Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Αναζήτηση

Ημερολόγιο Αγώνων και Εκδηλώσεων

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

13ος Ημιμαραθώνιος "Δρόμος του Επαμεινώνδα"

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 21ΚΜ
Rank Gender BIB Name Club start cp 21km
1 Male 88 ΓΙΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:01.890 1:00:49.803 1:26:26.356
2 Male 24 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:01.174 1:01:15.880 1:28:17.126
3 Male 175 ΚΟΤΣΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   0:00:01.984 1:01:13.686 1:28:32.816
4 Male 177 FINAUT STAN   0:00:01.720 1:00:48.930 1:28:33.576
5 Male 116 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ TEMPO RUNNING LEAD TEAM LIVADEIAS 0:00:01.937 1:04:55.166 1:33:32.206
6 Male 146 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ο.Μ.Γ 0:00:03.813 1:06:40.666 1:34:49.273
7 Male 65 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   0:00:04.253 1:04:50.520 1:36:02.833
8 Male 37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΡΓΑΝΗΣ   0:00:03.450 1:06:48.286 1:36:51.533
9 Male 147 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΑ 0:00:05.003 1:07:44.186 1:39:10.133
10 Male 17 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΥΡΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:03.174 1:08:53.266 1:39:52.270
11 Male 145 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ KROMA 0:00:07.314 1:09:35.606 1:40:11.910
12 Male 74 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΤΣΑΛΟΣ   0:00:04.157 1:10:28.323 1:40:12.133
13 Male 151 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΡΖΗΣ   0:00:10.680 1:10:27.446 1:40:33.950
14 Male 6 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:13.733 1:09:43.050 1:40:56.693
15 Male 26 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΙΟΚΑΣ ΣΧΟΠ.ΘΗΒΑΣ 0:00:09.240 1:09:51.933 1:41:04.046
16 Male 155 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΑΛΟΣ   0:00:00.916 1:11:45.916 1:44:16.280
17 Male 70 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΗΣ Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:09.516 1:13:02.653 1:46:38.130
18 Male 1 MARIUS NEDELEA   0:00:14.976 1:14:02,653 1:48:07.133
19 Male 114 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:09.204 1:15:27.983 1:48:57.646
20 Male 157 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΊΣΤΑΣ 0:00:03.720 01:13:48,653 1:49:18.576
21 Male 21 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΓΕΡΟΛΟΥΚΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:03.174 01:13:49,000 1:49:21.206
22 Female 109 ΕΛΕΝΗ ΜΠΙΣΚΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:00.113 01:12:49,000 1:49:48.396
23 Male 83 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΙΑΡΑΣ   0:00:02.314 1:09:48.886 1:49:53.196
24 Male 27 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΚΑΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:09.516 1:15:25,000 1:50:45.960
25 Male 39 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:02.157 1:15:50.420 1:51:07.713
26 Male 173 ΚΟΒΑΝΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:08.890 1:12:09.510 1:54:02.103
27 Male 119 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΠΟΛΟΝ ΔΙΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:10.110 1:18:17.320 1:54:13.040
28 Male 2 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ   0:00:13.720 1:20:22.703 1:56:02.656
29 Male 133 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥ   0:00:11.430 1:21:54.186 1:56:23.663
30 Male 20 ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ TEMPO RUNNING TEAM LIVADIA 0:00:13.733 1:19:47.343 1:56:32.426
31 Male 56 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΙΑΣ   0:00:09.530 1:19:39.833 1:56:38.056
32 Male 174 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ   0:00:10.193 1:21:11.263 1:56:54.553
33 Male 139 ΑΝΤΩΝΗΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ ΣΑΦΑΝΣ / TOP CYCLES 0:00:02.687 1:20:01.100 1:57:35.443
34 Male 121 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΤΟΜΟΡΑΣ BAND OF RUNNERS 0:00:01.610 1:18:51.403 1:57:43.503
35 Male 89 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:00:03.297 1:19:43.060 1:58:00.570
36 Male 73 ΣΤΑΘΗΣ ΚΟΝΤΟΣ FREE RUNNERS 0:00:15.106 1:22:17.396 1:58:14.756
37 Male 45 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΕΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:03.174 1:21:30.906 1:58:16.383
