Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
4
5
6
7
8
12
13
14
15
16
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

5 ος Αγώνας Δρόμου Ραμνούς - 10 Μαρ 2019

5ος ΑΓΩΝΑΣ ΔΡΟΜΟΥ "ΡΑΜΝΟΥΣ¨ 

19.5km 
Α/Α Α/Α Φύλου Α/Α Κατ. Νο Ονοματεπώνυμο Φύλο Κατ. Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερ/σμού Σύλλογος
1. 1. 158 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 30-39 1:19:19,80 1:19:22,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
2. 2. 114 ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΑΥΛΟΣ M Male 18-29 1:21:32,53 1:21:36,17 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
3. 3. 313 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M Male 30-39 1:22:18,50 1:22:20,32 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
4. 1 4. 322 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M Male 30-39 1:26:06,12 1:26:08,81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 1 5. 90 ΚΛΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 40-49 1:26:46,87 1:26:50,83 Ο ΚΑΝΕΝΑΣ
6. 2 6. 28 RAJICZAK MACIEJ M Male 40-49 1:27:57,87 1:28:00,99 POLSKA-KRYNICA
7. 1 7. 54 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Male 60-69 1:28:30,40 1:28:36,76 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
8. 1 8. 44 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M Male 50-59 1:28:51,09 1:28:55,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
9. 3 9. 136 ΝΙΚΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ M Male 40-49 1:29:06,91 1:29:09,10 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
10. 4 10. 298 ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ M Male 40-49 1:30:46,68 1:30:49,00 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
11. 2 11. 155 ΣΑΡΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 30-39 1:35:28,62 1:35:32,64 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
12. 5 12. 69 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 40-49 1:36:14,56 1:36:19,18 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
13. 1 13. 118 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Male 18-29 1:37:17,55 1:37:25,26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
14. 2 14. 50 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ M Male 50-59 1:37:28,88 1:37:32,94 ΣΔΥΠ
15. 3 15. 57 ΔΕΛΗΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 30-39 1:38:05,11 1:38:09,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16. 6 16. 152 ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 40-49 1:38:38,99 1:38:41,80 ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES
17. 3 17. 310 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M Male 50-59 1:39:57,53 1:40:01,86 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
18. 7 18. 288 ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M Male 40-49 1:39:52,07 1:40:03,31 
19. 4 19. 186 ΨΥΧΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Male 50-59 1:39:53,11 1:40:03,44 TOULAS RUNNERS
20. 4 20. 176 ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M Male 30-39 1:40:09,81 1:40:16,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. -1 1. 11 ΙΒΑΝΟΦΣΚΑΓΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ F Female 40-49 1:40:45,56 1:40:48,38 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
22. 8 21. 172 ΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 40-49 1:41:08,74 1:41:14,31 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 9 22. 302 ΝΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 1:41:29,78 1:41:33,06 ARLA
24. 2 23. 327 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 60-69 1:42:00,18 1:42:06,08 ΣΑΠΠΑΖ
25. 10 24. 133 ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ M Male 40-49 1:41:56,42 1:42:13,96 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ.
