Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
4
5
6
8
9
11
12
14
15
16
18
19
20
21
22
23
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

4οι Αγώνες Δρόμου “Μιλτιάδης Χούμας” - 14 Ιουλ 2019

ΔΗΜΟΣ ΣΑΜΟΥ Δ.Κ. ΧΩΡΑΣ 
4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ "ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ" 2019 
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988) 
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ" 
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019 
ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 6 ΧΛΜ 

ΘΕΣΗ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΧΡΟΝΟΣ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ 
ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ ΔΡΟΜΕΑ 

1ος Δημήτριος Σκαπέτης 22' 08" Βαθύ-Σάμος 148 
2ος Νικόλαος Τσιδώνης 22' 55" Βαθύ-Σάμος 129 
3ος Anas Almassri Isam 24' 08" Παλαιστίνη 131 
4ος Κωνσταντίνος Γκαραγκούνης 24' 20" ΣΟΑ Χώρας Σάμου 191 
5ος Τάκης Φώκος 25' 03" Βαθύ-Σάμος 153 
6ος Βασίλης Καλλινιώτης 25' 33" Καρλόβασι-Σάμος 186 
7ος Δημήτριος Σακελλάρης 26' 17" Χώρα-Σάμος 113 
8ος Νικόλαος Βουτσινάς 27' 10" Αθήνα 115 
9ος Μιλτιάδης Γαρουφαλής 27' 41" Βαθύ-Σάμος 116 
10ος Mohamed Yacine Ousmina 27' 59" Γκαμπόν 135 
11ος Εμμανουήλ Μοσχονάς 28' 33" Πυθαγόρειο-Σάμος 122 
12ος Εμμανουήλ Πρωτογεράκης 28' 53" Άνω Βαθύ-Σάμος 160 
13ος Παναγιώτης Τσιότσιου 29' 06" Βαθύ-Σάμος 118 
14ος Ντανιέλ Τσεγκλάζ 29' 36" Βαθύ-Σάμος 114 
15ος Αναστάσιος Χατζημιχάλης 29' 50" Παλαιόκαστρο-Σάμος 110 
16ος Ιωάννης Γεωργαντζέλος 30' 07" Πυθαγόρειο-Σάμος 175 
17ος Νεκτάριος Καζόγλου 30' 09" Κοκκάρι-Σάμος 130 
18ος Αθανάσιος Κονταξής 30' 10" Πύργος-Σάμος 156 
19ος Εμμανουήλ Θεοχάρους 30' 26" Κουμαριώνας-Σάμος 140 
20ος Αθανάσιος Πάσχος 30' 36" Κολινδρός Πιερίας 123 
21ος Γεώργιος Θάνος 31' 43" Μύλοι-Σάμος 145 
22ος Γεράσιμος Κουρκουμέλης 31' 50" Πυθαγόρειο-Σάμος 158 
23ος Γεώργιος Βακιάρος 31' 54" Παλαιόκαστρο-Σάμος 107 
24ος Νικόλαος Βουτσινάς 31' 54" Αθήνα 115 
25ος Ιωάννης Παπαγεωργίου 32' 05" Βαθύ-Σάμος 181 
26ος Στέργιος Κράιας 32' 05" Βαθύ-Σάμος 152 
27ος Αθανάσιος Δρόσος 32' 32" Αγιά Λάρισας 163 
28ος Φώτης Αργυρίου 33' 32" Βαθύ-Σάμος 192 
29ος Κωνσταντίνος Καρακώστας 32' 55" Μυτιληνιοί-Σάμος 149 
30ος Διονύσιος Νιώτης 33' 00" Μύλοι-Σάμος 155 
31ος Abdullah Abu Senan 33' 01" Παλαιστίνη 132 
32ος Soren Olesen 33' 08" Δανία 134 
33ος Χρήστος Μπενετάτος 33' 40" Βαθύ-Σάμος 157 
34ος Αναστάσιος Σοφούλης 34' 10" Αθήνα 193 
35ος Κωνσταντίνος Σημαντήρας 34' 20" Βαθύ-Σάμος 127 
36ος Μιχαήλ Κριτσωτάκης 34' 24" Βαθύ-Σάμος 137 
37ος Ιωάννης Βυθούλκας 34' 52" Κοντέϊκα-Σάμος 201 
38ος Αιμίλιος Μιχαλάκης 35' 02" Αθήνα 176 
39ος Καρβελάς 37' 30" Βαθύ-Σάμος 202 
40ος Στέλιος Κουτράκης 37' 31" Χώρα-Σάμος 172 
41η Σιμέλα Μαραπά 37' 42" Καρλόβασι-Σάμος 143 
42ος Κωνσταντίνος Καραγεωργίου 38' 48" Κοκκάρι-Σάμος 169 
43ος Γεώργιος Τόσκας 38' 53" Κοκκάρι-Σάμος 128 
44ος Γεώργιος Χατζηλίας 39' 10" Χώρα-Σάμος 173 
45ος Άλκης Πόθος 41' 32" Μυτιληνιοί-Σάμος 180 
46η Μαρία Χάρμα 42' 02" Βαθύ-Σάμος 106 
47ος Δημήτριος Βλασσιάδης 42' 21" Βαθύ-Σάμος 197 
48ος Κωνσταντίνος Αντωνίου 42' 21" Παλαιόκαστρο-Σάμος 168 
49ος Γεώργιος Κοντογιάννης 43' 03" Βαθύ-Σάμος 170 
50ος Στέλιος Τσολακάκης 43' 03" Βαθύ-Σάμος 178 
51ος Ιωάννης Μαραπάς 37' 14" Καρλόβασι-Σάμος 141 
52η Νικολίνα Μαραπά 46' 00" Καρλόβασι-Σάμος 144 
53ος Μάριος Λιόλιος 46' 00" Βαθύ-Σάμος 162 
54ος Κωνσταντίνος Βογιατζής 46' 00" Βαθύ-Σάμος 159 
55ος Σταύρος Βασιλείου 47' 33" Βαθύ-Σάμος 171 
56η Σοφία Τεστέμπαση 47' 43" Πτολεμαΐδα 102 
57η Καλλιόπη Βασιλείου 49' 20" Βαθύ-Σάμος 177 
58η Βασιλική Βιδάλη 50' 12" Παλαιόκαστρο-Σάμος 112 
59ος Εμμανουήλ Παπαφακλής 50' 12" Βαθύ-Σάμος 111 
60η Βασιλική Χατζημιχάλη 52' 10" Παλαιόκαστρο-Σάμος 108 
61ος Νικόλαος Σερασκέρης 52' 10" Χώρα-Σάμος 124 
62ος Γεώργιος Κόντης 53' 38" Βαθύ-Σάμος 174 
63η Ελένη Χούμα 55' 00" Κοκκάρι-Σάμος 187 
64η Αντωνία Πείου 55' 00" Βαθύ-Σάμος 198 

