Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
17
Ημερομηνία : 2019-02-17
18
19
20
21
22
23
25
26
27
28

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

6ος Καστόρειος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ταϋγέτου

Κατηγορία
Αποτελέσματα Βουνού
Ημερομηνία
23 Δεκ 2018 00:00

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ΚΜ
Α/Α ΑΝΑ ΦΥΛΟ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club 21km
1 1 1 Α 40-49 Male 1491 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:13:34
2 2 2 Α 40-49 Male 1489 ΠΑΥΛΟΣ ΤΖΑΝΑΒΑΡΑΣ 1969 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 2:14:49
3 3 1 Α 17-29 Male 1037 ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 2:17:12
4 4 2 Α 17-29 Male 1303 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ - 2:18:05
5 5 3 Α 17-29 Male 1256 AΝΑΣΤΑΣΙΟΣ-ΘΩΜΑΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 1989 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:18:10
6 1 1 Γ 17-39 Female 1444 ΒΗΘΛΕΕΜ ΣΑΠΙΟΥ 1981 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ 2:18:25
7 6 3 Α 40-49 Male 1006 IOANNIS DIMOPOULOS 1970 SPARTIATES DROMEIS\DIMOPOULOS COACHING 2:18:50
8 7 1 Α 30-39 Male 1395 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1983 KALAMATA TRAIL RUNNERS 2:20:00
9 8 4 Α 40-49 Male 1240 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ 1976 ΕΡΜΗΣ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ 2:20:41
10 9 4 Α 17-29 Male 1378 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1990 HORA MESSINIAS 2:21:29
11 10 5 Α 40-49 Male 1166 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ 1971 ΜΟΝΑΧΙΚΟΣ ΛΥΚΟΣ (GREEK WOLF) 2:21:55
12 11 2 Α 30-39 Male 1475 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ 1981 Σ.Δ.Υ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ 2:24:23
13 12 3 Α 30-39 Male 1373 ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΠΑΛΑΜΑΡΗΣ 1985 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 2:26:56
14 13 6 Α 40-49 Male 1138 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ 1969 FROZEN PEAKS 2:27:05
15 14 4 Α 30-39 Male 1233 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΥΡΒΕΛΟΣ 1986 THE3MULES 2:27:57
16 15 5 Α 17-29 Male 1271 VIKTOR OLOV ΛΕΩΝΙΔΟΥ 1994 2:28:26
17 16 6 Α 17-29 Male 1178 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1990 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:30:12
18 17 5 Α 30-39 Male 1155 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ 1988 SDYM 2:30:56
19 18 6 Α 30-39 Male 1442 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΝΕΤΣΗΣ 1983 2:31:31
20 19 7 Α 30-39 Male 1376 ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ 1982 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΘΗΡΩΝ 2:31:35
21 20 8 Α 30-39 Male 1202 ΝΙΚΟΣ ΚΕΧΑΟΓΛΟΥ 1981 ΠΟΔΗΛΑΤΕΣ ΧΙΟΥ 2:31:36
22 21 7 Α 40-49 Male 1307 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΝΥΧΤΑΣ 1977 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:31:44
23 22 8 Α 40-49 Male 1550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:53
24 23 9 Α 30-39 Male 1468 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΘΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1985 2:32:00
25 24 1 Α 50-59 Male 1293 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ 1964 2:32:10
26 25 9 Α 40-49 Male 1241 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 2:32:38
27 26 10 Α 40-49 Male 1207 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1971 2:33:02
28 27 7 Α 17-29 Male 1087 ΛΟΥΚΑΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1989 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:34:15
29 28 11 Α 40-49 Male 1220 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΝΟΜΙ 1971 ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ 2:34:47
30 29 10 Α 30-39 Male 1272 ΚΩΣΤΑΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1986 THE3MULES 2:34:55
31 30 11 Α 30-39 Male 1074 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΣ 1982 ΚΑΜΑΤΕΡΟ 2:34:57
32 31 12 Α 40-49 Male 1206 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ 1969 2:35:44
33 32 12 Α 30-39 Male 1200 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΨΑΝΗΣ 1980 Ν.Α.Ο.ΚΥΘΗΡΩΝ/MYATHLETE 2:36:07
34 33 13 Α 30-39 Male 1439 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ 1985 ADIDAS RUNNERS ATHENS 2:36:50
35 34 13 Α 40-49 Male 1482 ΚΩΝ.ΝΟΣ ΤΑΜΠΟΥΡΕΑΣ 1971 2:37:09
36 35 14 Α 40-49 Male 1088 ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ 1975 ΣΔΥΕ 2:37:38
37 36 14 Α 30-39 Male 1246 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΖΑΚΟΣ 1985 SPARTAN LEGENDS 2:37:46
38 37 2 Α 50-59 Male 1396 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1967 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 2:37:57
39 38 8 Α 17-29 Male 1163 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1997 2:38:04
40 39 9 Α 17-29 Male 1313 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1995 KRI KRI RUNNING TEAM 2:38:17
41 40 15 Α 40-49 Male 1308 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΞΙΑΣ 1973 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ 2:38:46
42 41 16 Α 40-49 Male 1562 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΑΣ - 2:38:55
43 42 17 Α 40-49 Male 1171 ΗΛΙΑΣ ΚΑΠΟΓΛΗΣ 1971 MARATHON CLUB 2:39:34
44 43 18 Α 40-49 Male 1055 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1971 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 2:40:21
45 44 15 Α 30-39 Male 1312 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ 1988 KRI KRI RUNNING TEAM 2:40:44
46 45 10 Α 17-29 Male 1339 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΖΑΣ 1990 2:40:49
47 46 19 Α 40-49 Male 1174 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1972 TTT/SKOULIS TEAM 2:41:39
48 47 11 Α 17-29 Male 1143 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ILIOPOULOS SPORTS TRAINING 2:41:43
49 48 3 Α 50-59 Male 1165 ΙΩΣΗΦ ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ 1965 2:42:00
50 49 20 Α 40-49 Male 1513 ΝΙΚΟΣ ΤΣΙΜΠΟΣ 1974 URSA TEAM 2:42:21
51 50 21 Α 40-49 Male 1434 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:42:44
52 51 22 Α 40-49 Male 1466 ΚΩΣΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1973 KALAMATA TRAIL RUNNERS ΣΔΥΜ 2:42:56
53 52 16 Α 30-39 Male 1099 ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΑΜΑΛΑΣ 1981 ARGOS TRACK AND FIELD 2:43:17
54 53 23 Α 40-49 Male 1467 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1972 Ο.Μ.Γ 2:43:24
55 54 24 Α 40-49 Male 1298 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΡΟΠΕΡΡΟΣ 1969 2:43:27
56 55 4 Α 50-59 Male 1180 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1965 ΧΑΛΚΙΔΑ 2:43:59
57 56 17 Α 30-39 Male 1222 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ 1987 ALLTERRAINRUNNERS 2:44:02
58 57 25 Α 40-49 Male 1231 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:44:16
59 58 18 Α 30-39 Male 1197 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 2:44:43
60 59 26 Α 40-49 Male 1001 JAMIE ANDERSON 1978 2:44:50
187 60 19 Α 30-39 Male 403 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1987 ΣΑΛΑΜΙΝΑ 2:44:54
61 61 27 Α 40-49 Male 1205 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΛΙΤΣΗΣ 1976 2:45:05
62 62 28 Α 40-49 Male 1109 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1970 AGEYS AS ARGOLIDAS 2:45:21
63 63 5 Α 50-59 Male 1004 MAREK BODZIONY 1967 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 2:45:51
64 64 20 Α 30-39 Male 1173 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - TΕΛΜΗΣΣΟΣ 2:46:12
65 65 21 Α 30-39 Male 1479 ΗΛΙΑΣ ΣΥΝΤΕΤΟΣ 1983 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:46:23
66 66 29 Α 40-49 Male 1343 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 2:46:31
67 67 22 Α 30-39 Male 1043 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΔΑΜΗΣ 1988 2:46:43