38 Male 19 ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΣΔΥΠ 0:00:16.656 1:21:47.150 1:58:19.063
39 Male 100 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ   0:00:18.086 1:22:53.183 1:59:31.453
40 Male 110 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:00.716 1:17:40.693 1:59:43.953
41 Male 69 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ ALIARTISTAS 0:00:07.327 1:21:34.150 1:59:57.333
42 Female 149 ΧΡΥΣΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:01.563 1:22:16.540 2:00:19.583
43 Male 168 ΤΣΟΥΜΑΝΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   0:00:09.940 1:22:22.016 2:00:20.513
44 Male 127 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04.480 1:22:14.736 2:00:26.023
45 Male 143 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:09.823 1:21:28.423 2:01:08.453
46 Male 142 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΑΠΕΖΑ ΑΙΜΑΤΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ ΒΛΩΝ 0:00:08.760 1:22:58.940 2:01:45.073
47 Male 34 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΓΕΥΣ ΑΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 0:00:03.563 1:23:52.746 2:01:48.273
48 Male 46 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:00:02.673 1:23:45,753 2:02:13.453
49 Female 36 ΜΑΡΙΑ ΔΡΙΤΣΑ ALIARTISTAS 0:00:02.516 1:23:30.573 2:02:13.523
50 Male 66 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΑΛΙΑΡΤΙΣΤΑΣ 0:00:03.940 1:23:32.083 2:02:15.953
51 Female 122 MIRELLA ΞΕΝΑΚΗ SAFANS 0:00:10.204 1:24:49.456 2:02:36.833
52 Female 7 ΓΑΒΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:00:12.170 1:24:50.083 2:03:25.363
53 Male 80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ / #STRAYDOS 0:00:06.017 1:27:20.746 2:04:51.830
54 Male 61 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:00.436 1:24:48.646 2:05:02.950
55 Male 58 ΧΑΡΗΣ ΚΑΤΡΗΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΝΕΑΣ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0:00:17.130 1:26:11.703 2:05:35.020
56 Male 96 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΡΙΝΕΛΗΣ ΣΔΥΜ 0:00:10.204 1:27:58.920 2:05:45.020
57 Male 93 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΝΙΑΣ IFI'S TEAM 0:00:19.473 1:26:15.623 2:05:46.270
58 Male 76 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:07.327 1:27:09.366 2:06:30.533
59 Male 106 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:09.780 1:23:07.680 2:06:42.280
60 Male 113 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:19.646 1:26:24.580 2:07:07.850
61 Male 95 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ ΑΠΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:19.020 1:27:57.840 2:07:28.163
62 Male 167 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   0:00:06.454 1:21:09.880 2:08:34.270
63 Male 48 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:00:05.174 1:25:23.763 2:08:40.330
64 Male 117 ΚΩΝΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΑ 0:00:17.653 1:28:30.726 2:09:04.580
65 Male 30 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΕΛΟΓΛΟΥ ΣΔΥ ΚΙΛΚΙΣ 0:00:15.323 1:29:02.000 2:09:39.080
66 Male 82 ΚΩΣΤΑΣ ΚΡΑΣΟΠΟΥΛΑΚΟΣ   0:00:11.913 1:28:36.900 2:10:12.520
67 Male 32 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΛΕΝΤ   0:00:12.497 1:30:37.733 2:10:21.526
68 Male 77 ΞΕΝΟΦΩΝ ΚΟΥΚΙΔΗΣ   0:00:20.653 1:30:46,110 2:10:43.210
69 Male 153 ΜΠΑΛΑΝΟΣ ΤΑΣΟΣ 0:00:13.170 1:30:46,000 2:11:22.960
70 Male 134 ΠΑΝΤΑΛΕΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:00:28.140 1:30:40.040 2:12:10.276
71 Male 4 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:10.080 1:29:09.776 2:12:11.636
72 Male 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΝΟΛΑΡΟΣ   0:00:16.310 1:26:50.420 2:12:37.326
73 Male 78 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΡΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 0:00:10.857 1:28:52,777 2:13:01.403
74 Male 160 ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΟΥΡΛΕΜΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ - ΜΑΛΕΣΙΝΑ 0:00:05.687 1:30:15.483 2:13:01.466
75 Male 166 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΆ 0:00:10.857 1:29:41.490 2:13:16.646
76 Male 152 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΜΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 0:00:04.484 1:32:58.193 2:13:19.396
77 Male 118 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:16.450 1:30:36.620 2:13:38.576
78 Male 13 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΙΓΓΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:23.260 1:31:13.720 2:13:46.826
