863 ΡΟΥΣΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 23:24 4:51 48:32 48:35
30. 24 7 96 ΝΤΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 23:05 4:52 48:37 48:42
31. 25 3 806 ΝΤΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 24:30 4:52 48:42 48:49
32. 26 5 127 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 24:19 4:54 49:02 49:06
33. 27 8 72 ΚΥΡΙΛΛΉΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 23:58 4:58 49:45 49:50
34. 28 6 11 ΑΓΓΕΛΉΣ ΝΕΚΤΆΡΙΟΣ ΑΡΑΚΥΝΘΟΣ ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 24:24 4:59 49:47 49:52
35. 29 9 150 ΧΑΡΑΛΑΜΠΆΚΗΣ ΚΏΣΤΑΣ 25:52 5:00 50:04 50:08
36. 30 7 136 ΤΣΕΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 25:10 5:02 50:16 50:21
37. 7 2 106 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 24:13 5:02 50:18 50:21
38. 31 10 92 ΜΠΡΕΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 25:48 5:02 50:16 50:25
39. 32 11 48 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 24:29 5:03 50:26 50:34
40. 8 3 839 ΜΠΙΛΥ ΖΕΤΑ 24:35 5:04 50:28 50:46
41. 9 4 88 ΜΠΛΑΚΓΟΒΑ ΗΛΙΆΝΑ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ 24:28 5:07 51:12 51:17
42. 33 8 86 ΜΠΈΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ Lepanto 24:50 5:07 51:10 51:17
43. 34 2 25 ΓΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 25:01 5:09 51:36 51:38
44. 10 5 131 ΤΖΑΧΡΉΣΤΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ Γ.Ε.Α. 25:12 5:11 51:49 51:57
45. 35 12 104 ΠΑΣΣΙΟΣ ΝΙΚΟΣ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 25:42 5:12 51:25 52:08
46. 36 13 114 ΣΑΡΔΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 25:29 5:15 52:32 52:35
47. 37 14 89 ΜΠΟΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ T24 performance centre 25:52 5:16 52:41 52:46
48. 38 9 145 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 25:50 5:17 52:50 52:56
49. 39 4 59 ΚΙΝΤΑΣ ΠΑΝΟΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟ 25:48 5:18 53:02 53:07
50. 40 5 19 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 26:01 5:19 53:12 53:16
51. 41 6 894 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:38 5:20 53:21 53:28
52. 42 3 97 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26:37 5:20 53:22 53:28
53. 43 6 854 ΖΥΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 26:25 5:21 53:25 53:31
54. 44 7 135 ΤΣΆΜΗΣ ΦΏΤΗΣ il nove cafe 26:39 5:22 53:39 53:42
55. 45 7 119 ΣΚΡΙΜΠΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 26:56 5:23 53:50 53:58
56. 46 8 116 ΣΕΡΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 26:55 5:23 53:55 53:59
57. 47 8 70 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΝΑΣ 26:49 5:23 53:53 54:00
58. 48 15 883 ΚΟΥΣΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 26:36 5:27 54:29 54:36
59. 49 16 80 ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 27:04 5:28 54:41 54:45
60. 11 3 856 ΚΟΤΣΑΛΙΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 27:16 5:28 54:39 54:49
61. 12 6 105 ΠΛΕΓΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 27:17 5:28 54:39 54:49
62. 50 10 35 ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ Ανεξάρτητος 27:15 5:28 54:40 54:50
63. 51 9 65 ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 27:19 5:31 55:16 55:18
64. 52 9 78 ΜΑΚΡΉΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 28:56 5:32 55:17 55:24
65. 53 10 77 ΜΑΚΡΉΣ ΣΩΤΉΡΙΟΣ 28:56 5:32 55:17 55:24
66. 54 3 109 ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΑ 27:30 5:33 55:32 55:35
67. 55 11 91 ΜΠΡΑΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26:44 5:34 55:40 55:47
68. 56 12 76 ΛΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 27:10 5:35 55:45 55:56
69. 13 1 138 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΤΖΊΝΑ Unbroken gym 27:19 5:36 56:02 56:03
70. 57 10 107 ΠΡΈΖΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Unbroken gym 27:13 5:36 56:02 56:03
71. 58 17 128 ΣΥΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ METCON_TC 26:39 5:40 56:34 56:41
72. 59 11 875 ΠΑΛΙΟΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΚΗΣ 27:16 5:40 56:41 56:44
73. 14 7 63 ΚΟΛΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΙΑΣ 27:16 5:40 56:41 56:44
74. 60 18 39 ΘΑΝΕΛΛΑΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 28:26 5:41 56:53 57:00
75. 61 19 103 ΠΑΠΑΡΟΪΔΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 27:24 5:42 57:03 57:10
76. 62 11 95 ΝΤΑΒΑΡΊΝΟΣ ΘΕΟΦΆΝΗΣ 32:47 5:43 57:05 57:12
77. 15 1 45 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 27:37 5:45 57:34 57:40
78. 16 8 841 ΔΕΡΤΙΜΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 28:57 5:46 57:32 57:42