68 68 23 Α 30-39 Male 1533 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ 1983 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΝΤΙΩΝ 2:46:56
69 69 30 Α 40-49 Male 1497 ΜΑΡΚΟΣ ΤΟΥΝΤΑΣ 1977 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 2:47:07
70 70 12 Α 17-29 Male 1350 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:08
71 71 31 Α 40-49 Male 1498 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΑΓΟΥΣΤΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:40
72 72 32 Α 40-49 Male 1522 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ 1978 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ 2:47:40
73 73 33 Α 40-49 Male 1547 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑΟΓΛΟΥ 1973 NOVASPORTS RUNNING TEAM 2:47:54
74 74 34 Α 40-49 Male 1520 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1971 TEAM KOUMPAROS 2:48:22
75 75 35 Α 40-49 Male 1360 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΤΑΗΣ 1976 MARATHON GYM RUNNING TEAM 2:48:34
76 76 24 Α 30-39 Male 1119 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΟΥΒΑΣ 1985 2:48:40
77 77 13 Α 17-29 Male 1318 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΟΡΑΓΛΗΣ 1989 ΑΜΑΛΙΑΔΑ 2:49:30
78 78 36 Α 40-49 Male 1526 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1971 RUN FOREVER 2:50:16
79 79 14 Α 17-29 Male 1471 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ 1993 ΑΡΓΟΣ 2:50:19
80 80 15 Α 17-29 Male 1104 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΕΛΗΣ 1990 HERAKLION 2:51:05
81 2 2 Γ 17-39 Female 1010 MELANIJA HAJNIC 1985 ADIDAS RUNNERS 2:51:10
82 81 25 Α 30-39 Male 1366 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1980 2:52:00
83 82 6 Α 50-59 Male 1019 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ 1967 ΑΝΕΞ, 2:52:05
84 83 7 Α 50-59 Male 1112 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΛΙΝΤΑΣ 1959 Β&R OUTSOURCING 2:52:15
85 84 37 Α 40-49 Male 1075 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1975 GLAM ROCK/METAL 2:52:26
86 85 8 Α 50-59 Male 1003 PETER BIEHLER 1960 MELISSIA 2:52:37
87 86 38 Α 40-49 Male 1377 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ 1976 MY ATHLETE-CHOSEN 2:52:46
88 87 26 Α 30-39 Male 1080 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΑΛΟΣ 1986 CHIOS RUNNING 2:52:50
89 88 39 Α 40-49 Male 1286 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΛΑΜΗΣ 1976 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ 2:53:53
90 89 40 Α 40-49 Male 1461 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΠΟΣ 1976 XAMOS 2:53:54
91 90 27 Α 30-39 Male 1352 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1988 SAIL MARINE 2:53:55
92 91 41 Α 40-49 Male 1438 ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 1975 ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ 2:54:17
93 92 16 Α 17-29 Male 1045 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1994 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 2:54:58
94 93 28 Α 30-39 Male 1540 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1982 2:55:03
95 3 1 Γ 40-59 Female 1545 ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ 1972 ΑΡΚΑΔΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:55:08
96 94 9 Α 50-59 Male 1357 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966 3Π-ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ Δ.Ε.ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ 2:55:09
97 4 2 Γ 40-59 Female 1145 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΝΑΥΠΛΙΟ 2:55:10
98 95 42 Α 40-49 Male 1106 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΠΕΙΡΑΙΑΣ 2:55:27
99 96 17 Α 17-29 Male 1412 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΤΣΙΑΛΟΣ 1990 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 2:55:34
100 97 1 Α>60 Male 1185 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΑΦΛΟΣ 1956 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡ/ΠΩΝ 2:55:39
101 98 29 Α 30-39 Male 1265 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ 1983 USA TEAM ULTRA 2:55:46
102 99 43 Α 40-49 Male 1504 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΩΝΑΣ 1976 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ COACHING 2:55:59
103 100 30 Α 30-39 Male 1186 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΚΑΣΙΝΑΣ 1986 ΣΔΥΜ 2:56:05
104 101 31 Α 30-39 Male 1553 ΙΩΣΗΦ ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ 1984 XAMOS 2:57:33
105 102 44 Α 40-49 Male 1437 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ 1977 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 2:57:58
106 103 32 Α 30-39 Male 1210 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1984 2:58:16
107 104 45 Α 40-49 Male 1506 ΝΙΚΟΣ ΤΣΑΜΠΡΑΣ 1974 SCIENCETRAINING 2:58:26
108 105 46 Α 40-49 Male 1102 ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 1975 2:58:58
109 106 18 Α 17-29 Male 1495 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΜΠΡΟΣ 1991 2:59:00
110 107 47 Α 40-49 Male 1385 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1973 Α.Σ ΝΕΜΕΑΣ 2:59:00
111 108 2 Α>60 Male 1391 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1956 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2:59:03
112 109 33 Α 30-39 Male 1273 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΟΣΗΣ 1987 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 2:59:16
113 110 34 Α 30-39 Male 1274 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΟΦΑΓΟΣ 1982 SALAMINA 2:59:22
114 111 48 Α 40-49 Male 1258 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΦΙΔΗΣ 1973 2:59:23
115 112 35 Α 30-39 Male 1052 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΜΒΑΚΑΣ 1980 2:59:38
116 113 49 Α 40-49 Male 1494 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 1974 ALLTERRAINRUNNERS 2:59:40
117 114 36 Α 30-39 Male 1445 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΧΜΠΑΖ 1980 OUTDOOR RUNNING TEAM 2:59:40
118 115 10 Α 50-59 Male 1544 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ 1964 GOJI BERRY TEAM - PHYSIOMANUAL.GR 2:59:42
119 116 11 Α 50-59 Male 1219 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΜΠΟΡΟΖΟΣ 1968 3 Π / PURE 2:59:44
120 117 12 Α 50-59 Male 1353 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 1963 YMITTOS RUNNERS 3:00:18
121 118 50 Α 40-49 Male 1322 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ 1976 GR RUNNERS 3:00:24
122 119 51 Α 40-49 Male 1446 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΓΟΥΡΔΑΣ 1975 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:00:55
123 120 37 Α 30-39 Male 1096 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΡΙΒΟΓΙΑΝΝΗΣ 1981 3:01:10
124 121 19 Α 17-29 Male 1107 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΕΡΜΑΤΗΣ 1993 ΣΑΦΑΝΣ 3:01:22
125 122 13 Α 50-59 Male 1470 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ 1962 ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:01:55
126 123 38 Α 30-39 Male 1213 ΗΛΙΑΣ ΚΟΛΕΡΟΣ 1988 3:02:19
127 124 20 Α 17-29 Male 1288 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ 1992 MARATHON GYM 3:02:52
128 125 52 Α 40-49 Male 1073 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ 1970 ANO PATISIA ATHENS 3:02:59
129 126 39 Α 30-39 Male 1559 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1979 3:03:15
130 127 40 Α 30-39 Male 1356 ΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΗΣ 1983 XAMOS 3:03:22
131 128 41 Α 30-39 Male 1068 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΒΡΑΧΑΣ 1985 3:04:16
132 129 14 Α 50-59 Male 1211 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΟΝΟΣ 1968 MARATHON GYM 3:04:23
133 5 3 Γ 17-39 Female 1111 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΗΜΟΥ 1995 - 3:04:27
134 130 53 Α 40-49 Male 1120 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΛΙΒΙΓΚΟΣ 1975 3:05:16
135 131 18 Γ 40-59 Male 1021 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1960 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:05:30