26. 5 25. 139 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 50-59 1:42:12,98 1:42:18,46 YMITTOS RUNNERS
27. 6 26. 309 BODZIONY Marek M Male 50-59 1:42:23,38 1:42:30,16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
28. -1 2. 15 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 1:42:48,49 1:42:52,34 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
29. 5 27. 178 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 30-39 1:42:52,01 1:42:54,41 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 3 28. 146 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 60-69 1:42:50,87 1:42:54,55 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
31. 7 29. 338 ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ M Male 50-59 1:42:56,87 1:42:59,46 ΣΩΚΡΑΤΗΣ
32. 6 30. 120 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 30-39 1:43:21,12 1:43:27,31 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
33. 11 31. 181 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 40-49 1:43:27,25 1:43:33,02 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
34. 12 32. 43 ΒΑΡΕΛΑΣ ΦΩΤΗΣ M Male 40-49 1:44:06,33 1:44:09,78 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
35. 4 33. 311 ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M Male 60-69 1:44:37,68 1:44:42,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
36. 8 34. 320 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M Male 50-59 1:44:40,01 1:44:47,26 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
37. 13 35. 319 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M Male 40-49 1:44:43,96 1:44:50,69 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
38. 14 36. 157 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 40-49 1:45:31,37 1:45:34,57 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
39. 7 37. 88 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M Male 30-39 1:45:46,64 1:45:50,13 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ
40. 15 38. 108 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 1:46:14,42 1:46:25,42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
41. 16 39. 49 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 40-49 1:46:47,33 1:46:55,05 GLAM ROCK/METAL
42. 5 40. 318 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 60-69 1:47:26,85 1:47:34,65 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
43. 9 41. 294 ΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 50-59 1:47:53,55 1:47:57,39 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
44. 6 42. 303 ΜΥΛΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 1:48:05,63 1:48:11,12 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
45. 10 43. 125 ΜΟΥΤΣΆΙ ΜΆΡΚΟ M Male 50-59 1:48:59,61 1:49:13,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 17 44. 171 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M Male 40-49 1:49:09,37 1:49:21,20 A.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
47. 18 45. 113 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 40-49 1:49:30,51 1:49:34,95 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
48. 19 46. 74 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M Male 40-49 1:49:27,44 1:49:39,74 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49. 20 47. 97 ΚΟΤΙΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 40-49 1:50:08,72 1:50:19,46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
50. 11 48. 420 ΝΤΟΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 50-59 1:51:06,71 1:51:09,90 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
51. 7 49. 31 ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M Male 60-69 1:51:08,52 1:51:23,44 ΕΥΚΛΗΣ
52. -1 3. 291 ΤΣΙΟΛΑΚΟΥ ΑΝΝΑ F Female 40-49 1:51:43,81 1:51:46,41 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
53. 21 50. 331 ΓΕΩΡΓΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 40-49 1:51:32,26 1:51:46,91 
54. 12 51. 86 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M Male 50-59 1:51:56,83 1:52:03,80 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
55. 8 52. 110 ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ M Male 60-69 1:52:08,61 1:52:13,06 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
56. 8 53. 107 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ M Male 30-39 1:51:58,96 1:52:14,11 ΕΥΚΛΗΣ
57. 13 54. 26 CURATOLO LEONARDO M Male 50-59 1:51:58,86 1:52:14,19 ΕΥΚΛΗΣ
58. 1 4. 1 RAJICZAK URSZULA F Female 40-49 1:52:15,93 1:52:27,26 POLSKA-KRYNICA
59. 9 55. 323 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ M Male 60-69 1:53:12,16 1:53:26,05 
60. 10 56. 48 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ M Male 60-69 1:53:35,84 1:53:41,14 ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
61. 14 57. 123 ΜΗΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 1:53:52,94 1:53:59,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
62. 22 58. 360 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Male 40-49 1:53:50,81 1:54:04,74 
63. 15 59. 117 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ M Male 50-59 1:55:50,19 1:55:55,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
64. 23 60. 32 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΝΟΣ M Male 40-49 1:57:10,74 1:57:30,61 ΕΥΚΛΗΣ
65. 1 5. 22 ΣΙΔΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Female 30-39 1:57:39,16 1:57:45,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