79. 63 20 34 ΕΥΘΥΜΊΟΥ ΗΛΙΑΣ Φλόγα Αγρινίου 28:12 5:46 57:38 57:43
80. 64 21 833 ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 27:32 5:49 58:12 58:18
81. 65 13 130 ΤΑΤΣΗ ΑΡΗΣ 30:28 5:51 58:26 58:34
82. 66 12 32 ΔΗΜΟΥ ΕΥΣΤΡΆΤΙΟΣ Lepanto runners 28:08 5:51 58:25 58:34
83. 67 13 899 ΣΤΑΘΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 28:24 5:54 59:08 59:10
84. 17 9 17 ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΕΛΈΝΗ Συλλογος Δρομέων Ααγρινιόυ 27:58 5:55 59:10 59:17
85. 18 2 866 ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 29:28 5:57 59:33 59:39
86. 19 4 111 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΔΥΑ 27:46 6:01 1:00:12 1:00:19
87. 20 5 112 ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ ΛΑΟΥΡΑ unbroken 28:50 6:02 1:00:26 1:00:30
88. 68 14 139 ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 30:30 6:02 1:00:23 1:00:30
89. 69 14 867 ΚΑΡΚΑΜΠΟΥΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30:14 6:05 1:00:49 1:00:54
90. 21 1 826 ΜΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 6:08 1:01:23 1:01:28
91. 70 15 147 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 31:09 6:10 1:01:34 1:01:45
92. 71 16 62 ΚΟΚΟΤΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 31:09 6:10 1:01:34 1:01:45
93. 72 17 13 ΑΡΑΠΟΓΙΆΝΝΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 29:05 6:22 1:03:33 1:03:41
94. 22 6 876 ΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 29:02 6:22 1:03:39 1:03:42
95. 23 7 132 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 31:05 6:22 1:03:37 1:03:46
96. 73 18 887 ΡΑΠΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 29:52 6:25 1:04:07 1:04:14
97. 74 22 897 ΚΑΣΒΗΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 30:09 6:29 1:04:52 1:04:57
98. 75 23 859 ΚΙΤΣΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 33:32 6:29 1:04:58 1:04:59
99. 24 8 149 ΧΑΪΝΤΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 31:21 6:38 1:06:22 1:06:29
100. 76 15 126 ΣΤΡΑΒΟΔΗΜΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 31:03 6:41 1:06:56 1:06:59
101. 25 3 82 ΜΠΑΚΈΛΛΑ ΜΑΡΊΑ 33:00 6:50 1:08:17 1:08:23
102. 26 4 140 ΤΣΙΛΙΜΠΏΚΟΥ ΛΕΜΟΝΙΆ 36:21 6:53 1:08:42 1:08:53
103. 27 1 143 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 34:52 7:31 1:15:02 1:15:12
104. 28 2 834 ΚΑΛΟΦΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 34:48 7:31 1:15:07 1:15:14
105. 29 9 123 ΣΤΑΘΈΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΎΛΑ 36:48 7:40 1:16:38 1:16:46
106. 30 5 861 ΝΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 36:32 7:41 1:16:45 1:16:56
107. 77 19 110 ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 37:04 8:14 1:22:15 1:22:24
108. 31 10 38 ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ 10:43 1:47:16 1:47:16

5 Κμ

Place Gender rank Age rank Bib Name Club CP 2,5km pace/km ChipTime GunTime
1. 1 -1 757 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 08:24 3:20 16:42 16:44
2. 2 -1 601 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ anexartitos 08:32 3:30 17:26 17:31
3. 3 -1 610 ΜΕΝΤΖΟΣ ΒΛΑΣΗΣ ΑΓΣΙ Ιωαννίνων 09:11 3:40 18:21 18:22
4. 4 1 474 ΔΡΟΣΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 09:22 3:50 19:13 19:15
5. 5 2 608 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΓΙΆΝΝΗΣ ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 09:22 3:51 19:16 19:17
6. 6 3 398 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 09:32 3:52 19:21 19:23
7. 1 -1 646 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΈΝΗ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 09:32 3:53 19:26 19:28
8. 7 4 749 ΤΕΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΑ 09:33 3:55 19:38 19:39
9. 8 1 681 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 10:00 3:58 19:51 19:54
10. 2 -1 536 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΊΑ - ΧΑΡΙΤΙΝΗ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 10:06 4:04 20:21 20:22
11. 3 -1 720 ΣΚΕΠΕΤΆΡΗ ΧΡΙΣΤΊΝΑ Γ.Ε.Αγρινίου 10:06 4:05 20:26 20:28
12. 9 1 427 ΑΥΦΑΝΤΌΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΑ Αγρινίου 10:33 4:11 20:55 20:57
13. 10 1 693 ΠΟΛΊΤΗΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ 10:40 4:19 21:35 21:39
14. 11 1 735 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 10:29 4:21 21:47 21:48
15. 12 2 798 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 11:03 4:21 21:40 21:50
16. 13 2 659 ΠΑΛΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 11:08 4:24 21:49 22:03
17. 14 5 888 ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΝΙΚΟΣ 10:34 4:25 22:04 22:08
18. 15 6 550 ΚΑΦΑΝΤΆΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 11:14 4:25 22:02 22:10