136 132 54 Α 40-49 Male 1195 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΗΣ 1978 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:05:55
137 133 55 Α 40-49 Male 1448 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΣ 1973 ΟΧΙ 3:06:03
138 134 21 Α 17-29 Male 1182 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΡΑΣ 1991 3:06:08
139 135 56 Α 40-49 Male 1462 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ 1978 3:06:28
140 6 3 Γ 40-59 Female 1485 ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΡΖΗ 1970 ΣΔΥ-ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ , SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:06:51
141 136 57 Α 40-49 Male 1086 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΚΕΡΛΕΣ 1969 3:07:51
142 137 58 Α 40-49 Male 1487 ΠΑΥΛΟΣ ΤΕΦΑΡΙΚΗΣ 1978 3:08:07
143 138 59 Α 40-49 Male 1009 VADIM GLUH 1974 3:08:24
144 139 22 Α 17-29 Male 1476 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1992 PLIAKOS CAMP 3:09:38
145 140 42 Α 30-39 Male 1420 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΛΙΑΚΟΣ 1988 ΒΥΡΩΝΑΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:09:43
146 141 60 Α 40-49 Male 1398 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ 1973 IBM CLUB 3:09:52
147 142 43 Α 30-39 Male 1290 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΝΕΤΑΣ 1980 ΣΕΟ ΠΑΤΡΑΣ 3:09:52
148 143 61 Α 40-49 Male 1270 ΘΟΔΩΡΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 1978 FGRT 3:09:59
149 144 23 Α 17-29 Male 1069 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΡΕΤΤΟΣ 1993 FGRT 3:10:03
150 145 62 Α 40-49 Male 1363 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1973 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:10:13
151 146 44 Α 30-39 Male 1280 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:10:17
152 147 45 Α 30-39 Male 1056 ΘΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1980 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 3:10:18
153 148 63 Α 40-49 Male 1020 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ZACHARO 3:10:21
154 149 64 Α 40-49 Male 1337 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ 1976 3:10:37
155 150 24 Α 17-29 Male 1070 ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ 1990 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:10:44
156 151 65 Α 40-49 Male 1505 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:11:00
157 152 25 Α 17-29 Male 1041 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1992 TO SVELTO KOUNELI 3:11:10
158 153 26 Α 17-29 Male 1321 ΙΑΣΩΝ ΜΟΥΡΕΛΛΟΣ 1994 MIZA 3:11:10
159 154 27 Α 17-29 Male 1039 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗΣ 1993 TO SVELTO KOUNELI 3:11:14
160 7 4 Γ 17-39 Female 1225 ΖΩΗ ΚΟΡΔΑ 1998 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:11:19
161 155 28 Α 17-29 Male 1422 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1999 3:11:36
162 156 66 Α 40-49 Male 1527 ΙΩΑΝΝΗΣ ΥΨΗΛΟΣ 1973 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:11:41
163 8 4 Γ 40-59 Female 1387 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 3:12:14
164 157 3 Α>60 Male 1007 SCHOENFELDER FALK 1957 3:12:17
165 158 46 Α 30-39 Male 1332 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΠΕΝΕΧΟΥΤΣΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:12:18
166 159 67 Α 40-49 Male 1199 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 3:12:38
167 160 15 Α 50-59 Male 1058 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3:12:54
168 161 16 Α 50-59 Male 1042 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 1963 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:12:59
169 162 17 Α 50-59 Male 1341 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ 1963 Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 3:13:04
170 163 68 Α 40-49 Male 1137 ΝΙΚΟΣ ΖΗΡΟΣ 1970 3:13:41
171 164 29 Α 17-29 Male 1154 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΟΤΑΡΙΤΗΣ 1989 3:13:51
172 165 4 Α>60 Male 1158 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ 1953 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 3:13:54
173 9 5 Γ 40-59 Female 1560 ΤΟΝΙΑ ΜΑΧΑΙΡΑ 1971 3:14:05
174 166 18 Α 50-59 Male 1510 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΑΓΚΑΣ 1964 ΑΘΗΝΑ 3:14:13
175 167 19 Α 50-59 Male 1379 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ 3:14:13
176 168 30 Α 17-29 Male 1534 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1993 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:14:25
177 169 47 Α 30-39 Male 1518 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΙΧΛΑΣ 1980 MYATHLETE-CHOZEN TEAM 3:14:44
178 170 5 Α>60 Male 1568 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΟΣ - 3:14:57
179 10 6 Γ 40-59 Female 1359 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ 1975 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:15:02
180 171 69 Α 40-49 Male 1247 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1978 OBLAKOVE PERTLE 3:15:46
181 172 70 Α 40-49 Male 1121 ΦΩΤΙΟΣ ΔΟΥΒΡΗΣ 1977 3Π 3:16:28
182 173 20 Α 50-59 Male 1228 ΣΠΥΡΟΣ ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ 1963 ΣΔΡΕΘΥΜΝΟΥ 3:16:43
183 174 48 Α 30-39 Male 1361 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ 1980 3:16:49
184 175 21 Α 50-59 Male 1369 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ 1967 ΣΑΦΑΝΣ 3:16:53
185 176 71 Α 40-49 Male 1170 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ 1978 RUNAWAY TRAIL TEAM 3:17:01
186 177 22 Α 50-59 Male 1242 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1965 3:17:14
187 178 72 Α 40-49 Male 1409 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΤΕΛΗΣ 1970 YMITTOS RUNNERS 3:17:32
188 179 73 Α 40-49 Male 1157 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:17:57
189 180 23 Α 50-59 Male 1038 ΘΩΜΑΣ ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 1963 3:18:22
190 181 49 Α 30-39 Male 1061 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 1988 ΕΛΕΥΣΙΝΑ 3:18:23
191 182 50 Α 30-39 Male 1291 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 IRUNMAG/ BALIOTIS NATURE TRAIL 3:18:25
192 183 51 Α 30-39 Male 1212 CHRISTOPHER ΚΟΚΟΣΟΠΟΥΛΟΣ 1979 3:18:28
193 184 74 Α 40-49 Male 1033 ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1974 ΑΠΣ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ-DIMOPOULOS COACHING 3:18:55
194 185 24 Α 50-59 Male 1302 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΥΡΙΚΟΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:20:11
195 186 75 Α 40-49 Male 1245 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΥΘΑΡΟΥΛΑΣ 1973 3:21:31
196 187 52 Α 30-39 Male 1148 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΒΡΕΣΘΕΝΑ 3:21:40
197 188 76 Α 40-49 Male 1028 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ 1974 ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ 3:21:43
198 189 77 Α 40-49 Male 1251 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΤΟΣ 1975 NEA MAKRI 3:22:50
199 190 25 Α 50-59 Male 1230 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΗΣ 1959 ΟΜΑΔΑ "ΟΔΕΥΩ" 3:23:01
200 191 26 Α 50-59 Male 1440 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΑΚΚΕΛΑΡΙΔΗΣ 1960 3:23:18
201 11 5 Γ 17-39 Female 1117 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΟΓΚΑ 1985 ΦΛΟΓΑ 3:23:20
202 12 6 Γ 17-39 Female 1552 ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΙΣΤΑΚΗ 1985 ATHENS 3:23:23
203 192 27 Α 50-59 Male 1053 ΗΛΙΑΣ ΒΑΡΑΔΑΣ 1966 ATHENS 3:24:20
204 193 6 Α>60 Male 1103 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ 1947 3:24:42
205 194 78 Α 40-49 Male 1289 ΗΛΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ 1975 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 3:24:54
206 13 7 Γ 17-39 Female 1084 ΝΑΝΤΙΑ ΓΚΑΒΑΚΟΣ 1981 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:24:57