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής 
που προηγήθηκε των Αγώνων, οι παρακάτω δρομείς. 
Αξιώτης Ανδρέας, Αξιώτου Ελένη, Αντωνάκος Μιχαήλ, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Βασιλάκος 
Χρήστος, Γιακουμάκης Γεώργιος, Γουδής Νικόλαος, Θανόπουλος Δημήτρης, Καραφέρης Ιωάννης, 
Carmen Silva, Καμπούρης Αχιλλέας, Καραθανάσης Αθ. Ηλίας, Κωνσταντούρος Δημήτρης, 
Λεκάτου Μαρία, Μωραΐτης Μιχαήλ, Νικολοπούλου Ελένη, Παναγάκης Ανδρέας, 
Παπαγεωργίου Στέφανος, Τοτικίδου Ευθυμία, Τσολακάκης Γεώργιος, Χαντίτ Αναστασία.

ΔΗΜΟΣ ΣΑΜΟΥ Δ.Κ. ΧΩΡΑΣ 
4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ "ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ" 2019 
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988) 
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ" 
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019 
ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 1 ΧΛΜ 
ΜΕ ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ 
ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ 
ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ 

1 Αντωνάκος Μιχάλης Χώρα-Σάμος 45 
2 Βακιάρου Αναστασία-Μαρία Παλαιόκαστρο-Σάμος 8 
3 Βακιάρου Ανθούλα Παλαιόκαστρο-Σάμος 7 
4 Βασσάλος Παύλος Χώρα-Σάμος 37 
5 Βασσάλου Ιωάννα Χώρα-Σάμος 38 
6 Βασσάλος Νικόλαος-Ταξιάρχης Χώρα-Σάμος 36 
7 Βενέτης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 183 
8 Βενέτης Νίκος Χώρα-Σάμος 184 
9 Βολακάκη Ευαγγελία Μαραθόκαμπος-Σάμος 189 
10 Βολακάκη Νικολέτα Μαραθόκαμπος-Σάμος 188 
11 Γιαννακής Μιχαήλ-Άγγελος Χώρα-Σάμος 47 
12 Ούρσον Μόνικα-Ιωάννα Χώρα-Σάμος 49 
13 Δημητρακόπουλος Αχιλλέας Χώρα-Σάμος 179 
14 Δρόσος Αθανάσιος Λάρισα 163 
15 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6 
16 Ζαχαρής Νικηφόρος Χώρα-Σάμος 1 
17 Θεοδώρου Θεόδωρος Χώρα-Σάμος 97 
18 Θολιώτης Αλέξανδρος Μυτιληνιοί-Σάμος 96 
19 Καβουκτσίδης Ηλίας Χώρα-Σάμος 32 
20 Κάππας Χρήστος Χώρα-Σάμος 58 
21 Καραγιαννίδη Ιφιγένεια Χώρα-Σάμος 29 
22 Καραγιαννίδης Κωνσταντίνος Χώρα-Σάμος 26 
23 Καραγιαννίδης Φίλιππος Χώρα-Σάμος 27 
24 Καραγιάννης Ευάγγελος Πυθαγόρειο-Σάμος 93 
25 Κοντοβάς Χρήστος Χώρα-Σάμος 70 
26 Κουτράκη Καλλιόπη Χώρα-Σάμος 62 
27 Κόττορου Βασιλεία Χώρα-Σάμος 69 