19. 16 3 668 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ.Ε.ΑΓΡΙΝΟΥ 11:11 4:28 22:20 22:23
20. 17 7 588 ΛΑΡΟΣΙ ΡΑΦΜΑΝ Δεν έχω σύλλογο 11:16 4:28 22:16 22:25
21. 18 8 771 ΤΣΙΡΏΝΗΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ-ΛΕΏΝΙΔΗΣ Γ.Ε.Α στίβος 11:12 4:31 22:36 22:38
22. 19 2 419 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΕΩΣΙΣ 11:04 4:31 22:37 22:39
23. 20 9 774 ΤΣΩΝΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Γυμναστικος Σύλλογος Αγρινιου 10:56 4:32 22:43 22:44
24. 21 3 592 ΛΙΝΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11:12 4:32 22:42 22:45
25. 22 3 546 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ 11:39 4:32 22:40 22:45
26. 4 1 848 ΠΑΓΑΝΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 10:57 4:32 22:43 22:45
27. 23 4 775 ΤΣΩΝΗΣ ΦΏΤΗΣ Γυμναστικος Σύλλογος Αγρινίου 10:59 4:32 22:43 22:45
28. 24 4 893 ΝΟΥΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 11:07 4:35 22:57 22:58
29. 25 10 402 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΧΩΝΙΔΑΣ 11:23 4:36 23:01 23:05
30. 5 1 9 ΚΑΡΒΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΕΩΣΙΣ 11:20 4:37 23:06 23:08
31. 26 11 395 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΓΕΑ 11:08 4:38 23:12 23:13
32. 6 2 784 ΧΑΛΑΖΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 11:28 4:39 23:13 23:16
33. 27 4 443 ΓΑΛΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΤCON_TC 12:27 4:40 23:03 23:22
34. 7 1 476 ΔΡΌΣΟΥ ΆΝΝΑ Γ.Ε.Αγρινίου 11:35 4:41 23:25 23:27
35. 28 5 850 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11:59 4:41 23:13 23:30
36. 8 1 541 ΚΑΡΔΆΡΑ ΝΕΦΈΛΗ Rafina Runners 11:38 4:41 23:25 23:30
37. 29 12 485 ΖΑΡΚΑΔΟΎΛΑΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 11:37 4:42 23:25 23:33
38. 30 13 845 ΜΠΕΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 11:55 4:42 23:31 23:35
39. 31 14 441 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 11:28 4:43 23:33 23:36
40. 9 2 403 ΑΛΈΣΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ Γ.Ε.Α 11:43 4:43 23:36 23:39
41. 32 15 803 ΛΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 11:55 4:43 23:35 23:39
42. 33 5 604 ΜΑΚΡΥΠΟΎΛΙΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 11:29 4:44 23:27 23:41
43. 34 6 400 ΑΛΕΞΑΝΔΡΉΣ ΛΆΜΠΡΟΣ Unbroken gym 12:01 4:44 23:31 23:43
44. 35 16 625 ΜΠΑΘΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 11:23 4:45 23:42 23:46
45. 36 7 679 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΙΩΆΝΝΗΣ Unbroken Box Agrinio 11:42 4:45 23:42 23:49
46. 37 8 435 ΒΙΤΑΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Unbroken box agrinio 11:39 4:45 23:50 23:50
47. 38 9 891 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 12:06 4:46 23:46 23:52
48. 39 17 518 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:11 4:46 23:47 23:55
49. 40 18 401 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΤΡΙΧΩΝΙΔΑΣ 11:30 4:47 23:53 23:57
50. 41 6 728 ΣΟΥΜΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟ 12:57 4:47 23:38 23:58
51. 42 19 889 ΚΟΛΟΣΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 11:19 4:49 24:07 24:09
52. 43 10 502 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τ24 performance centre 13:23 4:49 23:52 24:10
53. 44 20 624 ΜΠΑΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ 11:37 4:49 24:06 24:10
54. 45 21 545 ΚΑΤΣΑΝΤΆΣ ΘΟΔΩΡΉΣ 11:38 4:50 24:06 24:14
55. 46 5 564 ΚΟΛΟΚΎΘΑΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ 11:52 4:51 24:11 24:17
56. 10 3 543 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 12:00 4:51 24:13 24:18
57. 47 11 533 ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΝΩΝΤΑΣ 12:10 4:51 24:08 24:20
58. 48 22 620 ΜΙΧΑΛΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΎΡΟΣ Ανεξάρτητος 11:01 4:52 24:19 24:22
59. 49 23 812 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12:55 4:53 24:23 24:27
60. 50 12 511 ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 12:03 4:53 24:21 24:29
61. 11 3 567 ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΥ ΔΑΝΑΗ 11:50 4:53 24:27 24:29
62. 51 13 469 ΔΙΑΜΑΝΤΉΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ 12:56 4:55 24:33 24:36
63. 52 24 711 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ ΓΕΑ 12:58 4:56 24:27 24:42
64. 12 4 483 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΑ 11:50 4:56 24:43 24:45
65. 53 25 736 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12:22 4:56 24:39 24:45
66. 54 26 522 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ ΝΊΚΟΣ OLYMPIAKOS B 11:38 4:57 24:42 24:49