207 195 28 Α 50-59 Male 1281 ΛΩΡΕΝΣ ΜΑΚ ΓΚΑΟΥΑΝ 1968 URBAN TRAIL RUNNERS 3:24:59
208 196 53 Α 30-39 Male 1492 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΕΓΚΑΣ 1985 3:25:35
209 197 79 Α 40-49 Male 1297 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΑΠΑΣ 1975 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:26:05
210 198 80 Α 40-49 Male 1196 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 1971 3:26:17
211 14 8 Γ 17-39 Female 1017 ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΑΔΑΚΗ 1984 3:26:23
212 199 81 Α 40-49 Male 1146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ 1974 ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3:26:36
213 15 7 Γ 40-59 Female 1040 ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΖΟΥΛΗ 1971 YMITTOS RUNNERS 3:26:53
214 200 54 Α 30-39 Male 1304 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 3:27:28
215 201 7 Α>60 Male 1179 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΡΑΛΙΑΣ 1956 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:27:48
216 202 55 Α 30-39 Male 1355 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΠΕΡΙΟΣ 3:27:54
217 203 82 Α 40-49 Male 1277 ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΥΔΟΣ 1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:27:56
218 204 56 Α 30-39 Male 1147 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΩΜΑΙΔΗΣ 1981 NEA MAKRI RUNNERS & BIKERS 3:27:59
219 205 29 Α 50-59 Male 1024 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1966 GOJI BERRY TEAM 3:28:24
220 16 9 Γ 17-39 Female 1267 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΑΜΠΡΟΥ 1992 DIMOPOULOS COACHING 3:28:39
221 206 83 Α 40-49 Male 1327 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΚΑΣ 1976 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3:28:43
222 207 31 Α 17-29 Male 1403 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗΣ 1991 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:28:46
223 208 84 Α 40-49 Male 1563 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΖΑΝΕΚΑΚΗΣ - 3:28:55
224 209 85 Α 40-49 Male 1142 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ 1970 ΟΙ ΚΑΛΙΚΑΝΤΖΑΡΟΙ 3:28:58
225 17 8 Γ 40-59 Female 1334 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΠΕΡΕΣΚΟΥ 1975 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 3:29:29
226 210 57 Α 30-39 Male 1254 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1980 3:30:26
227 211 58 Α 30-39 Male 1371 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1979 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 3:30:32
228 212 86 Α 40-49 Male 1257 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ 1971 3:31:08
229 213 59 Α 30-39 Male 1555 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣ 1980 3:32:10
230 214 30 Α 50-59 Male 1162 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1966 ATHENS 3:32:29
231 215 87 Α 40-49 Male 1123 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΟΣ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 3:33:32
232 216 88 Α 40-49 Male 1349 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΧΟΥΤΣΟΣ 1970 ΛΕΧΑΙΝΑ 3:34:06
233 217 31 Α 50-59 Male 1423 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΡΤΟΛΑΣ 1967 3:34:31
234 218 60 Α 30-39 Male 1259 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΓΑΣ 1979 3:34:37
235 219 89 Α 40-49 Male 1528 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ 1978 3:34:42
236 220 90 Α 40-49 Male 1405 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1975 ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ 3:35:09
237 221 91 Α 40-49 Male 1319 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ 1973 MINETTA RUNNING TEAM 3:35:13
238 222 61 Α 30-39 Male 1566 ΜΑΝΟΣ ΓΑΒΑΛΑΣ - 3:35:33
239 223 92 Α 40-49 Male 1215 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ 1971 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ MOUNTAIN SPORTS 3:36:07
240 224 32 Α 50-59 Male 1263 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΑΜΠΟΣ 1966 KALAMATA TRAIL RUNNER'S 3:36:18
188 225 93 Α 40-49 Male 420 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΣΔΥΑ 3:36:52
241 226 62 Α 30-39 Male 1292 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΤΖΙΩΡΟΣ 1983 3:37:10
242 227 94 Α 40-49 Male 1100 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ 1974 3:37:15
243 228 63 Α 30-39 Male 1183 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:37:21
244 229 95 Α 40-49 Male 1065 ΘΟΔΩΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1971 ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ 3:37:24
245 230 33 Α 50-59 Male 1244 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΡΙΠΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΦΛΟΓΑ ΠΑΤΡΑΣ 3:37:24
246 231 64 Α 30-39 Male 1018 ΝΙΚΟΣ ΑΓΡΙΔΙΩΤΗΣ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:37:24
247 232 96 Α 40-49 Male 1543 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1976 MERENDA TEAM 3:37:29
248 233 97 Α 40-49 Male 1189 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΕΖΙΝΗΣ 1975 3:37:38
249 234 65 Α 30-39 Male 1496 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΟΤΣΙΚΑΣ 1986 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:38:02
250 235 66 Α 30-39 Male 1027 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1983 Σ.Π.Ε 3:38:23
251 236 34 Α 50-59 Male 1192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΕΛΑΚΗΣ 1966 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 3:38:53
252 237 98 Α 40-49 Male 1499 ΕΜΑΝΟΥΗΛ ΤΣΑΓΚΛΗΣ 1974 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:39:02
253 238 99 Α 40-49 Male 1381 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:39:04
254 239 100 Α 40-49 Male 1129 ΤΖΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ 1973 MOTOR OIL RUNNING TEAM 3:39:05
255 240 32 Α 17-29 Male 1113 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1990 ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ 3:40:02
256 241 101 Α 40-49 Male 1310 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΤΡΑΚΟΣ 1973 Α.Ο.ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ 3:40:05
257 242 102 Α 40-49 Male 1066 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΣ 1972 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΑΦΟΥ 3:40:11
258 243 33 Α 17-29 Male 1149 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΣ 1992 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 3:40:20
259 244 35 Α 50-59 Male 1414 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ 1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 3:40:31
260 245 103 Α 40-49 Male 1458 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ 1970 ΟΜΑΔΑ ΟΔΕΥΩ 3:40:37
261 246 34 Α 17-29 Male 1002 EDUARD ANDREI 2000 3:40:45
262 247 104 Α 40-49 Male 1421 ΝΙΚΟΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ 1974 Σ.Π.Ε 3:40:56
263 248 36 Α 50-59 Male 1455 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΙΨΑΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 3:41:06
264 18 9 Γ 40-59 Female 1435 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΡΟΜΠΑΚΗ 1977 KALAMATA TRAIL RUNNER'S 3:41:16
265 249 105 Α 40-49 Male 1105 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΔΕΛΗΣ 1969 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 3:41:33
266 250 67 Α 30-39 Male 1097 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ 1983 ΤΕΝΙΣΤΑΣ 3:41:36
267 251 68 Α 30-39 Male 1348 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ 1982 3:41:53
268 252 106 Α 40-49 Male 1406 ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ 1973 WESWIM 3:42:04
269 253 37 Α 50-59 Male 1490 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ 1967 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΥΘΕΙΟΥ 3:42:13
270 254 69 Α 30-39 Male 1508 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΤΣΑΚΛΑΣ 1983 YMITTOS RUNNERS 3:42:42