28 Κριτσωτάκης Αριστείδης Βαθύ-Σάμος 190 
29 Κυμπαροπούλου Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 196 
30 Κωνσταντάρα Ευφροσύνη Χώρα-Σάμος 5 
31 Κωνσταντάρα Μαρία-Ειρήνη Χώρα-Σάμος 4 
32 Λεμπούσης Παναγιώτης Χώρα-Σάμος 24 
33 Λεμπούσης Χρυσοβαλάντης Χώρα-Σάμος 23 
34 Μακροθανάση Γκλόρια-Εύα Χώρα-Σάμος 95 
35 Μανωλίτσα Δήμητρα-Κωνσταντίνα Χώρα-Σάμος 65 
36 Μάρκου Μιλτ. Ελευθέριος Χώρα-Σάμος 199 
37 Μάρκου Ελευθ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 92 
38 Μάρκου Χαραλ. Μιλτιάδης Χώρα-Σάμος 200 
39 Μπενετάτου Έλενα Μυτιληνιοί-Σάμος 53 
40 Μυλωνά Γεωργία Βαθύ-Σάμος 186 
41 Μπενετάτου Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 54 
42 Μυτιληναίος Δημήτρης-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 66 
43 Μυτιληναίος Πέτρος-Σιδέρης Χώρα-Σάμος 65 
44 Νικολαϊδης Αβραάμ-Ραφαήλ Χώρα-Σάμος 2 
45 Νικολαϊδης Γεώργιος Χώρα-Σάμος 79 
46 Νικολαΐδου Αναστασία-Μαρία Χώρα-Σάμος 4 
47 Παπαθεοδώρου Μελία Χώρα-Σάμος 3 
48 Παπανικολάου Άννα Χώρα-Σάμος 31 
49 Παπανικολάου Μαίρη Χώρα-Σάμος 30 
50 Παπανικολάου Μάριος Χώρα-Σάμος 29 
51 Παπαϊωάννου Παύλος Χώρα-Σάμος 100 
52 Παπασταύρος Εμμανουήλ Χώρα-Σάμος 78 
53 Παπασταύρος Παυσανίας Χώρα-Σάμος 77 
54 Πεστιμαλτζόγλου Πέτρος Χώρα-Σάμος 28 
55 Πήττα Μαριάννα Χώρα-Σάμος 94 
56 Πόθος Άρης Μυτιληνιοί-Σάμος 98 
57 Σημαντήρα Εμμανουέλα Βαθύ-Σάμος 17 
58 Στεργίου Λάμπρος Χώρα-Σάμος 10 
59 Σταύρου Αγγελική Χώρα-Σάμος 71 
60 Σταύρου Αγγελική-Μαρία Χώρα-Σάμος 146 
61 Σταύρου Μιχαέλα-Νεφέλη Χώρα-Σάμος 147 
62 Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία Χώρα-Σάμος 72 
63 Σωτηράκη Βασιλική Χώρα-Σάμος 57 
64 Ταυσάνογλου Γεώργιος Πυθαγόρειο-Σάμος 43 
65 Ταυσάνογλου Μιχάλης Πυθαγόρειο-Σάμος 44 
66 Ταφίλη Αλίκη Μυτιληνιοί-Σάμος 55 
67 Ταφίλη Μαρία Μυτιληνιοί-Σάμος 54 
68 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 18 
69 Τριτσινιώτης Δημήτρης Βαθύ-Σάμος 63 
70 Τσιτσιγκρώνη Ελευθερία Χώρα-Σάμος 16 
71 Τσιτσιγκρώνης Ορέστης Χώρα-Σάμος 19 
72 Τραγάνη Κωνσταντίνα Μυτιληνιοί-Σάμος 68 
73 Φεργάδη Μαρία Ηραίον-Σάμος 5 
74 Φώκου Μεταξία Βαθύ-Σάμος 169 
75 Φωτάκη Ραφαηλία Χώρα-Σάμος 91 
76 Χάρμα Άγγελος Βαθύ-Σάμος 9 
77 Χατζηλίας Μιχαήλ Χώρα-Σάμος 90 
78 Χατζησταματίου Βασιλική Χώρα-Σάμος 39 