67. 55 6 547 ΚΑΤΣΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ Ανεξάρτητος 12:48 4:59 24:41 24:56
68. 56 14 756 ΤΡΙΆΝΤΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ Unbroken Gym 12:12 4:59 24:47 24:58
69. 57 7 665 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΧΡΟΝΗΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 12:21 4:59 24:54 24:58
70. 58 8 821 ΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 12:41 4:59 24:47 24:59
71. 13 4 459 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΑ 12:27 5:00 24:52 25:03
72. 59 15 823 ΙΒΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 13:06 5:00 24:36 25:03
73. 60 16 477 ΕΛ ΜΠΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ T24 performance centre 13:19 5:01 24:43 25:06
74. 61 1 645 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΈΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 12:37 5:01 25:03 25:06
75. 14 2 822 ΙΒΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 13:07 5:02 24:47 25:13
76. 62 7 690 ΠΕΛΕΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΕΚ ΑΓ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 13:00 5:02 25:03 25:15
77. 63 8 596 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 13:00 5:02 25:03 25:15
78. 64 17 436 ΒΛΑΧΌΠΟΥΛΟΣ ΓΙΆΝΝΗΣ ΛΕ.Μ.Α Θ 12:24 5:04 25:08 25:22
79. 65 2 794 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 13:12 5:05 25:20 25:28
80. 66 9 599 ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 13:24 5:05 25:17 25:30
81. 67 27 851 ΤΟΥΦΕΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 09:32 5:06 25:34 25:35
82. 68 28 719 ΣΚΑΒΑΡΑΣ ΠΈΤΡΟΣ Προοδευτική Αγρινίου χαντμπολ 13:24 5:08 25:21 25:42
83. 69 29 432 ΒΕΛΉΣ ΣΩΤΉΡΗΣ Προοδευτική Αγρινίου χαντμπολ 13:24 5:08 25:21 25:42
84. 15 2 527 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ Τ24 performance centre 5:10 25:36 25:55
85. 16 3 617 ΜΙΝΑΣΙΑΝ ΒΙΟΛΕΤΑ T24 performance centre 5:11 25:39 25:59
86. 70 9 712 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ ΓΕΑ 13:02 5:12 25:45 26:01
87. 17 5 513 ΚΑΝΤΕΡΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΑ 12:36 5:12 25:58 26:01
88. 71 30 396 ΑΓΓΕΛΊΔΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ 13:48 5:12 25:51 26:03
89. 72 10 568 ΚΟΝΤΑΚΤΣIΟΥ ΕΡΡIΚΟΣ Ανεξάρτητος 12:42 5:12 26:04 26:05
90. 73 10 726 ΣΟΡΟΓΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ SOROGKAS RUNNERS 13:00 5:13 26:02 26:07
91. 74 3 405 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΎΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ 13:16 5:14 26:06 26:14
92. 75 11 627 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΥΜΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13:43 5:14 26:01 26:14
93. 76 11 428 ΒΑΛΑΜΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Bootcamp etoliko 13:15 5:16 26:21 26:25
94. 77 12 638 ΜΠΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13:00 5:19 26:28 26:38
95. 78 13 892 ΝΤΑΛΙΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 13:43 5:22 26:45 26:53
96. 79 18 471 ΔΡΆΚΟΣ ΑΠΟΣΤΌΛΗΣ 12:56 5:24 27:01 27:04
97. 80 14 759 ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Τ24 performance centre 13:23 5:25 26:49 27:06
98. 81 15 766 ΤΣΙΟΎΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 13:16 5:25 27:04 27:07
99. 82 31 512 ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΙΩΝΙΚΟΣ 12:57 5:25 27:05 27:08
100. 83 16 406 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 13:44 5:25 26:58 27:10
101. 18 4 630 ΜΠΑΛΩΜΈΝΟΥ ΑΝΤΙΓΌΝΗ Unbroken box agrinio 13:37 5:28 27:12 27:21
102. 19 3 580 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Unbroken Gym Agrinio 13:37 5:28 27:12 27:21
103. 84 17 755 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14:02 5:28 27:09 27:25
104. 20 4 788 ΧΟΥΣΕΙΝ ΒΑΣΙΑ T24 performance centre 14:46 5:29 27:09 27:30
105. 21 5 644 ΝΙΚΟΛΆΟΥ ΕΛΈΝΗ 13:24 5:31 27:34 27:38
106. 85 32 801 ΛΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 5:32 27:37 27:41
107. 86 19 868 ΠΕΣΙΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14:40 5:32 27:20 27:42
108. 22 5 780 ΦΛΩΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Τ24 performance centre 14:27 5:33 27:31 27:47
109. 23 6 869 ΓΚΟΥΝΤΑ ΡΟΜΙΝΑ 14:44 5:33 27:27 27:49
110. 87 20 737 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΏΡΓΙΟΣ Τ24 performance centre 15:17 5:34 27:30 27:53
111. 88 21 699 ΡΑΠΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 13:18 5:35 27:43 27:56
112. 24 7 761 ΤΣΑΦΩΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ T24 performance centre 14:24 5:35 27:36 27:57
113. 89 4 718 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 13:58 5:36 27:54 28:02