271 255 107 Α 40-49 Male 1048 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΙΔΑΚΗΣ 1973 YMITTOS RUNNERS 3:42:43
272 19 10 Γ 40-59 Female 1295 ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΕΛΗ 1962 SKY WOMEN RUNNING TEAM 3:43:22
273 256 70 Α 30-39 Male 1370 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ 1983 3:43:29
274 257 71 Α 30-39 Male 1323 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:45:22
275 258 108 Α 40-49 Male 1187 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ 1976 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 3:45:30
276 20 11 Γ 40-59 Female 1014 DOROTA SUCHOCKA 1973 DYTYKIS ATYKIS APOLONA 3:45:53
277 21 12 Γ 40-59 Female 1472 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:45:58
278 259 72 Α 30-39 Male 1093 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΥΣΚΟΣ 1982 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ 3:46:08
279 260 38 Α 50-59 Male 1516 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΡΤΣΗΣ 1963 ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 3:46:49
280 261 73 Α 30-39 Male 1032 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΟΣ 1982 Α.Π.Σ ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 3:46:49
281 262 109 Α 40-49 Male 1521 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ 1977 3:47:22
282 263 39 Α 50-59 Male 1153 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΑΚΚΑΒΑΣ 1967 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 3:47:40
283 264 40 Α 50-59 Male 1402 ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΠΑΣΙΝΟΣ 1966 Α.Π.Σ."ΑΠΟΛΛΩΝ" ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 3:47:52
284 22 13 Γ 40-59 Female 1428 ΕΛΛΗ ΠΡΟΥΣΙΑΝΟΥ 1965 ΣΔΡΕΘΥΜΝΟΥ 3:48:02
285 265 41 Α 50-59 Male 1279 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΟΥΔΗΣ 1965 ATHLETICS-GUIDANCE.GR - ΣΔΥΜ 3:48:59
286 266 110 Α 40-49 Male 1425 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1972 KRP 3:49:00
287 267 42 Α 50-59 Male 1511 ΗΛΙΑΣ ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ 1968 3:49:30
288 268 111 Α 40-49 Male 1193 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ 1973 PEARL IZUMI GREECE 3:49:46
289 269 112 Α 40-49 Male 1064 ΑΛΕΞΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1976 A Σ ΝΕΜΕΑΣ 3:49:49
290 270 43 Α 50-59 Male 1067 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ 1964 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:49:56
291 271 8 Α>60 Male 1266 ΗΛΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ 1956 3:50:44
292 272 44 Α 50-59 Male 1517 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΣΙΦΗΣ 1962 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 3:50:44
293 273 9 Α>60 Male 1309 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 1953 Σ.ΔΡΟ.ΚΟ.ΝΙ.ΚΕΡ 3:51:24
294 274 74 Α 30-39 Male 1509 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΕΡΕΦΟΣ 1986 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 3:51:27
295 275 75 Α 30-39 Male 1351 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΡΟΥΜΑΣ 1987 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 3:51:29
296 276 113 Α 40-49 Male 1331 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ 1973 3:51:55
297 277 45 Α 50-59 Male 1232 ΛΟΥΚΑΣ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ 1966 3:52:28
298 278 114 Α 40-49 Male 1413 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΤΣΙΩΤΗΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 3:53:14
299 279 76 Α 30-39 Male 1092 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 3:53:34
300 280 115 Α 40-49 Male 1083 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 OLYMPIA RUNNERS 3:53:37
301 281 77 Α 30-39 Male 1269 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΚΚΑ 1982 MERENDA TEAM 3:53:40
302 282 116 Α 40-49 Male 1223 ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΟΝΤΟΡΗΓΑΣ 1975 MERENDA TEAM 3:53:40
303 23 10 Γ 17-39 Female 1051 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1985 ΣΔΥΜ 3:55:01
304 24 14 Γ 40-59 Female 1535 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΦΩΚΑ 1971 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS 3:55:50
305 283 117 Α 40-49 Male 1542 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ 1971 MERENDA TEAM 3:55:52
306 284 78 Α 30-39 Male 1354 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1982 3:56:05
307 285 46 Α 50-59 Male 1194 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ 1959 MEDEON 3:56:45
308 286 47 Α 50-59 Male 1082 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 3:56:57
309 25 11 Γ 17-39 Female 1530 ΘΕΟΔΩΡΑ ΦΙΦΛΗ 1984 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ ΔΗΜΟΥ ΕΥΡΩΤΑ 3:56:57
310 287 118 Α 40-49 Male 1030 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΙΦΕΡΗΣ 1971 ΔΡΟΣΙΑ 3:57:08
311 288 48 Α 50-59 Male 1217 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ.ΑΓΡΙΝΙΟΥ 3:57:16
312 26 15 Γ 40-59 Female 1152 ΟΛΓΑ ΚΑΚΑΝΗ 1977 3:57:27
313 289 79 Α 30-39 Male 1427 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ 1983 3:57:51
314 290 119 Α 40-49 Male 1239 ΑΡΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ 1972 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 3:58:31
315 291 80 Α 30-39 Male 1408 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΣΣΑΣ 1986 3:59:08
316 292 81 Α 30-39 Male 1091 ΜΑΡΙΟΣ ΓΚΟΛΦΗΣ 1987 ΣΕΟ ΩΛΕΝΟΣ 3:59:43
317 293 35 Α 17-29 Male 1284 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1992 4:01:04
318 294 36 Α 17-29 Male 1567 ΘΑΝΑΣΗΣ ΛΙΟΤΗΣ - 4:02:20
319 295 10 Α>60 Male 1060 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΣΒΑΡΔΗΣ 1956 DIAPLASI GYM 4:02:22
320 296 120 Α 40-49 Male 1314 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1976 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:02:37
321 297 37 Α 17-29 Male 1493 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΖΕΤΖΕΛΟΣ 1991 HAPPY THREE FRIENDS 4:02:56
322 298 38 Α 17-29 Male 1054 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΡΟΥΜΑΣ 1995 HAPPY THREE FRIENDS 4:03:00
323 299 39 Α 17-29 Male 1564 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΥΡΙΟΣ - 4:03:01
324 300 82 Α 30-39 Male 1016 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ 1981 NEWSDIET.GR 4:03:42
325 301 49 Α 50-59 Male 1338 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΠΟΝΑΡΟΣ 1961 4:04:18
326 302 40 Α 17-29 Male 1447 ΑΡΤΕΜΗΣ ΣΕΒΑΣ 1989 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 4:04:49
327 303 83 Α 30-39 Male 1345 ΠΕΤΡΟΣ ΜΠΟΥΡΟΣ 1981 HALKIDA 4:05:00
328 27 12 Γ 17-39 Female 1561 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΑΝΙΑ - 4:05:29
329 304 121 Α 40-49 Male 1488 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΖΑΒΕΛΑΣ 1977 ANEΞ 4:07:02
330 305 84 Α 30-39 Male 1380 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1981 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 4:07:06
331 306 11 Α>60 Male 1436 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ 1944 SAFANS 4:07:09
332 28 1 Γ>60 Female 1336 ΜΑΡΙΑ ΜΠΙΣΚΕΤΖΗ 1955 4:07:10
333 307 85 Α 30-39 Male 1238 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ 1982 4:07:29
334 308 122 Α 40-49 Male 1365 ΑΝΤΩΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1974 IBM CLUB 4:08:12
335 309 50 Α 50-59 Male 1431 ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΡΕΦΟΥΛΙΑΣ 1963 ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ 4:09:39
336 310 123 Α 40-49 Male 1460 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977 4:09:56
337 311 41 Α 17-29 Male 1565 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΟΣ - 4:09:57
338 312 86 Α 30-39 Male 1392 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 4:10:20
339 29 16 Γ 40-59 Female 1235 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 1975 4:10:36
340 313 124 Α 40-49 Male 1181 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ 1975 4:10:41
