Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
5
6
7
8
9
10
12
13
14
15
21
22
23
24
26
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

8 ος Πτώιος Αγώνας Δρόμου Ακραιφνίου - 14 Οκτ 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 26ΚΜ 
Α/Α ΑΝΑ ΦΥΛΟ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club cp 26km
1 1 1 40-49 Male 181 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ 1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:31:13 1:43:35
2 2 2 40-49 Male 73 ΦΑΝΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 1977 ΣΔΦ ΤΡΑΧΙΝΑ 1:33:32 1:46:46
3 3 1 30-39 Male 96 ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ  1982 Α.Π.Σ. ΔΡΩΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:36:13 1:49:36
4 4 3 40-49 Male 58 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:42:41 1:56:05
5 5 2 30-39 Male 189 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΡΥΔΑΣ 1983 GALATSI RUNNERS 1:45:33 1:59:38
6 6 1 50-59 Male 203 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΠΡΟΚΟΣ - 1:45:49 1:59:46
7 7 4 40-49 Male 52 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΑΠΣ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:45:57 2:00:43
8 8 3 30-39 Male 129 ΣΤΑΘΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:49 2:01:27
9 9 4 30-39 Male 149 ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ 1981 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:47:54 2:02:10
10 10 5 30-39 Male 35 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΚΡΙΤΖΑΣ 1983 MYATHLETE 1:48:28 2:02:52
11 11 5 40-49 Male 77 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ 1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:49:42 2:03:36
12 12 6 30-39 Male 107 ΜΑΝΟΣ ΜΟΙΡΑΣ 1985 Α.Π.Σ. ΔΡΩΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:49:05 2:03:38
13 13 7 30-39 Male 150 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 Α.Π.Σ. ΔΡΩΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:50:09 2:04:47
14 14 6 40-49 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΕΛΛΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:48:27 2:04:53
15 15 7 40-49 Male 19 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:53 2:05:20
16 16 2 50-59 Male 160 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1965 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:50:21 2:05:40
17 17 1 18-29 Male 83 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΡΟΥΝΗΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:13 2:05:49
18 18 8 40-49 Male 180 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1976 ALIARTISTAS RUNNING TEAM - 2:05:53
19 19 8 30-39 Male 186 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ 1983 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:05 2:07:23
20 20 1 60-69 Male 200 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:53:23 2:07:45
21 21 9 40-49 Male 179 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΙΡΗΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΨΑΧΝΩΝ 1:53:31 2:08:02
22 1 1 30-39 Female 42 ΡΟΔΑΝΘΗ-ΝΙΚΗ ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ 1986 1:52:50 2:08:21
23 22 3 50-59 Male 198 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΝΗΣ - 1:53:26 2:08:46
24 23 10 40-49 Male 64 ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1976 RUNNER KASTROY 1:54:23 2:09:19
25 24 9 30-39 Male 173 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΡΑΜΑΣ  1985 Α.Π.Σ. ΔΡΩΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:49:17 2:09:40
26 25 10 30-39 Male 168 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ 1988 MY ATHLET 1:56:11 2:10:27
27 26 4 50-59 Male 108 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:54:04 2:10:42
28 27 5 50-59 Male 199 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:55:07 2:10:50
29 28 11 30-39 Male 210 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ - 1:54:55 2:11:19
30 2 1 40-49 Female 95 ΕΛΙΝΑ ΜΑΚΡΙΔΗ 1972 SATRAPISTAS 1:56:05 2:12:02
31 29 6 50-59 Male 9 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ 1968 ΣΔΥΑ 1:56:09 2:12:04
32 30 11 40-49 Male 34 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΟΤΣΙΔΗΣ 1974 1:55:50 2:12:16
33 31 12 30-39 Male 91 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΑΪΟΣ 1985 ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 1:56:50 2:12:26
34 32 12 40-49 Male 69 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ  1976 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:56:56 2:12:54
35 33 13 40-49 Male 98 ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΖΑΝΝΕΣ 1971 1:57:44 2:12:56
36 34 13 30-39 Male 12 ΟΘΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1983 1:58:31 2:13:41
37 35 1 70+ Male 113 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ 1946 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:55:59 2:13:45