114. 25 1 751 ΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ 13:09 5:36 27:57 28:04
115. 26 6 467 ΔΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 14:15 5:36 27:55 28:05
116. 27 8 648 ΝΤΆΙΚΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΊΑ unbroken box agrinio 13:41 5:37 27:56 28:06
117. 90 12 613 ΜΗΤΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ il nove team 14:58 5:38 28:01 28:11
118. 91 5 433 ΒΕΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 14:00 5:38 27:59 28:12
119. 28 5 714 ΣΙΔΈΡΗ ΚΑΤΕΡΊΝΑ Τίτορμος 12:54 5:38 28:07 28:13
120. 29 6 450 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ ΠΑΓΩΝΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΤΟΡΜΟΣ 12:54 5:38 28:08 28:13
121. 92 13 633 ΜΠΕΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣ Τ24 performance centre 14:57 5:39 27:55 28:18
122. 93 14 793 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 14:46 5:41 28:15 28:29
123. 94 15 510 ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 15:04 5:41 28:10 28:29
124. 95 22 898 ΝΤΑΛΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15:21 5:42 28:15 28:34
125. 96 23 836 ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 14:37 5:43 28:04 28:36
126. 97 16 397 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14:40 5:44 28:35 28:42
127. 30 7 710 ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑ ΕΥΤΥΧΊΑ ΓΕΑ 12:46 5:47 28:53 28:57
128. 98 24 491 ΘΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ T24 performance centre 14:35 5:48 28:44 29:02
129. 99 25 1 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15:34 5:48 28:45 29:03
130. 31 8 521 ΚΑΡΑΔΉΜΑ ΣΎΛΙΑ ΓΕΑ 12:20 5:48 28:59 29:03
131. 100 6 662 ΠΑΛΙΟΎΡΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ Πνοή Μεσολογγίου 15:05 5:48 28:53 29:04
132. 101 7 661 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Πνοή Μεσολογγίου 15:03 5:48 28:53 29:04
133. 32 6 776 ΥΦΑΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ T24 performance centre 14:36 5:49 28:50 29:08
134. 33 7 670 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΕΙΡΉΝΗ 13:59 5:49 29:02 29:08
135. 34 7 742 ΣΩΤΗΡΟΠΟΎΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΉ 15:07 5:49 29:00 29:09
136. 35 8 721 ΣΚΙΑΔΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 13:59 5:49 29:02 29:09
137. 36 9 578 ΚΟΥΝΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 14:01 5:50 29:05 29:11
138. 102 2 496 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 14:31 5:50 29:03 29:12
139. 103 33 457 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 14:55 5:50 28:56 29:12
140. 104 17 797 ΣΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 14:43 5:51 29:13 29:18
141. 105 26 2 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 15:34 5:51 29:00 29:19
142. 106 27 785 ΧΑΝΤΖΑΡΆΣ ΑΝΔΡΈΑΣ METCON_TC 15:48 5:52 28:53 29:21
143. 37 9 641 ΜΥΓΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΣΟΦΙΑ Metcon training center 15:28 5:52 28:54 29:21
144. 107 18 816 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ ΒΛΑΣΗΣ 15:28 5:52 28:53 29:21
145. 38 10 129 ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 15:45 5:52 28:53 29:21
146. 108 19 817 ΜΠΑΜΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 15:43 5:52 28:54 29:22
147. 109 20 697 ΡΑΜΌΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΈΒΙΟΣ METCON 15:31 5:52 28:55 29:22
148. 110 34 399 ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14:36 5:52 29:17 29:24
149. 39 9 549 ΚΑΤΩΠΗ ΑΝΔΡΙΑΝΗ ΓΕΑ 13:10 5:53 29:25 29:29
150. 111 18 451 ΓΙΑΝΝΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ΤΙΤΟΡΜΟΣ 15:51 5:55 29:16 29:36
151. 112 3 825 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15:47 5:55 29:13 29:36
152. 113 8 606 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 15:51 5:55 29:16 29:36
153. 114 19 594 ΛΟΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ Τ24 performance centre 15:19 5:55 29:16 29:38
154. 115 20 804 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 15:16 5:57 29:39 29:48
155. 40 10 394 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 14:26 5:58 29:43 29:51
156. 116 9 525 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 14:40 5:58 29:45 29:53
157. 117 21 494 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:39 5:58 29:27 29:53
158. 41 11 672 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ bootcamp etoliko 14:45 5:59 29:49 29:56
159. 42 11 807 ΑΛΕΞΑΚΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 15:33 5:59 29:44 29:58
160. 43 10 537 ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ -ΧΑΡΙΤΙΝΗ ΓΕΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:05 6:01 29:56 30:06