79 Male 103 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ PATHFINDERS RUNNING TEAM - ΑΚΟΛ 0:00:12.600 1:30:09.680 2:13:53.146
80 Male 90 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ   0:00:13.270 1:30:28.886 2:13:55.206
81 Male 64 ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΙΟΥΣΗΣ PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:00:12.516 1:30:07.500 2:13:57.556
82 Male 22 ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΣ ΟΧΙ 0:00:10.170 1:30:37.223 2:14:48.330
83 Male 104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:06.466 1:32:50.920 2:14:58.400
84 Male 102 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:09.640 1:29:27.443 2:15:16.836
85 Male 97 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:00:14.044 1:28:55,455 2:15:23.706
86 Male 165 ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:13.734 1:28:59.200 2:15:32.016
87 Female 47 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΛΤΣΑ IFI'S TEAM 0:00:19.606 1:35:05.310 2:15:37.516
88 Female 125 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:12.060 1:31:08.783 2:15:42.586
89 Male 136 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΤΙΟΣ - 0:00:16.440 1:33:37.143 2:15:52.466
90 Male 172 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ   0:00:14.594 1:31:18.453 2:16:34.470
91 Male 3 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   0:00:14.753 1:33:04.060 2:16:48.646
92 Male 140 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΚΚΟΣ SAFANS 0:00:11.844 1:33:00.976 2:17:05.016
93 Male 87 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΝΤΖΙΟΣ   0:00:19.003 1:33:42.490 2:18:05.956
94 Male 107 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΕΗΣ ΣΕΒΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 0:00:11.660 1:37:46.343 2:18:50.516
95 Male 85 ΘΑΚΗΣ ΛΑΓΙΟΣ Α.Π.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:00.770 1:34:20.660 2:19:03.016
96 Male 144 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 0:00:09.204 1:38:46.736 2:19:40.473
97 Male 98 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΤΑΚΙΑΣ   0:00:18.400 1:33:41.520 2:19:59.413
98 Male 55 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ   0:00:09.094 1:36:14.436 2:20:00.103
99 Male 171 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   0:00:28.036 1:35:30.666 2:20:07.596
100 Male 163 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 0:00:14.827 1:34:01.896 2:20:07.796
101 Male 131 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:10.857 1:35:12,456 2:21:17.633
102 Male 72 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:12.264 1:38:05.553 2:22:27.693
103 Male 126 ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΛΎΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 0:00:25.933 1:38:11.150 2:22:28.883
104 Male 44 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΖΑΝΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 0:00:09.500 1:31:55.910 2:22:45.943
105 Male 176 ΚΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   0:00:13.827 1:36:32.616 2:25:06.233
106 Male 101 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:14.044 1:37:23,770 2:25:46.610
107 Male 42 ΠΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:12.497 1:38:50.050 2:26:27.480
108 Male 35 ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΕΛΙΟΖΗΣ VASKOS TEAM 0:00:13.060 1:42:44.520 2:26:40.906
109 Male 124 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:10.094 1:38:36.750 2:26:45.420
110 Male 92 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΔΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:11.967 1:40:04.580 2:26:45.493
111 Male 50 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ/STRAYDOGS 0:00:09.204 1:37:45.033 2:27:11.110
112 Male 178 ΣΕΛΙΜΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΣΗΣ   0:00:11.844 1:39:13.230 2:27:26.366
113 Male 120 NΙΚΟΣ ΝΤΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:11.950 1:40:40.696 2:27:56.096
114 Male 14 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:07.217 1:41:13,255 2:28:59.530
115 Male 60 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΤΣΑΡΟΣ   0:00:26.650 1:43:53.976 2:30:33.026
116 Male 159 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:11.096 1:41:58,236 2:30:41.100
117 Male 129 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ 0:00:11.297 1:42:58.850 2:31:03.790