66. 16 61. 357 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 50-59 1:57:36,08 1:57:47,79 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
67. 1 6. 4 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F Female 50-59 1:57:54,71 1:57:58,90 PROTYPO RAFINA RUNNING TEAM
68. 17 62. 102 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 1:58:12,58 1:58:24,47 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
69. 9 63. 30 ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M Male 30-39 1:58:36,77 1:58:45,51 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
70. 11 64. 169 ΤΖΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 60-69 1:58:40,37 1:58:46,67 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 10 65. 52 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ M Male 30-39 1:58:53,04 1:58:56,09 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
72. 18 66. 98 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M Male 50-59 1:58:52,35 1:58:58,72 SNAILS TEAM
73. 24 67. 46 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 40-49 1:58:48,48 1:59:04,34 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
74. 25 68. 153 ΡΟΧΑΪΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M Male 40-49 1:59:13,72 1:59:17,67 ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜ.ΥΓΕΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
75. 19 69. 127 ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Male 50-59 1:59:52,81 2:00:04,25 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΟΙΣ
76. 20 70. 314 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ M Male 50-59 2:00:38,17 2:00:49,01 
77. 26 71. 315 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M Male 40-49 2:00:44,90 2:00:52,42 
78. 21 72. 96 ΚΟΣΣΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 50-59 2:02:21,20 2:02:29,54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
79. 27 73. 138 ΝΤΟΒΟΛΟΣ ΜΑΚΗΣ M Male 40-49 2:02:22,01 2:02:31,97 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
80. 11 74. 343 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 30-39 2:02:49,54 2:02:59,03 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
81. 28 75. 183 ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΑΝΙΗΛ M Male 40-49 2:03:22,62 2:03:34,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
82. 12 76. 290 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M Male 30-39 2:03:28,86 2:03:39,12 
83. 22 77. 131 ΜΠΑΡΔΟΥΝΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 50-59 2:04:01,07 2:04:06,04 ΑΡΑΧΝΟΥΛΑΣ
84. 23 78. 100 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M Male 50-59 2:03:57,26 2:04:09,76 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
85. 1 79. 140 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 70+ 2:04:36,05 2:04:42,34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
86. 13 80. 132 ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ M Male 30-39 2:04:43,25 2:04:58,01 ANEΞΑΡΤΗΤΟΣ
87. 29 81. 36 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 40-49 2:04:58,28 2:05:06,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
88. 30 82. 105 ΛΑΜΠΑΔΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 40-49 2:05:13,10 2:05:29,85 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
89. 31 83. 182 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΤΑΚΗΣ M Male 40-49 2:05:27,71 2:05:42,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
90. 2 7. 292 ΚΥΠΡΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Female 50-59 2:05:33,47 2:05:50,16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
91. 32 84. 85 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 2:06:32,13 2:06:41,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
92. 12 85. 82 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 60-69 2:06:55,77 2:07:03,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93. 24 86. 165 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 50-59 2:06:55,55 2:07:04,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 25 87. 163 ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 50-59 2:06:54,87 2:07:04,13 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
95. 2 8. 12 ΚΑΚΑΝΗ ΟΛΓΑ F Female 40-49 2:07:10,11 2:07:20,57 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
96. 33 88. 72 ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 40-49 2:07:17,39 2:07:30,33 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
97. 26 89. 295 ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M Male 50-59 2:07:31,15 2:07:40,03 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
98. 1 9. 296 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F Female 60-69 2:07:31,76 2:07:40,21 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
99. 13 90. 156 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M Male 60-69 2:07:56,79 2:08:06,37 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
100. 3 10. 21 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΆΝΝΑ F Female 40-49 2:08:25,52 2:08:30,34 ΑΡΑΧΝΟΥΛΑΣ
101. 27 91. 53 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M Male 50-59 2:08:24,28 2:08:33,73 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
102. 4 11. 24 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤIΝΑ F Female 40-49 2:08:52,05 2:09:00,59 SANTA RUNNING TEAM