161. 118 10 587 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 15:26 6:04 30:19 30:23
162. 119 21 492 ΘΆΝΟΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ Τ24 performance centre 16:37 6:05 30:11 30:29
163. 44 8 852 ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 16:51 6:06 30:11 30:31
164. 120 22 586 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15:34 6:06 30:12 30:33
165. 45 12 415 ΑΣΗΜΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ T24 performance centre 16:53 6:07 30:20 30:40
166. 121 22 846 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 14:33 6:07 30:35 30:40
167. 122 35 896 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 16:52 6:08 30:23 30:42
168. 123 23 783 ΧΑΪΝΤΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 15:13 6:08 30:23 30:45
169. 124 24 769 ΤΣΙΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΓΕΑ 15:51 6:09 30:26 30:50
170. 125 25 577 ΚΟΥΘΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15:27 6:10 30:35 30:55
171. 46 2 452 ΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ 14:49 6:11 30:52 30:56
172. 126 23 497 ΘΕΟΔΩΡΌΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΏΛΗΣ 15:31 6:11 30:49 31:00
173. 127 28 421 ΚΑΠΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 15:15 6:12 30:59 31:05
174. 128 24 409 ΑΝΔΡΩΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Ανεξαρτήτως 15:28 6:13 30:59 31:08
175. 129 11 574 ΚΟΤΡΟΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:01 6:14 30:54 31:13
176. 130 29 526 ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ T24 performance centre 15:20 6:17 31:05 31:27
177. 47 3 872 ΒΑΡΜΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 15:53 6:18 31:27 31:35
178. 48 4 440 ΓΑΖΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 15:31 6:19 31:37 31:40
179. 49 13 818 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ 15:28 6:19 31:13 31:40
180. 131 30 572 ΚΟΣΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΑ 16:18 6:21 31:25 31:48
181. 50 12 667 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ 15:38 6:22 31:45 31:51
182. 132 26 708 ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 15:52 6:23 31:50 31:58
183. 133 31 576 ΚΟΥΘΟΥΡΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 15:37 6:23 31:39 31:59
184. 51 9 637 ΜΠΟΥΛΑΚΟΥ ΜΑΤΙΝΑ 15:38 6:24 31:58 32:04
185. 52 10 847 ΤΣΙΝΤΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 15:36 6:25 32:03 32:08
186. 134 32 649 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 16:06 6:25 31:42 32:08
187. 135 12 694 ΠΟΛΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16:17 6:26 31:56 32:13
188. 53 11 895 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗ ΚΩΝ/ΝΑ 17:57 6:29 32:18 32:27
189. 54 11 762 ΤΣΑΦΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ T24 performance centre 6:31 32:15 32:36
190. 55 13 844 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 16:12 6:31 32:28 32:40
191. 136 27 750 ΤΖΑΧΡΉΣΤΟΣ ΑΝΤΡΈΑΣ Γ.Ε.Α. 17:46 6:33 32:14 32:46
192. 137 28 779 ΦΕΓΓΟΎΛΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ Γ.Ε.Α. 17:46 6:33 32:12 32:46
193. 56 14 701 ΡΕΝΤΙΦΗ ΕΙΡΉΝΗ 16:49 6:35 32:40 32:56
194. 57 15 524 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ PALSO 16:36 6:35 32:40 32:57
195. 58 14 824 ΚΑΜΑΡΑ ΠΕΡΝΙΛΑ 16:36 6:35 32:40 32:58
196. 138 29 639 ΜΠΟΎΣΓΟΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ Wodbox 16:40 6:35 32:44 32:59
197. 139 25 442 ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16:36 6:35 32:43 33:00
198. 140 33 447 ΓΕΡΑΝΤΏΝΗΣ ΓΙΆΝΝΟΣ 16:17 6:36 32:57 33:03
199. 59 16 799 ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 17:17 6:36 32:39 33:03
200. 141 30 738 ΣΤΕΡΟΔΉΜΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΌΣ Ανεξάρτητος 15:59 6:37 32:49 33:08
201. 142 36 562 ΚΟΚΟΤΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 15:54 6:39 33:06 33:20
202. 60 15 727 ΣΟΥΜΕΛΗ OΛΓΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΛΛΟΓΟ 16:21 6:39 32:59 33:20
203. 61 16 669 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ METCON_TC 16:25 6:40 32:57 33:24
204. 62 1 434 ΒΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΕΒΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 16:47 6:40 33:12 33:25
205. 63 12 531 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:59 6:41 33:08 33:29
206. 64 17 733 ΣΠΎΡΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ 16:03 6:41 33:17 33:30
207. 65 18 621 ΜΙΧΟΠΆΝΟΥ ΕΙΡΉΝΗ ΓΕΑ 17:32 6:42 33:31 33:31
208. 143 26 532 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 17:00 6:42 33:11 33:32
