Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

7 ος Ημιμαραθώνιος Αιγιαλείας - 18 Μαρ 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ 
Rank  Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km finish 
1 ALL Male 193    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ - 1:22:58 1ος 
2 ALL Male 35    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  1991 ΑΟ ΠΕΛΩΨ 1:27:26 2ος 
3 ALL Male 198    ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - 1:29:23 3ος 
4 ALL Male 162    ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ 1977 Α.Ε.Κ. 1:30:08 
5 ALL Male 23    ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1986 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:32:27 
6 ALL Male 101    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΥΧΤΑΣ 1977 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:32:28 
7 ALL Male 139    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:33:29 
8 ALL Male 135    ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:34:46 
9 ALL Male 82    ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:34:54 
10 ALL Female 153    ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΙΓΙΟ 1:35:03 1η 
11 ALL Male 136    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1969 ΑΙΓΙΟ 1:35:05 
12 ALL Male 146    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ 1976 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:38:40 
13 ALL Male 47    ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ 1976 BRT-KPN® 1:38:51 
14 ALL Male 127    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 1:39:03 
15 ALL Male 166    ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΤΑΘΑΤΟΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:05 
16 ALL Male 97    ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1983 ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ 1:40:55 
17 ALL Male 1    MARCO BURA 1993 1:40:17 
18 ALL Male 2    JEROEN KLINK 1970 BRUUS RUNNING TEAM 1:41:48 
19 ALL Male 121    ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΤΟΥΣΚΑΣ 1972 DAILY MARKET 1:42:15 
20 ALL Male 156    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΝΟΥΡΗΣ 1973 BRT-KPN® 1:42:22 
21 ALL Female 178    ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 1976 1:42:28 2η 
22 ALL Male 168    ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1976 AΘΗΝΟΔΩΡΑΣ 1:42:37 
23 ALL Male 196    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - 1:42:44 
24 ALL Male 187    ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΨΑΣ 1971 3P 1:42:49 
25 ALL Female 16    ΒΙΒΗ ΒΑΓΕΝΑ 1974 Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 1:43:04 3η 
26 ALL Male 69    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΛΥΜΠΙΡΗΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:43:08 
27 ALL Male 197    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ - 1:43:41 
28 ALL Male 131    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1968 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:43:41 
29 ALL Male 44    ΗΛΙΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΣ  1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:44:34 
30 ALL Male 202    ΑΝΤΩΝΗΣ ΘΕΟΔΟΥΛΗΣ - 1:44:53 
31 ALL Male 103    ΚΩΣΤΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:45:45 
32 ALL Male 133    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:46:24 
33 ALL Male 137    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΡΡΑΣΟΓΛΟΥ 1963 ΣΜΑΧ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:47:14 
34 ALL Female 79    ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΟΥΡΛΕΣΗ 1974 Σ.Δ.Υ. ΠΑΤΡΑΣ 1:47:55 
35 ALL Female 181    ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΡΟΥ 1974 ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ - ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:48:21 
36 ALL Male 188    ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:49:48 
37 ALL Male 99    ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:50:30 
38 ALL Male 32    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:35 
39 ALL Male 108    ΜΑΡΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1975 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 1:51:09 
40 ALL Male 30    ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΙΑΣ 1980 ΕΡΜΗΣ 1:51:49 
41 ALL Male 45    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΖΑΝΗΣ 1999 1:52:03 
42 ALL Male 191    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  1999 1:52:03 
43 ALL Male 118    NIKOLAOS ΝΙΚΟΥ 1962 FEIDIPPIDHS 1:52:09 
44 ALL Male 51    ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1982 1:52:36 
45 ALL Male 180    ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΣΙΡΙΓΚΑΣ 1985 ΤΡΑΧΙΝΑ 1:52:46 
46 ALL Male 167    ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:53:41 
47 ALL Male 93    ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΙΩΤΗΣ 1966 1:53:47 
48 ALL Male 119    ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ 1964 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 1:54:11 
49 ALL Female 183    ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΙΠΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1978 ΑΚΡΑΤΑ 1:54:34 
50 ALL Male 157    ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΣΚΟΥΝΤΖΟΣ 1965 ΑΘΗΝOΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:54:42 
51 ALL Male 37    ΦΩΤΗΣ ΔΟΥΒΡΗΣ 1977 3Π 1:55:07 
