Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

 

6ος Δρόμος Αλκυόνων

Κατηγορία
1. Αποτελέσματα Δρόμου
Ημερομηνία
2021-10-03 00:00
Gender Rank Bib Name Finish/Lap9 Club
1 351 ΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1:59:03 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 392 ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:59:46
3 358 ΜΙΝΤΖΙΒΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:01:42 BIKE THIRTY VOLOS
4 337 ΚΑΠΙΡΑΚΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ 2:08:24
5 390 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΠΜΗΣ 2:13:48
6 321 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΗΣ 2:16:28 ΑΝΑΤΟΛΗ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
7 377 ΠΕΤΡΗΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ 2:18:24 ΑΣΑΠ
8 398 ΓΚΟΚΑΣ ΝΙΚΟΣ 2:19:58
9 382 ΡΙΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:20:38
1 361 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 2:20:58
10 363 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:22:28
11 314 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:24:20
12 335 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2:27:09 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
13 316 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΛΕΞΙΟΣ 2:30:27
14 322 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:30:50 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
15 319 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ 2:31:52 ΣΔΥΠ
16 370 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2:33:22
17 301 BODZIONI MAREK 2:34:03 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
18 365 ΝΤΟΜΟΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:35:25
19 325 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:35:37 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
20 330 ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 2:36:11
2 368 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΝΙΑ 2:36:58 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
21 391 ΤΖΙΓΕΡΟΓΛΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 2:36:59 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
22 308 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ 2:39:20
3 348 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2:39:59 MARATHON TEAM
23 334 ΚΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:40:18 Marathon club ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
24 360 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2:40:37 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
25 393 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:41:36
26 340 ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 2:41:55 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
4 366 ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2:44:38 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
27 311 ΑΝΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2:44:54
28 323 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2:45:24 ΣΔΥΠ
29 331 ΙΑΤΡΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 2:46:17 ΣΔΥΑ
30 359 ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΤΑΣΟΣ 2:46:32 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
31 386 ΣΕΪΜΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2:46:47 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
32 367 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:47:39
33 349 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:48:08 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
5 383 ΡΟΔΗ ΕΥΗ 2:48:09 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
6 389 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2:49:05 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
34 364 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2:49:05 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
7 353 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 2:50:16
35 350 ΛΙΟΝΤΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2:51:23
36 339 ΚΟΛΟΚΟΤΣΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2:52:20
37 328 ΖΕΡΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2:52:21
38 384 ΣΑΜΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:52:48
39 356 ΜΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2:54:27
40 397 ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ 2:54:38
41 387 ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:56:13 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
42 399 ΒΛΑΣΗΣ ΗΛΙΑΣ 2:56:14
43 333 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2:56:30
44 400 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΑΡΗΣ 2:57:15
45 317 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2:57:43 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
46 309 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2:58:13
47 345 ΛΑΓΙΟΣ ΘΑΚΗΣ 3:00:10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
48 313 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:01:55 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
8 303 Lucky Logan 3:02:05
9 394 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 3:02:21 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
49 343 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 3:03:44 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
50 310 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3:04:08 YOGA HEALING CENTER
10 304 SUCKOSKA DOROTA 3:04:50 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
51 320 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ 3:06:07 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
11 379 ΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 3:06:08
12 375 ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3:06:17 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
52 341 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 3:07:18 BMW HELLAS
53 342 ΚΡΙΜΙΤΖΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 3:07:34
54 357 ΜΑΡΓΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3:07:34
55 336 ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 3:09:19 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
56 327 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 3:10:53 ΕΥΚΛΗΣ
57 371 ΠΑΝΤΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 3:15:58
58 306 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 3:22:58
59 362 ΜΠΙΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 3:23:45 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ
60 373 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 3:24:37 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
61 381 ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ 3:27:03
62 302 CHISE MARIANNA 3:27:03
63 324 ΓΙΩΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3:32:19
64 305 ΑΖΑΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 3:47:52 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
65 332 ΙΓΓΛΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3:51:59
66 369 ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 4:06:26
67 374 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4:07:12 ΣΔΥΕ
68 395 ΨΑΛΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 4:07:41
13 347 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 4:17:54 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
14 354 ΜΑΚΡΑΚΑΗ ΕΥΗ 4:17:54 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
15 344 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4:17:54 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
-1 315 ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ /  
 
ΑΓΩΝΑΣ 6,6χλμ
GenderRank Bib Name Finish/Lap2 Club
1 613 ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΣ 25:01,52 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
2 639 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ 25:47,50 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
3 648 ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 27:39,18
4 662 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 28:06,98 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
5 665 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 28:32,34 Γ.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6 638 ΟΖΥΝΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ 29:20,31 PACHI TEAM
7 602 ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 30:21,29
8 653 ΣΙΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 30:33,04
9 627 ΛΙΒΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 31:12,98
10 660 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ 31:37,11 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
11 635 ΜΠΟΥΚΑΝΕΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 33:03,44 ΣΔΥ ΘΗΒΑΣ
12 630 ΜΑΡΙΤΣΑ ΙΩΑΝΝΑ 33:16,66
13 626 ΛΑΔΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 33:47,80
14 666 ΤΣΑΠΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 35:16,57
15 655 ΣΤΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 36:29,74
16 652 ΣΗΜΑΝΤΗΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 37:15,14
17 628 ΛΟΥΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 37:17,48
18 673 ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 37:17,96 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
19 644 ΠΑΤΑΚΑΣ ΘΕΡΙΝΟΣ 37:42,00
20 637 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 37:42,46 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
21 625 ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 38:09,93 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
22 624 ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 38:15,76 ΑΣΑΘ
23 646 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΩΤΑ 39:29,51
24 659 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 39:57,35 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
25 640 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40:06,14
26 615 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 40:20,76
27 667 ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 40:44,59 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
28 656 ΣΤΕΜΠΙΛΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 40:48,36 PIPALIEN
29 669 ΤΣΙΠΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 40:58,31 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
30 607 ΔΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 41:00,24 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
31 611 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 41:28,62 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
32 641 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 42:55,07
33 651 ΣΑΜΠΑΝΗ ΖΩΗ 43:15,05
34 612 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 43:15,82
35 647 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43:46,13 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
36 601 ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 44:26,33 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
37 617 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 46:57,54
38 623 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 47:17,19
39 642 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 47:17,34
40 661 ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 49:08,53 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
41 609 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 49:12,51 ΚΟΥΡΕΛΙΑ ΔΡΟΜΕΙΣ
42 622 ΚΙΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 49:57,97
43 632 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 52:32,31
44 672 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΑΝΝΑ 53:24,41 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
45 618 ΚΑΡΑΜΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 53:50,72 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
46 631 ΜΕΘΕΝΙΤΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 54:06,16
47 650 ΡΗΤΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 54:06,21 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
48 629 ΜΑΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 55:18,49 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
49 649 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ 55:43,54 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
50 657 ΣΥΚΑΜΙΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 63:46,05
51 621 ΚΙΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ 63:47,89
52 620 ΚΑΦΙΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 64:08,97
53 610 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 66:03,24 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2021-10-03 00:00

03


 

Αναζήτηση

Ημερολόγιο Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπονδίας F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo


uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001