118 Male 161 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ. ΧΑΡΕΜΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:14.840 1:43:01.030 2:31:03.970
119 Male 75 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:11.640 1:42:59.853 2:31:06.730
120 Male 158 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ AKO LIVADEIAS 0:00:10.093 1:43:54.933 2:31:15.480
121 Male 164 ΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:25.380 1:43:06.233 2:31:16.290
122 Male 53 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:19.966 1:39:10.433 2:31:17.160
123 Female 137 ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΡΑΝΤΖΟΥ TEMPO RUNNING TEAM LIVADIA 0:00:14.827 1:15:37.100 2:31:51.850
124 Male 67 ΙΑΚΩΒΟΣ ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΟΧΙ 0:00:09.204 1:36:27.013 2:33:23.036
125 Male 79 ΠΑΝΤΕΕΗΜΩΝ ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:15.570 1:46:12.963 2:36:06.926
126 Male 128 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:26.650 1:46:45.353 2:39:45.126
127 Male 169 GROTEN MARTIJIN   0:00:12.060 1:47:03.333 2:40:22.446
128 Male 5 ΦΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ PATHFINDERS 0:00:13.303 1:44:26.820 2:41:01.946
129 Male 162 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΙΔΙΩΤΗΣ 0:00:11.950 1:43:28.200 2:41:09.196
130 Male 62 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΑΦΦΕΣ ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ 0:00:16.193 1:44:23,660 2:41:29.063
131 Male 108 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ ΣΔΥ ΑΘΉΝΑΣ 0:00:04.123 1:53:23.713 2:42:21.943
132 Male 23 ΜΠΟΓΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:00:08.920 1:38:40.376 2:43:53.953
133 Male 170 ΚΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   0:00:14.203 1:50:16.593 2:46:57.413
134 Female 43 ΣΑΙΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΝΤΖΙΔΗ PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:00:12.500 1:53:24.776 2:47:21.093
135 Male 31 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΣΔΥΜΘ 0:00:08.560 1:45:48.226 2:49:33.350
136 Male 135 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 0:00:27.416 1:51:29.300 2:51:23.660
137 Female 11 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ   0:00:00.453 1:57:04.660 2:54:54.160
138 Female 112 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΥΛΩΝΑ PATHFINDERS RUNNING TEAM 0:00:12.263 1:57:28.306 2:54:54.410
139 Male 63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:01:11.323 1:55:18.490 2:55:17.030
140 Male 141 ΚΩΣΤΑΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:06.466 1:48:38,790 2:57:49,056
141 Male 115 ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΚΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:11.577 2:04:15.300 3:10:05.053
142 Male 54 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:12.373 2:05:01.386 3:10:06.680
143 Male 68 ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:00:11.267 0 3:36:46.456
144 Female 9 ΔΕΛΒΕΝΑΚΙΩΤΗ ΛΟΥΚΙΑ   0:00:25.933 1:15:34.576 -
145 Male 40 ΤΑΣΟΣ ΘΑΛΑΣΣΗΣ ΑΠΣ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:00:14.827 1:23:35.400 -

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 6.8ΚΜ
Rank Gender BIB Name Club Start 6km finish
1 Male 526 NΙΚΟΣ ΔΡΟΥΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:01.890 0:25:20.840
2 Male 583 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΓΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 0:00:01.174 0:26:06.760
3 Male 606 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΡΡΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:01.984 0:26:14.260
4 Male 641 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ   0:00:01.720 0:27:00.940
5 Male 557 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ADRUNNERS 0:00:01.937 0:27:34.903
6 Male 633 ΙΩΣΗΦ ΧΑΝ ΣΔΥΜ ΘΉΒΑΣ 0:00:02.047 0:29:07.380
7 Male 532 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΑΝΝΗΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΑ 0:00:03.157 0:29:26.200
8 Male 607 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΑΣΛΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ 0:00:03.720 0:29:49.010
9 Female 601 ΚΟΡΙΝΑ ΠΟΡΙΚΟΥ RUN TEAM PORIKOS 0:00:03.174 0:29:51.010
10 Male 600 ΜΑΡΙΟΣ ΠΟΡΙΚΟΣ RUN TEAM PORIKOS 0:00:07.314 0:29:51.070
11 Male 553 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:04.157 0:30:25.190
12 Male 627 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ   0:00:04.924 0:30:35.760