52 ALL Male 36    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΟΥΒΡΗΣ 1975 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 1:55:07 
53 ALL Male 12    ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΟΚΗΣ 1976 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 1:56:19 
54 ALL Male 42    ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ 1988 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:56:46 
55 ALL Male 201    ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΙΟΒΑΣ - 1:56:46 
56 ALL Male 138    ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 1980 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 1:56:47 
57 ALL Female 148    ΜΑΡΙΑ ΡΑΓΓΟΥ 1971 ΦΑΕΘΩΝ ΠΑΤΡΑΣ 1:58:12 
58 ALL Male 72    ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΔΑΣ 1969 1:58:37 
59 ALL Male 48    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 1973 1:58:41 
60 ALL Male 150    ΑΝΔΡΕΑΣ ΡΕΜΜΑΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:45 
61 ALL Male 100    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1981 1:58:46 
62 ALL Male 111    ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΑΔΑΣ 1963 Σ.Μ. ΑΧ ΦΙΔΕΙΠΠΙΔΗΣ 1:58:53 
63 ALL Female 192    ΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1:58:54 
64 ALL Male 8    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΥΜΑΡΑΣ  1980 1:59:07 
65 ALL Male 160    ΣΤΑΘΗΣ ΣΠΑΝΟΣ 1996 1:59:08 
66 ALL Male 66    ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1965 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 1:59:10 
67 ALL Male 52    ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966 1:59:14 
68 ALL Male 105    ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 1964 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ''ΕΡΜΗΣ'' 1:59:42 
69 ALL Male 107    ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΥΚΑΣ 1973 ΦΕΙΔΙΠΙΔΗΣ 1:59:43 
70 ALL Female 174    ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΤΡΑΝΤΖΑ 1984 2:00:51 
71 ALL Female 3    PASCALE TERLAAK 1968 2:01:02 
72 ALL Male 75    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΣΑΡΑΣ 1965 2:01:08 
73 ALL Male 195    MATS SVENSSON - 2:01:52 
74 ALL Male 81    ΑΛΕΞΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:02:04 
75 ALL Male 20    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΡΡΟΙΟΣ 1973 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:02:09 
76 ALL Male 50    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ 1970 2:02:30 
77 ALL Male 184    ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΟΥΣΕΚΗΣ 1977 2:02:38 
78 ALL Male 87    ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΪΝΑΣ 1959 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:02:38 
79 ALL Male 154    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΡΒΕΣ 1989 2:03:23 
80 ALL Male 200    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 2:03:33 
81 ALL Male 89    ΜΑΡΙΝΟΣ ΛΕΚΕΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:54 
82 ALL Male 170    ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 2:05:08 
83 ALL Male 109    ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΡΚΙΩΤΗΣ 1976 2:05:08 
84 ALL Female 165    ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1974 ''ΕΡΜΗΣ'' ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:05:38 
85 ALL Male 33    ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:08:56 
86 ALL Male 144    ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ 1993 2:09:31 
87 ALL Female 132    ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1999 - 2:09:31 
88 ALL Male 152    ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΑΚΚΑΣ 1969 ''ΕΡΜΗΣ'' ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:09:49 
89 ALL Male 151    ΘΩΜΑΣ ΡΕΠΑΝΤΗΣ 1976 2:10:13 
90 ALL Female 125    ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1965 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:10:15 
91 ALL Female 147    ΡΟΥΛΑ ΠΡΟΚΟΠΗ 1971 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:12:30 
92 ALL Male 176    ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΤΣΑΚΑΛΟΗΙΑΝΝΗΣ 1978 ΣΔΠ 2:13:45 
93 ALL Male 189    ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:46 
94 ALL Male 13    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1965 2:14:52 
95 ALL Male 95    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΤΑΚΙΑΣ  1977 2:15:07 
96 ALL Male 62    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ 1955 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2:15:15 
97 ALL Male 143    ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 2:16:19 
98 ALL Male 113    ΣΤΡΑΤΟΣ ΜΠΑΧΑΡΗΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:17:32 
99 ALL Female 76    ΜΑΡΙΝΑ ΚΟΥΒΑΡΑ 1976 2:18:50 
100 ALL Female 43    ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1982 ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο 2:19:12 
101 ALL Female 10    ΕΥΤΥΧΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1997 - 2:25:53 
102 ALL Male 53    ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ 1993 WHITE BOX 2:26:35 
103 ALL Female 203    ΕΛΛΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ - 2:27:17 
104 ALL Male 7    ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΛΜΠΑΝΗΣ 1997 2:29:52 
105 ALL Male 49    ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 2000 2:30:01 
106 ALL Male 24    ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1981 2:32:00 
