Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
7
8
9
10
11
13
Ημερομηνία : 2019-10-13
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Ηρακλειά 2019 - 22 Ιουν 2019

Place Gender Rank Bib Name Gender Club pace/km GunTime ChipTime
1. 1 3020 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:51 46:41 46:41
2. 2 3253 ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M VIP GYM MYKONOS 5:02 48:25 48:25
3. 3 3260 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:42 54:50 54:47
4. 4 4042 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M TEAM KOUMPAROS 6:02 57:59 57:54
5. 1 3224 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F ORANGE MOUNTAIN TEAM, ACTIVE MONKEYS 6:05 58:26 58:25
6. 5 3261 ΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:09 59:11 59:04
7. 2 4021 ΡΟΔΗ ΕΥΗ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:14 59:51 59:49
8. 6 4182 ΛΟΥΔΑΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 6:21 1:01:00 1:00:55
9. 7 4036 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:23 1:01:20 1:01:14
10. 8 1958 ΠΕΤΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 6:30 1:02:33 1:02:31
11. 9 4006 ΜΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:47 1:05:15 1:05:11
12. 10 4169 ΚΩΒΑΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M 6:48 1:05:20 1:05:13
13. 11 4024 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:51 1:05:49 1:05:46
14. 12 3221 ΔΕΝΔΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M Amorgos running team 6:51 1:05:49 1:05:45
15. 13 3216 ΒΕΡΥΚΟΚΚΟΣ ΝΙΚΟΣ M ΣΕΒΑΣ ΝΑΞΟΥ 6:56 1:06:35 1:06:32
16. 14 4148 ΓΑΒΑΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 7:08 1:08:32 1:08:30
17. 15 4149 LUNN Kevin M 7:15 1:09:46 1:09:40
18. 16 3241 ΚΑΛΦΑΓΙΑΝ ΟΧΑΝΕΣ M ACTIVE MONKEYS 7:41 1:13:53 1:13:52
19. 17 4035 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M AMORGOS RUNNING TEAM 7:56 1:16:16 1:16:14
20. 18 4171 ΓΑΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 8:07 1:18:05 1:18:03
21. 19 3217 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:09 1:18:23 1:18:16
22. 20 3209 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Τελμησσός Μαραθώνος 8:13 1:18:59 1:18:52
23. 3 3252 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:19 1:19:59 1:19:57
24. 21 3236 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:28 1:21:21 1:21:14
25. 22 3206 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:28 1:21:21 1:21:13
26. 4 3239 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:29 1:21:29 1:21:26
27. 23 4045 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M ServiceCar.gr 8:55 1:25:44 1:25:40
28. 5 3248 ΚΟΥΛΟΣΟΥΣΑ ΣΩΤΗΡΙΑ F ServiceCar.gr 8:55 1:25:44 1:25:40
29. 6 3225 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ F GL CREATIONS 9:39 1:32:46 1:32:43
30. 24 3212 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M GL CREATIONS 9:39 1:32:46 1:32:43
31. 25 4019 ΠΕΤΡΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:39 1:32:48 1:32:45
32. 26 3194 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:39 1:32:48 1:32:42
33. 7 3255 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 10:03 1:36:35 1:36:31
34. 8 4044 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 10:36 1:41:49 1:41:40