103. 5 12. 16 ΜΗΤΣΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F Female 40-49 2:09:19,52 2:09:30,71 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
104. 14 92. 116 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M Male 60-69 2:09:31,34 2:09:40,07 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΑΣ
105. 6 13. 308 SUCHOCKA D0ROTA F Female 40-49 2:09:53,23 2:10:00,75 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
106. 2 93. 145 ΠΑΠΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M Male 18-29 2:10:00,17 2:10:11,17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
107. 3 94. 180 ΧΑΜΟΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M Male 18-29 2:10:50,87 2:10:55,63 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
108. 34 95. 80 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 40-49 2:10:45,50 2:10:57,51 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
109. -1 96. 68 ΚΑΚΑΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 2:11:09,78 2:11:11,19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110. -1 97. 111 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΥΣ M 2:11:09,23 2:11:11,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
111. -1 98. 305 ΣΑΦΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ M 2:11:11,62 2:11:11,73 
112. 15 99. 73 ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 60-69 2:11:21,34 2:11:24,54 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ
113. 16 100. 76 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 60-69 2:11:40,25 2:11:50,66 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
114. 2 101. 179 ΧΑΛΜΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 70+ 2:11:55,34 2:11:58,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
115. 35 102. 342 ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:11:46,81 2:12:00,58 
116. 7 14. 5 ΒΛΑΧΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F Female 40-49 2:12:20,29 2:12:32,26 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
117. 36 103. 143 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Male 40-49 2:12:45,46 2:12:50,95 ΙΒΜ CLUB
118. 8 15. 23 ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 2:12:37,36 2:12:55,99 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
119. 28 104. 293 ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M Male 50-59 2:12:38,97 2:12:56,09 
120. 9 16. 14 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ F Female 40-49 2:13:20,14 2:13:33,08 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
121. 37 105. 177 ΦΟΥΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 40-49 2:14:15,85 2:14:21,19 ΑΝΕΞΑΤΗΤΟΣ
122. 29 106. 150 ΠΛΑΣΤΉΡΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M Male 50-59 2:14:16,84 2:14:33,89 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΊΟΥ
123. 30 107. 346 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 50-59 2:15:53,91 2:16:14,02 
124. 38 108. 347 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ M Male 40-49 2:15:54,47 2:16:14,08 
125. 31 109. 348 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M Male 50-59 2:15:32,04 2:16:14,41 
126. 2 17. 25 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ F Female 30-39 2:16:42,22 2:16:52,43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
127. 39 110. 126 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M Male 40-49 2:16:56,66 2:16:58,94 ΑΕΚ
128. 32 111. 164 ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M Male 50-59 2:16:57,14 2:16:59,21 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
129. 40 112. 135 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:16:48,12 2:16:59,46 ΚΟΚΟΚΟ
130. 17 113. 297 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 2:17:02,76 2:17:11,84 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
131. 33 114. 184 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 50-59 2:17:05,87 2:17:11,84 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
132. 34 115. 122 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 50-59 2:16:58,41 2:17:16,83 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
133. 4 116. 94 ΚΟΜΟΝΗ ΑΝΤΩΝΗΣ M Male 18-29 2:12:57,36 2:17:57,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
134. 41 117. 109 ΛΕΚΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:18:20,29 2:18:29,87 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135. 18 118. 168 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M Male 60-69 2:18:26,42 2:18:33,85 ΗΛΕΙΟΣ
136. 19 119. 42 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ M Male 60-69 2:18:36,49 2:18:51,53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
137. 35 120. 121 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 50-59 2:19:34,83 2:19:52,94 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
138. 10 18. 13 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΑΝΝΑ F Female 40-49 2:20:12,90 2:20:26,04 NEA SMYRNI RUNNING TEAM
139. 3 121. 37 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ M Male 70+ 2:21:05,72 2:21:08,78 ΕΥΚΛΗΣ
140. 42 122. 47 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M Male 40-49 2:21:06,04 2:21:18,01 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