341 314 87 Α 30-39 Male 1081 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ 1986 4:11:25
342 30 17 Γ 40-59 Female 1524 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΜΠΟΥ 1966 4:11:33
343 315 125 Α 40-49 Male 1570 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ - 4:12:14
344 316 126 Α 40-49 Male 1441 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΑΚΛΑΣ 1970 RIGGING MATTERS 4:12:29
345 317 127 Α 40-49 Male 1236 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ 1975 ΦΛΟΓΑ 4:13:40
346 31 18 Γ 40-59 Female 1062 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ 1972 YMITTOS RUNNERS 4:13:43
347 318 128 Α 40-49 Male 1114 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΦΛΟΓΑ 4:13:44
348 319 51 Α 50-59 Male 1047 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΜΠΑΣ 1964 4:14:49
349 32 19 Γ 40-59 Female 1340 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ 1965 Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ 4:17:26
350 320 52 Α 50-59 Male 1364 ΣΤΕΛΙΟΣ ΞΥΠΟΛΙΤΟΣ 1963 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:20:21
351 321 129 Α 40-49 Male 1144 ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1975 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21:23
352 322 12 Α>60 Male 1275 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ 1950 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21:25
353 323 53 Α 50-59 Male 1141 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΩΝΑΡΑΣ 1967 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:21:26
354 324 88 Α 30-39 Male 1098 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 1980 ΑΜΠΕΛΩΝΕΣ ΜΠΑΡΛΟΥ 4:22:04
355 33 20 Γ 40-59 Female 1268 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ 1974 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 4:22:09
356 325 89 Α 30-39 Male 1276 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΝΤΟΣ 1983 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ/ KALAMATA TRAIL 4:22:09
357 326 54 Α 50-59 Male 1076 ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΑΛΗΝΕΑΣ 1963 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:27:58
358 327 130 Α 40-49 Male 1481 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΦΥΡΙΔΗΣ 1977 4:29:11
359 328 42 Α 17-29 Male 1474 ΦΩΤΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ 1990 ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 4:29:25
360 329 131 Α 40-49 Male 1393 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1970 ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 4:29:29
361 34 21 Γ 40-59 Female 1176 ΛΟΥΚΙΑ ΚΑΡΑΚΑΣΟΓΛΟΥ 1961 YMITTOS RUNNERS 4:29:45
362 330 43 Α 17-29 Male 1108 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ 1990 ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 4:29:47
363 331 90 Α 30-39 Male 1473 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ 1988 ΤΑ ΠΑΓΩΜΕΝΑ ΚΟΑΛΑ 4:29:51
364 332 13 Α>60 Male 1128 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ 1954 SPARTAN RUNNERS 4:32:06
365 333 55 Α 50-59 Male 1077 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:32:25
366 334 14 Α>60 Male 1382 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1950 ANEKSARTITOS 4:32:59
367 335 56 Α 50-59 Male 1031 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΠΕΡΤΟΣ 1964 XARISION SPARTIS 4:33:45
368 336 15 Α>60 Male 1316 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΕΛΟΓΓΟΝΑΣ 1954 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 4:34:20
369 35 13 Γ 17-39 Female 1287 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΜΙΔΑΚΗ 1989 XAMOS 4:34:41
370 337 91 Α 30-39 Male 1131 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΣ 1985 ΣΔΥΜ 4:37:13
371 338 57 Α 50-59 Male 1416 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ 1965 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:38:16
372 36 22 Γ 40-59 Female 1419 ΓΙΩΤΑ ΠΙΠΙΝΗ 1968 ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 4:39:27
373 339 92 Α 30-39 Male 1188 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 1982 4:39:29
374 37 23 Γ 40-59 Female 1234 ΑΝΝΑ ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ 1970 4:39:29
375 340 132 Α 40-49 Male 1252 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΛΑΚΗΣ 1973 WING CHUN ERMIS PERAMATOS 4:40:14
376 341 133 Α 40-49 Male 1515 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΑΣ 1969 ΒΟΙΩΤΟΙ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ 4:41:25
377 38 24 Γ 40-59 Female 1261 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 4:41:28
378 342 93 Α 30-39 Male 1160 ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΑΛΟΜΑΛΟΣ 1981 ΣΔΥ. 4:47:01
379 39 25 Γ 40-59 Female 1049 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΪΝΑ 1962 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 4:47:08
380 40 2 Γ>60 Female 1198 ΒΑΡΒΑΡΑ ΚΑΤΣΟΥ - ΒΑΛΣΑΜΑΚΗ 1956 ΣΔΥΜ 4:47:08
381 343 134 Α 40-49 Male 1394 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1974 4:48:07
382 41 26 Γ 40-59 Female 1132 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 GL CREATIONS 4:50:40
383 344 94 Α 30-39 Male 1525 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ 1981 4:51:25
384 42 27 Γ 40-59 Female 1569 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ - 4:58:03
385 345 16 Α>60 Male 1483 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1958 ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 4:58:05
386 346 58 Α 50-59 Male 1262 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 4:58:28
387 347 135 Α 40-49 Male 1071 ΣΠΥΡΟΣ ΒΡΥΣΟΥΛΗΣ 1974 4:58:28
388 43 28 Γ 40-59 Female 1456 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΙΩΠΗ 1978 Α.Π.Σ.ΑΠΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:12:52
389 348 136 Α 40-49 Male 1278 ΦΩΤΗΣ ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ 1976 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 5:12:54
390 349 17 Α>60 Male 1557 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΨΑΡΡΟΣ 1958 APOLLON 5:20:27
391 350 59 Α 50-59 Male 1285 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΚΡΗΣ 1968 ΤΕΛΜΗΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 5:32:40
392 44 14 Γ 17-39 Female 1426 ΑΝΝΑ ΠΡΙΝΕΑ 1985 ΚΥΘΗΡΑ 5:40:00

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club 5km
1 Male 252 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 2003 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:24:58
2 Male 213 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ 2001 0:25:47
3 Male 159 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΠΑΣΟΥΡΗΣ 1999 0:26:17
4 Male 65 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΚΛΟΥΧ 0:26:52
5 Female 186 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΟΚΚΟΡΟΥ 2002 ΣΠΑΡΤΗ 0:27:15
6 Male 164 ΤΑΣΟΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΣ 1983 SPARTIATES DROMEIS/DIMOPOULOS COACHING/HELLENIC POLICE RUNNING TEAM 0:27:40
7 Male 387 ΜΑΝΟΣ ΤΑΒΛΑΚΗΣ 1984 ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 0:27:54
8 Male 42 ΧΑΡΗΣ ΒΕΛΔΕΚΗΣ 1991 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ/DIMOPOULOS COACHING 0:27:57
9 Male 64 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ 2004 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:28:15
10 Male 15 ΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 2001 0:28:18
11 Male 370 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ 1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:46
12 Male 36 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΒ 2001 0:29:42
13 Male 201 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 1974 NO FEAR 0:29:49
14 Male 75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΚΑΣ 1972 ΑΠΟΛΛΩΝ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:50
15 Male 229 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΥΜΠΙΟΤΑΚΟΣ 1990 0:30:02