107 ALL Male 25    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ 1983 2:32:02 
108 ALL Male 199    ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - 2:34:53 
109 ALL Male 104    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΘΟΥΝΗΣ 1982 2:43:45 
110 ALL Male 161    ΠΑΥΛΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ 1980 2:49:50 
111 ALL Male 163    ΚΙΜΩΝΑΣ ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1981 2:49:54 
112 ALL Male 169    ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ 1988 2:50:52 
113 ALL Male 194    ΔΟΥΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 3:01:50 
114 ALL Male 204    ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ DNF - DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ 
Rank Category Gender BIB Name YOB Club 5km 
1 ALL Male 1194    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΤΖΗΣ - 0:19:18 1ος
2 ALL Male 1193    ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 0:19:23 2ος
3 ALL Male 1006    ΤΑΣΟΣ ΑΡΙΔΑΣ 1981 0:20:14 3ος
4 ALL Male 1057    ΣΤΑΘΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1994 0:20:56 
5 ALL Male 1120    ΦΩΤΗΣ ΝΤΙΝΟΥ  1984 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:21:11 
6 ALL Male 1010    ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΝΔΩΡΟΣ 1963 TOP FORM CITY 0:21:19 
7 ALL Male 1195    ΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 0:21:47 
8 ALL Male 1172    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΜΗΣ 1973 0:22:36 
9 ALL Male 1146    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ 1998 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ 0:22:51 
10 ALL Male 1196    ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - 0:23:01 
11 ALL Female 1011    ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ 1992 Α.Ο ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 0:23:48 1η
12 ALL Female 1062    ΛΥΔΙΑ/LYDIA ΚΑΡΑΜΑΝΗ/KARAMANI 1995 - 0:23:59 2η
13 ALL Male 1138    ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 2003 ΑΘΗΝΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:24:11 
14 ALL Male 1187    ΧΡΙΣΤΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:41 
15 ALL Male 1202    ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ - 0:24:49 
16 ALL Male 1131    ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1991 ΦΙΛΑΘΛΙΤΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ 0:24:51 
17 ALL Female 1148    ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗ 2004 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:24:52 3η
18 ALL Female 1135    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΥΛΟΥ 1997 - 0:25:00 
19 ALL Male 1197    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ - 0:25:16 
20 ALL Male 1027    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1984 0:25:19 
21 ALL Female 1192    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΟΛΙΤΗ - 0:25:20 
22 ALL Male 1204    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΞΗΡΟΣ - 0:25:25 
23 ALL Male 1016    ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΑΛΑΝΗΣ 1957 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:25:25 
24 ALL Male 1107    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΚΑΣ 2003 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ''ΕΡΜΗΣ'' 0:25:37 
25 ALL Male 1143    ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΑΜΠΑΒΙΛΑΣ 2004 0:25:40 
26 ALL Male 1182    ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ 1978 OINIADES RUNNERS 0:25:50 
27 ALL Male 1098    ΚΟΣΜΑΣ ΜΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1995 0:25:53 
28 ALL Female 1106    ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΚΑ 2004 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:25:54 
29 ALL Male 1067    ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1967 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 0:26:04 
30 ALL Male 1095    ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΛΑΒΕΤΑΣ 1975 0:26:05 
31 ALL Male 1203    ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ - 0:26:18 
32 ALL Male 1080    ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ 1985 0:26:23 
33 ALL Male 1088    ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΥΡΤΗΣ  1982 0:26:28 
34 ALL Female 1169    ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΒΛΗ 1999 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:26:32 
35 ALL Female 1170    ΒΑΓΙΑ ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ 2002 0:26:33 
36 ALL Male 1003    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:34 
37 ALL Male 1125    ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1955 0:26:44 
38 ALL Male 1056    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:59 
39 ALL Male 1074    ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ 1993 ALL TERRAIN RUNNERS 0:27:04 
40 ALL Male 1200    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - 0:27:07 
41 ALL Male 1002    ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΕΚ 0:27:08 
42 ALL Male 1117    ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1952 ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ 0:27:14 
43 ALL Female 1065    ΑΡΤΕΜΙΣ ΚΑΡΔΑΡΑ 1963 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0:27:23 
44 ALL Male 1126    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΝΟΠΟΥΛΟΣ  1978 0:27:45 