38 36 14 30-39 Male 175 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΗΓΑΝΗΣ 1979 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:56:14 2:14:03
39 3 2 40-49 Female 133 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ 1973 1:58:49 2:14:32
40 37 14 40-49 Male 60 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:04 2:14:43
41 38 7 50-59 Male 217 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:58:43 2:15:19
42 39 8 50-59 Male 202 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ - 1:58:17 2:15:27
43 4 3 40-49 Female 89 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΣΤΙΔΟΥ 1975 1:58:00 2:15:30
44 5 2 30-39 Female 70 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΡΟΥΣΗ 1979 1:58:46 2:16:30
45 40 2 18-29 Male 170 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΤΣΑΣ - 2:02:42 2:16:59
46 41 15 40-49 Male 152 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ 1971 Σ.Α.Π.ΠΑ.Ζ 2:00:19 2:17:11
47 42 2 60-69 Male 120 ΝΙΚΟΣ ΜΠΡΟΚΟΣ 1958 2:00:13 2:17:11
48 43 15 30-39 Male 117 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΠΟΥΖΙΚΑΣ 1988 ALIARTISTAS 2:02:34 2:17:55
49 44 16 40-49 Male 3 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ 1978 2:01:55 2:18:22
50 45 9 50-59 Male 8 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 1966 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:02:29 2:18:30
51 46 17 40-49 Male 31 ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΙΟΚΑΣ 1972 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:59 2:18:47
52 47 18 40-49 Male 40 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:58 2:18:55
53 48 3 18-29 Male 101 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ 1993 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:01:49 2:18:56
54 49 19 40-49 Male 6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:02:53 2:19:00
55 50 20 40-49 Male 201 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:01:35 2:19:21
56 51 10 50-59 Male 207 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ - ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 2:04:58 2:19:41
57 52 3 60-69 Male 121 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ 1957 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:03:52 2:19:43
58 53 21 40-49 Male 124 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2:04:56 2:20:06
59 54 11 50-59 Male 131 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:52 2:20:17
60 55 22 40-49 Male 216 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ - 2:04:44 2:20:42
61 56 16 30-39 Male 209 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΝΤΟΣΘΕΝΟΣ - 2:05:07 2:20:44
62 6 3 30-39 Female 18 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 1984 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:05:01 2:20:47
63 57 23 40-49 Male 140 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1973 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΑΡΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:04:26 2:21:28
64 58 24 40-49 Male 194 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΙΟΥΤΗΣ - 2:05:40 2:21:37
65 59 25 40-49 Male 195 ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΑΡΑΣ 1977 ΑΣΤΤΥ 2:05:39 2:21:40
66 60 26 40-49 Male 17 ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ 1970 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:04:34 2:22:20
67 61 12 50-59 Male 174 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΤΣΗΣ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 2:05:04 2:22:20
68 62 4 60-69 Male 111 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1957 ΔΡΟΜΕΙΣ ΨΑΧΝΩΝ 2:04:32 2:22:21
69 63 13 50-59 Male 30 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:04:25 2:22:51
70 7 4 30-39 Female 190 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1980 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:06:23 2:22:53
71 64 14 50-59 Male 208 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ - ΑΣ ΒΟΥΡΒΟΥΡΩΝ 2:06:04 2:22:54
72 8 4 40-49 Female 122 ΕΛΕΝΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 1975 ALIARTISTAS 2:06:19 2:23:32
73 65 15 50-59 Male 106 ΝΙΚΟΣ ΜΙΧΕΛΟΓΚΟΝΑΣ  1960 - 2:23:57
74 66 16 50-59 Male 141 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 ΑΚΟΛ 2:08:16 2:24:07
75 67 27 40-49 Male 10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:06:52 2:24:45
76 68 17 30-39 Male 204 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:07:20 2:25:21
77 69 28 40-49 Male 20 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΕΡΓΑΣ 1971 ΕΟΣ ΑΛΜΥΡΟΥ 2:08:52 2:25:35
78 70 17 50-59 Male 100 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ 1961 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:06:31 2:25:43
79 71 5 60-69 Male 74 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ 1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:26:00 2:26:25
80 72 18 30-39 Male 212 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ - 2:06:27 2:26:42