16 Male 342 ΜΑΡΚΟΣ ΠΡΕΝΤΙ 1999 ΑΠΟΕΛ 0:30:04
17 Male 371 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ 2002 0:30:13
18 Male 321 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ 1997 ALL TERRAIN RUNNERS 0:30:15
19 Female 410 ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 2002 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΣΠΑΡΤΗΣ 0:30:24
20 Female 71 ΝΙΚΗ ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑ 0:30:45
21 Female 266 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΑΚΑ 1974 ΚΥΠΑΡΡΙΣΙΑ 0:30:54
22 Male 322 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ 1969 ΑΘΗΝΟΔΩΡΑΣ 0:31:21
23 Male 408 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:31:28
24 Male 12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1978 ΣΔΥ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:31:45
25 Male 246 ΝΙΚΟΣ ΜΕΝΕΝΑΚΟΣ 1996 0:31:49
26 Female 133 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΡΓΑΚΟΥ 0:32:25
27 Male 419 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΣΔΥΜ 0:32:42
28 Male 163 ΧΡΗΣΤΟ ΚΑΡΑΜΠΑΣ 1967 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:32:44
29 Male 359 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΔΕΛΗΣ 1992 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:32:59
30 Male 123 ΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ 0:33:03
31 Female 245 ΜΑΡΙΑ ΜΑΥΡΟΥΔΗ 1988 RUN AWAY TRAIL TEAM 0:33:21
32 Male 309 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1972 Γ.Σ. KALAMATA RUNNING PROJECT - ΣΔΥΜ 0:33:49
33 Female 320 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗ 1994 0:34:05
34 Female 14 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 1974 NO FEAR 0:34:21
35 Male 46 ΠΕΤΡΟΣ ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:34:51
36 Male 63 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΛΑΡΑΣ 0:35:10
37 Male 184 ΑΓΗΣ ΚΟΚΙΟΣ 1975 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:35:27
38 Female 350 ΕΛΠΙΔΑ ΣΑΓΚΙΝΕΤΟΥ 1990 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΥΡΟΥ / TURTLE PALAMARIS RUNNING TEAM 0:35:33
39 Male 112 ΣΤΑΥΡΟΣ ΖΟΥΖΟΥΛΑΣ 1965 Σ.Δ.Υ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:35:33
40 Female 130 ΜΑΡΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑ ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 0:35:46
41 Male 45 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΕΡΟΥΤΗΣ 1971 0:35:51
42 Male 147 ΓΑΒΡΙΗΛ ΚΑΜΠΑΝΗΣ 1955 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:35:54
43 Male 349 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ 1965 DIMDALAM 06 09 0:35:55
44 Female 187 ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΟΛΟΒΟΥ 1968 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:35:55
45 Female 228 ΜΑΡΙΑ ΛΟΗ 1984 GR RUNNERS 0:36:02
46 Male 121 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΑΝΟΣ 1995 ΣΔΥΜ 0:36:11
47 Male 205 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΡΟΜΠΑΣ 1965 ΣΔΥΜ 0:36:28
48 Male 125 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 0:36:32
49 Female 296 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ 2001 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:36:35
50 Male 168 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 1973 0:36:54
51 Male 388 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΕΚΝΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:37:20
52 Male 41 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΕΒΕΣ 1972 ΣΔΥΜ 0:37:37
53 Male 386 ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΦΥΡΗΣ 1993 0:38:02
54 Female 297 ΜΑΡΙΑ ΝΙΒΕΡΟΓΛΟΥ 1996 0:38:02
55 Male 180 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ 0:38:06
56 Female 124 ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΛΟΓΟΥ 1964 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:38:07
57 Female 17 ΑΓΕΛΙΚΗ ΑΝΔΡΑΚΑΚΟΥ 1980 ΛΑΚΩΝΙΑ 0:38:34
58 Male 89 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ 0:38:46
59 Male 59 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΤΕΛΙΕΡΗΣ 0:38:51
60 Female 345 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΡΕΒΕΚΚΑ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:38:52
61 Male 105 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΟΥΡΙΔΑΣ 1988 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:38:53
62 Female 302 ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΡΟΥ 1989 0:38:58
63 Female 294 ΒΕΝΕΤΙΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ 2003 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:39:11
64 Female 295 ΙΩΑΝΝΑ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΥ 2003 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:39:11
65 Male 80 ΦΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ 1996 0:39:20
66 Female 62 ΓΙΟΛΑΝΤΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ 1969 Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ 0:39:33
67 Male 9 ΝΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ 0:39:33
68 Male 269 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΛΙΚΟΣ 1979 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:39:38
69 Male 363 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΔΕΡΕΑΣ 1965 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:39:38
70 Male 233 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΜΑΚΟΣ 1972 ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:40:05
71 Female 192 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΥΛΗ 1985 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:40:05
72 Female 106 ΜΕΛΙΝΑ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗ 0:40:18
73 Male 261 ΗΛΙΑΣ ΜΟΥΡΟΥΦΑΣ 1961 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:40:39
74 Male 256 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΥΖΟΣ 1961 0:40:43
75 Male 425 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΤΙΒΑΣ - 0:40:43
76 Female 264 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ 1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:40:46
77 Male 426 ΠΡΟΚΟΠΗΣ ΜΑΝΙΣΟΠΟΥΛΟΣ - 0:40:52
78 Female 427 ΘΑΛΕΙΑ ΜΑΝΙΣΟΠΟΥΛΟΥ - 0:40:54
79 Male 361 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ 0:40:56
80 Female 337 ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΙΤΣΟΥ 1992 PLIAKOS CAMP 0:41:05
80 Female 312 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΖΗΝΟΒΙΟΥ 0:41:06
81 Female 161 ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ 0:41:06
82 Male 172 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΡΑΣΣΙΑΣ 1967 ΑΡΙΑΔΝΗ 0:41:06
83 Female 50 ΕΛΕΝΑ ΓΑΛΑΝΑΚΗ 1994 ATHENS 0:41:11
84 Male 81 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ 0:41:22
85 Female 83 ΧΑΡΙΣ ΔΕΛΗ 1989 0:41:25
86 Male 107 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ 0:41:26
87 Female 237 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:41:28
88 Female 308 ΕΛΕΝΗ ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗ 1971 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:42:15
89 Female 13 ΕΛΕΝΗ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ 1971 ΑΤΟΜΙΚΟ 0:42:19
90 Male 268 ΧΑΡΗΣ ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΣ 1976 OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM 0:42:23
91 Male 11 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1978 0:42:23
92 Male 131 ΤΑΣΟΣ ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ 1955 SDYM 0:42:24
93 Female 331 ΕΛΕΝΗ ΠΑΥΛΩΤΗ 1994 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 0:42:28
94 Female 66 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΑΚΟΥ 0:42:28
95 Female 67 ΑΝΝΑ ΜΑΝΤΖΑΒΡΑΚΟΥ 0:42:33
96 Male 48 ΜΕΝΕΛΑΟΣ - ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ 1983 ΤΑΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:42:39
97 Male 30 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΑΛΣΑΜΑΚΗΣ 0:42:46
98 Female 10 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΩΚΑ 1997 ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:42:50