141. 20 123. 60 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 60-69 2:21:22,55 2:21:30,65 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
142. 43 124. 312 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 40-49 2:22:20,01 2:22:36,71 AMSTEL FREE RUNNING TEAM
143. -1 125. 317 ΡΟΥΣΤΕΜΙ ΚΛΟΝΤΙ M 2:23:27,56 2:23:29,23 
144. 14 126. 63 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M Male 30-39 2:23:55,26 2:24:12,09 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
145. 15 127. 33 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M Male 30-39 2:23:53,74 2:24:12,09 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
146. 36 128. 329 ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M Male 50-59 2:25:19,80 2:25:33,36 
147. -1 129. 324 ΜΠΕΡΤΟΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 2:26:42,54 2:26:44,30 
148. 44 130. 147 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:27:26,85 2:27:39,92 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
149. 16 131. 87 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 30-39 2:28:01,79 2:28:11,83 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
150. 21 132. 67 ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 60-69 2:28:41,58 2:28:43,90 OEBAS
151. 11 19. 9 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F Female 40-49 2:28:33,96 2:28:46,47 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
152. 45 133. 149 ΠΕΝΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M Male 40-49 2:30:59,05 2:31:13,49 ΜΟΝΟΣ
153. 22 134. 162 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M Male 60-69 2:33:11,53 2:33:23,74 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
154. 3 20. 20 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ F Female 50-59 2:36:05,07 2:36:14,88 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
155. 2 21. 8 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F Female 60-69 2:36:15,39 2:36:26,01 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
156. 46 135. 38 ΑΝΤΥΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M Male 40-49 2:36:51,39 2:37:08,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
157. 23 136. 339 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ M Male 60-69 2:38:34,03 2:38:50,00 ΚΟΥΡΕΛΙΑ
158. 37 137. 58 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 50-59 2:38:34,28 2:38:50,48 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
159. 24 138. 39 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M Male 60-69 2:40:40,01 2:40:55,79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
160. 47 139. 92 ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M Male 40-49 2:42:49,14 2:43:02,08 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
161. 38 140. 79 ΔΩΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ M Male 50-59 2:42:55,05 2:43:12,71 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
162. 25 141. 160 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M Male 60-69 2:44:02,62 2:44:07,93 ΚΟΚΟΚΟ
163. 48 142. 64 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ M Male 40-49 2:47:59,56 2:48:04,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
164. 12 22. 10 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ F Female 40-49 2:54:11,70 2:54:30,85 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
165. 49 143. 81 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M Male 40-49 2:54:16,79 2:54:30,85 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
166. 4 144. 326 ΠΡΑΣΣΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M Male 70+ 2:54:51,46 2:55:00,33 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
167. 26 145. 104 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M Male 60-69 3:18:31,31 3:18:50,26 HPE RUNNING

6.3km 
Α/Α Α/Α Φύλου Νο Ονοματεπώνυμο Φύλο Καθ. Χρόνος Χρόνος Τερ/σμού Σύλλογος
1. 1. 270 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 0:26:19,99 0:26:21,78 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
2. 2. 238 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 0:26:20,13 0:26:22,01 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3. 3. 247 ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΘΩΜΑΣ M 0:29:06,90 0:29:06,90 
4. 4. 253 ΙΒΑΝΟΦΣΚΙ ΚΥΡΙΛΛΟΣ M 0:31:28,36 0:31:31,72 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 5. 231 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ M 0:32:34,85 0:32:36,20 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
6. 1. 216 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ F 0:33:25,96 0:33:27,66 ΤΡΙΑΘΛΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7. 6. 232 ΑΡΝΟΚΟΥΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 0:33:49,18 0:33:53,58 ΕΥΚΛΗΣ
8. 7. 254 ΚΑΙΡΟΥΖ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:34:45,14 0:34:47,20 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
9. 8. 354 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:34:57,45 0:34:58,80 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
10. 9. 203 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 0:35:16,44 0:35:16,44 
11. 10. 289 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:35:19,94 0:35:24,57 
12. 11. 304 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 0:35:35,33 0:35:41,95 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
13. 12. 286 ΤΣΙΚΡΙΚΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ M 0:36:19,45 0:36:26,98 myrunner.gr