81 73 29 40-49 Male 218 ΞΕΝΟΦΩΝ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:11:51 2:27:00
82 74 18 50-59 Male 126 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΥΝΟΣ 1964 2:09:47 2:27:00
83 9 1 18-29 Female 22 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ 1994 2:09:52 2:27:12
84 75 30 40-49 Male 109 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:07:44 2:27:28
85 10 5 40-49 Female 112 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΠΑΡΤΖΗ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:10:35 2:27:36
86 76 19 50-59 Male 163 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:24 2:27:57
87 77 20 50-59 Male 110 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΡΙΚΟΣ - 2:12:04 2:28:25
88 78 6 60-69 Male 128 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 1957 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:09:38 2:28:26
89 79 21 50-59 Male 147 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1965 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:12:12 2:28:30
90 80 22 50-59 Male 185 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΣ 1961 SATRAPISTAS 2:11:58 2:28:41
91 11 6 40-49 Female 71 ΣΑΝΤΡΑ ΚΑΤΡΑΝΗ 1969 SATRAPISTAS 2:11:54 2:28:41
92 81 31 40-49 Male 130 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΞΥΖΟΓΛΟΥ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:42 2:28:50
93 82 32 40-49 Male 33 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΕΛΗΣ 1975 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:12:01 2:29:08
94 83 23 50-59 Male 29 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ 1959 OΡΕΙΒ ΣΚΑΤΩΝ 2:12:31 2:29:22
95 84 33 40-49 Male 24 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:45 2:29:31
96 12 2 18-29 Female 66 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ 1989 - 2:30:01
97 85 24 50-59 Male 87 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:12:36 2:30:05
98 13 7 40-49 Female 1 TRUDI EMILIANOU 1969 2:13:36 2:30:45
99 86 19 30-39 Male 176 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΣ 1980 ΔΡΟΜΕΙΣ ΨΑΧΝΩΝ 2:14:44 2:30:53
100 14 1 60-69 Female 136 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:12:35 2:31:08
101 87 25 50-59 Male 214 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ - ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:12:23 2:31:11
102 15 8 40-49 Female 139 ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 2:11:48 2:31:25
103 88 34 40-49 Male 182 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:11:44 2:31:25
104 89 20 30-39 Male 90 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:30 2:31:38
105 90 26 50-59 Male 169 ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ 1967 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:14:04 2:31:39
106 91 4 18-29 Male 211 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΕΓΙΑΣ - 2:14:42 2:31:39
107 16 1 50-59 Female 155 ΕΛΛΗ ΠΡΟΥΣΙΑΝΟΥ 1965 ΣΔΥΡΕΘΥΜΝΟΥ 2:12:14 2:31:40
108 92 27 50-59 Male 63 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:34 2:32:08
109 93 28 50-59 Male 197 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1965 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:13:55 2:32:46
110 94 35 40-49 Male 196 ΓΙΩΡΓΟΣ ΨΙΛΟΥΔΗΣ 1977 2:12:27 2:32:50
111 95 21 30-39 Male 191 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ - 2:12:48 2:33:17
112 96 29 50-59 Male 43 ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 1961 2:13:25 2:33:53
113 97 36 40-49 Male 4 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΤΟΣ 1970 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:13:57 2:34:00
114 98 37 40-49 Male 21 ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ 1974 ΣΑΠΠΑΖ 2:16:29 2:35:00
115 99 30 50-59 Male 177 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:18:35 2:37:02
116 100 38 40-49 Male 56 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1977 ΑΘΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 2:20:13 2:37:19
117 101 39 40-49 Male 193 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ - 2:17:37 2:37:35
118 102 31 50-59 Male 11 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:29 2:38:00
119 103 22 30-39 Male 88 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ 1980 2:15:03 2:38:04
120 104 23 30-39 Male 183 ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΑΡΑΝΤΟΣ 1983 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:17:11 2:38:07
121 105 40 40-49 Male 32 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ 1972 ΑΝΤΙΚΥΡΑ 2:19:42 2:39:12
122 106 24 30-39 Male 76 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΙΤΣΙΝΗΣ 1983 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 2:21:00 2:39:13
123 107 41 40-49 Male 158 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΡΩΤΟΥΣ 1972 2:20:58 2:39:13
124 108 32 50-59 Male 119 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΟΥΣΓΟΣ 1960 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:18 2:39:29