13 Male 628 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΣΟΚΑΝΗΣ   0:00:03.174 0:30:37.850
14 Male 647 ΧΑΤΖΗΠΑΠΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   0:00:09.204 0:31:24.590
15 Female 558 ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ .ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:03.720 0:32:02.776
16 Female 528 ΕΛΕΝΗ ΕΞΑΡΧΟΥ VASKOSTEAM 0:00:03.174 0:32:17.896
17 Male 520 ΘΑΝΟΣ ΓΚΟΒΑΡΗΣ LEVADEIA RUNNERS TEAM 0:00:02.314 0:32:32.026
18 Female 624 ΦΑΝΗ ΤΣΑΓΚΟΥΛΗ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:02.157 0:32:40.336
19 Male 590 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   0:00:02.687 0:33:05.766
20 Male 608 ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΒΙΓΓΟΣ   0:00:01.610 0:33:16.646
21 Male 614 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΣΑΦΑΝΣ 0:00:03.297 0:33:16.896
22 Male 539 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΡΕΛΙΑΣ   0:00:00.080 0:33:20.400
23 Male 613 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ   0:00:03.174 0:33:39.586
24 Male 592 ΗΛΙΑΣ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   0:00:03.577 0:34:54.463
25 Male 589 ΝΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:00:06.234 0:35:01.766
26 Male 508 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ   0:00:02.534 0:35:03.466
27 Male 621 ΣΠΥΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΗΣ   0:00:03.720 0:35:05.526
28 Male 536 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΥΟΦΙΛΗΣ LEVADIA RUNNING TEAM 0:00:07.327 0:35:15.216
29 Male 540 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΎ 0:00:08.530 0:35:16.406
30 Female 531 ΜΑΓΔΑ ΚΑΜΟΥΤΣΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:05.500 0:35:28.516
31 Female 626 ΒΑΓΙΑ ΤΣΙΩΛΗ ALIARTISTAS 0:00:03.827 0:35:43.526
32 Male 550 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΠΕΛΑΣ ΛΑΛΙΩΤΗΣ 0:00:04.174 0:35:45.096
33 Male 630 ΒΑΣΙΛΗΣ ΤΣΟΥΡΤΟΣ   0:00:06.234 0:36:13.666
34 Female 521 ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΛΑ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:00:04.594 0:36:42.536
35 Male 576 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΛΕΤΣΑΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ 0:00:02.187 0:36:53.976
36 Male 587 ΠΜΑΛΟΔΗΜΟΥ ΝΙΚΟΣ 0:00:10.204 0:37:00.916
37 Male 524 ΜΠΑΜΠΗΣ ΔΟΥΝΗΣ   0:00:12.170 0:37:13.036
38 Female 610 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΙΔΕΡΙΑ   0:00:06.017 0:37:44.100
39 Male 534 ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:10.857 0:38:49.416
40 Male 523 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:00:06.124 0:39:12.883
41 Male 632 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΡΟΣΥΝΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:01.610 0:39:22.846
42 Male 619 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑΣ   0:00:07.470 0:39:27.723
43 Female 597 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΙΤΣΩΝΗ   0:00:10.204 0:39:52.483
44 Female 595 ΧΑΡΑ ΠΕΡΡΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:03.174 0:40:03.293
45 Male 579 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:07.327 0:40:08.166
46 Male 538 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΡΗΣ SEBAS SALAMINAS 0:00:06.454 0:41:41.133
47 Male 575 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ 0:00:05.174 0:41:41.193
48 Male 602 ΑΜΙΡ ΡΑΤΖΑ   0:00:09.780 0:41:51.313
49 Female 635 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:04.704 0:41:59.813
50 Female 584 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΠΑΛΑΝΤΖΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04.437 0:42:00.943
51 Male 542 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:12.497 0:42:26.193
52 Male 530 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΑΛΠΟΥΖΟΣ   0:00:09.094 0:42:30.323
53 Male 577 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 0:00:13.170 0:42:59.693
54 Male 605 ΜΕΛΕΤΗΣ ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ   0:00:03.720 0:43:20.763
55 Female 634 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:07.920 0:43:29.443
56 Female 642 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:05.327 0:44:05.133
57 Female 565 ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΛΕΝΤΑ ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΆΣ 0:00:08.250 0:44:09.513
58 Male 566 ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΛΚΕΖΟΣ   0:00:02.937 0:44:26.946