45 ALL Male 1073    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 1974 0:27:49 
46 ALL Male 1139    ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΗΤΤΑΣ 2001 ΑΘΗΝΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:27:56 
47 ALL Female 1180    ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ 2000 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ ΑΙΓΙΕΥΣ 0:28:00 
48 ALL Female 1198    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ - 0:28:07 
49 ALL Male 1188    ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - 0:28:16 
50 ALL Male 1149    ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΑΝΔΡΑΒΕΛΗΣ 2004 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:28:32 
51 ALL Male 1121    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 2003 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ ΄'ΕΡΜΗΣ'' 0:28:41 
52 ALL Male 1114    ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1994 0:28:43 
53 ALL Male 1012    ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1989 0:28:51 
54 ALL Male 1041    ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ 1982 0:28:56 
55 ALL Male 1022    ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ 1981 0:29:13 
56 ALL Female 1097    ΧΑΡΑ ΜΑΝΤΙΚΑ  1996 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 0:29:19 
57 ALL Male 1032    ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 0:29:44 
58 ALL Male 1058    ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΙΟΣ 1990 0:29:44 
59 ALL Female 1081    ΤΕΡΗ ΚΟΡΔΟΥΛΗ 1981 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:47 
60 ALL Male 1023    ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ 1992 0:29:49 
61 ALL Male 1059    ΜΑΝΟΣ ΚΑΠΑΡΟΣ  1989 0:30:08 
62 ALL Male 1036    ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΔΡΙΤΣΑΣ 1978 0:30:16 
63 ALL Male 1124    ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1987 0:30:23 
64 ALL Male 1094    ΧΑΡΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ 1987 0:30:23 
65 ALL Male 1113    ΠΑΝΟΣ ΝΙΑΓΚΟΣ 1967 0:30:26 
66 ALL Female 1110    ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΡΜΠΙΛΗ 1997 0:30:47 
67 ALL Female 1175    ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΣΙΝΙΑ 1967 0:30:58 
68 ALL Female 1122    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ 1973 0:31:16 
69 ALL Female 1090    ΑΝΝΑ ΚΡΑΒΑΡΙΤΗ 1994 0:31:21 
70 ALL Male 1018    ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:31 
71 ALL Male 1040    ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΒΟΥΝΗΣ 1979 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:37 
72 ALL Female 1199    ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΚΟΥΖΟΥΤΖΑΚΟΓΛΟΥ - 0:31:44 
73 ALL Male 1109    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ 1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ Α.Σ.Τ.Ο "ΑΣΤΟΔΡΟΜΙΕΣ" 0:31:48 
74 ALL Female 1191    ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΟΥ - 0:32:20 
75 ALL Female 1141    ΝΑΝΤΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 1984 0:32:21 
76 ALL Female 1189    ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ - 0:32:44 
77 ALL Male 1104    ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΤΣΙΤΟΚ 0:32:56 
78 ALL Female 1039    ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΕΜΕ 1972 0:33:12 
79 ALL Male 1173    ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΣΙΑΓΑΣ 1993 - 0:33:29 
80 ALL Female 1184    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1969 0:33:35 
81 ALL Female 1083    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΤΣΙΡΑ 1972 0:33:51 
82 ALL Male 1038    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΥΛΛΗΣ 1978 0:35:15 
83 ALL Female 1070    ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 1977 0:35:39 
84 ALL Female 1087    ΕΛΕΝΗ ΚΟΥΡΛΕΣΗ 1983 0:36:02 
85 ALL Female 1105    ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ 1984 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 0:36:28 
86 ALL Male 1086    ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΥΝΙΝΙΩΤΗΣ 1974 0:36:52 
87 ALL Female 1130    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ 1988 0:37:25 
88 ALL Female 1190    ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ - 0:37:26 
89 ALL Male 1152    ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 1983 0:37:29 
90 ALL Female 1201    ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ - 0:38:20 
91 ALL Female 1069    ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΣΟΥΛΗ 1975 0:38:42 
92 ALL Male 1019    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 1971 0:38:52 
93 ALL Female 1178    ΑΣΗΜΙΝΑ ΧΑΝΟΥ 2007 0:39:35 
94 ALL Male 1176    ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΝΟΣ 1968 0:39:36 
95 ALL Female 1177    ΑΘΗΝΑ ΧΑΝΟΥ 2010 0:41:30 
96 ALL Male 1033    ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1963 0:39:36 
97 ALL Female 1035    ΧΑΡΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1972 0:39:43 
98 ALL Female 1034    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1974 0:39:54 
99 ALL Male 1162    ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΝΕΡΑΛΗΣ 1966 0:39:56 
100 ALL Male 1140    ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΠΛΑΤΥΚΩΣΤΑΣ 1977 0:41:49 
101 ALL Female 1031    ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  1987 BASEBOOTCAMP 0:42:51


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001