125 109 33 50-59 Male 205 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΖΑΝΑΣ - 2:21:44 2:40:51
126 110 34 50-59 Male 161 AΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΕΡΕΝΤΕΛΛΟΣ 1962 2:21:36 2:41:27
127 17 2 50-59 Female 114 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ 1966 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:52 2:41:43
128 111 35 50-59 Male 166 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ 1964 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:22:02 2:41:43
129 112 42 40-49 Male 82 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΟΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:21:50 2:41:45
130 113 36 50-59 Male 206 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΓΓΟΣ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:21:48 2:41:45
131 114 5 18-29 Male 102 ΛΟΥΚΑΣ ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ 1992 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:18:51 2:42:31
132 115 37 50-59 Male 127 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΤΑΣΗΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 2:20:34 2:43:37
133 116 38 50-59 Male 48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΡΒΑΣ 1966 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:23:58 2:43:50
134 18 3 50-59 Female 188 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΡΟΥΣΙΟΥ 1966 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:24:00 2:43:51
135 19 9 40-49 Female 213 ΜΑΡΘΑ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ - ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΤΕΑΜ 2:25:27 2:44:22
136 117 25 30-39 Male 153 ΝΙΚΟΣ ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ 1985 2:25:19 2:44:35
137 118 7 60-69 Male 97 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΡΑΣ 1952 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ - 2:45:16
138 119 8 60-69 Male 162 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΙΓΑΛΑΣ 1956 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:57 2:45:30
139 120 43 40-49 Male 125 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1969 2:22:17 2:45:39
140 121 26 30-39 Male 62 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 1980 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:24:25 2:46:50
141 122 44 40-49 Male 5 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1970 2:28:13 2:47:28
142 123 39 50-59 Male 92 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 EXTREMEPRO TEAM 2:24:51 2:47:50
143 124 40 50-59 Male 65 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1966 2:28:14 2:48:46
144 125 45 40-49 Male 157 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ - 2:18:30 2:48:57
145 126 9 60-69 Male 159 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΑΦΡΑΣ 1953 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 2:26:51 2:49:22
146 127 41 50-59 Male 167 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:29:10 2:49:42
147 128 10 60-69 Male 135 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:26:56 2:49:54
148 129 11 60-69 Male 84 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ 1951 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:30:35 2:50:26
149 130 12 60-69 Male 75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΚΙΔΗΣ 1950 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:27:43 2:50:45
150 131 13 60-69 Male 123 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΑΚΟΣ 1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:30:30 2:50:54
151 132 42 50-59 Male 134 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ 1966 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:24:14 2:51:08
152 133 46 40-49 Male 137 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΣ 1969 2:30:04 2:51:31
153 134 47 40-49 Male 57 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΚΑΛΛΙΛΑΣ 1971 2:29:07 2:51:33
154 135 27 30-39 Male 172 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΚΑΡΙΔΗΣ 1985 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:22:48 2:51:33
155 136 43 50-59 Male 151 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:24:44 2:53:44
156 137 48 40-49 Male 145 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΡΠΑΙΡΗΣ 1972 2:30:23 2:54:44
157 138 14 60-69 Male 215 ΘΕΡΙΝΟΣ ΠΑΤΑΚΑΣ - ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:29:49 2:55:35
158 139 44 50-59 Male 86 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΦΙΝΗΣ 1965 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:29:56 2:55:36
159 20 10 40-49 Female 143 ΙΣΑΒΕΛΛΑ ΠΑΠΑΧΕΙΜΩΝΑ 1972 2:34:07 2:55:45
160 140 15 60-69 Male 13 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1950 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:33:54 2:56:21
161 141 45 50-59 Male 219 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ - ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:30:15 2:59:47