Δήλωσαν συμμετοχή αλλά δεν προσήλθαν, κυρίως λόγω της δυνατής βροχής που προηγήθηκε των Αγώνων, 
οι παρακάτω δρομείς. 
Βακιάρου Εμμανουέλα, Βαλκαμλής Μάνος, Βούλγαρης Κωνσταντίνος, Γαλανός Σταύρος, Γαλατιανός 
Κωνσταντίνος, Γιαννακής Ντομινίκ-Μιχαήλ, Ζάγκα Αντωνία, Ζάγκας Γεώργιος, Ζεϊμπέκη Ιωάννα, 
Ιτσίου Ξένια, Κωνσταντούρου Αντριάνα, Κωνσταντούρος Αριστείδης, Λαϊνά Δήμητρα, Λαϊνάς Δημήτρης, 
Λαϊνά Χρυσή, Λάνδρου Φωτεινή, Λιναρδάκη Αθηνά, Ξωξάκος Δημήτριος, Παπαϊωάννου Αλέξανδρος, 
Σπύρου Φωτεινή, Συρεσιώτη Χρυσάνθη, Τσάμπος Βασίλειος, Χριστοδουλάκη Φωτεινή, 
Χριστοδουλάκης Χρήστος.

ΔΗΜΟΣ ΣΑΜΟΥ Δ.Κ. ΧΩΡΑΣ 
4οι ΑΓΩΝΕΣ ΔΡΟΜΟΥ "ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΧΟΥΜΑΣ" 2019 
ΤΙΜΩΜΕΝΟΣ ΑΓΩΝΙΣΤΗΣ 1941-44: ΞΕΝΟΦΩΝ ΣΠΥΡΟΥ (1911-1988) 
ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΑΓΩΝΩΝ: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ" 
Κυριακή 14 Ιουλίου 2019 
ΕΛΑΒΑΝ ΜΕΡΟΣ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΔΡΟΜΟΥ 100 ΜΕΤΡΩΝ (ΑΛΦΑΒΗΤΙΚΑ) 
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ ΤΡΕΧΟΥΝ 100 ΜΕΤΡΑ 
ΑΥΞΩΝ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ AΠO ΑΡΙΘΜΟΣ 
ΑΡΙΘΜΟΣ ΔΡΟΜΕΑ 

1 Αναγνώστου Κυριάκος Βαθύ-Σάμος "Μέλισσα" 88 
2 Γαρουφαλή Ευαγελλία Ηραίον-Σάμος 66 
3 Δελιγιάννη Δώρα Βαθύ-Σάμος "Μέλισσα" 87 
4 Ζαχαρή Μελίνα Χώρα-Σάμος 6 
5 Θολιώτης Δημήτριος Μυτιληνιοί-Σάμος 133 
6 Καραγιάννης Φώτης Βαθύ-Σάμος "Μέλισσα" 86 
7 Καλοτίνης Γεώργιος Βαθύ-Σάμος "Μέλισσα" 82 
8 Κοντοπάνος Δημήτριος Χώρα-Σάμος 136 
9 Κουτράκης Παντελής Χώρα-Σάμος 56 
10 Λαϊνάς Θεμιστοκλής Βαθύ-Σάμος "Μέλισσα" 85 
11 Μοσχονάς Μιχαήλ Βαθύ-Σάμος "Μέλισσα" 89 
12 Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας Χώρα-Σάμος 164 
13 Σαλαμανίκας Σπύρος-Ανδρέας Βαθύ-Σάμος "Μέλισσα" 83 
14 Σκούτα Ζωή Βαθύ-Σάμος "Μέλισσα" 80 
15 Σοφιανός Πέτρος Πυθαγόρειο-Σάμος 139 
16 Τσουκαλά Γραμματική Βαθύ-Σάμος "Μέλισσα" 84 


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001