Place Gender Rank Bib Name Gender Club pace/km GunTime ChipTime
1. 1 4114 ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Εθνική Ενόπλων δυνάμεων 3:38 18:13 18:13
2. 2 1023 ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ M Amorgos Running Team 3:51 19:19 19:18
3. 3 4156 ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 4:15 21:16 21:16
4. 4 4090 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 4:24 22:04 22:04
5. 5 4163 ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 4:41 23:26 23:25
6. 6 4183 ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΦΡΑΝΣ M 4:54 24:35 24:33
7. 7 4050 ΑΓΡΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M ΠΑ.ΣΥ.Δ.Α.Σ 5:02 25:14 25:13
8. 1 4022 ΡΟΓΚΑΣΚΑ ΒΕΣΕΛΑ F ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 5:04 25:25 25:25
9. 2 4074 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:17 26:30 26:28
10. 8 4062 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M amorgos running team (ART) 5:34 27:51 27:50
11. 9 4152 ΓΑΒΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 5:42 28:31 28:31
12. 10 4164 ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 6:11 30:57 30:57
13. 11 4199 ΠΡΕΝΤΙ ΜΑΡΤΙΝ M 6:16 31:23 31:21
14. 12 3213 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 6:33 32:46 32:40
15. 13 4159 ΛΑΤΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 6:35 32:56 32:51
16. 14 4158 ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M 6:41 33:29 33:28
17. 3 4073 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΦΝΗ F Εθνική Ομαδα Ενόπλων Δυνάμεων και Σωμάτων Ασφαλείας 6:52 34:24 34:24
18. 4 4173 LUNTBERG RolGA F 6:56 34:45 34:44
19. 5 4174 LUNTBERG Olivia F 6:56 34:45 34:44
20. 15 4067 ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M MORI KOTA 7:04 35:24 35:23
21. 16 4086 ΜΕΝΔΡΙΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:12 36:05 36:02
22. 6 4057 ΒΕΚΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ F amorgos running team (ART) 7:36 38:02 37:58
23. 7 919 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:38 38:12 38:09
24. 8 4066 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:40 38:22 38:22
25. 9 4088 ΝΑΚΑ ΘΩΜΑΗ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:54 39:33 39:22
26. 10 4097 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 7:54 39:33 39:32
27. 11 4082 ΜΑΚΕΝΑΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΊΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 7:55 39:36 39:33
28. 12 4095 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:56 39:44 39:43
29. 13 4190 NELLY Lynn F 8:13 41:07 41:03
30. 14 4150 ΘΕΟΔΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 8:25 42:07 42:02
31. 15 4176 ΤΣΙΒΟΥΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 8:34 42:54 42:51
32. 16 4072 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:35 42:56 42:49
33. 17 4098 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F amorgos running team (ART) 8:46 43:54 43:50
34. 17 4087 ΜΕΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 9:03 45:18 45:16
35. 18 4054 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗ ΙΩΑΝΝΑ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:10 45:54 45:51
36. 19 4059 ΒΛΑΒΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 9:11 45:57 45:53
37. 20 4071 ΕΚΙΖΚΗΡΙΕ ΜΑΡΙΑ F ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 9:26 47:15 47:06
38. 21 4166 ΨΩΜΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ F 9:53 49:28 49:26
39. 22 4089 ΞΥΠΟΛΙΤΟΥ ΕΛΕΑΝΑ F ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 10:11 50:56 50:51
40. 23 4077 ΚΟΥΝΑ ΙΣΥΔΩΡΑ F ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 10:33 52:46 52:41
41. 24 4078 ΚΟΥΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 10:33 52:46 52:41
42. 25 4069 ΔΕΣΥΛΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 11:52 59:21 59:11
43. 26 4081 ΛΕΒΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ F ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 11:52 59:25 59:17
44. 27 4051 ΑΓΡΟΥ ΑΝΝΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 12:02 1:00:15 1:00:10
45. 18 4079 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 12:21 1:01:49 1:01:43
46. 28 4102 ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 12:21 1:01:50 1:01:45
47. 29 4070 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 12:23 1:01:58 1:01:56
48. 30 4165 ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 12:31 1:02:37 1:02:36
49. 31 4093 ΠΕΔΙΑΔΙΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 12:48 1:04:02 1:03:58
50. 32 4060 ΒΛΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 13:34 1:07:53 1:07:41
51. 19 4012 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 13:39 1:08:18 1:05:47
52. 33 1946 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΧΡΥΣΑ F SEACHANGE SPORTSTEAM 13:39 1:08:20 1:05:49
53. 34 4047 ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F AMORGOS RUNNING TEAM 18:30 1:32:31 1:32:31

Place Gender Rank Bib Name Gender Club pace/km GunTime ChipTime
1. 1 956 ΖΕΡΒΑΚΗΣ IΩΑΝΝΗΣ M Εθνική ομάδα Ενόπλων Δυνάμεων και Σωμάτων Ασφαλείας 3:59 39:52 39:52
2. 2 1935 ΚΟΥΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 4:54 49:05 49:04
3. 3 860 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:30 55:10 55:04
4. 4 861 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5:43 57:15 57:12
5. 1 3039 ΤΑΣΗΝΙΚΟΥ ΝΙΚΗ F ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 5:45 57:31 57:29
6. 5 845 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ M ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:46 57:49 57:47
7. 6 4177 ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 5:50 58:22 58:22
8. 2 4153 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ F 6:00 1:00:02 1:00:00
9. 7 1949 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ M ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 6:35 1:05:51 1:05:44
10. 8 882 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 6:35 1:05:51 1:05:44
11. 3 1012 ΖΟΥΜΗ ΑΝΝΑ F ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΊΑΣ 6:40 1:06:48 1:06:45
12. 4 4151 POLLA Valeria F 6:45 1:07:31 1:07:27
13. 5 907 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6:49 1:08:19 1:08:15
14. 9 844 BISOGNO DANIELE M Talk e run 6:54 1:09:04 1:08:56
15. 10 4167 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 7:27 1:14:38 1:14:38
16. 11 4123 BARE Bruce M 7:31 1:15:18 1:15:12
17. 12 935 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:41 1:16:51 1:16:47
18. 6 3193 ΤΖΑΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΙΝΑ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7:52 1:18:43 1:18:38
19. 7 3199 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ F ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8:40 1:26:42 1:26:32
20. 13 3040 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 9:48 1:38:10 1:38:04

Place Gender Rank Bib Name Gender Club GunTime ChipTime
1. 1 819 ΠΕΤΣΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ 02:21,46 02:21,46
2. 1 4168 ΓΑΒΑΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 02:26,40 02:26,40
3. 2 4147 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ F 02:31,28 02:31,28
4. 3 4162 ΚΟΥΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 02:31,48 02:31,48
5. 4 4180 ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΥ ΜΑΤΙΝΑ F 02:39,62 02:39,62
6. 2 4178 ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ M 02:42,60 02:42,60
7. 3 4175 ΒΑΚΛΑΝΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 02:51,28 02:51,25
8. 4 4154 ΓΑΒΑΛΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 02:54,21 02:53,13
9. 5 4172 ΚΩΒΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ F 02:54,40 02:53,70
10. 6 4170 ΓΑΒΑΛΑ ΑΝΝΑ F 04:38,49 04:37,18
11. 7 4184 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ F 06:52,32 06:51,56


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001