209. 144 27 458 ΓΚΡΙΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 16:16 6:42 33:17 33:33
210. 66 12 677 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ ΒΑΣΩ Τ24 performance centre 16:27 6:43 33:16 33:37
211. 145 37 393 ΑΓΓΕΛΆΚΗΣ ΠΈΤΡΟΣ 15:49 6:44 33:31 33:41
212. 67 19 539 ΚΑΡΑΧΡΗΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΔΥΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:33 6:44 33:40 33:43
213. 146 38 709 ΣΑΡΆΜΠΑΛΗΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ 15:06 6:46 33:47 33:52
214. 68 17 884 ΣΑΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 16:21 6:46 33:30 33:52
215. 147 39 598 ΛΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 14:30 6:46 33:48 33:52
216. 148 40 715 ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 15:03 6:46 33:49 33:54
217. 69 20 688 ΠΑΤΣΙΑΛΟΎ ΕΥΤΥΧΊΑ ΣΔΥ Αγρινίου 16:30 6:47 33:47 34:00
218. 70 21 410 ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 17:39 6:48 33:35 34:01
219. 149 28 691 ΠΕΡΙΒΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΉΛ ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:39 6:48 33:35 34:02
220. 71 13 429 ΒΑΜΒΆΤΣΙΚΟΥ ΧΡΙΣΤΊΝΑ Δεν ανήκω σε κάποιον σύλλογο 16:49 6:48 33:49 34:02
221. 150 29 534 ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 16:14 6:49 33:50 34:09
222. 151 13 553 ΚΕΚΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 17:28 6:51 34:06 34:16
223. 72 14 422 ΤΣΙΜΠΙΡΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 16:18 6:55 34:30 34:36
224. 152 4 53 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΔΥΑ 17:31 6:56 34:21 34:44
225. 153 31 612 ΜΗΛΙΏΝΗΣ ΕΥΣΤΆΘΙΟΣ Ανεξάρτητος 17:30 6:57 34:28 34:46
226. 154 32 593 ΛΟΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Τ24 performance centre 16:49 6:57 34:32 34:50
227. 155 1 430 ΒΑΣΙΛΑΚΌΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΊΛΑΟΣ Lepanto runners 17:09 6:58 34:45 34:53
228. 73 22 509 ΚΑΜΠΈΡΗ ΧΡΥΣΟΎΛΑ 18:00 6:58 34:29 34:54
229. 156 30 739 ΣΤΡΑΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 17:55 6:59 34:26 34:56
230. 157 41 507 ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΛΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ 16:46 6:59 34:54 35:00
231. 74 13 506 ΚΑΛΠΟΥΖΑΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΘΛΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ 16:46 6:59 34:55 35:00
232. 75 15 623 ΜΠΑΔΑ ΣΟΦΙΑ 16:47 7:02 35:07 35:13
233. 76 18 748 ΤΑΣΟΎΛΗ ΆΝΝΑ 17:01 7:06 35:18 35:31
234. 158 34 461 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΧΑΡΑ 18:18 7:06 35:11 35:31
235. 77 5 730 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΔΥΠ ΠΑΤΡΑΣ 16:46 7:07 35:27 35:37
236. 78 16 544 ΚΑΣΒΙΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ Τ24 performance centre 17:20 7:08 35:23 35:44
237. 79 17 420 ΣΑΚΕΛΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 16:19 7:09 35:44 35:50
238. 80 19 446 ΓΑΛΟΎΝΗ ΑΘΑΝΑΣΊΑ T24 performance centre 17:09 7:10 35:38 35:54
239. 81 20 747 ΤΑΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ T24 performance centre 17:08 7:10 35:37 35:54
240. 82 21 628 ΜΠΑΚΟΛΙΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Τ24 performance centre 17:43 7:10 35:32 35:54
241. 159 35 519 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18:01 7:11 35:45 35:58
242. 160 36 886 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 17:52 7:12 35:46 36:04
243. 83 22 877 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΟΥΝΤΑ 17:58 7:12 35:46 36:04
244. 84 18 746 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ανεξάρτητη 17:48 7:12 35:50 36:04
245. 85 19 700 ΡΕΝΤΖΕΠΗ ΙΟΥΛΙΑ 19:13 7:17 35:59 36:27
246. 161 31 416 ΑΣΗΜΆΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΉ 18:20 7:17 36:11 36:28
247. 86 20 501 ΚΑΖΑΝΑ ΑΘΗΝΑ METCON_TC 18:41 7:17 36:00 36:29
248. 162 33 535 ΚΑΡΑΤΖΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ A.Ε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ 19:34 7:19 36:09 36:38
249. 87 23 487 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 18:10 7:23 36:47 37:00
250. 163 42 481 ΖΑΜΠΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α.Ε ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ 19:31 7:24 36:33 37:03
251. 88 23 777 ΥΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ Unbroken box agrinio 7:25 37:00 37:09
252. 164 37 631 ΜΠΆΜΠΟΥΛΗΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 16:56 7:27 37:13 37:19
253. 89 24 808 ΝΤΟΥΣΙΑ ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ 18:05 7:30 37:16 37:31
254. 90 24 597 ΛΥΜΠΟΥΡΙΔΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 19:01 7:30 37:20 37:33