59 Male 554 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΒΙΝΟΣ ΑΚΟΛ 0:00:12.950 0:44:45.140
60 Female 551 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΤΣΙΦΗ   0:00:13.170 0:45:13.893
61 Female 560 ΣΟΦΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ   0:00:06.530 0:45:13.953
62 Male 588 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΑΟΥΛΗΣ ΣΔΥΜ 0:00:03.720 0:45:17.453
63 Female 618 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΣΔΥΜ 0:00:05.687 0:45:18.013
64 Male 596 ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 0:00:10.857 0:45:42.133
65 Female 522 ΜΑΡΙΑ ΔΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:04.484 0:45:56.203
66 Female 625 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΠΑΡΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:16.450 0:45:56.263
67 Female 640 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ DREAM-CORPSE-RAMBOO 0:00:02.314 0:46:10.450
68 Male 639 ΚΩΣΤΑΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:02.157 0:46:12.383
69 Male 501 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ - 0:00:06.234 0:47:14.010
70 Female 612 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:04.734 0:47:53.760
71 Male 623 ΚΩΣΤΑΣ ΤΡΙΠΕΡΙΝΑΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:23.260 0:47:53.950
72 Female 599 ΕΙΡΗΝΗ ΠΟΛΙΤΗ ΣΔΥΜ 0:00:10.170 0:47:54.823
73 Male 580 ΜΠΟΓΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠ Δ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:07.327 0:48:22.940
74 Female 571 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΜΠΑΚΑ ΣΧΟΠ ΘΗΒΑΣ 0:00:06.530 0:48:30.570
75 Female 568 ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΣΟΥΡΑ   0:00:09.297 0:48:32.580
76 Male 503 DORIN VACARIU   0:00:07.920 0:48:39.630
77 Female 556 ΣΟΝΙΑ ΚΟΥΤΣΟΒΑΣΙΛΗ ΣΔΥΜ 0:00:09.094 0:48:46.020
78 Male 648 ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ   0:00:09.640 0:48:47.140
79 Male 573 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΕΘΑΝΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:14.044 0:49:06.070
80 Male 563 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ   0:00:13.734 0:49:06.950
81 Female 512 ΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:00:04.704 0:49:09.070
82 Male 511 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:00:14.594 0:49:14.570
83 Female 574 ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΠΕΝΑΚΗ Γ.Σ. ΠΊΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΏΝ 0:00:12.060 0:49:36.320
84 Male 643 ΜΠΑΚΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   0:00:06.374 0:50:50.010
85 Female 644 ΠΕΡΓΑΝΤΗ ΔΙΑΛΕΚΤΗ   0:00:05.094 0:51:20.950
86 Male 649 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΣ   0:00:09.204 0:52:00.010
87 Female 638 ΝΑΤΑΣΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   0:00:11.844 0:52:31.130
88 Female 637 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:14.827 0:52:31.890
89 Female 611 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΟΥΛΙΩΤΗ   0:00:10.857 0:52:51.380
90 Female 629 ΜΑΡΙΑ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:12.264 0:53:41.140
91 Male 541 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΤΣΕΛΗΣ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:10.094 0:54:17.700
92 Female 582 ΜΑΙΡΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ   0:00:11.967 0:55:26.840
93 Female 505 ΕΙΡΗΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ   0:00:07.640 0:57:33.526
94 Male 593 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ ΣΔΥΜ 0:00:00.940 0:57:42.590
95 Female 548 ΤΣΙΑΡΑ ΑΓΛΑΙΑ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:00.080 0:58:04.146
96 Female 552 ΝΑΝΤΙΑ ΚΟΤΣΙΦΗ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:04.704 1:04:13.653
97 Female 506 ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   0:00:09.500 1:04:13.833
98 Female 527 ΜΑΡΙΑ ΕΚΙΖΚΗΡΙΕ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:13.827 1:06:24.643
99 Male 569 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΌΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 0:00:14.044 1:07:55.213
100 Male 535 ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΡΑΤΣΟΛΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:12.497 1:08:59.590
101 Male 514 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:13.060 1:08:59.650
102 Female 564 ΙΩΑΝΝΑ ΛΕΒΑΝΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:09.500 1:17:20.280


03


 

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001