99 Female 258 ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΟΥΚΑ 1992 0:42:50
100 Female 88 ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΓΙΑΝΝΗ 1965 ΣΔΥΜ 0:42:54
101 Male 149 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 0:43:18
102 Male 26 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1967 GL CREATIONS 0:43:38
103 Male 18 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1972 Ν. ΜΑΚΡΗ 0:43:44
104 Male 90 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΑΣ 1955 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:43:49
105 Female 303 ΙΩΑΝΝΑ ΝΤΑΚΟΥ 1990 0:43:52
106 Female 339 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ 1993 KALAMATA 0:44:32
107 Male 290 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΤΕΡΑΚΟΣ 1975 ΙΔΙΩΤΗΣ 0:45:09
108 Female 43 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΚΑΛΕΟΥ 0:45:11
109 Female 324 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΡΑΗ 1983 ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ 0:45:13
110 Male 278 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΚΕΛΗΣ 1978 0:45:29
111 Male 191 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΥΒΕΛΑΣ 1965 ΑΘΗΝΑ 0:45:31
112 Female 146 ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΤΣΟΦΑΚΟΥ 0:45:34
113 Male 38 ΝΙΚΟΣ ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗΣ 0:46:04
114 Female 175 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 1993 0:46:06
115 Female 209 ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ 1983 THE SPOT 0:46:07
116 Male 181 ΘΩΜΑΣ ΚΑΦΑΣΗΣ 1992 0:46:08
117 Female 406 ΜΑΡΙΑ ΦΑΝΑΡΑ 1971 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:46:23
118 Female 119 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΗΛΙΑΚΗ 1986 ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 0:46:23
119 Female 207 ΜΑΡΙΑ ΚΥΛΙΝΤΗΡΕΑ 1985 0:46:24
120 Male 49 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΥΡΛΑΣ 1952 MΑΡΑΘΑΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 0:46:30
121 Female 127 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ 1978 Σ.Δ.Υ. ΠΕΙΡΑΙΑ 0:46:31
122 Male 300 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 1974 0:46:41
123 Male 101 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1991 0:46:47
124 Female 74 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΚΟΒΟΣΤΗ 1972 0:46:49
125 Male 253 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ 1963 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:46:51
126 Male 424 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΨΙΛΟΛΥΓΝΟΣ - 0:46:55
127 Female 151 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ 0:48:00
128 Female 314 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ 1979 - 0:48:06
129 Male 325 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1984 GR RUNNERS 0:48:12
130 Male 395 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΜΑΡΑΣ 1976 Σ.Δ.Υ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:48:44
131 Female 7 JAYNE WILKINSON 1957 SDYM 0:48:46
132 Female 60 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ 0:48:47
133 Male 51 ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:48:47
134 Male 22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 2003 0:48:51
135 Male 21 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΤΥΠΑΣ 1972 0:48:56
136 Female 162 ΕΡΑΣΜΙΑ ΚΑΡΑΜΠΑ 1963 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:49:11
137 Female 242 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ 1969 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:49:37
138 Female 58 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΛΟΥ 1961 0:50:03
139 Female 37 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1977 ΟΧΙ 0:50:21
140 Male 156 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ 1975 0:50:35
141 Male 27 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ 1973 0:50:35
142 Male 413 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΩΤΗΣ 1979 ΣΙΝΔΟΣ 0:50:38
143 Male 47 ΘΟΔΩΡΗΣ ΒΛΑΣΣΗΣ 1982 0:50:38
144 Male 195 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ 1970 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:50:42
145 Female 378 ΡΑΝΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ 1962 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:50:47
146 Female 357 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΡΑΒΑΝΟΥ 1990 0:50:53
147 Male 174 ΑΛΕΞΙΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ 1962 0:51:10
148 Male 397 ZΩΗΣ ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ 1957 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 0:51:11
149 Female 385 ΝΙΚΗ ΣΤΡΙΚΟΥ 1978 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:51:15
150 Female 236 ΙΣΙΔΩΡΑ ΜΑΡΑΚΗ 1987 0:51:56
151 Female 100 ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1992 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 0:52:12
152 Female 170 ΛΥΜΠΕΡΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1992 TO SVELTO KOYNELI 0:53:02
153 Male 97 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ 0:53:08
154 Female 93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΣΚΟΥΡΕΛΟΥ 0:53:09
155 Female 142 ΙΩΑΝΝΑ ΤΣΟΛΑΚΟΥ 0:53:10
156 Male 136 ΤΑΝΟΥΣ ΑΜΠΝΤΑΛΑ 0:53:11
157 Female 316 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 1980 ΣΔΥ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:53:15
158 Male 423 ΧΡΗΣΤΟΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ 1970 0:53:20
159 Female 311 ΑΚΤΑΙΑ ΟΝΟΔΗ 1980 GR RUNNERS 0:54:03
160 Male 141 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΞΥΛΟΣ 1971 ΑΡΓΟΣ 0:54:43
161 Female 70 ΒΕΡΑ ΓΚΙΖΕΛΙΔΟΥ 1984 0:54:45
162 Female 232 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΤΕΖΟΥ 1973 ΑΡΓΟΣ 0:54:48
163 Male 336 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΚΗΣ 1962 ΑΡΓΟΣ 0:55:51
164 Female 6 MARTHA GRACEY 1946 SAFANS 0:58:23
165 Male 3 JAMES GRACEY 1949 SAFANS 0:58:23
166 Female 307 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΝΤΑΛΑ 1971 0:58:29
167 Female 108 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΖΙΑΒΡΑ 1982 ΒΡΕΣΘΕΝΑ 1:01:02
168 Female 84 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ 1:01:06
169 Male 31 ΠΑΡΗΣ ΚΟΥΛΗΣ 1:01:15
170 Male 78 ΘΩΜΑΣ ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ 1971 ΚΟΚΟΚΟ 1:01:20
171 Female 129 ΑΓΑΘΗ ΚΑΖΑΝΤΖΗ 1957 ΟΜΑΔΑ "ΟΔΕΥΩ" 1:05:46
172 Female 165 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΑΜΠΕΚΙΟΥ 1960 ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 1:13:26
173 Female 177 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΤΣΑΡΟΥ 1991 1:13:41
174 Male 299 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 1990 1:13:42
175 Female 169 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΟΥΛΑ 1:19:21
176 Female 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ 1964 ΑΠΟΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:21:39
177 Female 102 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ 1:22:01
178 Female 281 ΕΛΕΝΗ ΜΠΕΡΤΣΑΤΟΥ 1946 Σ Δ Υ ΑΘΗΝΑΣ 1:32:05
179 Male 104 ΣΟΦΙΑ ΑΓΡΙΩΠΟΥΛΟΥ 1:32:08
180 Male 140 ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ 1985 ROTTENWALKERS 1:32:55
181 Female 82 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΜΙΑΝΟΥ 1987 ROTTENWALKERS 1:33:07
182 Male 157 ΝΙΚΟΣ ΣΤΑΤΗΡΗΣ 1:36:26
183 Female 53 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ 1962 1:41:30
184 Female 223 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ 1966 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:41:32
185 Male 52 ΣΤΕΛΙΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 1958 1:41:33
186 Female 160 ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΟΥΛΗΦΕΤΗ 1:45:42

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 23 Δεκ 2018 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001