Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
7
8
9
10
11
13
Ημερομηνία : 2019-10-13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Ο Δρόμος του Επαμεινώνδα 2019

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ 
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 21km
1 Male 1 MERLIN LAMBIN 1:23:30
2 Male 16 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ 1:26:38
3 Male 5 ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:26:43
4 Male 46 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΟΒΑΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:29:31
5 Male 71 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΣΣΑΛΑΣ XATHI RUNNERS 1:29:53
6 Male 13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:29:56
7 Male 87 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 1:30:25
8 Male 43 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΤΡΑΧΙΝΑ 1:34:56
9 Male 135 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:35:54
10 Male 153 ΓΙΑΝΝΗΣ ΨΑΡΑΣ 1:38:11
11 Male 163 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:38:19
12 Male 157 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΑΟΥΜ 1:40:51
13 Female 91 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:22
14 Male 48 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:41:58
15 Male 103 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:42:49
16 Male 130 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 1:42:50
17 Male 128 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ RUN FOREVER 1:43:34
18 Male 105 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:44:18
19 Male 164 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΡΙΤΖΑΣ mY ATHLETE 1:44:18
20 Male 20 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:44:19
21 Female 120 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ 1:44:19
22 Male 6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1:44:28
23 Male 158 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:22
24 Male 40 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:45:53
25 Male 58 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ FORD 1:46:27
26 Male 145 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1:46:46
27 Male 15 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ 1:47:53
28 Male 38 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:49:16
29 Male 161 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΣΔΥΑ 1:49:54
30 Male 147 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΚΟΛ 1:50:09
31 Male 66 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ 1:50:17
32 Male 31 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ALIARTISTAS 1:50:49
33 Female 35 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:09
34 Male 138 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:31
35 Male 60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:43
36 Male 152 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ 1:52:51
37 Male 137 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:23
38 Male 19 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ SDYM THIVAS 1:53:39
39 Male 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:43
40 Male 79 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:53:45
41 Male 47 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:54:11
42 Female 82 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:54:11
43 Male 150 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:54:58
44 Male 127 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ 1:55:29
45 Female 155 ΕΙΡΗΝΗ ΜΠΕΤΕΙΝΗ 1:55:46
46 Female 54 ΚΡΙΣΤΑ ΚΟΥΛΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 1:55:57
47 Male 167 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΙΟΦΥΛΗΣ ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 1:56:57
48 Male 139 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 1:57:05
49 Male 104 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:57:10
50 Male 70 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:57:13
51 Male 68 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΝΤΕΝΗΣ Α.Π.Σ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:58:07
52 Female 22 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ ALIARTISTAS 1:58:53
53 Male 123 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΖΙΓΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:59:02
54 Male 165 ΦΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΚΟΛ 1:59:51
55 Male 156 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΥΡΙΤΣΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:00:06
56 Male 129 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ SDYM THIVAS 2:00:08
57 Male 52 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:00:19
58 Male 25 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 2:00:27
59 Male 162 ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ 2:00:30
60 Male 107 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΚΑΣ 2:00:32
61 Male 49 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΧΙ 2:01:14
62 Female 93 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:34
63 Male 154 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΣΗΣ 2:01:48
64 Male 88 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 2:01:48
65 Male 50 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ALIARTISTAS 2:02:03
66 Male 62 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 2:02:14
67 Male 41 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ CHALKIS 2:03:15
68 Male 24 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:03:15
69 Female 98 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:03:26
70 Male 26 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ALIARTISTAS RUNNING TEAM 2:03:26
71 Female 109 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΡΑΝΤΖΟΥ 2:03:30
72 Male 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑ 2:03:41
73 Male 51 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΤΟΣ 2:03:49
74 Male 143 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ ΣΔΥΠ 2:03:49
75 Male 53 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΗΣ ΟΔΕΥΩ 2:04:10
76 Male 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΔΥΜ 2:04:10
77 Male 110 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ, ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 2:04:47
78 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑ 2:04:49
79 Male 146 ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:04:53
80 Male 148 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:05:59
81 Male 149 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:05:59
82 Male 85 ΞΕΝΟΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:25
83 Male 92 ΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:44
84 Male 166 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:08:58
85 Male 39 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΤΡΑΠΑΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 2:08:58
86 Male 73 ΛΟΥΚΑΣ ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:09:05
87 Male 33 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΘΗΒΑΙΩΝ 2:09:26
88 Male 136 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:10:52
89 Male 9 ΔΙΚΑΙΟΣ ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:10:53
90 Male 151 ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 2:12:42
91 Male 42 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΣΔΥΜ 2:12:52
92 Male 159 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ 2:13:18
93 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 2:13:19
94 Male 90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:13:34
95 Male 57 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΣΗΣ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 2:15:12
96 Male 142 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΧΟΛΕΒΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:15:22
97 Male 69 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:16:14
98 Male 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ 2:17:14
99 Male 45 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΚΙΔΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:18:36
100 Male 67 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΕΛΕΚΟΣ VEGAN RUNNERS GREECE 2:19:04
101 Female 118 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ VEGAN RUNNERS GREECE 2:19:04
102 Male 29 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΘΗΒΑ 2:19:08
103 Male 99 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:08
104 Female 75 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:44
105 Male 141 ΑΓΗΣ ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:45
106 Male 44 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΦΦΕΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:19:45
107 Male 37 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΗΒΑ 2:20:38
108 Male 8 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΡΑΠΙΤΣΑΣ ALIARTISTAS 2:20:41
109 Male 144 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΥΒΕΡΜΕΤΖΟΓΛΟΥ ΣΔΥΠ 2:20:56
110 Male 133 ΚΩΣΤΑΣ ΧΑΡΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:14
111 Male 32 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2:24:25
112 Male 4 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ - 2:24:40
113 Male 106 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 2:25:31
114 Male 97 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:27:13
115 Male 21 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΠΛΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:27:16
116 Female 28 ΡΕΝΑ ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:31:14
117 Male 3 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 2:33:17
118 Male 11 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:36:37
119 Male 108 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΑΚΟΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 2:36:38
120 Male 83 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:36:39
121 Male 23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΗΣ ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:37:39
122 Male 140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:42:08
123 Male 119 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ALIARTISTAS 2:43:36
124 Female 81 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΥΛΩΝΑ AKOL 2:58:38
125 Male 7 ΕΥΧΙΔΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΧΙΔΑΣ ΠΛΑΤΑΙΩΝ 3:02:40
126 Female 30 ΑΓΑΘΗ ΚΑΖΑΝΤΖΗ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 3:15:11
127 Male 86 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 3:15:13

