Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
18
19
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σειρά τερματισμού ΓΥΡΟΥ ΚΑΔΜΕΙΑΣ 2017

Κατηγορία
Αποτελέσματα Δρόμου
Ημερομηνία
31 Δεκ 2017 00:00

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ «ΓΥΡΟΥ ΚΑΔΜΕΙΑΣ»
Κυριακή 31 Δεκεμβρίου 2017

1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΓΟΡΙΑ 1.000 μέτρα γεν.2006-2010
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
1. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
2. ΣΙΝΓΚ ΑΡΤΙΖΙΤ
3. ΠΑΤΤΑΣ ΣΤΑΘΗΣ
4. ΦΙΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
5. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΔΗΣΣΕΑΣ
6. ΤΟΛΙΑΣ ΗΛΙΑΣ
7. ΤΑΦΙΛΑΪ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
8. ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
9. ΚΟΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
10. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
11. ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
12. ΚΟΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ
13. ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
14. ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΓΡΩΡΓΙΟΣ
15. ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ. ΠΑΝ.
16. ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ τ. ΑΘ.

1η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1.000 μέτρα γεν. 2006-2010
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο
1. ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
2. ΛΟΥΚΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ
3. ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΕΛΕΝΗ
5. ΠΕΛΩΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
6. ΦΙΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
7. ΤΑΦΙΛΑΪ ΔΑΝΑΗ

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- ΑΓΟΡΙΑ 1.800 μέτρα γεν. 2003- 2004-2005
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΤΣΙΩΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
2. ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
3. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
4. ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5. ΖΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
6. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜ. - ΜΑΡΙΟΣ
7. ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
8. ΜΑΜΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
9. ΠΕΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1.800 μέτρα γεν. 2003-2004-2005
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΜΠΕΝΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
2. ΛΑΚΙΩΤΗ ΣΤΕΛΛΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
3. ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4. ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5. ΠΑΤΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
6. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ

3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- ΑΓΟΡΙΑ 1.800 μέτρα γεν. 1983-2002
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
2. ΠΑΠΑΔΟΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΒΕΛΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
3. ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
4. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
5. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΘΕΜΙΣΤΙΚΛΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
6. ΒΑΛΤΙΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
7. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
8. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
9. ΑΝΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
10. ΚΟΝΤΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
11. ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
12. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
13. ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
14. ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
15. ΜΠΕΚΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
16. ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
17. ΜΕΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

3η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ 1.800 μέτρα γεν.1983 -2002
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ
2. ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ
3. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ -
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗ ΦΑΙΗ
ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ
4. ΜΑΡΖΑΒΑ ΜΑΡΙΑ

4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΑΝΔΡΕΣ 4.500 μέτρα γεν. 1982 & Μεγαλύτεροι
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΓΚΑΝΙΑΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
2. ΜΠΕΝΟΓΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
3. ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σ.Μ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
4. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Σ.Δ.Υ.Α.
5. ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
6. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8. ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑ
9. ΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
10. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
11. ΠΑΝΟΒΡΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘ/ΔΡΟΜΟΙ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
12. ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΥΤΟΥΦΙ
13. ΞΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
14. ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ
15. BODZIONY MAREK ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
16. ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ KOKOKORUNNERS
17. ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Α
18. ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
19. ΦΙΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
20. ΜΑΜΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
21. ΜΗΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
22. ΓΚΑΛΛΕΤΙ ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΣ ΑΕΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
23. ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΗΛΙΑΣ
24. ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
25. ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
26. ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΙΑΔΝΗ
27. ΣΦΥΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ RUN FOREST RUN TRAIL
28. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ U.T.R./O.P
29. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ
30. ΖΕΪΜΠΕΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ FREE RUNNER
31. ΠΑΤΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗ
32. ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
33. ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
34. ΚΩΝΣΤΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
35. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
36. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
37. ΣΙΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Σ.Σ. ΤΥ
38. ΚΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
39. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
40. ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
41. ΣΑΧΙΝΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ
42. ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
43. ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΛΥΚΕΙΟ
44. ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
45. ΜΠΟΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
46. ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
47. ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΘΩΜΑΣ
48. ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
49. ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ, ΑΤΤΙΚΗΣ
50. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
51. ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
52. ΜΥΡΩΔΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
53. ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.Α
54. ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
55. ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
56. ΧΑΡΕΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
57. ΚΟΤΣΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
58. ΤΖΟΥΜΑΝΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
59. ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
60. ΖΕΠΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
61. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ KOKOKO RUNNERS
62. ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOKOKO RUNNERS
63. ΚΑΦΕΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
64. ΚΟΦΙΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
65. ΛΩΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
66. ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
67. ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
68. ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
69. ΝΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
70. ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
71. ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
72. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
73. ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
74. ΒΥΛΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
75. ΜΗΤΣΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
76. ΜΠΑΡΑΚΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
77. ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
78. ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
79. ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
80. ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Ε.Β.ΑΣ
81. ΜΠΟ ΑΛΚΗΣ Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ
82. ΜΗΤΣΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
83. ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
84. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ
85. ΠΕΡΠΑΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
86. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
87. ΚΟΝΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
88. ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
89. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
90. ΠΑΥΛΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
91. ΔΗΜΗΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4η ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-ΓΥΝΑΙΚΕΣ 4.500 μέτρα γεν. 1982 & Μεγαλύτερες
Κατάταξη Ονοματεπώνυμο Σύλλογος
1. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ
2. ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
4. ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ
5. ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ YIULIS RUNNING TEAM
6. ΜΠΕΚΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
7. ΣΤΑΜΑΤΗ ΚΙΚΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
8. ΦΡΟΥΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ
9. SUCMOCUA DOROTA ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
10. ΚΑΤΕΛΑΝΟΥ ΡΟΖΑΛΙΤΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
11. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ
12. ΚΑΤΣΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
13. ΝΙΕΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
14. ΚΟΤΣΙΦΗ ΝΑΝΤΙΑ
15. ΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

 

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 31 Δεκ 2017 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001