14. 13. 268 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ M 0:36:33,56 0:36:37,90 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
15. 14. 265 ΜΕΚΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M 0:36:35,31 0:36:40,46 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
16. 15. 307 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ M 0:37:00,24 0:37:02,43 
17. 2. 193 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F 0:37:28,00 0:37:32,75 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
18. 16. 237 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:38:01,90 0:38:06,89 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19. 17. 235 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 0:38:13,00 0:38:16,99 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20. 18. 249 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M 0:39:05,88 0:39:07,29 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21. 3. 207 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ F 0:39:05,20 0:39:10,36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
22. 19. 282 ΤΡΙΠΟΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:40:00,46 0:40:02,84 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
23. 20. 300 ΜΑΡΚΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:40:10,50 0:40:13,65 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
24. 21. 335 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:40:27,01 0:40:32,76 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
25. 22. 250 ΖΈΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 0:40:36,59 0:40:46,60 I-RUN
26. 23. 353 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 0:41:33,96 0:41:38,56 
27. 24. 277 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 0:42:02,03 0:42:05,80 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
28. 4. 204 ΚΥΡΛΗ ΕΙΡΗΝΗ F 0:42:08,43 0:42:12,94 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
29. 25. 269 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 0:42:20,44 0:42:24,22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
30. 26. 272 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 0:42:29,69 0:42:35,00 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
31. 27. 283 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 0:42:36,59 0:42:47,32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
32. 28. 275 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:43:11,69 0:43:19,12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
33. 29. 333 ΖΕΡΒΑΣ ΗΛΙΑΣ M 0:43:15,46 0:43:22,66 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
34. 5. 218 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ F 0:43:17,17 0:43:25,78 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
35. 6. 325 ΤΣΙΚΛΙΔΗ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ F 0:43:22,43 0:43:28,56 
36. 30. 356 ΣΚΟΥΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:43:30,94 0:43:35,29 
37. 31. 279 ΣΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:44:05,46 0:44:10,62 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
38. 7. 328 ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΣΟΦΙΑ F 0:45:16,50 0:45:19,27 
39. 32. 299 ΜΑΡΚΟΥ ΠΑΥΛΟΣ M 0:45:22,66 0:45:25,81 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
40. 33. 334 ΚΟΥΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 0:45:35,64 0:45:42,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
41. 34. 301 ΝΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:46:05,55 0:46:16,71 ARLA
42. 35. 259 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 0:46:17,82 0:46:24,96 ΣΔΥΑ
43. 36. 321 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ M 0:46:18,42 0:46:28,49 
44. 37. 362 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M 0:46:32,92 0:46:37,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
45. 38. 276 ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 0:46:51,69 0:47:00,05 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
46. 39. 256 ΚΟΤΡΩΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 0:47:17,45 0:47:25,29 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
47. 40. 316 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 0:47:24,80 0:47:27,49 
48. 41. 278 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M 0:47:50,88 0:47:57,12 PILALIEN
49. 42. 306 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 0:48:25,46 0:48:31,01 
50. 43. 345 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:48:23,77 0:48:32,81 
51. 8. 223 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ F 0:48:30,60 0:48:37,48 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
52. 9. 255 ΚΟΤΣΙΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 0:49:23,90 0:49:27,05 
53. 44. 332 ΤΖΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 0:49:28,65 0:49:32,79 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
54. 10. 336 ΔΗΜΟΛΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 0:49:33,54 0:49:38,31 
55. 11. 344 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ F 0:49:30,40 0:49:39,25 
56. 12. 330 ΛΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 0:49:35,62 0:49:39,43 
57. 13. 349 ΑΝΩΓΙΑΤΗ ΑΣΗΜΙΝΑ F 0:49:35,91 0:49:42,22 
58. 14. 350 ΦΙΛΙΑ ΜΑΡΙΑ F 0:49:35,96 0:49:42,46 