162 142 49 40-49 Male 156 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΥΘΟΥΛΑΣ 1974 ΔΡΟΜΕΩΝ ΨΑΧΝΩΝ 2:35:33 2:59:49
163 143 50 40-49 Male 16 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥΣΤΗΣ - ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ 2:35:08 2:59:50
164 144 51 40-49 Male 116 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΓΙΑΣ - 2:37:07 3:00:12
165 145 28 30-39 Male 53 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΘΑΝΟΣ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:39:14 3:00:15
166 146 46 50-59 Male 192 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΡΕΜΗΣ 1959 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:37:21 3:00:55
167 147 52 40-49 Male 7 ΜΑΡΚΟΣ ΑΛΙΚΑΡΗΣ 1970 2:38:10 3:02:34
168 148 16 60-69 Male 38 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΛΙΑΝΗΣ 1958 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:39:57 3:03:20
169 149 47 50-59 Male 178 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ 1962 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:39:59 3:03:21
170 21 5 30-39 Female 220 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΣΤΑΝΙΑ - ΛΙΒΑΔΕΙΑ 2:38:29 3:05:31
171 150 48 50-59 Male 105 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΛΟΣ 1968 2:40:14 3:07:22
172 151 2 70+ Male 25 ΦΑΝΗΣ ΒΟΡΕΙΝΑΚΗΣ 1945 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ/TELMISSOS 2:55:45 3:24:21
173 152 53 40-49 Male 93 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ 1973 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ - 3:42:36
174 153 54 40-49 Male 41 ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ - 3:42:38
175 154 3 70+ Male 154 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΡΑΣΣΑΣ 1931 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ - 3:49:20

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ 
Α/Α ΑΝΑ ΦΥΛΟ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 10km
1 1 1 30-39 Male 296 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΜΠΑΝΗΣ 1979 SUPPORT BROKERS 0:39:41
2 2 1 40-49 Male 255 ΒΛΑΣΗΣ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:44:10
3 3 2 30-39 Male 304 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΖΑΒΑΛΗΣ 1980 ΤΡΑΧΙΝΑ 0:47:44
4 4 2 40-49 Male 285 ΗΛΙΑΣ ΝΤΕΛΗΣ 1977 ΑMOS RUNNING TEAM 0:47:48
5 5 1 50-59 Male 228 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1966 ALIARTISTAS 0:49:59
6 6 3 40-49 Male 233 ΚΩΣΤΑΣ ΒΛΑΧΟΣ  1971 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:50:04
7 7 4 40-49 Male 226 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ 1971 ALIARTISTAS 0:50:08
8 8 3 30-39 Male 260 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ 1981 0:50:11
9 9 5 40-49 Male 284 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ 1976 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:50:21
10 1 1 30-39 Female 275 ΟΛΓΑ ΜΑΓΓΟΓΙΑ 1988 ALIARTISTAS 0:53:35
11 2 2 30-39 Female 318 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΥ 1988 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:54:02
12 10 6 40-49 Male 311 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΧΑΛΑΚΗΣ 1972 SUPPORT BROKERS S.A. 0:54:07
13 3 1 40-49 Female 303 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:54:30
14 11 7 40-49 Male 268 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ 1971 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0:54:35
15 12 1 18-29 Male 316 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ 1991 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:55:06
16 13 8 40-49 Male 298 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΑΡΚΟΣ 1976 0:55:21
17 14 9 40-49 Male 272 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 OBLAKOVE PERTLE 0:55:40
18 4 3 30-39 Female 269 ΕΥΑ ΚΟΦΙΝΗ 1984 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:55:56
19 15 10 40-49 Male 278 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ 1971 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:56:24
20 16 2 18-29 Male 291 ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 2000 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:56:36
21 17 4 30-39 Male 326 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982 0:56:54
22 5 1 18-29 Female 288 ΠΕΓΚΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:57:35
23 18 2 50-59 Male 315 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ 1966 ΣΑΦΑΝΣ 0:57:57
24 19 11 40-49 Male 247 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1974 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:58:20
25 20 12 40-49 Male 295 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΜΟΥΗΛ 1975 0:58:20
26 21 13 40-49 Male 249 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ 1971 ALIARTISTAS 0:58:20
27 22 5 30-39 Male 262 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1981 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 0:58:22