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6.8ΚΜ 
Α/Α Gender ΒΙΒ Name Club 6.8km
1 Male 570 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ 0:25:36
2 Male 542 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:26:08
3 Male 571 ΤΑΣΟΣ ΣΑΣΛΗΣ 0:26:49
4 Male 567 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 0:27:01
5 Male 510 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:28:59
6 Male 505 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:29:15
7 Male 581 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ ΘΕΣΠΙΕΣ 0:29:23
8 Male 523 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ 0:30:21
9 Male 544 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:30:29
10 Male 514 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΓΚΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:31:46
11 Male 512 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:31:47
12 Male 572 ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ 0:32:50
13 Male 578 ΙΩΣΗΦ ΧΑΝ 0:32:53
14 Female 568 ΕΛΕΝΗ ΤΖΙΜΑ 0:33:07
15 Female 569 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ 0:33:08
16 Male 513 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΚΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:34:18
17 Male 565 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:34:33
18 Female 553 ΒΑΓΙΑ ΤΣΙΩΛΗ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:35:15
19 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:47
20 Male 519 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΔΡΗΣ 0:36:09
21 Male 552 ΘΩΜΑΣ ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ 0:36:39
22 Male 580 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΒΕΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:37:27
23 Male 541 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:38:13
24 Male 563 ΘΑΝΟΣ ΓΚΟΒΑΡΗΣ 0:39:14
25 Male 503 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΥΡΛΟΣ Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:39:40
26 Male 564 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 0:39:55
27 Male 509 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:39:58
28 Male 547 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:40:05
29 Female 533 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΑ 0:40:53
30 Male 550 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:41:26
31 Female 579 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:41:38
32 Male 566 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:42:23
33 Female 543 ΧΑΡΑ ΠΕΡΡΟΥ 0:42:29
34 Female 545 ΜΑΡΙΑ ΤΕΛΙΟΥ 0:42:33
35 Male 529 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΣ Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:42:40
36 Male 525 ΛΑΖΑΡΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΙΡΜΟΣ 0:42:45
37 Male 539 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΥΝΟΣ ΕΙΡΜΟΣ 0:42:46
38 Male 515 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:42:51
39 Female 507 ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:43:09
40 Female 582 ΕΛΛΗ ΤΑΣΙΑ ΑΚΟΛ 0:43:11
41 Female 524 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΒΑΝΗ ΘΗΒΑ 0:43:15
42 Male 559 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ 0:45:29
43 Female 540 ΜΑΙΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 0:45:30
44 Male 573 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥΑ 0:46:41
45 Male 516 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 0:46:43
46 Female 508 ΚΙΚΗ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 0:46:49
47 Female 554 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ 0:46:56
48 Female 500 ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:47:09
49 Female 575 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΠΟΥΛΑΝΗ 0:47:22
50 Male 576 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:47:25
51 Male 517 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:47:25
52 Female 526 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΟΝΤΟΥ 0:50:25
53 Female 562 ΡΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:51:39
54 Female 558 ΝΑΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΗΒΑ 0:52:53
55 Female 574 ΑΜΑΛΙΑ ΓΑΒΡΙΗΛ 0:54:59
56 Female 534 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΗΤΡΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 0:55:02
57 Female 577 ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΗΤΑ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 0:55:02
58 Female 530 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΥΚΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:55:03
59 Female 520 ΓΑΒΡΙΕΛΛΑ ΚΑΡΑΤΖΙΚΗ - 0:55:32
60 Female 560 ΛΥΔΙΑ ΜΟΡΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 0:57:43


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001