255. 91 25 632 ΜΠΑΝΙΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Σ.Δ.Υ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 19:04 7:30 37:20 37:34
256. 92 21 472 ΔΡΑΚΟΥ ΑΡΕΤΗ 18:53 7:30 37:17 37:34
257. 93 14 810 ΠΑΣΙΕΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 18:04 7:32 37:31 37:41
258. 94 15 456 ΓΚΟΥΜΑ ΛΥΔΙΑ ΓΕΑ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 17:03 7:32 37:24 37:41
259. 95 25 473 ΔΡΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Φλόγα Αγρινιου 17:06 7:36 37:57 38:04
260. 96 26 885 ΣΑΛΑΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:57 7:37 37:46 38:09
261. 97 26 548 ΚΑΤΣΙΑΔΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 17:59 7:38 38:00 38:12
262. 98 27 611 ΜΕΡΜΉΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 17:59 7:38 38:01 38:13
263. 99 28 849 ΜΠΑΚΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 7:41 38:00 38:26
264. 100 16 412 ΑΠΟΣΤΌΛΟΥ ΑΝΤΙΓΌΝΗ ΓΕΑ 18:54 7:43 38:26 38:36
265. 101 27 520 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 19:14 7:46 38:25 38:51
266. 102 6 647 ΝΙΚΟΛΣΚΥ ΓΑΛΗΝΗ 19:03 7:48 38:51 39:02
267. 165 32 862 ΚΥΡΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19:13 7:55 39:20 39:39
268. 103 29 486 ΖΑΡΚΑΝΙΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 18:32 7:56 39:32 39:43
269. 166 5 843 ΜΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19:21 7:57 39:37 39:48
270. 104 22 698 ΡΑΠΤΗ ΑΘΗΝΑ T24 performance centre 19:21 8:02 40:00 40:15
271. 167 33 622 ΜΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ ΓΕΑ Running team 20:07 8:03 39:51 40:16
272. 168 34 571 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 20:08 8:03 39:52 40:16
273. 105 23 460 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Τ24 performance centre 19:25 8:03 39:55 40:16
274. 169 35 529 ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΊΔΩΝ Ανεξαρτητος 20:07 8:03 39:52 40:17
275. 106 28 878 ΚΡΑΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ 19:08 8:04 40:07 40:24
276. 107 24 676 ΠΑΠΑΚΑΜΜΕΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 21:34 8:22 41:39 41:54
277. 108 25 470 ΔΟΣΤΗ ΜΑΡΙΑ 20:10 8:22 41:31 41:55
278. 109 29 809 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 19:52 8:24 41:46 42:01
279. 110 30 455 ΓΚΟΡΓΚΑ ΕΜΥ 20:10 8:24 41:37 42:01
280. 170 6 732 ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΑ RUNNING TEAM 20:09 8:25 42:10 42:10
281. 171 7 819 ΛΙΑΠΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 21:22 8:26 42:09 42:13
282. 172 38 414 ΑΡΣΈΝΗΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ 21:26 8:26 42:03 42:15
283. 111 31 703 ΡΊΖΟΥ ΑΡΙΆΔΝΗ 21:26 8:26 42:03 42:15
284. 112 30 664 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ZAP TEAM 23:39 8:30 42:08 42:34
285. 113 17 820 ΛΙΑΠΗ ΕΛΕΝΗ 21:21 8:35 42:55 42:58
286. 114 1 134 ΤΣΑΚΙΡΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΔΥΑ 21:47 8:36 42:55 42:58
287 114 31 686 ΠΑΣΧΈΝΤΗ ΕΙΡΉΝΗ 23:19 8:37 42:09 43:05
288 115 32 540 ΚΑΡΔΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 23:36 8:45 43:37 43:47
289 116 26 713 ΣΙΑΦΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 23:36 8:45 43:38 43:47
290 117 27 616 ΜΙΚΡΟΒΑ ΕΙΡΗΝΗ 21:37 8:46 43:38 43:53
291 118 2 468 ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 22:33 9:05 45:14 45:26
292 119 33 589 ΛΈΦΑ ΛΑΜΠΡΙΝΉ 25:19 9:12 45:34 46:03
293 120 32 724 ΣΚΡΕΚΑ ΕΛΠΙΔΑ Τ24 performance centre 22:51 9:18 46:20 46:32
294 121 33 652 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ T24 performance centre 22:50 9:18 46:21 46:32
295 122 34 3 ΤΣΩΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 25:31 9:39 48:00 48:16
296 123 35 444 ΓΑΛΑΝΟΠΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 24:37 9:46 48:24 48:51
297 124 7 618 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 9:46 48:24 48:51
298 125 8 582 ΚΤΕΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 24:39 9:51 49:01 49:17
299 126 36 600 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 24:39 9:51 49:01 49:17
300 127 28 805 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 25:26 10:15 50:49 51:18
301 173 2 651 ΝΤΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 24:30 10:16 51:02 51:23
302 128 2 782 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΜΑΤΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 24:28 10:16 51:17 51:23
303. 174 14 411 ΑΞΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25:40 10:47 53:35 53:59
304. 130 3 437 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 26:30 10:47 53:48 53:59


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001