28 23 3 18-29 Male 230 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 2004 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:58:25
29 24 1 60-69 Male 251 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΛΟΠΗΤΑΣ 1957 ΤΣΟΥΚΑ ΤΡΑΝΗ ΒΡΥΣΗ 0:58:32
30 6 4 30-39 Female 267 ΣΒΕΤΛΑΝΑ ΚΟΥΛΑΚΟΒΑ 1984 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:58:37
31 25 2 60-69 Male 242 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ 1950 ΑΠΟΛΛΩΝ Δ Α 0:59:08
32 26 14 40-49 Male 289 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1976 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:59:27
33 27 6 30-39 Male 283 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΚΑΝΕΒ 1987 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:59:51
34 7 1 50-59 Female 266 ΜΑΙΡΗ ΚΟΤΣΙΚΟΝΑ 1968 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:00:26
35 8 2 40-49 Female 240 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ 1974 ALIARTISTAS 1:01:50
36 28 7 30-39 Male 246 ΓΙΩΡΓΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 1988 ALIARTISTAS RUNNING TEAM 1:01:50
37 29 15 40-49 Male 280 ΚΩΣΤΑΣ ΜΠΕΖΑΪΤΗΣ 1974 ALIARTISTAS 1:02:22
38 30 8 30-39 Male 254 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΔΡΗΣ 1983 1:02:27
39 31 3 50-59 Male 245 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ 1962 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:02:41
40 32 4 18-29 Male 300 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 1989 ΘΕΣΠΙΕΣ CLUB 1:02:58
41 9 3 40-49 Female 307 ΒΑΓΙΑ ΤΣΙΩΛΗ 1973 ALIARTISTAS 1:03:11
42 10 2 18-29 Female 290 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:03:16
43 33 16 40-49 Male 257 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:03:17
44 34 1 70+ Male 292 ΑΛΕΚΟΣ ΠΡΟΥΣΣΙΝΟΥΔΗΣ 1944 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:03:25
45 11 4 40-49 Female 258 ΕΛΛΕΝΗ ΚΑΡΟΚΗ  1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:04:45
46 35 9 30-39 Male 282 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΟΥΖΑΣ 1979 ΑΝΑΛΗΨΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:07:46
47 12 5 30-39 Female 293 ΕΥΑ ΡΙΓΟΥ 1980 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 1:07:47
48 36 17 40-49 Male 253 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:07:47
49 37 4 50-59 Male 325 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ 1964 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:08:29
50 38 10 30-39 Male 308 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ 1986 ΠΟΙΜΕΝΕΣ 1:11:10
51 39 18 40-49 Male 276 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΔΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:11:19
52 40 5 18-29 Male 287 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1989 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:12:57
53 41 11 30-39 Male 286 ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1987 ALIARTISTAS 1:13:32
54 42 5 50-59 Male 306 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 1967 ALIARTISTAS 1:13:51
55 43 3 60-69 Male 320 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ 1953 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:14:28
56 44 19 40-49 Male 244 ΑΡΓΥΡΗΣ ΖΑΝΤΖΑΣ 1978 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 1:14:32
57 13 2 50-59 Female 274 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 EXTREMEPRO TEAM 1:16:00
58 45 6 50-59 Male 317 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ 1964 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:16:18
59 46 7 50-59 Male 236 ΓΑΒΡΗΛΟΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 1967 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:16:27
60 14 3 18-29 Female 232 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1990 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:16:49
61 47 20 40-49 Male 261 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1977 ALIARTISTAS 1:17:17
62 15 3 50-59 Female 277 ΛΟΥΚΙΑ ΜΑΚΡΙΔΗ 1966 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:17:23
63 16 5 40-49 Female 319 ΕΛΛΗ ΤΑΣΙΑ 1969 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:17:46
64 48 12 30-39 Male 231 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 1:19:11
65 49 21 40-49 Male 271 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΑΤΗΣ 1970 ALIARTISTAS 1:19:30
66 17 6 40-49 Female 323 ΑΡΕΤΗ ΛΕΒΑΝΤΑΝΤΖΗ 1974 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:19:33
67 50 4 60-69 Male 243 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 1954 1:20:28
68 51 6 18-29 Male 221 ANGELOS ARORA 1995 1:22:27
69 18 6 30-39 Female 222 CHRISTINA ARORA 1986 1:22:32
70 52 5 60-69 Male 301 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ 1953 ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 1:23:53