59. 45. 351 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 0:50:18,58 0:50:26,31 
60. 15. 219 ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 0:50:43,72 0:50:43,72 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
61. 16. 191 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΧΟΝΤΙΑ F 0:51:04,92 0:51:13,66 
62. 17. 201 ΚΑΡΤΕΡΗ ΣΟΦΙΑ F 0:51:06,51 0:51:19,90 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
63. 46. 248 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:51:32,59 0:51:41,97 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
64. 47. 261 ΚΥΡΛΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ M 0:52:02,65 0:52:06,86 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
65. 48. 287 ΧΡΥΣΙΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 0:52:33,21 0:52:43,14 
66. 18. 214 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΛΙΛΑ F 0:52:34,74 0:52:43,79 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
67. 49. 266 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 0:52:39,27 0:52:49,34 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
68. 19. 188 ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ ΕΥΔΟΚΙΑ F 0:52:47,01 0:52:56,88 
69. 50. 244 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 0:52:51,56 0:53:01,43 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
70. 51. 258 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 0:52:53,26 0:53:02,24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 20. 190 ΑΝΤΩΝΟΛΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ F 0:53:13,64 0:53:20,14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
72. 21. 352 ΤΣΙΜΟΥΛΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 0:54:20,18 0:54:22,63 
73. 52. 281 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M 0:54:27,23 0:54:34,43 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
74. 22. 224 ΦΑΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 0:54:30,93 0:54:41,17 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
75. 53. 263 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 0:54:32,11 0:54:42,35 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
76. 23. 211 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ F 0:55:00,09 0:55:04,14 Σ. Δ. Υ. ΑΘΗΝΑΣ
77. 24. 337 ΒΟΡΥΛΛΑ ΜΑΡΙΑ F 0:55:14,47 0:55:20,22 
78. 25. 187 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 0:55:53,02 0:56:01,30 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
79. 54. 228 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 0:55:53,10 0:56:01,60 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
80. 26. 355 ΖΕΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΝΤΑΙΖΗ F 0:56:10,29 0:56:21,14 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
81. 27. 358 ΑΪΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 0:56:27,37 0:56:31,12 
82. 55. 284 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M 0:56:35,67 0:56:38,76 AΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 28. 18 ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ F 0:57:42,97 0:57:45,74 
84. 29. 213 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 0:58:08,46 0:58:08,46 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
85. 56. 241 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 0:59:09,06 0:59:12,04 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
86. 30. 199 ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΗ ΘΕΏΝΗ F 0:59:13,19 0:59:26,16 KOKOKORUNNERS
87. 57. 227 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 0:59:14,25 0:59:26,16 KOKOKORUNNERS
88. 58. 341 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:01:40,19 1:01:51,94 ΚΟΥΡΕΛΙΑ
89. 31. 220 ΤΟΛΙΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ F 1:02:03,95 1:02:11,10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
90. 59. 230 ΑΛΗΦΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1:02:00,01 1:02:11,25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
91. 60. 243 ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ M 1:03:20,82 1:03:33,81 2WAYFERRIESRUNNING TEAM
92. 32. 226 ΦΩΤΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ F 1:03:38,75 1:03:41,32 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
93. 61. 236 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:04:14,88 1:04:20,94 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
94. 33. 222 ΜΑΝΟΥ ΟΛΓΑ F 1:04:51,18 1:05:03,09 
95. 34. 196 ΒΟΥΔΡΗ ΓΙΟΥΛΑ F 1:04:54,41 1:05:06,71 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
96. 62. 361 ΒΟΥΔΡΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 1:04:52,88 1:05:07,67 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
97. 35. 195 ΒΙΠΠΕΡΜΑΝ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1:05:08,83 1:05:13,47 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
98. 36. 194 ΒΡΕΤΤΟΥ ΙΑΚΩΒΙΝΑ F 1:06:26,12 1:06:35,58 
99. 37. 205 ΚΥΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ F 1:06:49,90 1:06:52,55 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
100. 63. 274 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ M 1:07:02,29 1:07:14,52 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
101. 38. 359 ΒΕΝΗ ΕΛΕΝΗ F 1:11:54,08 1:11:56,98 
102. 39. 192 ΑΔΑΜ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 1:13:02,76 1:13:16,07


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001