71 53 13 30-39 Male 297 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΗΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:24:27
72 19 1 60-69 Female 299 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ 1957 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:26:27
73 20 7 40-49 Female 321 ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΛΥΒΑ 1975 1:28:01
74 21 4 18-29 Female 265 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΟΡΡΕ 1995 GALATSI RUNNERS 1:29:45
75 54 ALL Male 339 NONAME_2017 ΩΩ__10KM_3 - 1:30:03
76 22 8 40-49 Female 224 ΑΘΗΝΑ ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:33:43
77 55 8 50-59 Male 264 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ 1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:43
78 56 1 70+ Female 327 ΦΑΝΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1947 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 1:37:39
79 23 2 60-69 Female 309 ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΑΝΤΟΥ 1954 Α.Π.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:38:29

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 2ΚΜ 
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 2km
1 Male 362 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2005 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:07:47
2 Male 365 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΑΡΑΛΗΣ 2003 0:08:07
3 Male 360 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2008 ΔΡΟΜΕΙΣ ΚΑΣΤΡΟΥ 0:08:10
4 Male 371 ΗΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ 2010 SATRAPISTAS 0:08:55
5 Male 397 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_14 - 0:09:04
6 Male 402 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_19 - 0:09:09
7 Male 357 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2008 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:09:44
8 Male 367 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ 2006 ΠΙΝΔΑΡΟΣ 0:09:54
9 Male 376 ΝΙΚΗΤΑΣ ΜΑΡΑΣ 2009 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:10:26
10 Male 399 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_16 - 0:10:27
11 Male 378 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ 2009 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:10:28
12 Male 356 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΑΣ 2006 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:10:30
13 Male 379 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΡΑΣ 2008 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:10:50
14 Male 380 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΡΑΣ 2007 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:10:54
15 Male 387 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΦΗΚΑΣ 2008 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:10:57
16 Male 392 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_1 - 0:11:09
17 Male 393 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_10 - 0:11:43
18 Male 361 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ 2006 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:12:33
19 Male 351 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ 2008 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:12:36
20 Male 395 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_12 - 0:12:55
21 Male 353 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ 2010 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:12:56
22 Male 403 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_2 - 0:12:57
23 Female 354 ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΙΤΣΟΥ 2004 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:13:37
24 Female 384 ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 2006 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:13:40
25 Male 396 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_13 - 0:15:03
26 Female 366 ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ 2007 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:15:04
27 Female 390 ΑΝΤΩΝΙΑ ΦΕΪΖΟ 1984 0:15:32
28 Female 358 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΛΥΝΟΥ 1982 1 0:15:33
29 Male 382 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΕΛΗΣ 2008 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:16:55
30 Female 381 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΤΑΜΚΑ 2009 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:16:56
31 Male 372 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΟΣ ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΣ 1990 0:23:29
32 Female 383 ΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΙΩΤΗ 1970 0:23:30
33 Female 373 ΡΟΥΛΑ ΚΩΣΤΟΡΙΖΟΥ  1990 0:23:30
34 Male 401 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_18 - 0:23:30
35 Male 400 NONAME_2017 ΩΩ__2KM_17 - 0:23:40
36 Female 391 ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΟΥΚΑ 1976 0:23:40


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001